XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 GFK Jasenica 1911 - Bane 1:0
2 25.08.2013 11:00 Šapine - GFK Jasenica 1911 1:1
3 01.09.2013 16:30 GFK Jasenica 1911 - Sloboda 3:1
4 08.09.2013 16:30 Loznica - GFK Jasenica 1911 1:0
5 15.09.2013 16:00 GFK Jasenica 1911 - Šumadija 1:1
6 22.09.2013 16:00 Jošanica ND 2011 - GFK Jasenica 1911 1:0
7 29.09.2013 15:30 GFK Jasenica 1911 - Seljak 3:1
8 06.10.2013 15:30 Krušik - GFK Jasenica 1911 1:1
9 13.10.2013 14:30 GFK Jasenica 1911 - Mačva 1:3
10 20.10.2013 11:00 Polet - GFK Jasenica 1911 4:0
11 27.10.2013 14:00 GFK Jasenica 1911 - Rudar 2:0
12 03.11.2013 14:00 GFK Jasenica 1911 - Mladi radnik 1:1
13 10.11.2013 13:30 Pobeda - GFK Jasenica 1911 0:0
14 17.11.2013 13:00 GFK Jasenica 1911 - Železničar 0:1
15 24.11.2013 13:00 Partizan - GFK Jasenica 1911 1:2
16 16.03.2014 14:30 Bane - GFK Jasenica 1911 3:0
17 23.03.2014 14:30 GFK Jasenica 1911 - Šapine 0:2
18 30.03.2014 14:30 Sloboda - GFK Jasenica 1911 3:1
19 05.04.2014 15:30 GFK Jasenica 1911 - Loznica 1:2
20 13.04.2014 15:30 Šumadija - GFK Jasenica 1911 2:0
21 16.04.2014 16:00 GFK Jasenica 1911 - Jošanica ND 2011 0:1
22 21.04.2014 16:00 Seljak - GFK Jasenica 1911 2:1
23 26.04.2014 16:00 GFK Jasenica 1911 - Krušik 0:1
24 04.05.2014 16:30 Mačva - GFK Jasenica 1911 4:0
25 11.05.2014 16:30 GFK Jasenica 1911 - Polet 0:1
26 28.05.2014 17:00 Rudar - GFK Jasenica 1911 1:1
27 31.05.2014 17:00 Mladi radnik - GFK Jasenica 1911 2:1
28 07.06.2014 17:30 GFK Jasenica 1911 - Pobeda 2:3
29 11.06.2014 17:30 Železničar - GFK Jasenica 1911 1:0
30 15.06.2014 17:30 GFK Jasenica 1911 - Partizan 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Mačva 30 20 8 2 68
2 Polet 30 19 6 5 63
3 Loznica 30 18 9 3 63
4 Železničar 30 16 7 7 55
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Šapine 30 13 10 7 49
6 Rudar 30 13 10 7 49
7 Jošanica ND 2011 (-1) 30 12 6 12 41
8 Pobeda 30 11 8 11 41
9 Klub se ugasio Seljak 30 9 10 11 37
10 Bane 30 10 5 15 35
11 Klub se ugasio Krušik 30 7 12 11 33
12 Šumadija 30 8 9 13 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska okružna liga Partizan 30 8 2 20 26
14 GFK Jasenica 1911 30 6 6 18 24
15 Klub se ugasio Mladi radnik (-1) 30 6 6 18 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Sloboda 30 4 6 20 18
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu