Futsal liga Vojvodine: Pobeda KMF Kraljevićeva i proslava 20 godina postojanja

KMF Kraljevicevo

U prvom meču pred svojom publikom Kačarevci su posle bolje igre u drugom poluvremenu ostvarili pobedu uz proslavu jubileja 20 godina postojanja KMF Kraljevićeva. Gosti iz Inđije imali su u prvih 20 minuta raspoloženog Panjaka koji je postigao dva četiri pogotka i na odmor su otišli sa prednošću od dva gola.

U drugom poluvremenu sasvim druga i bolja igra domaćih igrača koji su imali više od igre i predvodio ih je kapiten Goran Stojanovski koji je postigao dva pogotka. Najbolji akter meča bio je trostruki strelac Marko Petković, a pored njega su se istakli Danijel Vučković sa dva pogotka i Darjan Anđelović. Najlepši pogodak na meču postigao je kapiten Stojanovski u poslednjem minutu meča kada je majstorski prevario dvojicu igrača Inđije i sa centra loptu poslao u mrežu gola gostiju za konačan rezultat meča.

Utakmica Futsal liga Vojvodine 11. kolo:  Kraljevićevo-Indians 2013 9:5 (2:4)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 100. Sudije: Nemanja Kuzmanović (Kula) i Stefan Radić (Novi Sad). Strelci: 0:1 Panjak u 11, 1:1 Vučković u 16, 1:2 Panjak u 18, 1:3 Panjak u 19, 1:4 Panjak u 19, 2:4 Mitkovski u 20, 3:4 Vučković u 23, 4:4 Petković u 24, 5:4 Petković u 25, 6:4 Stojanovski u 29, 6:5 Cvetinović u 35, 7:5 Petković u 36, 8:5 Trajčevski u 37, 9:5 Stojanovski u 40. minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 9 (5-4), 7 (4-3). Žuti karton: Vićentić, Mitrović (Indians 2013). Crveni karton: Mitanovski u 9 minuti (Kraljevićevo). Igrač utakmice: Petković.

KRALjEVIĆEVO: MITANOVSKI, TRAJČEVSKI, ANĐELOVIĆ, STOJANOVSKI, VUČKOVIĆ, Georgijevski, Mitkovski, Petković,Milenković, Zlatković, Zlatanović, Majkić.

INDIANS 2013: VIĆENTIĆ, SOKOLOVIĆ, CVETINOVIĆ, Ž.MITROVIĆ, M.MITROVIĆ, Prica, Katić, Panjak, Marković.