Andreja Lazović za šesti trijumf u šampionatu
27.10.2019 OFK Beograd

Novi trener OFK Beograda, Nikola Puača, startovao je pobedom na utakmici protiv ekipe Stepojevac Vaga. Meč je odlučio naš najbolji strelac, Andreja Lazović, sa dva pogotka u prvom poluvremenu. OFK Beograd - Stepojevac Vaga 2-0 (2-0).

Ofkovci su na ovom meču nastupili dosta oslabljeni jer za utakmicu nisu bili u protokolu Milovanović, Lepović, Kukoljac i Mitrović. Meč nije obilovao lepotom, ali Romantičari su zasluženo došli do tri boda i nastavili poteru za vodećim IMT-om.

Andreja Lazović je postigao pogotke u 8. i 31. minutu, a drugi gol je za televizijske špice. Poslao je sjajnu parabolu sa distance u "malu mrežicu" gola golmana Radosavljevića. Lazović je do sada postigao šest pogodaka u prvenstvu, plus dva gola u Kupu Srbije.

Nažalost, petnaestak minuta pred poslednji sudijski zvižduk, nakon jednog duela, Lazović je povredio nos i morao je van terena.