Ekonomcu dramska završnica u Obrenovcu

Detalj sa meča - foto: printscree/youtube.com/RTV Mag

Pred 800 gledalaca u Hali sportova u Obrenovcu vodeći Ekonomac je u pravoj goleadi, punoj preokreta, u dramskoj zavrsnici, savladao domaći Palež rezultatom 8:5 (4:4). Obrenovčanima nije bilo dovoljno što su na terenu imali raspoložene strelce Stojkovića i Perišića, koji su uspeli da preokrenu rezultat i u 13. minutu na semaforu je pisalo 4: 1 za domaćina.

Od tog trenutka Kragujevčani kreću na sve ili ništa, i sa pet igrača u polju, rizik im se isplatio. Nakon pogotka Stojčevskog, i dva gola Marinkovića uspevaju do poluvremena da anuliraju prednost Obrenovčana. U 29. minutu kapiten Pavličević ponovo dovodi u vođstvo Palež, da bi minut kasnije gosti izjednačili preko Stojanovića. Nakon toga Ekonomac preko Tanaskovića, Brdara i Dimića postavlja konačan rezultat od 5:8.

Palež (Obrenovac) - Ekonomac (Kragujevac) 5:8 (4:4)

SRC Obrenovac. Gledalaca preko 800. Sudije: Bojan Milić, Aleksandar Minić, Željko Stoilkov. Strelci: Perišić 4,5, Stojković 4, 13, Pavličević u 30. minutu (Palež), Stojčevski 3, 14, Marinković 16,18, Stojanović 29, Digić 37, Tanasković 33, Brdar 36. minut (Ekonomac).

Palež: Roksić, Perišić, Dimić, Stojanović, Pavličević, Stefanović, Cerović, Trubajić, Grujičić, Petrović, Janićijević, Urošević.
Ekonomac: Milanović, Vasić, Marinković, Stojčevski, Stojanović, Milenković, Đurović, Digić, Milivojević, Tanasković, Brdar, Dimitrijević, Rajić, Marinković.