Ribnik na svom terenu kao gost savladao Stari Trstenik

Na igralištu u Gornjem Ribniku pred malim brojem gledalaca Stari Trstenik je bio domaćin ekipi Ribnik, bila je to utakmica u okviru drugog prvenstvenog kola Druge Rasinske okružne lige ’’Zapad’’. Ribničani su kao gosti na svom terenu pobedili rezultatom 0:2 i za sada su i dalje na čelnoj poziciji.

U većem delu susreta bili su bolji tim ali u suštini igra je bila u nivou ovog ranga. Ovaj susret vodio je Marko Spasojević dobro i korektno, sa pomoćnicima Aleksandrom Veličkovićem i Lukom Ilićem, dok je delegat bio istaknuti sportski radnik Milan Đurić.

Stari Trstenik je u ovu utakmicu ušao bez petorice standardnih igrača koji nisu mogli zbog povreda da nastupe i ekipa bi bila drugačija po pitanju kvaliteta. Ribnik je došao u vođstvo lepim pogodkom Darka Blagojevića u 17. minutu sa ovim rezultatom igrači su otišli na odmor. U nastavku ista slika sa šansama na obe strane ali bez pogodaka. Ipak Ribničani su uspeli da povećaju vođstvo na 0:2 u 90+1 minutu pogodkom Dušana Đonića.

U narednom trećem kolu Ribnik dočekuje ekipu Kamenorezca, dok Stari Trstenik gostuje kod jednog od pretendenata za osvajanje prvog mesta u ovoj ligi ekipi Mebit u Počekovini.

Omladinac 2 : 0 Mladost
Rujišnik 0 : 5 Mebit
Stari Trstenik 0 : 2 Ribnik
Kamenorezac 76 1 : 3 Gradina
Morava 5 : 1 Vinogradar
Sloboda 1948 1 : 4 Jugovići