Zona Morava - Raščani uz Ibar pevajući

Pobednik je odlučen u prvom delu meča kadasu gosti postigli oba pogotka a Karađorđe u međuvremenu nije realizovao jedanesterac kada je neprecizan bio Jovanović. Ovaj igrač je početkom drugog poluvremena isključen pa su domaćini gpotovo 25 minuta igrali sa igračem manje. Ravnoteža je uspostavljena kada je sa terena udaljen gostujući vezista Markoviuć. Gosti su poveli golom Ivanovića a rezultat je povisio Krišto. Počasni pogodak za Karađorđe postigao je Živanović. U nastavku donmaćini su krenuli u pravu ofanzivu ali do izjednačenjea nije došlo. Gosti zasluženo u Rašku nose ceo plen.

Golnman Premović je osujetio Markovića Foto: Stole

KARAĐORĐE - BANE 1:2 (1:2)

RIBNICA - Strelci: 0:1 Ivanović u 14. 0:2 Krišto u 27, 1:2 Živanović u 41. Stadion na Bunjačkom brdu. Gledalaca 200. Sudija: Nikola Marković (Kragujevac). Žuti kartoni: Jolović, Popović, Marković (Bane). Crveni karton: Jovanović (Karađorđe) u 47.m., Marković Bane) u 67.m

KARAĐORĐE: Košanin 7, Arsković 6,5, Otašević 7, Sazdov 6,5, Anđelković 7, Kosovac 6,5, Marković 7, Zdravković 6 (Komatović 6), Živanović 6,5 (Milović 6,), Jovanović 6, Janković 6 (Jojić-)

BANE: Premović 7, Krišto 7, Sterenović 6,5, Joloviuć 6 Bošković 7, Ma. Petrović 7, Simić 7,5, Cvetić 7 (Popović -), Ivanović 7, Marković 6,5, Vukadinović 6,5 (Petrović -)

Igrač utakmice: Filip Simić (Bane)