Golovima Spasića, Milutinovića i Radmanovića Donji Kopaonik pobedio ekipu Starog Trstenika

Detalj sa meča Donji Kopaonik - Stari Trstenik (foto: Žarko Arsić)

Donji Kopaonik je u okviru Druge rasinske okružne lige dočekao ekipu Starog Trstenika. Utakmica je kasnila jer sudije nisu stigle u predvi]eno vreme.  Gosti su doputovali sa samo 9 igrača. U 4. minutu domaćin je imao šansu Spasić je šutirao ali pravo u golmana Veškovca. U 20. minutu Spasić je  odlično vratio loptu do Radmanovića, koji šutira pored gola. Iako sa dva igrač manje gosti su zapretili u 27. minutu kada Nedić brani šut gostiju. U  30. minitu sudija Tamara Vesić nije pokazala žuti karton igraču gostiju Stefanu Sklopiću posle veoma oštrog starta nad Kostićem. Sklopić je posle napravljenog prekršaja usao u fizički sukob sa nekim iz publike što ne priliči fudbalskim utakmicama. Domaćin je poveo u 23. minutu a strelac je bio Spasić. Sudija Tamara Vesić je prvo poluvreme skratila za čak 7 minuta, što je izazvalo proteste kod igrača domaće ekipe.

U drugom poluvremenu u 46. minutu imalo je Lazić šansu kada šutira a lopta pogađa prečku i odbija se golmanu u ruke. Malo kasije i Raičević je šutirao glavom preko gola. Imao je Raičević i šansu u 48. minutu kada je šutirao pravo u golmana. Domaćin je u 75. minutu duplirao prednost kada Lazić šutira glavom lopta pogađa prečku, a Milutinović je šalje u gol za 2:0. Do kraja Radmanović je postigo gol u 77. minutu za 3:0. Mogla je ekipa Donjeg Kopaonika da pobedi i ubedljivije da nisu promašili dosta šansi.

Donji Kopaonik - Stari Trstenik 3:0 (1:0)

Razbojna - Stadion Donjeg Kopaonika. Gladalaca: 50. Sudija: Tamara Vesić (Aleksandrovac) 6,5. Strelci: Spasić 32. minut, Milutinović 75. minut i Radmanović 77. minutu. Žuti kartoni: Sklopić (Stari Trstenik). Igrač utakmice: Marko Spasić (Donji Kopaonik).

Donji Kopaonik: Nedić 7, Kostić 6,5, Stošković 6,5, Ž.Virijević 6,5 (Planiničić- ), Milutinović 6,5, Radmanović 7, Spasić 7,5, Vučković 7 ( Vilimonović-), Raičević 6 ( B.,Virijević-), Makragić 6,5, Lazić 7.
Stari Trstenik: N. Vešovac 6, S.Sklopić 5,5, A. Veškovac 6, Radosavljević 6, Komatović 6, Alvurović 6, N. Sklopić 6, Milovanović 6, Karadžić 6,5.

Župski biseri 1 : 3 Vinogradar
Varvarin 2 : 2 Mladost
14. Oktobar 1 : 3 Garevina
Donji Kopaonik 3 : 0 Stari Trstenik
Ribnik 0 : 3 Velika Drenova
Jezero 2017 2 : 2 Borac