XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 843 utakmica za dan
Nedelja, 22 Maj 2016

Fudbal

22.05.2016 17:00 Željezničar 7 : 1 Liješće
22.05.2016 17:00 Laktaši 1 : 4 Sloga (D)
22.05.2016 17:00 Modriča 1 : 1 Sloga (T)
22.05.2016 17:00 Mladost (DS) 1 : 0 Jedinstvo (Ž)
22.05.2016 17:00 Župa 0 : 3 Ljubić
22.05.2016 17:00 Sloga (S) 3 : 0 Ozren
22.05.2016 17:00 BSK 2 : 1 Proleter
22.05.2016 17:00 Borac 2 : 0 Omarska
22.05.2016 17:00 Rudar 1 : 4 Ilićka 01
22.05.2016 17:00 Lokomotiva 1 : 0 Radnički (K)
22.05.2016 17:00 Glasinac 2011 1 : 0 Mladost (BS)
22.05.2016 17:00 Podrinje 2 : 0 Napredak
22.05.2016 17:00 Mladost (G) 5 : 0 Proleter
22.05.2016 17:00 Jedinstvo (Br) 2 : 0 Famos
22.05.2016 17:00 Mladost (R) 5 : 3 Jedinstvo (Bč)
22.05.2016 17:00 OFK Lauš 2 : 1 Lijevče
22.05.2016 17:00 OFK Ravan 1 : 0 FSA
22.05.2016 17:00 Budućnost 0 : 4 Dubrave
22.05.2016 17:00 Sloga DIPO 2 : 1 OFK Brdo
22.05.2016 17:00 Gomjenica 2 : 0 Mladost
22.05.2016 17:00 Naprijed 1 : 0 Karanovac
22.05.2016 17:00 Vranjak 2 : 2 Hajduk
22.05.2016 17:00 Posavina 4 : 5 Trebava
22.05.2016 17:00 Naša krila 4 : 3 Budućnost
22.05.2016 17:00 Sloga 2 : 1 Crvena zvijezda
22.05.2016 17:00 OFK Pridjel 2 : 1 Rudanka
22.05.2016 17:00 Mineral 2 : 0 Skugrić
22.05.2016 17:00 Polet 1926 7 : 2 Ozren
22.05.2016 17:00 Podrinje 4 : 0 Partizan
22.05.2016 17:00 Birač 1 : 0 Lokanj
22.05.2016 17:00 Bratstvo 2 : 2 Majevica
22.05.2016 17:00 Zadrugar 3 : 2 Milići
22.05.2016 17:00 Guber 8 : 0 Proleter
22.05.2016 17:00 Jedinstvo 1 : 0 OFK Šekovići
22.05.2016 17:00 Rudo 3 : 1 Velež
22.05.2016 17:00 Slaven 6 : 0 Knežopoljac
22.05.2016 17:00 Kozara 1 : 3 Berek 1975
22.05.2016 17:00 Bratstvo 1 : 2 Mrakovica
22.05.2016 17:00 Sloga 1 : 0 Omladinac
22.05.2016 17:00 Radnik Urije 0 : 9 Plamen
22.05.2016 17:00 Brzi 1 : 2 Partizan
22.05.2016 17:30 Mladost (B) 2 : 1 Kozara
22.05.2016 17:30 Ratar 1 : 4 Milan
22.05.2016 17:30 Biseri 1 : 4 Sloboda
22.05.2016 17:30 Borac (M) 2 : 1 Mladi Krajišnik
22.05.2016 17:30 Torpedo 1 : 1 Kladari
22.05.2016 17:00 Gomionica 0 : 3 Rekreativo
22.05.2016 17:00 Polet-Krajišnik 3 : 0 Vrbas
22.05.2016 17:00 Džaja 1 : 8 Sloga-Nektar
22.05.2016 17:00 Omladinac 1 : 2 Krajina
22.05.2016 17:00 Čelinac 3 : 0 Borac
22.05.2016 17:00 Šnjegotina 2 : 2 Mladost
22.05.2016 17:00 Sloboda 0 : 2 Bratstvo
22.05.2016 17:00 Bosna 3 : 2 Mladost
22.05.2016 17:00 Borac 3 : 0 Kladari
22.05.2016 17:00 Zvijezda 4 : 1 Crkvina
22.05.2016 17:00 Jedinstvo 0 : 3 Sloga
22.05.2016 17:00 Ukrina 3 : 0 Crvena Zvijezda
22.05.2016 17:00 Pelagićevo 4 : 2 Rudar
22.05.2016 17:00 Sveti Jovan 1 : 2 Sava 04
22.05.2016 17:00 Mladost (L) 2 : 3 Jugović
22.05.2016 17:00 Obilić 1 : 1 OFK Brezik
22.05.2016 17:00 OFK Krbeti 1 : 2 Omladinac
22.05.2016 17:00 Slijepčevići 5 : 4 Mladost (T)
22.05.2016 17:00 Gredice 2 : 3 Grčica
22.05.2016 17:00 Mladost 2003 2 : 0 Mladost (S)
22.05.2016 17:00 Sloga 94 2 : 4 Jedinstvo
22.05.2016 17:00 Novo doba 3 : 2 BSK Ledinci
22.05.2016 17:00 Međaši 0 : 11 Sloga
22.05.2016 17:00 SFK Akademac UIS 5 : 1 Majevica
22.05.2016 17:00 Sloboda 2 : 0 Miloš Obilić
22.05.2016 17:00 Semberija 1 : 1 Drina
22.05.2016 17:00 Balatun 1 : 1 Priboj
22.05.2016 17:00 Jardan 2 : 3 Srpski Soko
22.05.2016 17:00 Budućnost (S) 1 : 0 Branjevo
22.05.2016 17:00 Budućnost (P) 6 : 0 Tabanci
22.05.2016 17:00 Rudar 3 : 0 Kiseljak
22.05.2016 17:00 Podgrmeč 7 : 4 Blatna
22.05.2016 17:00 Rasavci 0 : 2 Radnik
22.05.2016 17:00 Moštanica 2 : 1 Željezničar
22.05.2016 18:00 Bratstvo 1 : 2 Stevan Dukić
22.05.2016 18:00 Romanovci 0 : 8 13 Skojevki
22.05.2016 18:00 Novi Napredak 1 : 0 Omladinac
22.05.2016 18:00 Kalemi 3 : 1 OFK Laminci
22.05.2016 18:00 Obradovac 6 : 2 Polet
22.05.2016 18:00 Borac 2 : 1 Vilusi
22.05.2016 17:30 Budućnost 2 : 3 Biseri
22.05.2016 17:30 Bratstvo 3 : 1 Studenac
22.05.2016 17:00 Borac (L) 6 : 0 Zadrugar
22.05.2016 17:00 Hajduk 5 : 0 Polet
22.05.2016 17:00 27. Juli 2 : 2 Borac (K)
22.05.2016 17:00 OFK Zborište 2 : 2 Željezničar
22.05.2016 17:00 Radnički 3 : 3 Borac 1975
22.05.2016 17:00 BSK 2 : 2 Vučijak
22.05.2016 Sloga 73 1 : 2 Omladinac
22.05.2016 Partizan 3 : 0 Mladost
22.05.2016 Skugrić 1964 3 : 4 Vučijak
22.05.2016 17:00 Sutjeska 3 : 0 Zvijezda
22.05.2016 17:00 Sloga 2 : 3 Polet
22.05.2016 11:00 Bobetino Brdo 5 : 1 Crvena zvijezda
22.05.2016 11:00 Budućnost Red Star 1 : 3 Borac
22.05.2016 11:00 Jedinstvo 2 : 2 Zadrugar
22.05.2016 11:00 Sloboda 1 : 1 Čelik
22.05.2016 17:30 Sloboda 2 : 5 Stević Jovan
22.05.2016 17:30 Građanski 1 : 1 Panteri
22.05.2016 17:30 Proleter 3 : 0 Omladinac
22.05.2016 17:30 Koridor 2011 2 : 0 OFK Magnojević
22.05.2016 17:30 Magnojević 2001 1 : 1 Ljeljenča
22.05.2016 17:30 Obarska 5 : 1 Jedinstvo
22.05.2016 17:00 Mladost 2 : 1 Modran
22.05.2016 17:00 Glogovac 3 : 0 OFK Janja 2009
22.05.2016 17:00 OFK Batković 11 : 0 Sloga
22.05.2016 17:00 Tavna 8 : 2 Drina
22.05.2016 17:00 VSK 1 : 3 Brodac
22.05.2016 17:00 Bjeloševac 1 : 2 Kolektiv
22.05.2016 16:30 Jedinstvo 7 : 3 Borac
22.05.2016 16:30 Strijelac 2 : 0 Čelzi
22.05.2016 17:00 Radan 1 : 0 Dunav
22.05.2016 17:00 Temnić 1924 1 : 3 Sloga (D)
22.05.2016 17:00 Moravac Orion 10 : 0 OFK Bor
22.05.2016 16:30 Senta 3 : 0 Omladinac
22.05.2016 16:30 Dolina 2 : 2 Bačka 1901
22.05.2016 16:30 Dunav 1 : 2 Borac (S)
22.05.2016 16:30 Srem 0 : 0 GSP Polet
22.05.2016 16:30 Turbina 4 : 0 Stepojevac Vaga
22.05.2016 11:00 Dorćol 3 : 2 Radnički (NB)
22.05.2016 16:30 Brodarac 1947 2 : 0 Crvena zvezda
22.05.2016 16:30 Budućnost 2 : 1 Žarkovo
22.05.2016 17:00 Železničar 4 : 1 Mokra Gora
22.05.2016 17:00 Zvižd 0 : 4 Jedinstvo Putevi
22.05.2016 17:00 Mihajlovac 1934 2 : 0 Karađorđe
22.05.2016 17:00 Bošnjane 1 : 3 Kosanica
22.05.2016 17:00 Juhor 3 : 0 Kopaonik
22.05.2016 17:00 Levač 2 : 1 Lugomir
22.05.2016 17:00 Sloga (Ć) 1 : 0 Žitorađa
22.05.2016 17:00 Poljoprivrednik 1 : 0 SFS Borac
22.05.2016 17:00 Župa 2 : 2 FUD
22.05.2016 17:00 Morava 1 : 2 Rembas
22.05.2016 17:00 Šarbanovac 4 : 0 Rudar (P)
22.05.2016 17:00 Zaplanjac 7 : 1 Kablovi
22.05.2016 17:00 Moravica 2 : 4 Bučje
22.05.2016 17:00 Napredak 3 : 1 Brodoremont
22.05.2016 17:00 Pukovac 3 : 0 Radnički (L)
22.05.2016 17:00 Vranjska Banja 3 : 0 Jablanica
22.05.2016 17:00 Mladost (M) 4 : 2 Budućnost (P)
22.05.2016 17:00 Vlasina 6 : 0 Bobište
22.05.2016 11:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Ropotovo
22.05.2016 16:30 ŽAK 3 : 2 Mladost (L)
22.05.2016 16:30 Slavia 2 : 1 Budućnost
22.05.2016 16:30 Tekstilac 5 : 3 Srbobran
22.05.2016 16:30 Tisa (A) 5 : 1 Zadrugar
22.05.2016 10:00 Subotica 1 : 0 Tavankut
22.05.2016 16:30 Bačka (P) 0 : 6 Sloga (Č)
22.05.2016 16:30 Mladost (T) 2 : 3 Bečej 1918
22.05.2016 16:30 Hajduk (B) 8 : 0 Jugović
22.05.2016 16:30 LSK Laćarak 3 : 0 Kabel
22.05.2016 16:30 Kupinovo 2 : 1 Mladost (BJ)
22.05.2016 16:30 Budućnost (SN) 1 : 2 Borac
22.05.2016 10:00 Torlak 2 : 1 Vrčin
22.05.2016 11:00 Hajduk 2 : 1 Baćevac
22.05.2016 16:30 Zvezdara 0 : 4 Jedinstvo
22.05.2016 16:30 Lepušnica 1 : 2 PKB
22.05.2016 16:30 BSK Batajnica 5 : 1 Prva Iskra
22.05.2016 17:00 Basarac 1 : 0 Morava
22.05.2016 17:00 RSK 3 : 0 GFK Jasenica 1911
22.05.2016 17:00 Omladinac 2 : 1 Rudar
22.05.2016 17:00 Sloga 0 : 2 Proleter
22.05.2016 17:00 Zlatibor 1 : 1 Budućnost
22.05.2016 17:00 Sloga (S) 3 : 0 Brezovica
22.05.2016 17:00 Polimlje 2 : 0 Provo
22.05.2016 17:00 Zlatar 3 : 2 Radnički (V)
22.05.2016 17:00 OFK Osečina 2 : 1 Jedinstvo 1945
22.05.2016 17:00 Braća Vuković 2 : 0 Tutin
22.05.2016 17:00 Sloboda (Č) 1 : 0 Orlovac
22.05.2016 17:00 Polet (T) 0 : 2 Dragačevo
22.05.2016 17:00 Karađorđe 1 : 0 Ovčar
22.05.2016 17:00 Slavija (K) 3 : 1 Takovo
22.05.2016 17:00 Omladinac (NS) 2 : 0 Trepča
22.05.2016 17:30 BSK 0 : 3 Mladost (K)
22.05.2016 17:30 OFK Bratstvo 2 : 0 Dragocvet
22.05.2016 17:30 Napredak (D) 3 : 4 OFK Tekstilac
22.05.2016 17:30 Sloga 1 : 1 Mladi radnik
22.05.2016 17:30 Bratstvo 3 : 1 Kušiljevo
22.05.2016 17:00 Real 2 : 1 Jug Bogdan
22.05.2016 17:00 Borac 2 : 0 Kosovac
22.05.2016 17:00 Partizanski put 0 : 3 Omladinac
22.05.2016 17:00 Dobrič 10 : 0 Pobeda
22.05.2016 17:00 Mladost 1982 1 : 0 Dunđerski
22.05.2016 17:00 Jastrebac 3 : 0 Svetlost
22.05.2016 17:00 Koprijan 1975 0 : 3 Mladost (Batuš.)
22.05.2016 17:00 Orljane 4 : 6 Radnički 1924
22.05.2016 17:00 Mladost 1976 (Bilj.) 3 : 0 Jedinstvo (B)
22.05.2016 17:00 Radnički 1947 (Č) 0 : 5 Naša krila 1936
22.05.2016 17:00 Nemetali 3 : 1 Branik
22.05.2016 17:00 BSK 3 : 0 Zlot
22.05.2016 17:00 Sloga 2 : 0 Slatina
22.05.2016 17:00 Radnički 5 : 0 Krivelj
22.05.2016 17:00 Majdanpek 3 : 0 Deli Jovan
22.05.2016 17:00 Polom 5 : 2 Ključ
22.05.2016 17:00 Čubra 1 : 3 Poreč
22.05.2016 Osnić 2 : 0 Rudar
22.05.2016 Malinik 3 : 0 Grlište
22.05.2016 Omladinac 1 : 1 Sloga
22.05.2016 OFK Knjaz 5 : 3 Mladost (S)
22.05.2016 Trebič 0 : 2 ŠSK
22.05.2016 17:00 Željuša 4 : 2 Zvezda
22.05.2016 17:00 Gnjilan 3 : 1 Padež
22.05.2016 17:00 Zadrugar 1 : 4 Vladimir Durković
22.05.2016 17:00 Kumarevo 2 : 0 Umac
22.05.2016 17:00 Čekmin 2 : 2 Sloga (L)
22.05.2016 17:00 Radnički (P) 3 : 2 Zloćudovo
22.05.2016 17:00 Vučje 2 : 0 Sloboda D.B
22.05.2016 17:00 Šumadija 1 : 2 GFK Dubočica
22.05.2016 17:00 Plantaža 0 : 3 Jedinstvo GS
22.05.2016 17:00 Omladinac 2 : 0 Mladi Borac
22.05.2016 17:00 Brza 3 : 1 Progres
22.05.2016 17:00 Železničar 2 : 2 Mladost V
22.05.2016 17:00 Radnički 2 : 3 Vulkan
22.05.2016 17:00 Jedinstvo (GM) 3 : 3 Brzi Brod
22.05.2016 17:00 Aluminjum 3 : 2 Morava
22.05.2016 17:00 Sloboda 4 : 2 Mramor
22.05.2016 17:00 Crvena zastava 4 : 0 Proleter
22.05.2016 17:00 Vrtište 0 : 2 Palilulac
22.05.2016 17:00 Mladost 2 : 3 OFK Niš
22.05.2016 17:30 Budućnost (A) 1 : 2 Mladost (O)
22.05.2016 17:30 Mladost (V) 1 : 2 Jedinstvo Stević
22.05.2016 17:30 Crvena zvezda 1 : 0 Jugoslavija
22.05.2016 17:30 Vulturul 1 : 2 Partizan (G)
22.05.2016 17:30 Vladimirovac 2 : 5 Borac (S)
22.05.2016 16:30 Polet 1 : 0 Banat
22.05.2016 16:30 Mladost 2 : 3 Borac Aleksandrovo
22.05.2016 16:30 Crvena zvezda 9 : 0 Radnički 1911
22.05.2016 16:30 Vojvodina 1928 8 : 0 Zadrugar
22.05.2016 17:00 Terekveš 1 : 3 BSK
22.05.2016 17:00 Kordun 1 : 1 Kula
22.05.2016 17:00 Omladinac (B) 1 : 0 Borac
22.05.2016 17:00 Rusin 0 : 3 Radnički 1918
22.05.2016 17:00 Hajduk 0 : 3 Omladinac (D)
22.05.2016 17:00 Bačka 7 : 2 Tornjoš
22.05.2016 17:00 Bajša 7 : 0 Eđšeg
22.05.2016 17:00 Vinogradar 5 : 1 Sloga
22.05.2016 17:00 Preporod 4 : 0 Panonija IM Topola
22.05.2016 17:00 Krivaja 0 : 0 Radnički 1905
22.05.2016 17:00 Jadran 4 : 2 Partizan
22.05.2016 17:00 OFK Brestač 1 : 3 Hajduk (D)
22.05.2016 17:00 Donji Petrovci 4 : 1 Jedinstvo (M)
22.05.2016 17:00 Graničar 1924 2 : 2 Napredak (P)
22.05.2016 17:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 3 Rudar
22.05.2016 17:00 Ljukovo 3 : 2 Sloven
22.05.2016 17:00 Hrtkovci 2 : 2 Podrinje
22.05.2016 17:00 Napredak 0 : 2 Hercegovac
22.05.2016 17:00 Miletić 2 : 1 Jedinstvo
22.05.2016 17:00 Kulpin 1 : 4 Stari Grad
22.05.2016 17:00 Krila Krajine 5 : 0 Titel
22.05.2016 17:00 Borac 5 : 0 Tvrdjava
22.05.2016 17:00 Budućnost 3 : 2 Mladost
22.05.2016 17:00 Hajduk 5 : 1 Sutjeska
22.05.2016 16:30 Mladost (B) 2 : 1 OFK Borac
22.05.2016 16:30 Strelac 6 : 2 Šumadija
22.05.2016 10:00 Radnički 2 : 2 Polet
22.05.2016 16:30 Veliki Borak 3 : 2 OFK Zabrežje
22.05.2016 10:00 Borac 0 : 1 Budućnost
22.05.2016 16:30 Borac 1 : 1 Sindjelić 2012
22.05.2016 16:30 Institut 2 : 1 Policajac
22.05.2016 11:00 Zmaj 1953 0 : 1 Komgrap
22.05.2016 16:30 13. maj 3 : 1 PKB Kovilovo
22.05.2016 16:30 Boleč 1 : 1 OFK Leštane
22.05.2016 10:00 Selo Mladenovac 2 : 5 Mladenovac
22.05.2016 16:30 Pudarci 2 : 0 Ropočevo
22.05.2016 16:30 Velika Krsna 1 : 0 Kovačevac
22.05.2016 16:30 Omladinac 0 : 0 SASK
22.05.2016 16:30 Bresje Superior 0 : 3 Borac (R)
22.05.2016 16:30 Mladi radnik 3 : 3 Udarnik
22.05.2016 16:30 Pobeda 2 : 1 Bačinac
22.05.2016 16:30 Šumadija 3 : 5 Osipaonica
22.05.2016 16:30 Budućnost 1 : 0 Sloboda
22.05.2016 16:30 7. Juli 1 : 0 Sloga
22.05.2016 17:00 Sloga (Ć) 1 : 2 Trgovački
22.05.2016 17:00 Dizel 4 : 3 Đerdap
22.05.2016 17:00 Železničar 3 : 1 Makce
22.05.2016 17:00 Krilaš 1 : 0 Napredak
22.05.2016 17:00 Mladost 2 : 1 Mlava
22.05.2016 17:00 Vojvoda Milenko 1 : 2 Budućnost
22.05.2016 17:00 Sloga (B) 1 : 0 Borac
22.05.2016 17:00 Integral 1 : 2 Polet
22.05.2016 17:00 Petar Dobrnjac 1 : 2 Rudar
22.05.2016 17:00 Aranđelovac 3 : 2 ŽSK
22.05.2016 17:00 Borac 2 : 3 Pobeda
22.05.2016 17:00 Junkovac 4 : 3 Banja
22.05.2016 17:00 BSK 6 : 0 Trnava
22.05.2016 17:00 Vinča 3 : 1 Šumadija
22.05.2016 10:00 Vitlina-Bokanja 2 : 1 Šatornja
22.05.2016 17:00 Prvi srpski ustanak 4 : 0 Karađorđe
22.05.2016 17:00 Jedinstvo 5 : 3 Prvi partizan
22.05.2016 17:00 Savinac 0 : 6 Ariljska rampa
22.05.2016 17:00 Železničar 7 : 3 Napredak
22.05.2016 17:00 Perućac 1 : 1 Jasen
22.05.2016 17:00 Soko 3 : 2 Višesava
22.05.2016 17:30 Antimon 2 : 1 Mladost (PP)
22.05.2016 17:30 Jedinstvo (Š) 3 : 0 Lipolist
22.05.2016 17:30 BMR Petlovača 1 : 3 Podrinje
22.05.2016 17:30 Hajduk Stanko 1 : 1 Borac (V)
22.05.2016 17:00 OFK Divci 6 : 1 Trlić
22.05.2016 17:00 ZSK 3 : 2 Tulari
22.05.2016 17:00 Kačer 2 : 1 Tvrdojevac
22.05.2016 17:00 Tešnjar 3 : 0 Polet
22.05.2016 16:30 Budućnost 2 : 3 Borac
22.05.2016 16:30 Partizan 2 : 0 Maršić
22.05.2016 16:30 Sušica 3 : 2 Ćava
22.05.2016 16:30 Šumadinac 5 : 5 Mladost
22.05.2016 16:30 Vodojaža 1 : 3 Sloga (D)
22.05.2016 17:00 Real 1 : 2 Radnički
22.05.2016 17:00 Ribnica 1 : 1 Budućnost
22.05.2016 17:00 Mataruge 3 : 2 Pazar Juniors 2011
22.05.2016 17:00 Granit 0 : 0 OFK Ras
22.05.2016 17:00 Stubal 3 : 8 Goč
22.05.2016 17:00 Borac 2 : 1 Ibar
22.05.2016 17:00 Mladost 2 : 3 Slatina
22.05.2016 17:00 Spartak 2 : 0 Donja Vrbava
22.05.2016 17:00 Jedinstvo 2 : 4 Lunjevica
22.05.2016 17:00 Napredak 4 : 0 Majdan
22.05.2016 17:00 Backovac Junajted 5 : 6 Miokovci
22.05.2016 17:30 Polet 7 : 2 Supska
22.05.2016 17:30 Omladinski 2 : 1 Rudar Stenjevac
22.05.2016 17:30 Napredak Stubica 6 : 2 Rudar (SR)
22.05.2016 17:30 Javor 3 : 2 Hajduk
22.05.2016 10:00 Šumadija 1 : 5 Rudar (P)
22.05.2016 17:30 Napredak (Sv) 2 : 1 Mladost (S)
22.05.2016 17:30 Budućnost 4 : 1 Napredak (SL)
22.05.2016 17:30 Mladost (G) 0 : 1 Kupinovac
22.05.2016 17:30 Resavac 2 : 3 Ursule
22.05.2016 17:30 Mladost (D) 2 : 3 Kolare
22.05.2016 17:30 Morava 1 : 2 Crni Vrh
22.05.2016 17:00 OFK Gnjila 5 : 0 Sloga
22.05.2016 17:00 Polet 57 2 : 2 Stari Trstenik
22.05.2016 17:00 14. Oktobar 1 : 3 Omladinac
22.05.2016 17:00 Donji Kopaonik 1 : 2 Trudbenik
22.05.2016 17:00 Rubin (DS) 11 : 1 Mladost
22.05.2016 17:00 Rasina 6 : 2 Sokolovi
22.05.2016 17:00 Kapidžija 1 : 4 Jedinstvo 1936
22.05.2016 17:00 Bukovica 3 : 2 Čarapan
22.05.2016 17:00 Budućnost 1 : 3 Kupci
22.05.2016 11:00 Pobeda 1976 2 : 1 Polet
22.05.2016 17:00 Jastrebac (T) 3 : 0 Tempo
22.05.2016 11:00 OFK Draževac 1 : 1 Borac
22.05.2016 11:00 Jedinstvo GVD 4 : 2 OFK Sloga
22.05.2016 17:00 OFK Rutevac 1908 3 : 2 Ratar
22.05.2016 11:00 Dušnik 2 : 1 Marina Kutina
22.05.2016 17:00 4. Juli 3 : 0 Pobeda
22.05.2016 17:00 Grkinja 1 : 4 Moravac (ZT)
22.05.2016 17:00 Knežica 0 : 2 Toplica
22.05.2016 17:00 Napredak 2 : 3 Egeta
22.05.2016 17:00 Lokomotiva 0 : 3 Velika Vrbica
22.05.2016 17:00 Omladinac 6 : 1 Milutinovac
22.05.2016 17:00 Mala Vrbica 3 : 2 Koča Andjelković
22.05.2016 17:00 Lovćen 3 : 0 Pontes
22.05.2016 17:00 Rtkovo 0 : 1 Kladušnica
22.05.2016 17:00 Graničar 7 : 0 Kastrum
22.05.2016 17:00 Polet 1959 2 : 2 Kosovo
22.05.2016 17:00 Temac 5 : 0 Pobeda
22.05.2016 17:00 Sloga 1 : 0 Jerma
22.05.2016 17:00 Moravac 0 : 3 BSK
22.05.2016 11:00 Lemind 1953 0 : 2 Jedinstvo (Š)
22.05.2016 17:00 Jedinstvo (G) 3 : 0 Morava
22.05.2016 17:00 Mladost (B) 4 : 0 Sušica 2012
22.05.2016 17:00 Napredak 0 : 1 Polet
22.05.2016 17:00 Gradac 3 : 1 Real
22.05.2016 17:00 OFK Morava 6 : 1 OFK Bobište
22.05.2016 17:30 Ševac 0 : 0 Hajdučica
22.05.2016 17:30 Dunav 1 : 0 Borac (VG)
22.05.2016 17:30 Ratar 2 : 0 Jedinstvo
22.05.2016 17:30 Banat (I) 5 : 0 Partizan (K)
22.05.2016 17:30 Borac (VS) 3 : 0 Potporanj
22.05.2016 17:30 Karaš (K) 4 : 1 Karaš (J)
22.05.2016 17:30 Vojvodina (CC) 2 : 2 Vojvodina (S)
22.05.2016 17:00 Borac 3 : 0 Omladinac
22.05.2016 17:00 Budućnost 0 : 2 BSK Bavanište
22.05.2016 17:00 Kolonija 2 : 2 Proleter
22.05.2016 17:00 Strela 3 : 0 Dolovo
22.05.2016 17:30 Glogonj 2 : 0 Tempo
22.05.2016 17:30 Unirea 3 : 0 Mika Antić
22.05.2016 17:30 Polet 3 : 1 Stari Tamiš
22.05.2016 17:30 Spartak 8 : 1 Pobeda
22.05.2016 16:30 Napredak 1 : 4 Bega
22.05.2016 16:30 Vojvodina (B) 5 : 0 2. Oktobar
22.05.2016 16:30 Vojvodina (NM) 1 : 2 Terekveš
22.05.2016 16:30 1.Oktobar 2 : 3 Proleter
22.05.2016 16:30 ŽFK Banat 7 : 1 Proleter
22.05.2016 16:30 Omladinac 4 : 4 Jedinstvo
22.05.2016 16:30 Potisje 2 : 2 Lehel
22.05.2016 16:30 Rusanda 1 : 0 OFK Klek
22.05.2016 16:30 ASK 5 : 0 MSK
22.05.2016 16:30 Naftagas 5 : 0 OFK Gradnulica
22.05.2016 17:00 OFK Metalac 0 : 6 Crvenka
22.05.2016 17:00 Jedinstvo (R) 1 : 2 Dunav
22.05.2016 17:00 Partizan 6 : 0 Dinamo
22.05.2016 17:00 Aleksa Šantić 7 : 0 Graničar
22.05.2016 17:00 Hajduk Junior 4 : 1 Rastina 1918
22.05.2016 17:00 Palić 1 : 4 Đurđin
22.05.2016 17:00 Lokomotiva 2 : 1 Bikovo
22.05.2016 17:00 Bratstvo 2 : 6 Žednik
22.05.2016 17:00 Elektrovojvodina 3 : 0 Udarnik Višnjevac
22.05.2016 17:00 Solid 4 : 3 Čantavir
22.05.2016 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Borac (M)
22.05.2016 17:00 Noćaj 1 : 1 Sloboda
22.05.2016 17:00 Sloga 1 : 6 Fruškogorac
22.05.2016 17:00 Radnički 3 : 0 Hajduk 1932
22.05.2016 17:00 Napredak 4 : 2 Omladinac
22.05.2016 17:00 Graničar 1 : 1 Obilić 1993
22.05.2016 17:00 Borac (S) 3 : 1 PSK Putinci
22.05.2016 16:30 Hajduk 0 : 4 Bačka
22.05.2016 16:30 Iskra 6 : 0 Sloga
22.05.2016 16:30 Vojvodina 0 : 1 Mladost Radost
22.05.2016 16:30 Budućnost 1 : 2 Obilić (Vilovo)
22.05.2016 17:30 Borac 5 : 4 Krivanj
22.05.2016 17:30 Labudnjača 0 : 3 Soko
22.05.2016 17:30 Bački Hajduk 4 : 1 Naša Zvezda
22.05.2016 17:30 Bačka 2 : 3 Slavija
22.05.2016 17:30 Neštin 2 : 1 Maglić
22.05.2016 17:00 Bačka 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
22.05.2016 17:00 Tatra 2 : 1 Kabel - Štrand
22.05.2016 17:00 Borac 8 : 1 Sremac
22.05.2016 16:30 Dunavac 0 : 5 Mladi proleter
22.05.2016 16:30 Minel 1 : 0 Sveti Stefan
22.05.2016 16:30 Busije 1 : 0 Šumadinac
22.05.2016 11:00 Šećeranac Ada 3 : 0 OFK Petrovčić
22.05.2016 16:30 Atakante 3 : 1 Posavac
22.05.2016 16:30 Mladost 1948 4 : 4 Polet
22.05.2016 16:30 Jasenica 1 : 2 Obilić
22.05.2016 17:00 Kurjače 3 : 0 Polet (V)
22.05.2016 17:00 Borac (K) 0 : 2 Jedinstvo (Lj)
22.05.2016 17:00 Vihor 0 : 3 Jedinstvo (D)
22.05.2016 17:00 Mlava (B) 3 : 2 Napredak (P)
22.05.2016 17:00 Braničevo 0 : 5 Desine
22.05.2016 17:00 Napredak 1934 5 : 1 Napredak (B)
22.05.2016 17:00 Zadrugar 2 : 4 Sloga 1952
22.05.2016 17:00 Rudar 4 : 0 Polet
22.05.2016 17:00 Omladinac (Š) 2 : 2 Bata Bulić
22.05.2016 17:00 Radnik 3 : 1 Mladost
22.05.2016 17:00 Radnički 4 : 3 BSK
22.05.2016 17:00 Sloga 11 : 2 Crvena zvezda
22.05.2016 17:00 Mladost (R) 1 : 3 Lokomotiva
22.05.2016 17:00 Grivac 1 : 3 Bare
22.05.2016 17:00 Mladost MG 2 : 2 Kusovac
22.05.2016 17:00 Marjan 1 : 7 Karađorđe Vučić
22.05.2016 17:00 Kotlenik 5 : 1 Mladost Crni Kao
22.05.2016 17:00 Ranilović 2 : 1 B 2000
22.05.2016 17:00 Šumadinac (N) 3 : 0 Sloga
22.05.2016 17:00 Misača 0 : 4 Budućnost
22.05.2016 11:00 Šumadinac (S) 2 : 1 Kopljari
22.05.2016 17:00 Proleter 2 : 0 Mladi rudar
22.05.2016 17:30 Dobrava 2 : 0 Vlašić
22.05.2016 17:30 Sloga 5 : 1 Trešnjevka
22.05.2016 17:30 Vojvoda Stepa Step. 3 : 1 Pričinović
22.05.2016 17:30 Rankovac 1 : 1 Mladost 2013
22.05.2016 17:30 Jevremovac 7 : 1 Karađorđe
22.05.2016 17:30 Sloga (LŠ) 1 : 5 Cer
22.05.2016 17:30 Cerova 6 : 3 Mladost (DB)
22.05.2016 17:30 Velika Reka 4 : 0 Crnča
22.05.2016 17:30 Krasava 2 : 4 Studenac
22.05.2016 17:30 Vidojevica 3 : 1 Sloga (S)
22.05.2016 17:30 Milan Orlić 1 : 1 Jedinstvo
22.05.2016 17:30 Gučevo 3 : 1 Borac
22.05.2016 17:30 Duško 1 : 2 Borac
22.05.2016 17:30 Partizan 2 : 0 Drina
22.05.2016 17:30 Gorki 3 : 4 Mladi Borac
22.05.2016 17:30 Proleter 5 : 3 Cer
22.05.2016 17:30 Mladost (MM) 5 : 2 Milicionar
22.05.2016 17:30 Budućnost (Z) 2 : 3 Sloga
22.05.2016 17:30 Torpedo 1924 3 : 2 Budućnost (PD)
22.05.2016 17:00 Ribnikar 2 : 1 Jadar 2013
22.05.2016 17:00 Liplje 6 : 4 Mladost
22.05.2016 17:00 Milenko Pavlović 3 : 1 Popadić
22.05.2016 17:00 Komanice 2 : 2 Kolubara 2
22.05.2016 17:00 Gradac 0 : 3 Rajac
22.05.2016 17:00 Iskra 3 : 0 Borac
22.05.2016 17:00 Gunjevac 2 : 1 Crvena Jabuka
22.05.2016 17:00 Proleter 0 : 0 Radnik
22.05.2016 17:00 Polet (DL) 4 : 1 Dimitrije Tucović
22.05.2016 17:00 Polet (T) 5 : 0 Stepanje
22.05.2016 17:00 Rudar 1 : 3 OFK Stublenica
22.05.2016 16:30 Zastava 2 : 1 Kremenac
22.05.2016 16:30 Divostin 4 : 0 21. oktobar
22.05.2016 16:30 Seljak 4 : 0 Košutnjak
22.05.2016 16:30 Šumadija 1934 2 : 2 Hajduk
22.05.2016 16:30 OFK Žeželj 4 : 2 Botunje
22.05.2016 16:30 Kutlovo 1 : 0 OFK Bagremar
22.05.2016 17:00 Jedinstvo 1 : 3 Grdica
22.05.2016 17:00 Šumadija 2 : 0 Budućnost
22.05.2016 17:00 Vrnjci 4 : 0 Morava
22.05.2016 17:00 Magnohrom 4 : 2 Partizan
22.05.2016 17:00 Lazac 7 : 0 Borac
22.05.2016 17:00 Napredak 0 : 2 Mladost
22.05.2016 17:00 Kraljevo Hajduk 2 : 3 Tavnik
22.05.2016 17:00 Zvezda 0 : 2 Proleter
22.05.2016 17:00 Ozrem PMH 8 : 1 Takovski Ustanak
22.05.2016 17:00 Jablanica 1 : 0 Omladinac
22.05.2016 17:00 Brezak 6 : 1 Mladost 09
22.05.2016 16:30 Skobalj 2 : 2 Jezava
22.05.2016 16:30 Hajduk Veljko 1934 3 : 6 OFK Slavija
22.05.2016 16:30 Železničar 3 : 0 Vrbovac
22.05.2016 16:30 Omladinac 2 : 2 Landol
22.05.2016 16:30 Crvena zvezda : Lunjevac
22.05.2016 16:30 Petrijevac : Drugovac
22.05.2016 11:00 Prilike 2 : 0 Jedinstvo
22.05.2016 17:30 Sloga 3 : 1 Vrelo
22.05.2016 17:30 Jelica 2 : 3 Dedinje Junajted
22.05.2016 17:30 Gradina 3 : 4 Voćar
22.05.2016 17:00 Jedinstvo (SK) 5 : 1 Jedinstvo (M)
22.05.2016 17:00 Graničar 3 : 3 Tisa B
22.05.2016 17:00 Slavija 7 : 0 Tisa (P)
22.05.2016 17:00 Čoka 2 : 1 Horgoš 1911
22.05.2016 17:00 Šampion 2 : 2 Tromedja
22.05.2016 16:30 Podunavac 0 : 1 OFK Mladost
22.05.2016 16:30 Hajduk 3 : 1 Partizan
22.05.2016 Čegar 1946 4 : 0 Mladost
22.05.2016 17:00 Sloga 1948 3 : 0 Stevan Nešticki
22.05.2016 17:00 Delijski Vis 1 : 2 Durlan siti
22.05.2016 17:00 Moravac 1948 4 : 1 Supovac
22.05.2016 17:00 Proleter DV 3 : 1 Čegar 2013
22.05.2016 17:00 Urovica 2 : 2 Slatina
22.05.2016 17:00 OFK Tamnič 0 : 2 Malajnica
22.05.2016 17:00 Graničar 1 : 1 Smedovac
22.05.2016 17:00 Rečka 3 : 1 OFK Sikole
22.05.2016 17:00 Srbovo 0 : 3 Ratar
22.05.2016 17:00 Kovilovo 1 : 3 Polet
22.05.2016 Zadrugar 6 : 1 Gavrilo Princip
22.05.2016 16:00 Čačak 94 1 : 1 Vujan
22.05.2016 Polet 0 : 3 Malba
22.05.2016 Gavrilo Princip 3 : 0 Polet
22.05.2016 16:00 Morava 2 : 3 Zadrugar
22.05.2016 16:30 Rudar 1 : 2 Planinac
22.05.2016 16:30 Budućnost 1 : 3 Prijatelji
22.05.2016 16:30 Lugovi 0 : 6 Prijevor
22.05.2016 16:30 Mladost : Parmenac
22.05.2016 16:30 Morava : BIP
22.05.2016 16:30 Premeća : Kej
22.05.2016 17:30 Partizan-Draževac 3 : 5 Posavina
22.05.2016 17:30 Duboko 1 : 0 Belo Polje
22.05.2016 17:30 Ljubinić 0 : 2 Jedinstvo
22.05.2016 17:30 Trstenica 0 : 6 Omladinac
22.05.2016 17:30 Rvati 0 : 3 OFK Urovci
22.05.2016 17:30 Zvezda-Konatice 1 : 1 Vukićevica
22.05.2016 17:30 Borac 5 : 1 Krtinska
22.05.2016 16:30 Beljina 2 : 5 Barajevo
22.05.2016 16:30 Rušanj 3 : 2 Vranić
22.05.2016 16:30 Lisović 4 : 1 Guncate
22.05.2016 17:30 Bistrica 2 : 0 Sloga
22.05.2016 17:30 Borac 0 : 1 Sloboda
22.05.2016 17:30 OFK Radnički 1 : 2 OFK Burovo
22.05.2016 17:30 BSK 1 : 1 Rudar
22.05.2016 17:30 Polet 4 : 0 Budućnost
22.05.2016 17:00 Stojnik 1 : 4 Vis
22.05.2016 12:00 Popović 1 : 0 OFK Rogača
22.05.2016 14:30 Vojvoda 3 : 0 Sibnica
22.05.2016 16:30 Šumadija 1962 1 : 1 Ivanča
22.05.2016 16:30 Markovac 6 : 2 Šepšin
22.05.2016 16:30 Borac 2 : 6 Napredak
22.05.2016 16:30 Vlaška 1950 2 : 0 Sloga
22.05.2016 16:30 OFK Student 1 : 2 Omladinac
22.05.2016 17:30 Jedinstvo 1 : 0 Mladost
22.05.2016 17:30 Železničar 0 : 6 Sloboda
22.05.2016 17:30 Budućnost 3 : 0 Vihor
22.05.2016 17:30 Buljane 6 : 1 Popovac
22.05.2016 17:30 15. Avgust 1950 2 : 1 Sindjelić
22.05.2016 17:30 Šantarovac 7 : 0 Sloboda
22.05.2016 17:30 OFK Borac 0 : 1 Partizan
22.05.2016 17:30 Morava 3 : 2 Jedinstvo
22.05.2016 17:30 Crnovršanin 2 : 7 Hajduk
22.05.2016 17:30 Trnava 0 : 0 Omladinac
22.05.2016 16:30 Stevka Božurevka 4 : 4 Morava
22.05.2016 16:30 Omladinac 6 : 0 Vinogradar
22.05.2016 16:30 Rujišnik 2 : 0 Stragari
22.05.2016 17:00 Badince 2 : 3 Pomoravlje
22.05.2016 17:00 Rudar 3 : 0 Veternica
22.05.2016 10:00 Jašunja 3 : 5 Bratstvo
22.05.2016 10:00 Mladost 4 : 1 Turekovac
22.05.2016 17:30 Jedinstvo 2 : 3 Omladinac
22.05.2016 17:30 Banat 6 : 3 Vinogradar
22.05.2016 17:30 Pobeda 1 : 0 Hajduk
22.05.2016 17:30 Dobrica 4 : 1 Mladost
22.05.2016 17:30 Janošik 1 : 3 Graničar
22.05.2016 16:30 Tamiš 3 : 1 KSK Konak 1926
22.05.2016 16:30 OFK Stajićevo 4 : 0 Zlatica
22.05.2016 16:30 Tisa 1933 0 : 1 Borac
22.05.2016 17:00 Car Uroš 5 : 2 Vojvodina
22.05.2016 17:00 27. Oktobar 3 : 3 Sremac
22.05.2016 17:00 Fruškogorac 2 : 4 Fruška Gora
22.05.2016 17:00 Mladost (B) 2 : 1 Graničar
22.05.2016 17:00 Planinac 5 : 1 Sloga
22.05.2016 17:00 Polet 1 : 3 Jedinstvo (K)
22.05.2016 17:00 Mladost (P) 0 : 7 Jedinstvo (R)
22.05.2016 Hajduk 3 : 0 Sremac
22.05.2016 OFK Bačinci 6 : 3 OFK Bingula
22.05.2016 Jednota 0 : 1 Sinđelić
22.05.2016 Jedinstvo (Lj) 1 : 4 Omladinac
22.05.2016 Bratstvo 1 : 3 Borac
22.05.2016 OFK Bikić 6 : 0 Graničar
22.05.2016 Graničar 6 : 3 Bratstvo
22.05.2016 17:00 Lovac 0 : 3 Srem
22.05.2016 17:00 Graničar 2 : 0 Kameni
22.05.2016 17:00 Šumar 0 : 3 Mladost
22.05.2016 17:00 Vitez 3 : 0 Sloven
22.05.2016 17:00 Sloga (Z) 2 : 3 BSK
22.05.2016 17:00 Borac (VR) 5 : 2 Poletarac
22.05.2016 17:00 Planinac 0 : 0 Sloga (Č)
22.05.2016 17:00 Grgurevci 1 : 1 Sloboda
22.05.2016 17:00 Borac (R) 2 : 2 Sremac
22.05.2016 17:00 Napredak 0 : 3 OFK Bosut
22.05.2016 17:00 Borac : Fruškogorac
22.05.2016 17:00 Polet 0 : 1 Krušedol
22.05.2016 17:00 Železničar 3 : 0 ČSK Čortanovci
22.05.2016 17:00 Dunav 2 : 2 Borac
22.05.2016 17:00 Dunav 0 : 1 Dunavac
22.05.2016 17:00 Sloga (Dr) 3 : 3 Stig 1955
22.05.2016 17:00 Pobeda 3 : 0 Sloga (Du)
22.05.2016 17:00 Proleter 1 : 1 Metalac
22.05.2016 17:00 Sopot 1 : 0 Sloga (L)
22.05.2016 17:00 Omladinac 8 : 2 Soko
22.05.2016 17:00 BSK 5 : 0 Burovac
22.05.2016 17:00 Radnik 1 : 1 7. juli
22.05.2016 10:00 Bečevica 2 : 2 Jedinstvo
22.05.2016 10:00 Omladinac 2 : 1 Polet
22.05.2016 10:00 Krćevac 04 1 : 3 Jarmenovci
22.05.2016 11:00 Maskar 2 : 4 Borac
22.05.2016 Venčani 1 : 2 Trešnjevica
22.05.2016 11:00 Brezovac 3 : 0 Tulež
22.05.2016 17:30 Verko 2 : 2 Skupljen 2013
22.05.2016 17:30 Dragojevac 9 : 3 Krnule 09
22.05.2016 17:30 Petrovac 74 1 : 0 Hajduk
22.05.2016 11:00 Sloga 1949 6 : 1 Provo 2015
22.05.2016 17:30 Torpedo 3 : 0 Polet
22.05.2016 17:30 Mladost (B) 6 : 2 Sloga Trgošped
22.05.2016 11:00 Sloga (R) 1 : 3 Jedinstvo 2014
22.05.2016 Azbukovica 0 : 2 Grabovica
22.05.2016 OFK Donja Ljuboviđa 0 : 3 Vrhpolje
22.05.2016 17:30 Sloga 5 : 6 Mladost (B)
22.05.2016 17:00 7. Juli 3 : 0 Bratstvo
22.05.2016 11:00 Bair 8 : 5 Stojan Lazarac
22.05.2016 11:00 Radnik 2 : 0 Napredak (BP)
22.05.2016 11:00 Premijer 9 : 0 Mladost
22.05.2016 11:00 OFK Šabac 7 : 1 Letnjikovac
22.05.2016 16:30 Kotešica 5 : 0 Paune
22.05.2016 16:30 Bujačić 3 : 0 Zadrugar
22.05.2016 16:30 Žabari 1 : 2 Lukavac
22.05.2016 16:30 OFK Brđanac 2 : 1 Mladi radnik
22.05.2016 16:30 Rakac Stave 3 : 0 Dupljaj
22.05.2016 16:30 Beloševac 1 : 2 Mali korak
22.05.2016 11:00 Pambukovica 2 : 0 Šarbane
22.05.2016 11:00 Murgaš 2012 3 : 1 Dokmir
22.05.2016 11:00 Sloga 2 : 2 Zvizdar
22.05.2016 17:00 Čučuge 0 : 3 Kalenić
22.05.2016 11:00 Sloga 0 : 3 OFK Takovo
22.05.2016 11:00 Vukona 3 : 1 Vrelo
22.05.2016 11:00 Strelac 001 4 : 3 Brgule
22.05.2016 17:00 Omladinac 3 : 2 Jedinstvo
22.05.2016 11:00 Kolubara 0 : 7 Vrelo Sport
22.05.2016 16:30 Borac 0 : 1 Dobrača
22.05.2016 16:30 Erdoglija 1 : 0 Bukorovac
22.05.2016 16:30 Mladost Teferič 1 : 4 Šumarice 2008
22.05.2016 17:00 Morava 3 : 9 Mladost 1981
22.05.2016 17:00 Lasta 2 : 0 Jedinstvo
22.05.2016 17:00 Zgodačica 6 : 1 Jovo Kursula
22.05.2016 17:00 Studen Vitez 1 : 1 Omladinac
22.05.2016 10:00 Mlada krila 3 : 0 Mineral 2015
22.05.2016 17:00 Žiča 0 : 4 BSK 2014
22.05.2016 16:30 Udarnik 7 : 4 Proleter
22.05.2016 16:30 Mladost 4 : 0 Jedinstvo
22.05.2016 17:00 Dunavac 3 : 2 Mladi Borac
22.05.2016 17:00 Pečanica 2 : 1 Pek
22.05.2016 17:00 Radnički 1 : 1 Sirakovo
22.05.2016 17:00 Sloga 3 : 2 Baštovan 2015
22.05.2016 17:00 Ram 2 : 3 Kumane
22.05.2016 11:00 Polet 1 : 3 Mladost VPD
22.05.2016 11:00 Lipovac 1 : 0 Štitari
22.05.2016 11:00 Grkljane 3 : 1 Zdravinje
22.05.2016 11:00 Mudrakovac 13 : 3 Jablanica
22.05.2016 11:00 Polet 5 : 3 Zmajevac
22.05.2016 17:00 Kruševica 3 : 0 Pepeljevac 1947
22.05.2016 17:00 Dedina 9 : 1 Pasjak 2013
22.05.2016 11:00 Meševo 6 : 1 Vratare
22.05.2016 17:30 Pomoravlje 6 : 2 Budućnost
22.05.2016 11:00 Slavija 1915 5 : 2 Polet
22.05.2016 11:00 Sloga 3 : 5 Moravac
22.05.2016 17:30 Sečica 7 : 0 Plavi Tok
22.05.2016 15:00 Avijatičar Vranjani 2 : 0 Dobrinjac
22.05.2016 17:30 Glumač 4 : 3 Borac
22.05.2016 15:00 Gorobilje 0 : 2 Omladinac
22.05.2016 17:30 Pobeda 0 : 0 Lauš
22.05.2016 17:30 Trešnjica 3 : 4 Lazarica
22.05.2016 15:00 Bakionica 4 : 2 Blagaja
22.05.2016 17:00 Napredak 4 : 0 Karađorđe 2013
22.05.2016 Badnjevac 0 : 3 Šumadija
22.05.2016 17:00 Pobeda 1 : 0 Udarnik
22.05.2016 Usije 2 : 1 OFK Vinci
22.05.2016 Žika Marković Uča 1 : 0 Mladost
22.05.2016 Mrčkovac 4 : 4 Barič
22.05.2016 11:00 Sava 1 : 3 Galeb
22.05.2016 11:00 Zablaće 0 : 3 Miloš Pocerac 2013
22.05.2016 17:30 Dražmirovac 3 : 0 Lipar
22.05.2016 17:30 Jezero 1 : 0 Igalo
22.05.2016 17:30 Kom 2 : 0 Radnički
22.05.2016 17:30 Ibar 4 : 2 Berane
22.05.2016 17:30 Brskovo 1 : 1 Bratstvo
22.05.2016 17:30 Jedinstvo 3 : 0 Cetinje
22.05.2016 17:00 Spartak 7 : 0 Crvena zvezda
22.05.2016 11:00 Jagodina 4 : 0 Crvena zvezda
22.05.2016 17:00 Radnički 1923 2 : 3 Moravac Orion
22.05.2016 12:30 Rad 0 : 1 Čukarički
22.05.2016 11:00 Borac 1 : 0 Mačva
22.05.2016 13:30 Partizan 5 : 1 Novi Pazar
22.05.2016 11:00 Vojvodina 2 : 3 OFK Beograd
22.05.2016 11:00 Napredak 4 : 2 Brodarac
22.05.2016 16:00 Radnički (N) 3 : 1 Lokomotiva
22.05.2016 11:00 Železničar 2 : 0 Loznica
22.05.2016 10:00 Proleter 6 : 0 Proleter 2006
22.05.2016 10:00 ČSK Pivara 0 : 4 Spartak
22.05.2016 10:00 Inđija 0 : 1 OFK Hajduk
22.05.2016 10:00 Veternik 1 : 1 Radnički (SM)
22.05.2016 10:00 Begej 1 : 0 Omladinac (NB)
22.05.2016 10:00 Sloga (P) 0 : 5 Proleter (BK)
22.05.2016 10:00 Sloga (K) 2 : 0