Mladost (L)
IMT
Rad
Egal Zvezde i Voždovca

˝Zmajevi˝ su danas hrabro odigrali utakmicu ne respektujući šampiona. Od samog početka su bili spremni na nadigravanje i nijednog trenutka nisu spustili štit. Zvezdini omladinci su stvorili daleko više šansi, ali su pokazali veliku neefikasnost.
Gosti su preko Cvetićanina u 9. i Peroševića u 17. minutu imali prilike da dovedu goste u vođstvo, ali Cvetićaninov šut završava na stativi, a Peroševićev golman Zvezde, Ćopić, brani nogom. Najagilniji igrač današnje utakmice Lazić u 20. minutu šutira snažno sa desetak metara, golman gostiju Knežević uz pomoć prečke otklanja opasnost. Potom su i Radulović u 32. minutu i Knežević u 38. propustili da Zvezdu dovedu u vođstvo, a to tek uspeva Laziću na isteku poluvremena.
U nastavku Nikola Mituljikić u 51. minutu sa 40 metara kreće sam ka golmanu gostiju i kada se našao na 7-8 metara udaljenosti od gola tako se spetljao da je pri šutu promašio ceo fudbal. Lazić 5 minuta kasnije na drugoj stativi pronalazi drugog Mituljikića, Jovana, čiji udarac glavom odlazi kraj stative. Naravno, posle propuštenih šansi stiže kazna. Jevtić je u 59. minutu centaršutom pronašao Stoisavljevića, a ovaj glavom loptu poslao u ugao za izjednačenje 1:1.
Do kraja susreta Zvezda nije uspela ozbiljnije da ugrozi gol gostiju izuzev u 79. minutu, šut Ćurića sa ivice kaznenog prostora je bio zamalo neprecizan. Tako ˝Zmajevi˝ zasluženo nose veliki bod na svoj ˝Krov˝ koji će im dosta značiti u borbi za opstanak.

CRVENA ZVEZDA - VOŽDOVAC 1:1 (1:0)

STADION: Rajko Mitić - jug veštačka trava. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Stefanović Milan. POM.SUDIJE: Božović Goran i Vlasačević Dimitrije. STRELCI: Lazić 45.min (C.Zvezda), Stoisavljević 59.min (Voždovac). ŽUTI KARTONI: Krstić, Pantić, Lazić i Knežević (C.Zvezda), Beronja, Stajković, Pirgić, Perduv, Lekić i Mrvić (Voždovac).
CRVENA ZVEZDA: Ćopić, Despotovski, Lazić, Krstić, Đurić, Pantić, Ćurić, Knežević, N.Mituljikić (Stojanović), Branković (J.Mituljikić) (Mijatović), Radulović.
VOŽDOVAC: Knežević, Beronja (Perduv), Stajković (Jevtić), Tešić, Bogdanović, Čakohov (Mrvić), Lainović (Bibić), Stoisavljević, Pirgić (Lekić), Cvetićanin, Perošević.