Zona Morava: U Ladjevcima na ravne časti

Bodovi su bili neophodni za oba rivala. čačanima za borbu za sami vrh tabele a domaćinima za sigurnu završnicu prvenstvene sezone. Najpre su malobrojni gledaoci videli po jednu povoljnu priliku. Najpre je je posle centaršuta Popovića sa desne strane za koji centimetar bio neprecizan Matijašević u 8. minutu a tri minuta kasnije ignjatocvić je sa desne strane asistirao Barjaktareviću a ovaj poslao loptu preko gola. Ovaj fidbaler je ubrzo doneo veliku radsot sa svoje kolege iz tima i prisutne ljubitelje fudbala. Stigao je do lopte za koreka pre golmana Sretenović a sa pet metara pogodio mrežu Slobode. u Nastavnu oprezna igra domaćina i ataci gostujućeg tima. Izjednačenje usledilo dva minuta pre kraja. Neopreznost odbrane Braće Vuković iskoristio je iskusni Petrović i postigao efektan gol. Gosti će žaliti što je u nadoknadi vremena Marković uspeo samo da pogodi stativu. Remi je, ipak, najrealniji ishod ove zanimljive utakmice.

Sa utakmice Braća Vuković - Sloboda Čačak Foto: Stole

BRAĆA VUKOVIĆ - SLOBODA (ČA) 1:1 (1:0)

LAĐEVCI - Strelci: 1:0 Barjaktarević u 15. 1:1 Petrović u 88. Stadion "Kotlenik". Gledalaca 50. Szudija: Nikola Marković (Kragujevac) 7. Žuti kartoni: Barjaktarević (Braća Vuković), Sretenović, Nikolić, Matijaševiuć (Sloboda)

BRAĆA VUKOVIĆ: Gavrilović 7, Gazikalović 6,5, Milovanović 7, Jović 7, Drmanac 6 (Đurović 6,5), Kolaković 7,5, Zucović 7, Simović 6,5, Ignjatović 6,5 (Vasiljević 7), Sekulić 6,5

SLOBODA: Sretenović 7, Dimitrićšević 6,5, Spasojević 7, Stan. Petrović 6,5 (Anev 6,5), Stef. Petrović 7, Branković 6,5, Nikolić 7, Matijašević 7, G. Petrović 7, Popović 6,5, Perišić 6,5 (Marković 6,5)

Igrač utakmice: Aleksandar Kolaković (Br. Vuković)