Vinča
Lepenica
Šatornja
Jedan gol a devet zicera, sledi kazna

Proteklog vikenda u Aranđelovcu, na stadionu OFK Aranđelovac sa početkom u 13:30h, odigrana je utakmica 11. kola Šumadijske okružne lige u kojoj su se sastali OFK Aranđelovac i gostujuća ekipa Fk Prvi srpski ustanak iz Orašca. Utakmica je odigrana po lepom i sunčanom vremenu za igru, pred oko 150. gledalaca. Prvo poluvreme je proteklo u dominaciji gostujuće ekipe. Prvu Šansu je imao Starčević M. u 5. minutu igre. Izveo je slobodan udarac sa nekih tridesetak metara od gola domaće ekipe, golman Pajević je krajnim naporom odbranio njegov udarac i odbio loptu,na koju je natrčao Nedić, koji nije uspeo da postigne gol i ponovo je kao pobednik izašao golman domaćih. Odličnu šansu za gol je imao i Lazović samo nekoliko minuta kasnije, ali bez uspeha. Gosti su nastavili sa dominacijom i stvarali su odlične šanse za pogodak. Dva puta se Nedić našao jedan na jedan sa golmanom Pajevićem, ali njegovi pokušaji su završili ili pored gola ili u rukama golmana domaćih. Dve šanse je imao i Lukić, sa nekih šesnaest metara pogodio je same rašlje gola domaćih, ali lopta nije završila u mreži, a u drugoj šansi se odlično istakao golman Pajević, kada je mladi Lukić sa nekih deset metara pokušao da ga savlada. I domaćin je imao svoju šansu u prvom poluvremenu preko svog napadača Ilića,ali se odlično istakao golman Dimitrijević i spasao svoj gol. I kada se očekivao poslednji zvižduk sudije za kraj prvog poluvremena,usledila je jedna dubinska lopta prema Radoviću, koji je veoma lako iz igre izbacio Popović Uroša i uposlio svog napadača Ilića, koji je rutinskom realizacijom savladao golmana gostiju, za konačnih 1:0 na poluvremenu za Aranđelovčane. Na samom početku drugog poluvremena domaći postižu i drugi pogodak. Popović je napravio nepotreban prekršaj u blizini kaznenog prostora. Radović je uputio loptu u kazneni prostor gostiju, a loptu u svoju mrežu šalje kapiten Stevanović. Od tog trenutka gosti su krenulu na sve ili ništa i iz takve igre otvorila se jedna kontra domaćina, u kojoj je Ilić oboren u Šesnaest metara i dosuđen je penal za domaćina. Isti igrač je izveo najstrožu kaznu, ali bio je neprecizan i ostalo je u tom trenutku 2:0 za Aranđelovčane. Samo par minuta kasnije u kaznenom prostoru domaćina je oboren Stojanović Borko, ali do tog trenutka dobri sudija Maskota je samo odmahnuo rukama i pokazao da se igra nastavi. To mu je bila i jedina, ali katastrofalna greška na utakmici. Gosti su nastavili sa ofanzivom i dalje. U jednom trenutku lopta je došla do golmana gostiju Dimitrijevića, koji je fantastičnim potezom oduševio sve na gradskom stadionu. Degažirao je loptu sa nekih desetak metara od svog gola ka golu gostiju i lobovao do tog trenutka sjajnog golmana Pajevića, a loptu je samo ispratio u gol napadač gostiju Lazović i potvrdio pogodak. Još par šansi su imali gosti, a najbolja od njih je promašaj Starčevica u 95. minutu utakmice, kada je sam izašao na golmana Pajevića i šutnuo loptu tik pored same stative. Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri obe ekipe. Konačan rezultat 2:1 za OFK Aranđelovac. Ali tu nije bio kraj uzbuđenjima. Naime gostujući navijači su počeli da vređaju pomoćnog sudiju, koji je prišao jednom gostujućem navijaču i sa zastavicom ga udario u glavu. Toliko o poštenju sudija. Zaštićen kao BELI MEDVED a on sme da bije.