XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:00 Juhor - Žitorađa 2:1
2 22.08.2015 17:00 Žitorađa - Kosanica 1:1
3 30.08.2015 16:30 Kopaonik - Žitorađa 2:1
4 05.09.2015 16:30 Žitorađa - Lugomir 2:0
5 13.09.2015 16:00 Jedinstvo (M) - Žitorađa 1:4
6 20.09.2015 16:00 Bošnjane - Žitorađa 1:1
7 26.09.2015 15:30 Žitorađa - SFS Borac 2:0
8 03.10.2015 15:30 FUD - Žitorađa 1:0
9 10.10.2015 15:00 Žitorađa - Rembas 1:1
10 18.10.2015 15:00 Morava - Žitorađa 0:3
11 24.10.2015 14:00 Žitorađa - Župa 3:2
12 01.11.2015 14:00 Poljoprivrednik - Žitorađa 2:0
13 07.11.2015 13:30 Žitorađa - Sloga (Ć) 1:0
14 14.11.2015 13:30 Jedinstvo (P) - Žitorađa 3:1
15 21.11.2015 13:00 Žitorađa - Levač 2:0
16 12.03.2016 15:00 Žitorađa - Juhor 1:1
17 19.03.2016 15:00 Kosanica - Žitorađa 1:0
18 26.03.2016 15:00 Žitorađa - Kopaonik 2:0
19 03.04.2016 16:00 Lugomir - Žitorađa 2:1
20 09.04.2016 16:00 Žitorađa - Jedinstvo (M) 3:1
21 13.04.2016 16:00 Žitorađa - Bošnjane 3:0
22 16.04.2016 16:30 SFS Borac - Žitorađa 3:0
23 23.04.2016 16:30 Žitorađa - FUD 0:1
24 30.04.2016 16:30 Rembas - Žitorađa 2:1
25 07.05.2016 16:30 Žitorađa - Morava 0:2
26 15.05.2016 16:30 Župa - Žitorađa 4:2
27 18.05.2016 17:00 Žitorađa - Poljoprivrednik 1:2
28 22.05.2016 17:00 Sloga (Ć) - Žitorađa 1:0
29 29.05.2016 17:30 Žitorađa - Jedinstvo (P) 1:0
30 05.06.2016 17:30 Levač - Žitorađa 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Jedinstvo (P) 30 25 2 3 77
2 Kosanica 30 15 5 10 50
3 SFS Borac 30 12 7 11 43
4 Levač 30 12 7 11 43
5 Sloga (Ć) 30 11 8 11 41
6 Lugomir 30 12 5 13 41
7 Kopaonik 30 10 10 10 40
8 Poljoprivrednik (-1) 30 12 4 14 39
9 Juhor 30 11 6 13 39
10 Žitorađa 30 11 5 14 38
11 Župa 30 10 8 12 38
12 Bošnjane 30 11 5 14 38
13 Rembas 30 10 8 12 38
14 Jedinstvo (M) (-1) 30 11 6 13 38
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga FUD (-1) 30 11 5 14 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Morava 30 8 5 17 29
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu