Jezero minimalnim rezultatom slavilo u komšijskom derbiju

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U komšiskom derbiju Jezero je dočekalo komšije iz Razbojne ekipu Donjeg Kopaonika. U veoma tvrdoj utakmici bez mnogo šansi domaćin je na kraju bio zadovoljniji. Pred kraj prvog poluvremena domaćin je imao lepu šansu Raičević je posle kornera šutira pored gola.

Gol odluke pao je u 89. minutu domaćin je izveo aut Radenković odlično prolazi ubacuje loptu a visoki Marko Radović šutira i postiže gol 1:0.

JEZERO – DONJI KOPAONIK 1:0 (0:0)

Zlatari-Stadion kraj Jezera. Gledalaca: 50. Sudija: Aleksandar Veličković (Kruševac). Strelac: Mar.Radović 8.9 minutu. Žuti kartoni: Marković, Simić (Jezero), Stošković, Mar.Virijević (D.Kopaonik).

JEZERO: Ml.Radović, Punoševac, Marković, Ne.Raičević, Todorović, Bogićević, Radenković, I.Tomić, Miljković, Ma.Radović, Simić.

DONJI KOPAONIK: Nedić, Planiničić, Đorđević, Stošković, D.Tomić, Ni.Raičević, Ž.Virijević, Lazić, Milojević, M.Virijević, Radmanović

OFK Orašje 1960 4 : 0 Garevina
Mladost (DK) 4 : 2 Mladost (T)
Kamenorezac 76 5 : 2 Ribnik
Vinogradar 1 : 4 Velika Drenova
Beli Orlovi 2 : 0 Borac
Poljoprivrednik 2 : 0 Omladinac