U Popučkama borbeno do poslednjeg minuta

Utakmica 4. kola prve lige Valjevo završena je pobedom domaćina. U malom komšijskom derbiju vidjena je jedna borbena i čvrsta igra sa dosta preokreta. Nešto slabiji start domaćina gosti su iskoristili već u 17.minutu  golom Radovanovića. Posle primljenog gola ekipa Poleta je zaigrla agilnije i organizovanije što je rezurtiralo već pre završetka prvog poluvremena golom Mirića za 1:1.

U drugom poluvremenu vodjena je velika bitka na sredini terena, redjale su se šanse na obe strane ali najprisebniji je ponovo bio igrač domaćih  Mirić u 71. minutu i svojim drugim golom doneo prednost Poletu, a kasnije kako se ispostavilo i konacnih 2:1. Isti igrač je u 78.minutu i opravdano isključen dobijanjem druge javne opomene zbog prigovora sudiji Djuroviću, koji je odlično vodio ovaj meč. Domaći su ipak uspeli da sačuvaju stečenu prednost do kraja susreta i posle odigrana 4.kola nalaze se na prvom mestu.

Tešnjar 8 : 3 OFK Povlen
Mladost Kamenica 0 : 0 Mladost Dračić
Kotešica 1 : 1 Gradac
Polet 2 : 1 Junior Novo Naselje
Iskra 10 : 0 Zadrugar
Lukavac 5 : 0 Pričević