Polet dominantan

Posle prvog poraza u sezoni u prethodnom kolu, ekipa Poleta iz Popučaka brzo se konsolidovala i pružila partiju kakvu smo navikli da gledamo gotovo čitave polusezone.

U 10. kolu, bez većih problema, savladana je ekipa Rajca iz Kadine Luke sa ubedljivih 5:0. Pobeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje. Gol gostiju načeo je Maksimović spretnom reakcijom u šesnaestercu i šutem iz okreta. Ekipa Rajca nije uspela da se reorganizuje i, na njihovu nesrecu, ubrzo su postigli autogol nakon centaršuta iz kornera. Na odmor se otišlo sa 2 gola prednosti za domaćina. Slična situacija je viđena i u nastavku. Ređale su se šanse domaćina, a golove posle istih, postigli su R.Vujić u 55. minutu i Davidović sredinom drugog poluvremena. Konačan rezultat postavio je Lekić nakon jedanaesterca. Ne smemo zaboraviti i 4-5 veoma lepih pokušaja gostiju šutevima sa distance, ali rezervni golman gostiju M.Vujić  je odlično odradio posao i dodatno pojačao konkurenciju u ekipi na toj poziciji.

Treba reći da je utakmica odigrana u jako prijatnoj, fudbalskoj atmosferi, bez grubih startova i gotovo bez faulova. Polet - Rajac 5:0 (2:0)

Borac 1 : 0 Tešnjar
Iskra 3 : 2 Liplje
Beloševac 1 : 0 Milenko Pavlović
Polet 5 : 0 Rajac
Ribnikar 2 : 2 Junior Novo Naselje