Rutinski do nove pobede

Tešnjar je danas osvojio nova tri boda i sa prve pozicije ulazi u odlučujuce utakmice koje treba da otkriju da li će se dogodine takmičiti u okružnoj ili opštinskoj ligi. Borbena ekipa iz Lopatnja je na samom početku otvorenom igrom zbunila tešnjarce kojima je trebalo dvadesetak minuta da uspostave svoju igru i stvari postave na svoje mesto. Čim se to dogodilo Tešnjar je došao do prvog pogotka. Realizator je bio Popadić koji je uhvatio volej posle jedne odbijene lopte, na putu prema golu ona je nekoga zakačila, promenila pravac i odsela u mreži gostiju. Na 2:0 povisio je najbolji strelac Tešnjara Zuća Vučićević koji trese mrežu nakon dosuđenog indirektnog udarca sa oko 7 metara udaljenosti od gola. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu se nastavilo u istom stilu. Tešnjar je napadao, a gosti se branili. Pogotovo su bili opasni prodori danas odličnog Nebojše Milosavljevića koji je unosio pometnju u odbranu gostiju. Do kraja utakmice jos jedan gol Tešnjara za konačnih 3:0. Strelac je bio rezervista Nenad Milosavljević posle sjajnog volej udarca.

Tešnjar: Teodosić, Radovanović (Pavlović), Popadić, Jokić (Vukosavljević), Kremić, Janjić, Stašević (Milosavljević Nenad), Vasiljević, Milosavljevič Nebojša, Vučićević, Vujić

Tešnjar 3 : 0 Zadrugar
Pričević 5 : 4 Junior Novo Naselje
Lukavac 0 : 3 Gradac
Iskra 4 : 0 Mladost Dračić
Polet 3 : 0 OFK Povlen
Kotešica 3 : 3 Mladost Kamenica