XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Proleter - Olimpija (G) 2:2
2 24.08.2013 17:00 Olimpija (G) - Čantavir 3:2
3 31.08.2013 16:30 Panonija IM Topola - Olimpija (G) 1:1
4 07.09.2013 16:30 Olimpija (G) - Bajša 2:1
5 15.09.2013 16:00 Tavankut - Olimpija (G) 1:0
6 21.09.2013 16:00 Olimpija (G) - Čoka 2:0
7 29.09.2013 15:30 Vinogradar - Olimpija (G) 4:1
8 05.10.2013 15:30 Olimpija (G) - Jadran 2:1
9 12.10.2013 15:00 Olimpija (G) - Preporod 3:1
10 19.10.2013 14:30 AFK - Olimpija (G) 3:2
11 26.10.2013 14:30 Olimpija (G) - Njegoš 1:0
12 02.11.2013 13:00 Krivaja - Olimpija (G) 0:2
13 09.11.2013 13:00 Olimpija (G) - Subotica 1:0
14 17.11.2013 13:00 Olimpija (TS) - Olimpija (G) 1:2
15 23.11.2013 13:00 Olimpija (G) - Bačka 4:0
16 15.03.2014 15:00 Olimpija (G) - Proleter 1:0
17 23.03.2014 15:30 Čantavir - Olimpija (G) 1:2
18 29.03.2014 15:30 Olimpija (G) - Panonija IM Topola 0:0
19 06.04.2014 16:30 Bajša - Olimpija (G) 2:0
20 12.04.2014 16:30 Olimpija (G) - Tavankut 2:1
21 16.04.2014 16:30 Čoka - Olimpija (G) 1:0
22 19.04.2014 17:00 Olimpija (G) - Vinogradar 2:0
23 26.04.2014 17:00 Jadran - Olimpija (G) 1:0
24 04.05.2014 17:00 Preporod - Olimpija (G) 0:2
25 10.05.2014 17:00 Olimpija (G) - AFK 3:0
26 24.05.2014 17:00 Njegoš - Olimpija (G) 2:0
27 28.05.2014 17:30 Olimpija (G) - Krivaja 2:2
28 01.06.2014 10:00 Subotica - Olimpija (G) 10:0
29 08.06.2014 17:30 Olimpija (G) - Olimpija (TS) 3:1
30 15.06.2014 17:30 Bačka - Olimpija (G) 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu Subotica 30 23 5 2 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu Jadran 30 19 5 6 62
3 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu Preporod 30 19 2 9 59
4 Beleška: Odustala od plasmana u novoformiranu Bačku zonu Olimpija (G) 30 17 4 9 55
5 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu Tavankut 30 15 6 9 51
6 Krivaja 30 14 4 12 46
7 Vinogradar 30 13 4 13 43
8 Bajša 30 10 10 10 40
9 Panonija IM Topola 30 9 10 11 37
10 Proleter 30 10 7 13 37
11 Njegoš 30 9 6 15 33
12 Čoka 30 8 8 14 32
13 Bačka 30 8 6 16 30
14 AFK 30 8 4 18 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga OFL Kanjiža-Senta-Ada Olimpija (TS) (-1) 30 7 7 16 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Čantavir 30 5 4 21 19