SAS u poslednjim sekundama meča osvojio bod protiv Paleža

Futsaleri SAS- a, u okviru 14. kola Druge futsal lige ugostili su ekipu Palež iz Obrenovca i u veoma neizvesnoj utakmici, u poslednjim sekundama, došli do boda, rezultatom 5:5.

Golman gostiju Janićijević u 12. minutu odbranio je šut Aranitovića, ali je na odbijenu loptu natrčao Radenković i pogodio za vođstvo domaćih od 1:0.

U 18. minutu, igrač Paleža, Stojković odlično pronalazi Petrovića koji pogađa za 1:1.

Pred sam kraj prvog poluvremena Novković na oduševljenje domaće publike pogađa za 2:1.

Radenković, u 26. minutu, opet postiže pogodak nakon solo prodora za 3:1. Minut kasnije igrač gostiju Petrović postiže svoj drugi pogodak za 3:2.

Odmah za njim gosti nakon pogotka Srđana Grujičića  izjednačuju na 3:3. U 36. minutu Grujičić Željko dovodi goste u vođstvo od 3:4. U istom minutu Lojpur nakon kaznenog udarca poravnava rezultat na 4:4

Nakon penala za goste, u 38. minutu, Stojković povećava na 4:5, da bi u poslednjem minutu Aranitović doneo bod ekipi SAS za konačnih 5:5.

KFM SAS:Rodić, Lojpur, radenković, Arantinović i Matić. Zamenici igrača: Popović, Petrović, Živanov, Škorić, Magda, Novković i Šarenac.

KFM PALEŽ:Janjićević, Stefanović, Perišić, Grujičić i Dimić. Zamenici igrača: Roksić, Petrović Đ, Grujičić, Petrović J, Stojković, Pavličević i Delić.

Ekonomac 9 : 1 Smederevo
Student 1 : 6 Nova Pazova
Jastrebac 4 : 1 Gvozdeni puk
SAS 5 : 5 Palež