Pričević
Lukavac
Mladost (VK)
Polet odneo bodove sa "River Sajda"

Na utakmici 5. kola Prve opštinske lige Valjevo snage su odmerile ekipe Gradca iz Valjeva i Poleta iz Popučaka. U jako lepoj i neizvesnoj utakmici ekipa gostiju bila je bolja za jedan pogodak. Gosti su poveli fantasticnim golom Lekića u 23. minutu utakice. Hitronogi vezista Poleta presekao je jedno dodavanje domaćih na sredini terena poveo loptu do 25 metara iskosa sa desne strane i šutirao pod prečku u kontra ugao nemoćnog golmana Gradca za 0:1. Domaća ekipa, saćinjena od starih asova valjevskog fudbala, nije se dala zbuniti pa izjednačenje stiže nakon 15 minuta posle dobrg centaršuta Stojanovića na drugu stativu, 38. minut 1:1. Tim rezultatom se otišlo i na zasluzeni odmor.
U nastavku utakmice ista slika, dosta trčanja i dobrih pasova uglavnom na sredini terena. U 64.minutu utakmice posle medjusobnog udaranja u šesnaestercu domaćih isključeni su igrač Gradca Pavlović i igrač Poleta Djukić. Ta isključenja nisu uticala na ekipe da nastave sa dobrom igrom. Posle centaršuta iz kornera u 70.minutu najbolje se snašao igrač gostiju Petronijević i glavom sa 7 metara poslao loptu u mrežu domaćih za 1:2. Poslednjih 20 minuta proteklo je uglavnom u igri na sredini terena bez pravih šansi za obe ekipe. Polet ovom pobedom ostaje lider ovog takičenja ispred ekipe Tešnjara koja ima samo jedan bod zaostatka.