14.04
15:30
Sloga (P)
Loznica
1
0
|
14.04.2018 15:30 | Sloga (P) | 1 : 0 | Loznica | |||||
14.04
15:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Å umadija 1903
4
2
|
14.04.2018 15:30 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 4 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
14.04
15:30
Mokra Gora
Zlatibor
0
2
|
14.04.2018 15:30 | Mokra Gora | 0 : 2 | Zlatibor | |||||
14.04
15:30
Mladi radnik 1926
Tutin
1
1
|
14.04.2018 15:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 1 | Tutin |
14.04
16:30
Jedinstvo (P)
Ozren
0
0
|
14.04.2018 16:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 0 | Ozren | |||||
14.04
16:30
Timok
Trstenik PPT
3
0
|
14.04.2018 16:30 | Timok | 3 : 0 | Trstenik PPT | |||||
14.04
16:30
Dunav
Car Konstantin
0
1
|
14.04.2018 16:30 | Dunav | 0 : 1 | Car Konstantin | |||||
14.04
16:30
RadniÄki (S)
Trajal
0
1
|
14.04.2018 16:30 | RadniÄki (S) | 0 : 1 | Trajal | |||||
14.04
16:30
Moravac Orion
Jedinstvo (B)
0
0
|
14.04.2018 16:30 | Moravac Orion | 0 : 0 | Jedinstvo (B) |
14.04
16:00
RadniÄki (NP)
Bratstvo 1946
1
0
|
14.04.2018 16:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 0 | Bratstvo 1946 | |||||
14.04
16:00
Mladost (BJ)
Dunav
1
2
|
14.04.2018 16:00 | Mladost (BJ) | 1 : 2 | Dunav | |||||
14.04
16:00
Crvena zvezda (NS)
ŽelezniÄar
2
1
|
14.04.2018 16:00 | Crvena zvezda (NS) | 2 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
14.04
16:00
Dinamo 1945
RadniÄki (SM)
1
2
|
14.04.2018 16:00 | Dinamo 1945 | 1 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
14.04
16:00
BeÄej 1918
BaÄka 1901
1
3
|
14.04.2018 16:00 | BeÄej 1918 | 1 : 3 | BaÄka 1901 | |||||
14.04
16:00
Odžaci
RadniÄki (ZR)
1
2
|
14.04.2018 16:00 | Odžaci | 1 : 2 | RadniÄki (ZR) | |||||
14.04
16:00
Cement
Omladinac (NB)
3
0
|
14.04.2018 16:00 | Cement | 3 : 0 | Omladinac (NB) |
14.04
16:00
Sopot
GrafiÄar
0
1
|
14.04.2018 16:00 | Sopot | 0 : 1 | GrafiÄar | |||||
14.04
11:00
GSP Polet DorÄol
Jedinstvo
1
1
|
14.04.2018 11:00 | GSP Polet DorÄol | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.04
16:00
OFK Beograd
Prva Iskra
5
0
|
14.04.2018 16:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Prva Iskra | |||||
14.04
16:00
RadniÄki (O)
BASK
2
2
|
14.04.2018 16:00 | RadniÄki (O) | 2 : 2 | BASK | |||||
14.04
15:00
IMT
BSK BorÄa
6
0
|
14.04.2018 15:00 | IMT | 6 : 0 | BSK BorÄa |
14.04
15:30
OvÄar
Sloga (K)
0
2
|
14.04.2018 15:30 | OvÄar | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
14.04
15:30
GoÄ
RadniÄki (K)
0
0
|
14.04.2018 15:30 | GoÄ | 0 : 0 | RadniÄki (K) |
14.04
15:30
Rudar 2001
Homoljac
4
1
|
14.04.2018 15:30 | Rudar 2001 | 4 : 1 | Homoljac | |||||
14.04
15:30
VGSK
Zvižd
0
1
|
14.04.2018 15:30 | VGSK | 0 : 1 | Zvižd | |||||
14.04
15:30
Sloga 33
Mladi borac
3
1
|
14.04.2018 15:30 | Sloga 33 | 3 : 1 | Mladi borac |
14.04
15:30
Spartak
Radjevac
1
1
|
14.04.2018 15:30 | Spartak | 1 : 1 | Radjevac | |||||
14.04
15:30
Ribnica
Polimlje
1
2
|
14.04.2018 15:30 | Ribnica | 1 : 2 | Polimlje | |||||
14.04
15:30
Sevojno
BuduÄnost
3
1
|
14.04.2018 15:30 | Sevojno | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
14.04
15:30
Sloga (BB)
OFK OseÄina
4
0
|
14.04.2018 15:30 | Sloga (BB) | 4 : 0 | OFK OseÄina |
14.04
16:30
Sloga (L)
BuduÄnost (O)
3
0
|
14.04.2018 16:30 | Sloga (L) | 3 : 0 | BuduÄnost (O) | |||||
14.04
16:30
Vranjska Banja
Nebeski Andjeli
4
2
|
14.04.2018 16:30 | Vranjska Banja | 4 : 2 | Nebeski Andjeli | |||||
14.04
16:30
Morava (VH)
Balkanski
2
0
|
14.04.2018 16:30 | Morava (VH) | 2 : 0 | Balkanski | |||||
14.04
16:30
PÄinja
GFK DuboÄica
2
2
|
14.04.2018 16:30 | PÄinja | 2 : 2 | GFK DuboÄica |
14.04
16:30
BSK
Majdanpek
2
0
|
14.04.2018 16:30 | BSK | 2 : 0 | Majdanpek | |||||
14.04
16:30
Brodoremont
Zaplanjac
1
2
|
14.04.2018 16:30 | Brodoremont | 1 : 2 | Zaplanjac | |||||
14.04
16:30
Svrljig
Å arbanovac
4
1
|
14.04.2018 16:30 | Svrljig | 4 : 1 | Å arbanovac |
14.04
16:30
Morava 1918
Jedinstvo
6
4
|
14.04.2018 16:30 | Morava 1918 | 6 : 4 | Jedinstvo | |||||
14.04
16:30
Sloga (D)
Sloga (Ä)
2
0
|
14.04.2018 16:30 | Sloga (D) | 2 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
14.04
16:30
Kopaonik
OFK Kosanica
1
1
|
14.04.2018 16:30 | Kopaonik | 1 : 1 | OFK Kosanica |
14.04
16:00
BuduÄnost
OFK VrŔac
1
1
|
14.04.2018 16:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | OFK VrÅ”ac | |||||
14.04
16:00
RadniÄki (K)
Kozara
0
2
|
14.04.2018 16:00 | RadniÄki (K) | 0 : 2 | Kozara | |||||
14.04
16:00
RadniÄki (S)
Jedinstvo (BK)
2
1
|
14.04.2018 16:00 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
14.04
16:00
Kikinda 1909
Sloga
0
0
|
14.04.2018 16:00 | Kikinda 1909 | 0 : 0 | Sloga | |||||
14.04
16:00
Begej
Proleter
7
3
|
14.04.2018 16:00 | Begej | 7 : 3 | Proleter | |||||
14.04
16:00
Sloboda (NK)
Jedinstvo (NB)
3
0
|
14.04.2018 16:00 | Sloboda (NK) | 3 : 0 | Jedinstvo (NB) |
14.04
16:00
RadniÄki (S)
Preporod
0
2
|
14.04.2018 16:00 | RadniÄki (S) | 0 : 2 | Preporod | |||||
14.04
16:00
Polet (K)
BSK
0
0
|
14.04.2018 16:00 | Polet (K) | 0 : 0 | BSK | |||||
14.04
16:00
Mladost Apa
Zadrugar
0
0
|
14.04.2018 16:00 | Mladost Apa | 0 : 0 | Zadrugar |
14.04
11:00
Rakovica
Hajduk
2
3
|
14.04.2018 11:00 | Rakovica | 2 : 3 | Hajduk | |||||
14.04
16:00
Torlak
Crvena Zvezda
0
1
|
14.04.2018 16:00 | Torlak | 0 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
14.04
16:00
Balkan
Brodarac
0
4
|
14.04.2018 16:00 | Balkan | 0 : 4 | Brodarac | |||||
14.04
16:00
Turbina
Borac
3
0
|
14.04.2018 16:00 | Turbina | 3 : 0 | Borac |
14.04
16:00
Naftagas (E)
Borac
0
2
|
14.04.2018 16:00 | Naftagas (E) | 0 : 2 | Borac | |||||
14.04
16:00
Krajina
Mladost (BD)
3
0
|
14.04.2018 16:00 | Krajina | 3 : 0 | Mladost (BD) |
14.04
16:30
Dunav
Vojvodina (Cr)
7
0
|
14.04.2018 16:30 | Dunav | 7 : 0 | Vojvodina (Cr) |
14.04
16:00
1. Maj Ruma
Borac (K)
4
0
|
14.04.2018 16:00 | 1. Maj Ruma | 4 : 0 | Borac (K) | |||||
14.04
16:00
Rudar
ŽelezniÄar
2
3
|
14.04.2018 16:00 | Rudar | 2 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
14.04
16:00
Podrinje
Sloven
10
1
|
14.04.2018 16:00 | Podrinje | 10 : 1 | Sloven |
14.04
16:30
ŽAK
Mladost (K)
3
1
|
14.04.2018 16:30 | ŽAK | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
14.04
16:30
Crvenka
StaniÅ”iÄ
3
0
|
14.04.2018 16:30 | Crvenka | 3 : 0 | StaniÅ”iÄ | |||||
14.04
16:30
Vojvodina
Lipar
1
0
|
14.04.2018 16:30 | Vojvodina | 1 : 0 | Lipar |
14.04
16:30
Panonija IM Topola
Napredak
4
0
|
14.04.2018 16:30 | Panonija IM Topola | 4 : 0 | Napredak | |||||
14.04
16:30
ObiliÄ
Sutjeska
5
0
|
14.04.2018 16:30 | ObiliÄ | 5 : 0 | Sutjeska | |||||
14.04
16:30
Proleter (RS)
Proleter (NJ)
2
1
|
14.04.2018 16:30 | Proleter (RS) | 2 : 1 | Proleter (NJ) |
14.04
16:30
PoreÄ
BSK
3
0
|
14.04.2018 16:30 | PoreÄ | 3 : 0 | BSK | |||||
14.04
16:30
Krivelj
KljuÄ
4
2
|
14.04.2018 16:30 | Krivelj | 4 : 2 | KljuÄ | |||||
14.04
16:30
Brestovac
Polom
2
1
|
14.04.2018 16:30 | Brestovac | 2 : 1 | Polom |
14.04
16:00
PKB (PS)
Borac (P)
1
0
|
14.04.2018 16:00 | PKB (PS) | 1 : 0 | Borac (P) |
14.04
16:00
Mladenovac
VinÄa
6
1
|
14.04.2018 16:00 | Mladenovac | 6 : 1 | VinÄa |
14.04
16:30
Jevremovac
CeriÄ
2
2
|
14.04.2018 16:30 | Jevremovac | 2 : 2 | CeriÄ | |||||
14.04
16:30
RadniÄki Å abaÄki
Mladi Borac
4
1
|
14.04.2018 16:30 | RadniÄki Å abaÄki | 4 : 1 | Mladi Borac |
14.04
16:00
Blagotin
Sloga (D)
5
0
|
14.04.2018 16:00 | Blagotin | 5 : 0 | Sloga (D) |
14.04
15:30
TrgovaÄki
Zadrugar (T)
1
2
|
14.04.2018 15:30 | TrgovaÄki | 1 : 2 | Zadrugar (T) | |||||
14.04
15:30
Jedinstvo (Lj)
BuduÄnost (V)
0
1
|
14.04.2018 15:30 | Jedinstvo (Lj) | 0 : 1 | BuduÄnost (V) |
14.04
15:30
Gnjilan
Borac
0
4
|
14.04.2018 15:30 | Gnjilan | 0 : 4 | Borac | |||||
14.04
15:30
Zvezda
Jedinstvo
3
7
|
14.04.2018 15:30 | Zvezda | 3 : 7 | Jedinstvo | |||||
14.04
15:30
Senjak
Vladimir DurkoviÄ
1
3
|
14.04.2018 15:30 | Senjak | 1 : 3 | Vladimir DurkoviÄ |
14.04
16:30
Omladinac
Ribnica
4
3
|
14.04.2018 16:30 | Omladinac | 4 : 3 | Ribnica |
14.04
15:30
Zlatar
Äajetina
3
1
|
14.04.2018 15:30 | Zlatar | 3 : 1 | Äajetina | |||||
14.04
15:30
Prvi partizan
Ariljska rampa
0
2
|
14.04.2018 15:30 | Prvi partizan | 0 : 2 | Ariljska rampa |
14.04
15:30
Pepeljevac
OFK JabuÄje
0
0
|
14.04.2018 15:30 | Pepeljevac | 0 : 0 | OFK JabuÄje | |||||
14.04
15:30
Vrelo Sport
Junior Novo Naselje
6
1
|
14.04.2018 15:30 | Vrelo Sport | 6 : 1 | Junior Novo Naselje |
14.04
16:30
Palilulac
VrtiŔte
0
0
|
14.04.2018 16:30 | Palilulac | 0 : 0 | VrtiŔte |
14.04
16:30
Omladinac
RFK Novi Sad 1921
1
1
|
14.04.2018 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
14.04
16:30
FruŔkogorski partizan
Å ajkaÅ” 1908
5
0
|
14.04.2018 16:30 | FruŔkogorski partizan | 5 : 0 | ŠajkaŔ 1908 |
14.04
16:00
Svetlost Badnjevac
Kosovac
2
1
|
14.04.2018 16:00 | Svetlost Badnjevac | 2 : 1 | Kosovac |
14.04
15:30
Ternoci
Mladost (B)
0
1
|
14.04.2018 15:30 | Ternoci | 0 : 1 | Mladost (B) |
14.04
15:00
Sloga
Glama
0
6
|
14.04.2018 15:00 | Sloga | 0 : 6 | Glama |
14.04
16:30
Grdica
Metalac
2
2
|
14.04.2018 16:30 | Grdica | 2 : 2 | Metalac | |||||
14.04
16:30
Mlada krila
Kraljevo Hajduk
2
0
|
14.04.2018 16:30 | Mlada krila | 2 : 0 | Kraljevo Hajduk |
14.04
17:00
Rudar (St)
Å umadija
5
0
|
14.04.2018 17:00 | Rudar (St) | 5 : 0 | Å umadija | |||||
14.04
17:00
Rudar (SR)
BuduÄnost
0
0
|
14.04.2018 17:00 | Rudar (SR) | 0 : 0 | BuduÄnost |
14.04
16:30
OFK Å abac
Torpedo 1924
0
2
|
14.04.2018 16:30 | OFK Å abac | 0 : 2 | Torpedo 1924 |
14.04
16:00
OFK Morava
Marjan MB
4
2
|
14.04.2018 16:00 | OFK Morava | 4 : 2 | Marjan MB | |||||
14.04
16:00
Å FU Derbi 2016
Bratstvo
3
0
|
14.04.2018 16:00 | Å FU Derbi 2016 | 3 : 0 | Bratstvo |
14.04
15:30
Rubribreza
OFK Stublenica
10
0
|
14.04.2018 15:30 | Rubribreza | 10 : 0 | OFK Stublenica |
14.04
16:00
Varvarin
Trudbenik
3
1
|
14.04.2018 16:00 | Varvarin | 3 : 1 | Trudbenik |
14.04
16:00
Delija
2. Oktobar
1
2
|
14.04.2018 16:00 | Delija | 1 : 2 | 2. Oktobar |
14.04
16:30
OFK Napredak 1929
Pobeda 1976
5
0
|
14.04.2018 16:30 | OFK Napredak 1929 | 5 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
14.04
16:30
Napredak 2012
Gredetin
4
1
|
14.04.2018 16:30 | Napredak 2012 | 4 : 1 | Gredetin |
14.04
16:00
Rastina 1918
Dinamo 1923
2
2
|
14.04.2018 16:00 | Rastina 1918 | 2 : 2 | Dinamo 1923 |
14.04
15:30
Polet (V)
ObiliÄ (Ž)
0
3
|
14.04.2018 15:30 | Polet (V) | 0 : 3 | ObiliÄ (Ž) |
14.04
15:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Bata BuliÄ
2
3
|
14.04.2018 15:30 | Rade MiloÅ”eviÄ | 2 : 3 | Bata BuliÄ |
14.04
16:30
ŽelezniÄar
ObiliÄ
0
1
|
14.04.2018 16:30 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | ObiliÄ |
14.04
16:00
Sloboda
Mladost
3
1
|
14.04.2018 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Mladost |
14.04
15:30
Rongo Siti
Napredak
2
4
|
14.04.2018 15:30 | Rongo Siti | 2 : 4 | Napredak | |||||
14.04
15:30
Sloga
NiŔavac
7
2
|
14.04.2018 15:30 | Sloga | 7 : 2 | NiŔavac |
14.04
17:00
Zvezda
Rojkovac
2
0
|
14.04.2018 17:00 | Zvezda | 2 : 0 | Rojkovac |
14.04
17:00
Mladost (Ä)
Bistrica
3
3
|
14.04.2018 17:00 | Mladost (Ä) | 3 : 3 | Bistrica | |||||
14.04
17:00
Petka
Polet
1
2
|
14.04.2018 17:00 | Petka | 1 : 2 | Polet |
14.04
15:30
Cepelin 026
VuÄak
0
5
|
14.04.2018 15:30 | Cepelin 026 | 0 : 5 | VuÄak |
14.04
15:30
AF ÄokiÄ
Bresje Superior
0
3
|
14.04.2018 15:30 | AF ÄokiÄ | 0 : 3 | Bresje Superior | |||||
14.04
15:30
Jedinstvo
Plana
0
6
|
14.04.2018 15:30 | Jedinstvo | 0 : 6 | Plana |
14.04
16:30
Bukovik
Palilulac
3
1
|
14.04.2018 16:30 | Bukovik | 3 : 1 | Palilulac | |||||
14.04
16:30
Napredak
Hajduk
1
2
|
14.04.2018 16:30 | Napredak | 1 : 2 | Hajduk | |||||
14.04
16:30
Rtanj
Sloga
1
2
|
14.04.2018 16:30 | Rtanj | 1 : 2 | Sloga |
14.04
12:00
Kapedunum
Kriva Reka
3
1
|
14.04.2018 12:00 | Kapedunum | 3 : 1 | Kriva Reka |
14.04
16:30
Padina
JugoviÄi
5
1
|
14.04.2018 16:30 | Padina | 5 : 1 | JugoviÄi |
14.04
16:30
Polet 1959
Lovac
1
2
|
14.04.2018 16:30 | Polet 1959 | 1 : 2 | Lovac | |||||
14.04
16:30
Å ljivar
Borac
2
1
|
14.04.2018 16:30 | Å ljivar | 2 : 1 | Borac |
14.04
Mladost
Tisa 1933
4
0
|
14.04.2018 | Mladost | 4 : 0 | Tisa 1933 | |||||
14.04
KSK Konak 1926
Partizan
5
1
|
14.04.2018 | KSK Konak 1926 | 5 : 1 | Partizan | |||||
14.04
Sloga
Borac
3
0
|
14.04.2018 | Sloga | 3 : 0 | Borac |
14.04
16:30
Mrovska
Torpedo
2
1
|
14.04.2018 16:30 | Mrovska | 2 : 1 | Torpedo | |||||
14.04
16:30
Jedinstvo 2014
Sparta
5
1
|
14.04.2018 16:30 | Jedinstvo 2014 | 5 : 1 | Sparta |
14.04
16:30
Gornje Krajince
Todorovce
0
4
|
14.04.2018 16:30 | Gornje Krajince | 0 : 4 | Todorovce | |||||
14.04
16:30
Veliko Trnjane
Rudar 1973
8
0
|
14.04.2018 16:30 | Veliko Trnjane | 8 : 0 | Rudar 1973 |
14.04
16:30
BojiÄ
Volujac
4
0
|
14.04.2018 16:30 | BojiÄ | 4 : 0 | Volujac | |||||
14.04
16:30
ZablaÄe
Maovi MH
3
0
|
14.04.2018 16:30 | ZablaÄe | 3 : 0 | Maovi MH |
14.04
16:30
BogutovaÄka Banja
BuduÄnost (S)
5
1
|
14.04.2018 16:30 | BogutovaÄka Banja | 5 : 1 | BuduÄnost (S) | |||||
14.04
16:30
BSK 2014
KoŔtam Polje
1
7
|
14.04.2018 16:30 | BSK 2014 | 1 : 7 | KoŔtam Polje |
14.04
17:00
Planinac
Mladi Borac
7
0
|
14.04.2018 17:00 | Planinac | 7 : 0 | Mladi Borac | |||||
14.04
17:00
Viner DSV
Resavac
3
3
|
14.04.2018 17:00 | Viner DSV | 3 : 3 | Resavac |
14.04
15:30
OFK GraÄanski
Mlava (B)
0
5
|
14.04.2018 15:30 | OFK GraÄanski | 0 : 5 | Mlava (B) |
14.04
Proleter
BaÄki Hajduk
0
3
|
14.04.2018 | Proleter | 0 : 3 | BaÄki Hajduk |
14.04
16:30
Solunac
Mladost
0
5
|
14.04.2018 16:30 | Solunac | 0 : 5 | Mladost | |||||
14.04
16:30
GraniÄar
Sloga
3
5
|
14.04.2018 16:30 | GraniÄar | 3 : 5 | Sloga | |||||
14.04
16:30
Gaj
NaŔa Krajina
1
3
|
14.04.2018 16:30 | Gaj | 1 : 3 | NaŔa Krajina |
14.04
15:30
Borac
KrÄevac 04
1
1
|
14.04.2018 15:30 | Borac | 1 : 1 | KrÄevac 04 |
14.04
15:30
Napredak
Mlava TrgovaÄki
3
0
|
14.04.2018 15:30 | Napredak | 3 : 0 | Mlava TrgovaÄki | |||||
14.04
15:30
Jedinstvo
Melnica
6
0
|
14.04.2018 15:30 | Jedinstvo | 6 : 0 | Melnica | |||||
14.04
15:30
Vukan
Udarnik 2015
6
0
|
14.04.2018 15:30 | Vukan | 6 : 0 | Udarnik 2015 | |||||
14.04
15:30
Brana PaunoviÄ
Mladost
0
3
|
14.04.2018 15:30 | Brana PaunoviÄ | 0 : 3 | Mladost |
14.04
17:00
Pobednik
Trstenica
1
0
|
14.04.2018 17:00 | Pobednik | 1 : 0 | Trstenica |
14.04
15:00
Mladi radnik
Borac (A)
0
0
|
14.04.2018 15:00 | Mladi radnik | 0 : 0 | Borac (A) |
14.04
11:00
BSK
Soko
1
1
|
14.04.2018 11:00 | BSK | 1 : 1 | Soko |
14.04
16:30
Rudar
Korman
1
2
|
14.04.2018 16:30 | Rudar | 1 : 2 | Korman |
14.04
16:30
Grivac
Mladi Radnik
0
4
|
14.04.2018 16:30 | Grivac | 0 : 4 | Mladi Radnik | |||||
14.04
16:30
Borac 1939
Sloga
1
4
|
14.04.2018 16:30 | Borac 1939 | 1 : 4 | Sloga |
14.04
16:00
Borjak 2013
Mladost
0
3
|
14.04.2018 16:00 | Borjak 2013 | 0 : 3 | Mladost | |||||
14.04
16:00
Omladinac
Stevka Božurevka
2
1
|
14.04.2018 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Stevka Božurevka | |||||
14.04
16:00
Vinogradar
Topoljak
0
1
|
14.04.2018 16:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Topoljak | |||||
14.04
16:00
Stara ÄarÅ”ija
RujiŔnik
3
2
|
14.04.2018 16:00 | Stara ÄarÅ”ija | 3 : 2 | RujiÅ”nik | |||||
14.04
16:00
Omladinac
Kamenorezac 76
1
3
|
14.04.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 3 | Kamenorezac 76 |
14.04
15:30
Kumane
Mladi Borac
2
2
|
14.04.2018 15:30 | Kumane | 2 : 2 | Mladi Borac |
14.04
Partizan
Metaloplastika
8
2
|
14.04.2018 | Partizan | 8 : 2 | Metaloplastika | |||||
14.04
Lipolist
CuljkoviÄ
1
2
|
14.04.2018 | Lipolist | 1 : 2 | CuljkoviÄ | |||||
14.04
16:30
OFK Letnjikovac 1983
POFK Letnjikovac
3
0
|
14.04.2018 16:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 3 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
14.04
Zadrugar
Napredak
9
1
|
14.04.2018 | Zadrugar | 9 : 1 | Napredak |
14.04
Dragovo
Povratak otpisanih
2
4
|
14.04.2018 | Dragovo | 2 : 4 | Povratak otpisanih | |||||
14.04
GoŔa
Polet
1
2
|
14.04.2018 | GoŔa | 1 : 2 | Polet | |||||
14.04
Prosvetar
LevaÄ 2
3
1
|
14.04.2018 | Prosvetar | 3 : 1 | LevaÄ 2 | |||||
14.04
Blagotin
Å umadija
4
2
|
14.04.2018 | Blagotin | 4 : 2 | Å umadija |
14.04
15:30
Pobeda 1953
Vrelo 1971
1
0
|
14.04.2018 15:30 | Pobeda 1953 | 1 : 0 | Vrelo 1971 | |||||
14.04
15:30
Borac
OFK Homolje
12
0
|
14.04.2018 15:30 | Borac | 12 : 0 | OFK Homolje |
14.04
15:30
Feniks
Mladost (CK)
3
1
|
14.04.2018 15:30 | Feniks | 3 : 1 | Mladost (CK) |
14.04
16:00
Modrica
Å titari
5
0
|
14.04.2018 16:00 | Modrica | 5 : 0 | Å titari | |||||
14.04
16:00
Lomnica
KruŔevica
4
0
|
14.04.2018 16:00 | Lomnica | 4 : 0 | KruŔevica | |||||
14.04
16:00
Zmajevac
Grkljane
2
1
|
14.04.2018 16:00 | Zmajevac | 2 : 1 | Grkljane |
14.04
16:30
Zvijezda 09
ŽeljezniÄar
6
2
|
14.04.2018 16:30 | Zvijezda 09 | 6 : 2 | ŽeljezniÄar | |||||
14.04
16:30
Tekstilac
Kozara
0
0
|
14.04.2018 16:30 | Tekstilac | 0 : 0 | Kozara | |||||
14.04
16:30
Napredak
Slavija
0
0
|
14.04.2018 16:30 | Napredak | 0 : 0 | Slavija | |||||
14.04
16:30
Podrinje
Sloga
0
1
|
14.04.2018 16:30 | Podrinje | 0 : 1 | Sloga | |||||
14.04
16:30
Sutjeska
Rudar Prijedor
1
1
|
14.04.2018 16:30 | Sutjeska | 1 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
14.04
16:30
Drina
Sloboda
1
1
|
14.04.2018 16:30 | Drina | 1 : 1 | Sloboda |
14.04
16:30
Krupa
Zrinjski
0
1
|
14.04.2018 16:30 | Krupa | 0 : 1 | Zrinjski |
14.04
16:30
Sloboda
Borac
1
0
|
14.04.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Borac | |||||
14.04
18:00
Äelik
Mladost
2
1
|
14.04.2018 18:00 | Äelik | 2 : 1 | Mladost |
14.04
16:00
Sutjeska
OFK Petrovac
1
0
|
14.04.2018 16:00 | Sutjeska | 1 : 0 | OFK Petrovac | |||||
14.04
16:00
Kom
Iskra
0
0
|
14.04.2018 16:00 | Kom | 0 : 0 | Iskra | |||||
14.04
16:00
BuduÄnost
Zeta
1
1
|
14.04.2018 16:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Zeta | |||||
14.04
16:00
DeÄiÄ
Mladost
1
4
|
14.04.2018 16:00 | DeÄiÄ | 1 : 4 | Mladost | |||||
14.04
16:00
Rudar
Grbalj
1
0
|
14.04.2018 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Grbalj |
14.04
16:00
Crvena stijena
GorŔtak
3
0
|
14.04.2018 16:00 | Crvena stijena | 3 : 0 | GorŔtak |
14.04
16:00
Polimlje
Gusinje
4
2
|
14.04.2018 16:00 | Polimlje | 4 : 2 | Gusinje | |||||
14.04
12:30
Petnjica
OFK Borac
2
0
|
14.04.2018 12:30 | Petnjica | 2 : 0 | OFK Borac |
14.04
16:00
Burnley
Leicester
2
1
|
14.04.2018 16:00 | Burnley | 2 : 1 | Leicester | |||||
14.04
16:00
Crystal Palace
Brighton
3
2
|
14.04.2018 16:00 | Crystal Palace | 3 : 2 | Brighton | |||||
14.04
16:00
Huddersfield
Watford
1
0
|
14.04.2018 16:00 | Huddersfield | 1 : 0 | Watford | |||||
14.04
18:30
Liverpool
Bournemouth
3
0
|
14.04.2018 18:30 | Liverpool | 3 : 0 | Bournemouth | |||||
14.04
13:30
Southampton
Chelsea
2
3
|
14.04.2018 13:30 | Southampton | 2 : 3 | Chelsea | |||||
14.04
16:00
Swansea
Everton
1
1
|
14.04.2018 16:00 | Swansea | 1 : 1 | Everton | |||||
14.04
20:45
Tottenham
Manchester City
1
3
|
14.04.2018 20:45 | Tottenham | 1 : 3 | Manchester City |
14.04
16:15
Barcelona
Valencia
2
1
|
14.04.2018 16:15 | Barcelona | 2 : 1 | Valencia | |||||
14.04
18:30
Las Palmas
Real Sociedad
0
1
|
14.04.2018 18:30 | Las Palmas | 0 : 1 | Real Sociedad | |||||
14.04
18:30
LeganƩs
Celta Vigo
1
0
|
14.04.2018 18:30 | LeganƩs | 1 : 0 | Celta Vigo | |||||
14.04
20:45
Athletic Club
La CoruƱa
2
3
|
14.04.2018 20:45 | Athletic Club | 2 : 3 | La CoruƱa | |||||
14.04
13:00
Sevilla
Villarreal
2
2
|
14.04.2018 13:00 | Sevilla | 2 : 2 | Villarreal |
14.04
18:30
Bayern
Borussia Mƶnchengladbach
5
1
|
14.04.2018 18:30 | Bayern | 5 : 1 | Borussia Mƶnchengladbach | |||||
14.04
15:30
Hoffenheim
Hamburger SV
2
0
|
14.04.2018 15:30 | Hoffenheim | 2 : 0 | Hamburger SV | |||||
14.04
15:30
Hertha BSC
Kƶln
2
1
|
14.04.2018 15:30 | Hertha BSC | 2 : 1 | Kƶln | |||||
14.04
15:30
Bayer Leverkusen
Eintracht
4
1
|
14.04.2018 15:30 | Bayer Leverkusen | 4 : 1 | Eintracht | |||||
14.04
15:30
Stuttgart
Hannover 96
1
1
|
14.04.2018 15:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Hannover 96 |
14.04
18:00
Genoa
Crotone
1
0
|
14.04.2018 18:00 | Genoa | 1 : 0 | Crotone | |||||
14.04
20:45
Atalanta
Internazionale
0
0
|
14.04.2018 20:45 | Atalanta | 0 : 0 | Internazionale | |||||
14.04
18:00
Chievo
Torino
0
0
|
14.04.2018 18:00 | Chievo | 0 : 0 | Torino | |||||
14.04
15:00
Cagliari
Udinese
2
1
|
14.04.2018 15:00 | Cagliari | 2 : 1 | Udinese |
14.04
20:00
Lille
Guingamp
2
2
|
14.04.2018 20:00 | Lille | 2 : 2 | Guingamp | |||||
14.04
17:00
Lyon
Amiens SC
3
0
|
14.04.2018 17:00 | Lyon | 3 : 0 | Amiens SC | |||||
14.04
20:00
Nantes
Dijon
1
1
|
14.04.2018 20:00 | Nantes | 1 : 1 | Dijon | |||||
14.04
20:00
Rennes
Metz
1
2
|
14.04.2018 20:00 | Rennes | 1 : 2 | Metz | |||||
14.04
20:00
Strasbourg
Saint-Ćtienne
0
1
|
14.04.2018 20:00 | Strasbourg | 0 : 1 | Saint-Ćtienne |
14.04
15:00
ÄukariÄki
RadniÄki
2
3
|
14.04.2018 15:00 | ÄukariÄki | 2 : 3 | RadniÄki | |||||
14.04
18:30
Crvena Zvezda
Partizan
2
1
|
14.04.2018 18:30 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Partizan |
14.04
18:00
MaÄva
Borac
2
0
|
14.04.2018 18:00 | MaÄva | 2 : 0 | Borac | |||||
14.04
18:00
Mladost
Rad
1
1
|
14.04.2018 18:00 | Mladost | 1 : 1 | Rad | |||||
14.04
18:00
Radnik
Javor
0
0
|
14.04.2018 18:00 | Radnik | 0 : 0 | Javor |
14.04
15:00
Rad
MaŔinac
0
3
|
14.04.2018 15:00 | Rad | 0 : 3 | MaŔinac |
14.04
14:00
Å umadija 1903
Lavice DuboÄica
3
0
|
14.04.2018 14:00 | Å umadija 1903 | 3 : 0 | Lavice DuboÄica |
14.04
12:00
Spartak
RadniÄki (N)
1
2
|
14.04.2018 12:00 | Spartak | 1 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
14.04
13:00
Vojvodina
Napredak
1
1
|
14.04.2018 13:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Napredak | |||||
14.04
10:00
OFK Beograd
Partizan
3
4
|
14.04.2018 10:00 | OFK Beograd | 3 : 4 | Partizan | |||||
14.04
13:00
InÄija
RadniÄki (P)
4
0
|
14.04.2018 13:00 | InÄija | 4 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
14.04
10:00
Voždovac
Crvena zvezda
1
1
|
14.04.2018 10:00 | Voždovac | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
14.04
15:00
Internacional
Brodarac
0
1
|
14.04.2018 15:00 | Internacional | 0 : 1 | Brodarac | |||||
14.04
11:00
Rad
RadniÄki 1923
1
1
|
14.04.2018 11:00 | Rad | 1 : 1 | RadniÄki 1923 |
14.04
12:00
RadniÄki (O)
011
1
0
|
14.04.2018 12:00 | RadniÄki (O) | 1 : 0 | 011 | |||||
14.04
09:00
BASK
IM Rakovica
8
1
|
14.04.2018 09:00 | BASK | 8 : 1 | IM Rakovica | |||||
14.04
11:00
Lokomotiva
Bežanija
4
0
|
14.04.2018 11:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Bežanija | |||||
14.04
16:00
Siti Sport Klub
IMT
1
1
|
14.04.2018 16:00 | Siti Sport Klub | 1 : 1 | IMT |
14.04
15:30
Å umadija (A)
Proleter Mihajlovac
7
0
|
14.04.2018 15:30 | Å umadija (A) | 7 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
14.04
15:30
Smederevo 1924
Mladi borac
3
0
|
14.04.2018 15:30 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
14.04
15:30
Proleter 1947
Mladi radnik 1940
2
5
|
14.04.2018 15:30 | Proleter 1947 | 2 : 5 | Mladi radnik 1940 | |||||
14.04
15:30
Morava (VP)
Karadjordje
3
7
|
14.04.2018 15:30 | Morava (VP) | 3 : 7 | Karadjordje |
14.04
15:00
Omladinac
DIF
0
0
|
14.04.2018 15:00 | Omladinac | 0 : 0 | DIF | |||||
14.04
09:30
Balkan
Srem
3
0
|
14.04.2018 09:30 | Balkan | 3 : 0 | Srem | |||||
14.04
11:00
Trudbenik
PoŔtar 1930
1
1
|
14.04.2018 11:00 | Trudbenik | 1 : 1 | PoŔtar 1930 | |||||
14.04
11:00
Zmaj 1953
VinÄa
9
0
|
14.04.2018 11:00 | Zmaj 1953 | 9 : 0 | VinÄa |
14.04
13:00
Posavina
Zvezdara
0
8
|
14.04.2018 13:00 | Posavina | 0 : 8 | Zvezdara | |||||
14.04
14:00
Avala
Stepojevac Vaga
7
4
|
14.04.2018 14:00 | Avala | 7 : 4 | Stepojevac Vaga | |||||
14.04
14:00
BuduÄnost
Minel
0
7
|
14.04.2018 14:00 | BuduÄnost | 0 : 7 | Minel | |||||
14.04
15:00
GSP Polet
Beograd 1929
2
1
|
14.04.2018 15:00 | GSP Polet | 2 : 1 | Beograd 1929 |
14.04
15:30
Borac (St)
Dolina
3
1
|
14.04.2018 15:30 | Borac (St) | 3 : 1 | Dolina | |||||
14.04
16:30
Jedinstvo SteviÄ
Glogonj
17
0
|
14.04.2018 16:30 | Jedinstvo SteviÄ | 17 : 0 | Glogonj |
14.04
11:00
Partizan (G)
Dolovo
5
2
|
14.04.2018 11:00 | Partizan (G) | 5 : 2 | Dolovo | |||||
14.04
17:00
Å evac
Mladost (O)
4
2
|
14.04.2018 17:00 | Å evac | 4 : 2 | Mladost (O) |
14.04
13:00
Polet
Zabrežje
2
0
|
14.04.2018 13:00 | Polet | 2 : 0 | Zabrežje |
14.04
15:30
Vrbovac
Napredak
1
6
|
14.04.2018 15:30 | Vrbovac | 1 : 6 | Napredak |
14.04
10:00
ÄSK Pivara
Krila Krajine
2
1
|
14.04.2018 10:00 | ÄSK Pivara | 2 : 1 | Krila Krajine |
14.04
11:00
Proleter (NS)
Petar PuaÄa
0
2
|
14.04.2018 11:00 | Proleter (NS) | 0 : 2 | Petar PuaÄa |
14.04
10:00
Brodarac MK
011 MK
8
2
|
14.04.2018 10:00 | Brodarac MK | 8 : 2 | 011 MK | |||||
14.04
11:00
Zemun MK
OFK Beograd MO
3
0
|
14.04.2018 11:00 | Zemun MK | 3 : 0 | OFK Beograd MO |
14.04
13:00
Rad 2 MO
Torlak MK
4
0
|
14.04.2018 13:00 | Rad 2 MO | 4 : 0 | Torlak MK | |||||
14.04
08:45
Lokomotiva 2 MO
Borac MK
11
0
|
14.04.2018 08:45 | Lokomotiva 2 MO | 11 : 0 | Borac MK |
14.04
10:00
Spartak
RadniÄki (N)
3
0
|
14.04.2018 10:00 | Spartak | 3 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
14.04
13:00
Kiker
ÄukariÄki
0
0
|
14.04.2018 13:00 | Kiker | 0 : 0 | ÄukariÄki | |||||
14.04
12:30
Teleoptik
Novi Pazar
4
0
|
14.04.2018 12:30 | Teleoptik | 4 : 0 | Novi Pazar | |||||
14.04
13:00
Voždovac
Crvena zvezda
0
2
|
14.04.2018 13:00 | Voždovac | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
14.04
11:00
Dinamo
Brodarac
1
4
|
14.04.2018 11:00 | Dinamo | 1 : 4 | Brodarac |
14.04
12:00
TSC
Dinamo 1945
2
0
|
14.04.2018 12:00 | TSC | 2 : 0 | Dinamo 1945 |
14.04
11:00
BSK 1925
BorÄa
0
1
|
14.04.2018 11:00 | BSK 1925 | 0 : 1 | BorÄa |
14.04
09:00
Žarkovo
Mladenovac
2
0
|
14.04.2018 09:00 | Žarkovo | 2 : 0 | Mladenovac |
14.04
12:00
Zmaj 1953
Rakovica
0
1
|
14.04.2018 12:00 | Zmaj 1953 | 0 : 1 | Rakovica | |||||
14.04
12:00
Prva Iskra
Novi Beograd
2
3
|
14.04.2018 12:00 | Prva Iskra | 2 : 3 | Novi Beograd |
14.04
11:00
Bane
Sport Klub 99
0
3
|
14.04.2018 11:00 | Bane | 0 : 3 | Sport Klub 99 | |||||
14.04
11:00
Apolon
Rudar
1
1
|
14.04.2018 11:00 | Apolon | 1 : 1 | Rudar | |||||
14.04
12:00
Tutin
Slavija
3
0
|
14.04.2018 12:00 | Tutin | 3 : 0 | Slavija | |||||
14.04
10:00
Å umadija 1903
RadniÄki 1923
3
0
|
14.04.2018 10:00 | Å umadija 1903 | 3 : 0 | RadniÄki 1923 |
14.04
16:00
Polet
Jugoslavija
0
1
|
14.04.2018 16:00 | Polet | 0 : 1 | Jugoslavija | |||||
14.04
16:00
Sloga (BNS)
Kolonija
14
2
|
14.04.2018 16:00 | Sloga (BNS) | 14 : 2 | Kolonija | |||||
14.04
16:00
RadniÄki (B)
Borac (Sa)
2
3
|
14.04.2018 16:00 | RadniÄki (B) | 2 : 3 | Borac (Sa) |
14.04
14:30
Vojvodina
Crvena zvezda
7
8
|
14.04.2018 14:30 | Vojvodina | 7 : 8 | Crvena zvezda |
14.04
13:00
Rvati
Polet
2
4
|
14.04.2018 13:00 | Rvati | 2 : 4 | Polet | |||||
14.04
10:00
Strelac
Crvena Zastava
7
3
|
14.04.2018 10:00 | Strelac | 7 : 3 | Crvena Zastava |
14.04
Cer
RadniÄki Stobeks
2
0
|
14.04.2018 | Cer | 2 : 0 | RadniÄki Stobeks | |||||
14.04
15:00
Rudar
Mladost
3
3
|
14.04.2018 15:00 | Rudar | 3 : 3 | Mladost |
14.04
Senta
Potisje
3
0
|
14.04.2018 | Senta | 3 : 0 | Potisje | |||||
14.04
Tisa
AFK
1
5
|
14.04.2018 | Tisa | 1 : 5 | AFK |
14.04
15:45
OFK VrŔac
ŽelezniÄar (P)
3
0
|
14.04.2018 15:45 | OFK VrÅ”ac | 3 : 0 | ŽelezniÄar (P) | |||||
14.04
12:00
BeÄkerek 023
Proleter 2006
1
1
|
14.04.2018 12:00 | BeÄkerek 023 | 1 : 1 | Proleter 2006 |
14.04
10:00
RadniÄki (S)
Hajduk Junior
1
3
|
14.04.2018 10:00 | RadniÄki (S) | 1 : 3 | Hajduk Junior |
14.04
18:00
Studenski grad MK
Rad MK
0
6
|
14.04.2018 18:00 | Studenski grad MK | 0 : 6 | Rad MK | |||||
14.04
09:00
SinÄeliÄ MK
Mladenovac MK
6
1
|
14.04.2018 09:00 | SinÄeliÄ MK | 6 : 1 | Mladenovac MK |
14.04
10:00
Nord Star MK
011 MK
1
7
|
14.04.2018 10:00 | Nord Star MK | 1 : 7 | 011 MK | |||||
14.04
19:30
OFK Beograd B MK
Zemun MK
1
2
|
14.04.2018 19:30 | OFK Beograd B MK | 1 : 2 | Zemun MK | |||||
14.04
14:30
Kolubara MK
Rad B MK
2
14
|
14.04.2018 14:30 | Kolubara MK | 2 : 14 | Rad B MK | |||||
14.04
12:30
Brodarac B MK
Voždovac B MK
1
1
|
14.04.2018 12:30 | Brodarac B MK | 1 : 1 | Voždovac B MK | |||||
14.04
08:45
DIF MK
IMT
4
0
|
14.04.2018 08:45 | DIF MK | 4 : 0 | IMT |
14.04
10:00
SremÄica MK
Jedinstvo MK
6
0
|
14.04.2018 10:00 | SremÄica MK | 6 : 0 | Jedinstvo MK | |||||
14.04
11:00
RadniÄki (NB) MK
OLE MK
2
3
|
14.04.2018 11:00 | RadniÄki (NB) MK | 2 : 3 | OLE MK | |||||
14.04
15:30
Zemun MK
OFK Beograd MK
3
1
|
14.04.2018 15:30 | Zemun MK | 3 : 1 | OFK Beograd MK |
14.04
15:00
Partizan
011
7
0
|
14.04.2018 15:00 | Partizan | 7 : 0 | 011 | |||||
14.04
15:45
BSK 1925
OFK Beograd
0
1
|
14.04.2018 15:45 | BSK 1925 | 0 : 1 | OFK Beograd |
14.04
Udarnik
Sloboda
|
14.04.2018 | Udarnik | : | Sloboda | |||||
14.04
Jedinstvo
Proleter
5
1
|
14.04.2018 | Jedinstvo | 5 : 1 | Proleter | |||||
14.04
ObiliÄ
Soko 2015
0
12
|
14.04.2018 | ObiliÄ | 0 : 12 | Soko 2015 | |||||
14.04
Osipaonica
BuduÄnost
4
1
|
14.04.2018 | Osipaonica | 4 : 1 | BuduÄnost |
14.04
16:00
Dunavac
Selo Mladenovac
2
4
|
14.04.2018 16:00 | Dunavac | 2 : 4 | Selo Mladenovac |
14.04
16:30
Avala 1939
Milutinac
3
1
|
14.04.2018 16:30 | Avala 1939 | 3 : 1 | Milutinac | |||||
14.04
17:00
Rakovica
Borac
4
0
|
14.04.2018 17:00 | Rakovica | 4 : 0 | Borac |
14.04
09:00
Arena Su
Tavankut
3
0
|
14.04.2018 09:00 | Arena Su | 3 : 0 | Tavankut |
14.04
17:15
Borac (St)
Coerver junior FA
3
1
|
14.04.2018 17:15 | Borac (St) | 3 : 1 | Coerver junior FA |
14.04
10:00
Potporanj
Vojvodina (CC)
10
0
|
14.04.2018 10:00 | Potporanj | 10 : 0 | Vojvodina (CC) |
14.04
17:00
Omladinac (D)
BSK
1
5
|
14.04.2018 17:00 | Omladinac (D) | 1 : 5 | BSK | |||||
14.04
16:00
Stari TamiÅ”
Proleter
2
3
|
14.04.2018 16:00 | Stari TamiÅ” | 2 : 3 | Proleter |
14.04
15:00
Pobeda
Mladost (V)
1
12
|
14.04.2018 15:00 | Pobeda | 1 : 12 | Mladost (V) |
14.04
10:00
Buducnost
Zabrezje
2
2
|
14.04.2018 10:00 | Buducnost | 2 : 2 | Zabrezje | |||||
14.04
Belo Polje
Zadrugar
0
5
|
14.04.2018 | Belo Polje | 0 : 5 | Zadrugar |
14.04
10:00
Zvižd
Kostolac 2008
8
0
|
14.04.2018 10:00 | Zvižd | 8 : 0 | Kostolac 2008 |
14.04
17:30
OFK VrŔac
ŽelezniÄar (P)
2
1
|
14.04.2018 17:30 | OFK VrÅ”ac | 2 : 1 | ŽelezniÄar (P) | |||||
14.04
14:00
BeÄkerek 023
Proleter 2006
5
1
|
14.04.2018 14:00 | BeÄkerek 023 | 5 : 1 | Proleter 2006 |
14.04
10:30
011 MK
Internacional MK
6
0
|
14.04.2018 10:30 | 011 MK | 6 : 0 | Internacional MK | |||||
14.04
13:00
DIF MK
BSK BorÄa MK
1
3
|
14.04.2018 13:00 | DIF MK | 1 : 3 | BSK BorÄa MK | |||||
14.04
09:00
RadniÄki (O) MK
RadniÄki (NB) MK
0
3
|
14.04.2018 09:00 | RadniÄki (O) MK | 0 : 3 | RadniÄki (NB) MK |
14.04
09:00
Ada MK
RadniÄki PDM MK
11
0
|
14.04.2018 09:00 | Ada MK | 11 : 0 | RadniÄki PDM MK | |||||
14.04
14:30
Brodarac MK-B
Rad MK
1
3
|
14.04.2018 14:30 | Brodarac MK-B | 1 : 3 | Rad MK |
14.04
09:00
RadniÄki NB
Srem MK
4
0
|
14.04.2018 09:00 | RadniÄki NB | 4 : 0 | Srem MK | |||||
14.04
16:15
Lokomotiva MK
Ole MK
4
0
|
14.04.2018 16:15 | Lokomotiva MK | 4 : 0 | Ole MK | |||||
14.04
11:00
Žarkovo MK
Rakovica MK
3
1
|
14.04.2018 11:00 | Žarkovo MK | 3 : 1 | Rakovica MK | |||||
14.04
16:00
BSK 1926 MK
Jedinstvo MK
3
0
|
14.04.2018 16:00 | BSK 1926 MK | 3 : 0 | Jedinstvo MK |
14.04
09:30
Kolubara
SindjeliÄ
0
0
|
14.04.2018 09:30 | Kolubara | 0 : 0 | SindjeliÄ | |||||
14.04
09:00
Rad
Zemun
0
1
|
14.04.2018 09:00 | Rad | 0 : 1 | Zemun | |||||
14.04
17:30
Voždovac
RadniÄki (NB)
3
1
|
14.04.2018 17:30 | Voždovac | 3 : 1 | RadniÄki (NB) |
14.04
10:00
TSC
BajŔa
0
5
|
14.04.2018 10:00 | TSC | 0 : 5 | BajŔa | |||||
14.04
11:00
Arena SU
Spartak '06
0
2
|
14.04.2018 11:00 | Arena SU | 0 : 2 | Spartak '06 | |||||
14.04
10:00
BaÄka 1901
ObiliÄ
0
4
|
14.04.2018 10:00 | BaÄka 1901 | 0 : 4 | ObiliÄ |
14.04
10:00
Sindjelic 2012
Olimpik
0
9
|
14.04.2018 10:00 | Sindjelic 2012 | 0 : 9 | Olimpik | |||||
14.04
12:00
Lola
Bežanija
0
11
|
14.04.2018 12:00 | Lola | 0 : 11 | Bežanija | |||||
14.04
13:30
Jedinstvo
BuduÄnost
4
0
|
14.04.2018 13:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | BuduÄnost |
14.04
14:00
Dunav
Atakante
1
2
|
14.04.2018 14:00 | Dunav | 1 : 2 | Atakante |
14.04
12:30
Nord Star
Velika MoŔtanica
2
0
|
14.04.2018 12:30 | Nord Star | 2 : 0 | Velika MoŔtanica | |||||
14.04
11:00
Napredak
Munja BariÄ
0
1
|
14.04.2018 11:00 | Napredak | 0 : 1 | Munja BariÄ | |||||
14.04
14:45
Lokomotiva
Heroj Polet
4
2
|
14.04.2018 14:45 | Lokomotiva | 4 : 2 | Heroj Polet |
14.04
10:00
LeŔtane
Crvena zvezda MML
1
0
|
14.04.2018 10:00 | LeŔtane | 1 : 0 | Crvena zvezda MML | |||||
14.04
13:15
Lokomotiva
BoleÄ
2
4
|
14.04.2018 13:15 | Lokomotiva | 2 : 4 | BoleÄ | |||||
14.04
13:30
Zemun
VinÄa
3
0
|
14.04.2018 13:30 | Zemun | 3 : 0 | VinÄa | |||||
14.04
14:00
Dunavac
VrÄin
0
12
|
14.04.2018 14:00 | Dunavac | 0 : 12 | VrÄin |
14.04
18:30
DIF
Forza
8
2
|
14.04.2018 18:30 | DIF | 8 : 2 | Forza | |||||
14.04
17:30
GSP Polet
Zemun
1
1
|
14.04.2018 17:30 | GSP Polet | 1 : 1 | Zemun | |||||
14.04
10:00
Mladenovac
Varga
4
3
|
14.04.2018 10:00 | Mladenovac | 4 : 3 | Varga | |||||
14.04
13:00
OFK Beograd
Ada
0
3
|
14.04.2018 13:00 | OFK Beograd | 0 : 3 | Ada |
14.04
10:00
Zabrezje
Urovci
2
0
|
14.04.2018 10:00 | Zabrezje | 2 : 0 | Urovci | |||||
14.04
12:00
Obrenovac 1905
Rvati
12
0
|
14.04.2018 12:00 | Obrenovac 1905 | 12 : 0 | Rvati |
14.04
Zvezda
Posavina
0
5
|
14.04.2018 | Zvezda | 0 : 5 | Posavina | |||||
14.04
Sloga
Krtinska
1
4
|
14.04.2018 | Sloga | 1 : 4 | Krtinska |
14.04
19:00
Hajduk
Srem
81
80
|
14.04.2018 19:00 | Hajduk | 81 : 80 | Srem | |||||
14.04
19:30
Kris Kros
Nova Pazova
89
67
|
14.04.2018 19:30 | Kris Kros | 89 : 67 | Nova Pazova | |||||
14.04
20:00
Sveti ÄorÄe
Mladost Veternik
87
93
|
14.04.2018 20:00 | Sveti ÄorÄe | 87 : 93 | Mladost Veternik |
14.04
18:00
Zekas 75
Zlatar
66
95
|
14.04.2018 18:00 | Zekas 75 | 66 : 95 | Zlatar | |||||
14.04
18:00
MileŔevac
Priboj
86
101
|
14.04.2018 18:00 | MileŔevac | 86 : 101 | Priboj | |||||
14.04
20:00
RadniÄki VA
RadniÄki 1950
103
87
|
14.04.2018 20:00 | RadniÄki VA | 103 : 87 | RadniÄki 1950 |
14.04
19:30
Morava
Jastrebac
80
73
|
14.04.2018 19:30 | Morava | 80 : 73 | Jastrebac | |||||
14.04
18:00
Rtanj
NiÅ”
93
94
|
14.04.2018 18:00 | Rtanj | 93 : 94 | NiÅ” |
14.04
12:00
Torlak
BKK RadniÄki
79
61
|
14.04.2018 12:00 | Torlak | 79 : 61 | BKK RadniÄki | |||||
14.04
13:30
Astra
RadniÄki (O)
65
75
|
14.04.2018 13:30 | Astra | 65 : 75 | RadniÄki (O) | |||||
14.04
16:20
BASK
Beko
64
72
|
14.04.2018 16:20 | BASK | 64 : 72 | Beko | |||||
14.04
18:00
BorÄa
Slodes
76
87
|
14.04.2018 18:00 | BorÄa | 76 : 87 | Slodes | |||||
14.04
18:00
Zemun Fitofarmacija
Borac
89
61
|
14.04.2018 18:00 | Zemun Fitofarmacija | 89 : 61 | Borac |
14.04
19:00
Ivanjica
Loznica
96
88
|
14.04.2018 19:00 | Ivanjica | 96 : 88 | Loznica | |||||
14.04
20:00
ÄaÄak 94
Å abac
68
62
|
14.04.2018 20:00 | ÄaÄak 94 | 68 : 62 | Å abac |
14.04
14:00
Star
KaraÄorÄevo
83
51
|
14.04.2018 14:00 | Star | 83 : 51 | KaraÄorÄevo | |||||
14.04
17:30
Kadet
Sloboda (NS)
52
66
|
14.04.2018 17:30 | Kadet | 52 : 66 | Sloboda (NS) |
14.04
17:30
Opovo 99
Å imanovci
79
69
|
14.04.2018 17:30 | Opovo 99 | 79 : 69 | Å imanovci | |||||
14.04
18:30
Vojka
Jedinstvo
52
87
|
14.04.2018 18:30 | Vojka | 52 : 87 | Jedinstvo | |||||
14.04
20:00
RU KoÅ”
Jadran
76
67
|
14.04.2018 20:00 | RU KoÅ” | 76 : 67 | Jadran | |||||
14.04
18:00
Stara Pazova
BNS
109
90
|
14.04.2018 18:00 | Stara Pazova | 109 : 90 | BNS |
14.04
15:30
Barajevo Bambi
BorÄa 2
82
84
|
14.04.2018 15:30 | Barajevo Bambi | 82 : 84 | BorÄa 2 | |||||
14.04
18:30
LA Basket
Sava
78
84
|
14.04.2018 18:30 | LA Basket | 78 : 84 | Sava |
14.04
21:00
BuduÄnost VOLI
Crvena zvezda MTS
77
73
|
14.04.2018 21:00 | BuduÄnost VOLI | 77 : 73 | Crvena zvezda MTS | 3:1 |
14.04
19:00
Klik
Sloboda
81
93
|
14.04.2018 19:00 | Klik | 81 : 93 | Sloboda | |||||
14.04
18:00
Smederevo 1953
Žarkovo
70
89
|
14.04.2018 18:00 | Smederevo 1953 | 70 : 89 | Žarkovo | |||||
14.04
19:00
Napredak Bosphorus
Kolubara LA 2003
87
102
|
14.04.2018 19:00 | Napredak Bosphorus | 87 : 102 | Kolubara LA 2003 | |||||
14.04
20:00
Proleter Naftagas
Akademik
82
76
|
14.04.2018 20:00 | Proleter Naftagas | 82 : 76 | Akademik | |||||
14.04
19:30
Pirot
Mladost (SP)
69
82
|
14.04.2018 19:30 | Pirot | 69 : 82 | Mladost (SP) |
14.04
16:00
Duga
ParaÄin
77
62
|
14.04.2018 16:00 | Duga | 77 : 62 | ParaÄin |
14.04
Äelarevo
Novosadska ŽKA
58
82
|
14.04.2018 | Äelarevo | 58 : 82 | Novosadska ŽKA | |||||
14.04
Karaburma
Stara Pazova
62
32
|
14.04.2018 | Karaburma | 62 : 32 | Stara Pazova | |||||
14.04
Proleter 023
TopolÄanka
76
61
|
14.04.2018 | Proleter 023 | 76 : 61 | TopolÄanka | |||||
14.04
Srbobran
RadniÄki
57
63
|
14.04.2018 | Srbobran | 57 : 63 | RadniÄki |
14.04
16:00
RadniÄki
Inter KoÅ”
|
14.04.2018 16:00 | RadniÄki | : | Inter KoÅ” | |||||
14.04
16:00
Mladost 014
M 015
|
14.04.2018 16:00 | Mladost 014 | : | M 015 | |||||
14.04
16:00
ŽelezniÄar
Å uter
|
14.04.2018 16:00 | ŽelezniÄar | : | Å uter |
14.04
15:30
BSK
Vranje 2
0
3
|
14.04.2018 15:30 | BSK | 0 : 3 | Vranje 2 |
14.04
20:00
Apatin
Gox-IN Phibrows
3
0
|
14.04.2018 20:00 | Apatin | 3 : 0 | Gox-IN Phibrows |
14.04
18:15
Dunav
Blok Aut
3
0
|
14.04.2018 18:15 | Dunav | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
14.04
17:00
AS
Crnjanski
0
3
|
14.04.2018 17:00 | AS | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
14.04
19:00
ObiliÄ
Partizan 2
1
3
|
14.04.2018 19:00 | ObiliÄ | 1 : 3 | Partizan 2 |
14.04
13:30
Vizurine Ajkulice
ŽelezniÄar
3
1
|
14.04.2018 13:30 | Vizurine Ajkulice | 3 : 1 | ŽelezniÄar |
14.04
20:30
BG Volley
Feniks ÄukariÄki
0
3
|
14.04.2018 20:30 | BG Volley | 0 : 3 | Feniks ÄukariÄki | |||||
14.04
10:00
21. maj
Akademija Singidunum
3
2
|
14.04.2018 10:00 | 21. maj | 3 : 2 | Akademija Singidunum |
14.04
19:30
Kolubara
Jedinstvo
34
24
|
14.04.2018 19:30 | Kolubara | 34 : 24 | Jedinstvo | |||||
14.04
17:00
InÄija
Loznica
25
22
|
14.04.2018 17:00 | InÄija | 25 : 22 | Loznica | |||||
14.04
19:00
Kikinda Grindex
Crvenka
36
18
|
14.04.2018 19:00 | Kikinda Grindex | 36 : 18 | Crvenka | |||||
14.04
20:30
SinÄeliÄ
Morava
31
28
|
14.04.2018 20:30 | SinÄeliÄ | 31 : 28 | Morava | |||||
14.04
17:30
Proleter
Vrbas Petrol
26
23
|
14.04.2018 17:30 | Proleter | 26 : 23 | Vrbas Petrol |
14.04
19:00
Lokomotiva
RadniÄki 1964
26
27
|
14.04.2018 19:00 | Lokomotiva | 26 : 27 | RadniÄki 1964 | |||||
14.04
19:00
Zlatar
DuboÄica 54
37
34
|
14.04.2018 19:00 | Zlatar | 37 : 34 | DuboÄica 54 | |||||
14.04
19:00
Vranje 1957
Planinka Prolom voda
36
32
|
14.04.2018 19:00 | Vranje 1957 | 36 : 32 | Planinka Prolom voda |
14.04
19:00
Banatski Karlovac
Jabuka
25
32
|
14.04.2018 19:00 | Banatski Karlovac | 25 : 32 | Jabuka | |||||
14.04
20:00
Crvena zvezda
Apatin
31
30
|
14.04.2018 20:00 | Crvena zvezda | 31 : 30 | Apatin | |||||
14.04
19:00
Hercegovina
Mladost TSK
29
29
|
14.04.2018 19:00 | Hercegovina | 29 : 29 | Mladost TSK |
14.04
15:30
BASK Soko
PKB
25
31
|
14.04.2018 15:30 | BASK Soko | 25 : 31 | PKB | |||||
14.04
20:00
SC Voždovac 2012
Rekreativo
25
20
|
14.04.2018 20:00 | SC Voždovac 2012 | 25 : 20 | Rekreativo | |||||
14.04
19:00
Smederevo
Sloga
27
32
|
14.04.2018 19:00 | Smederevo | 27 : 32 | Sloga |
14.04
19:30
BSK Heba
Vlasotince
31
28
|
14.04.2018 19:30 | BSK Heba | 31 : 28 | Vlasotince | |||||
14.04
15:00
Hisar
Rtanj
26
33
|
14.04.2018 15:00 | Hisar | 26 : 33 | Rtanj | |||||
14.04
19:00
RadniÄki
Aleksinac
26
28
|
14.04.2018 19:00 | RadniÄki | 26 : 28 | Aleksinac |
14.04
15:30
BuduÄnost
Potisje Pleteks
39
32
|
14.04.2018 15:30 | BuduÄnost | 39 : 32 | Potisje Pleteks | |||||
14.04
19:30
ORK PanÄevo
Titel
40
19
|
14.04.2018 19:30 | ORK PanÄevo | 40 : 19 | Titel |
14.04
18:30
Mladost 1949
Jagodina
32
22
|
14.04.2018 18:30 | Mladost 1949 | 32 : 22 | Jagodina |
14.04
19:00
Udarnik
Jedinstvo 1974
20
36
|
14.04.2018 19:00 | Udarnik | 20 : 36 | Jedinstvo 1974 |
14.04
20:30
Prva Iskra BariÄ
DorÄol
29
33
|
14.04.2018 20:30 | Prva Iskra BariÄ | 29 : 33 | DorÄol |
14.04
14:30
Mladost
ŽelezniÄar 1949 - 2
32
27
|
14.04.2018 14:30 | Mladost | 32 : 27 | ŽelezniÄar 1949 - 2 |
14.04
16:00
KljajiÄevo
Borac
27
25
|
14.04.2018 16:00 | KljajiÄevo | 27 : 25 | Borac |
14.04
20:00
Jedinstvo
Hajduk
24
33
|
14.04.2018 20:00 | Jedinstvo | 24 : 33 | Hajduk | |||||
14.04
16:00
Ruma
Vojka
23
26
|
14.04.2018 16:00 | Ruma | 23 : 26 | Vojka | |||||
14.04
19:30
RadniÄki
BeoÄin
44
24
|
14.04.2018 19:30 | RadniÄki | 44 : 24 | BeoÄin |
14.04
12:00
Kolubara 2
Studentski grad
22
23
|
14.04.2018 12:00 | Kolubara 2 | 22 : 23 | Studentski grad |
14.04
19:00
Å amot 65
Partizan
26
38
|
14.04.2018 19:00 | Å amot 65 | 26 : 38 | Partizan | |||||
14.04
18:30
Metaloplastika
Rudar
34
29
|
14.04.2018 18:30 | Metaloplastika | 34 : 29 | Rudar | |||||
14.04
19:00
JugoviÄ
Mokra Gora
24
25
|
14.04.2018 19:00 | JugoviÄ | 24 : 25 | Mokra Gora | |||||
14.04
18:00
ObiliÄ
Crvena zvezda
28
30
|
14.04.2018 18:00 | ObiliÄ | 28 : 30 | Crvena zvezda | |||||
14.04
19:00
Spartak Vojput
ŽelezniÄar 1949
28
35
|
14.04.2018 19:00 | Spartak Vojput | 28 : 35 | ŽelezniÄar 1949 | |||||
14.04
19:00
Sloga (P)
Požarevac
33
28
|
14.04.2018 19:00 | Sloga (P) | 33 : 28 | Požarevac |
14.04
19:00
Spartak
Laki
31
23
|
14.04.2018 19:00 | Spartak | 31 : 23 | Laki |
14.04
18:30
Napredak 12
Metalac 2
28
18
|
14.04.2018 18:30 | Napredak 12 | 28 : 18 | Metalac 2 |
14.04
19:00
DuboÄica
Äerdap
22
25
|
14.04.2018 19:00 | DuboÄica | 22 : 25 | Äerdap |
14.04
16:00
RadniÄki (O)
Beograd
31
33
|
14.04.2018 16:00 | RadniÄki (O) | 31 : 33 | Beograd | |||||
14.04
19:00
Metalac 2015
ORK Loznica
34
28
|
14.04.2018 19:00 | Metalac 2015 | 34 : 28 | ORK Loznica |
14.04
15:00
Gradnulica
Naftagas (Ž)
21
34
|
14.04.2018 15:00 | Gradnulica | 21 : 34 | Naftagas (Ž) | |||||
14.04
17:00
Lehel
Jabuka (Ž)
19
34
|
14.04.2018 17:00 | Lehel | 19 : 34 | Jabuka (Ž) |
14.04
19:00
Sonta
Klenak 09
5
26
|
14.04.2018 19:00 | Sonta | 5 : 26 | Klenak 09 | |||||
14.04
11:30
Srem
JugoviÄ (Ž)
25
22
|
14.04.2018 11:30 | Srem | 25 : 22 | JugoviÄ (Ž) | |||||
14.04
18:00
MiletiÄ
Apatin (Ž)
16
40
|
14.04.2018 18:00 | MiletiÄ | 16 : 40 | Apatin (Ž) |
14.04
21:00
Beograd 2
Singidunum
|
14.04.2018 21:00 | Beograd 2 | : | Singidunum |
14.04
17:00
DuboÄica 2
Remesiana
6
30
|
14.04.2018 17:00 | DuboÄica 2 | 6 : 30 | Remesiana |
14.04
19:00
Mladost (NP)
Naisa
27
23
|
14.04.2018 19:00 | Mladost (NP) | 27 : 23 | Naisa | |||||
14.04
18:30
Voždovac 1955
Sloga (PM)
34
28
|
14.04.2018 18:30 | Voždovac 1955 | 34 : 28 | Sloga (PM) |
14.04
17:00
Požarevac
Vrbas
24
30
|
14.04.2018 17:00 | Požarevac | 24 : 30 | Vrbas | |||||
14.04
17:30
PanÄevo
Pirot
31
28
|
14.04.2018 17:30 | PanÄevo | 31 : 28 | Pirot | |||||
14.04
19:00
ŽelezniÄar
Halas Jožef
25
22
|
14.04.2018 19:00 | ŽelezniÄar | 25 : 22 | Halas Jožef |
14.04
Vojvodina
Zemun Bosal
12
3
|
14.04.2018 | Vojvodina | 12 : 3 | Zemun Bosal | |||||
14.04
KVK RadniÄki
Å abac
3
6
|
14.04.2018 | KVK RadniÄki | 3 : 6 | Å abac |
14.04
20:00
Jug CO
HAVK Mladost
15
8
|
14.04.2018 20:00 | Jug CO | 15 : 8 | HAVK Mladost | 1:0 |
14.04
20:30
KalÄa
Nova Pazova
0
5
|
14.04.2018 20:30 | KalÄa | 0 : 5 | Nova Pazova |
14.04
17:00
Forum
Put-inženjering
6
3
|
14.04.2018 17:00 | Forum | 6 : 3 | Put-inženjering |
14.04
21:00
MiÄko trend
KraljeviÄevo
10
9
|
14.04.2018 21:00 | MiÄko trend | 10 : 9 | KraljeviÄevo |
14.04
18:30
Ekonomist
Leskovac
1
6
|
14.04.2018 18:30 | Ekonomist | 1 : 6 | Leskovac | |||||
14.04
17:00
Zufo
Akademac
7
3
|
14.04.2018 17:00 | Zufo | 7 : 3 | Akademac | |||||
14.04
20:30
RadniÄki 2010
BSK
2
2
|
14.04.2018 20:30 | RadniÄki 2010 | 2 : 2 | BSK |
14.04
16:30
Vojvodina
GRK VrŔac
40
12
|
14.04.2018 16:30 | Vojvodina | 40 : 12 | GRK VrŔac |
14.04
16:00
Panthers PanÄevo
Pirates Zemun
20
24
|
14.04.2018 16:00 | Panthers PanÄevo | 20 : 24 | Pirates Zemun |