24.09.2011 18:46 realnost

SLZ: Nova podela bodova u Valjevu

U 6. kolu Srpske lige Zapad sastle su se ekipe Vujić Valjevo i Sloboda iz Čačka, a krajnji rezultat 0:0. Početak utakmice nije tako govorio, jer su domaći igrači od prvog zvižduka sudije agilno krenuli ka golu protivnika.  Prva gol šansa vidjena je već u 16. minutu kada je posle odličnog pasa Raševića, igrač domaćih Rajković izašao sam ispred protivničkog golmana,...

20.09.2011 09:20 realnost

U Popučkama borbeno do poslednjeg minuta

Utakmica 4. kola prve lige Valjevo završena je pobedom domaćina. U malom komšijskom derbiju vidjena je jedna borbena i čvrsta igra sa dosta preokreta. Nešto slabiji start domaćina gosti su iskoristili već u 17.minutu  golom Radovanovića. Posle primljenog gola ekipa Poleta je zaigrla agilnije i organizovanije što je rezurtiralo već pre završetka prvog...