XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2013 17:30 Šumadinac - Aranđelovac 1:0
2 01.09.2013 16:30 Aranđelovac - Lokomotiva 3:1
3 08.09.2013 16:30 Šatornja - Aranđelovac 4:0
4 15.09.2013 16:00 Aranđelovac - Lepenica 0:1
5 18.09.2013 16:00 Vinča - Aranđelovac 1:1
6 22.09.2013 16:00 Aranđelovac - Karađorđe 3:1
7 29.09.2013 15:30 Beli orlovi - Aranđelovac 4:2
8 06.10.2013 15:30 ŽSK - Aranđelovac 0:0
9 13.10.2013 14:30 Aranđelovac - Partizan 0:1
10 20.10.2013 14:30 Borac - Aranđelovac 2:2
11 27.10.2013 13:30 Aranđelovac - Prvi srpski ustanak 2:1
12 03.11.2013 13:30 Marjan - Aranđelovac 1:0
13 10.11.2013 13:30 Aranđelovac - Banja 2:1
14 17.11.2013 13:00 Vitlina-Bokanja - Aranđelovac 3:0
15 24.11.2013 13:00 Aranđelovac - Junkovac 3:2
16 23.03.2014 14:30 Aranđelovac - Šumadinac 1:1
17 30.03.2014 14:30 Lokomotiva - Aranđelovac 0:0
18 06.04.2014 15:30 Aranđelovac - Šatornja 0:3
19 13.04.2014 15:30 Lepenica - Aranđelovac 3:0
20 16.04.2014 16:00 Aranđelovac - Vinča 0:3
21 19.04.2014 16:00 Karađorđe - Aranđelovac 0:0
22 27.04.2014 16:00 Aranđelovac - Beli orlovi 2:0
23 01.05.2014 16:30 Aranđelovac - ŽSK 2:2
24 28.05.2014 17:00 Partizan - Aranđelovac 2:3
25 11.05.2014 16:30 Aranđelovac - Borac 2:4
26 01.06.2014 17:00 Prvi srpski ustanak - Aranđelovac 0:2
27 04.06.2014 17:00 Aranđelovac - Marjan 4:0
28 08.06.2014 17:30 Banja - Aranđelovac 3:4
29 15.06.2014 17:30 Aranđelovac - Vitlina-Bokanja 3:0
30 22.06.2014 17:30 Junkovac - Aranđelovac 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Lepenica 30 23 3 4 72
2 Šatornja 30 19 3 8 60
3 ŽSK (-1) 30 15 6 9 50
4 Junkovac 30 15 2 13 47
5 Banja 30 13 4 13 43
6 Vitlina-Bokanja 30 12 5 13 41
7 Borac 30 12 4 14 40
8 Prvi srpski ustanak 30 13 1 16 40
9 Šumadinac (-1) 30 12 4 14 39
10 Partizan 30 12 3 15 39
11 Aranđelovac (-2) 30 11 7 12 38
12 Vinča 30 11 5 14 38
13 Karađorđe 30 10 6 14 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Marjan (-1) 30 11 4 15 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Lokomotiva 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Beli orlovi 30 9 4 17 31
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.