Železničar
Pobeda
Mladi radnik
Raščani pobedom završili jesenji deo

Odličnom i borbenom igrom, fudbaleri Bana savladali su Polet iz Ljubića sa 1:0 i tako mirnije odlaze na zimsku pauzu. Mladi tim iz Raške izdigao se iz svih problema. iako oslabljeno ostavili su srce na terenu, a dobili su nagradu u vidu 17.boda u prvenstvu. Gol odluke postigao je Miloš Vukadinović prelepim golom sa ivice kaznenog prostora. Na asistenciju Đorđevića, Vukadinović je spoljnim delom kopšačke posla loptu u donji desni ugao gola gostiju. Od tog trenutka, raščani su bolji rivali, usledili su novi napadi, a najbolju priliku za drugi gol propustio je Šumarac. U 65.minutu sa dvadeset metara pogodio je prečku. Gosti najbolju šansu su imali u 75.minutu. Nikolić nije iskoristio jedanaeserac, njegov udarac završio je na stativi. Prethodno je Pavlović oborio Milovanovića u kaznenom prostoru i dobio crveni karton. Mladi fudbaleri Bana pokazali su u finišu utakmice jedinstvo i borbenost koja im je na kraju i donela zaslužena tri boda i mirniju zimu. Igrač utakmice: Miloš Vukadinović (Bane).

BANE - POLET (LJUBIĆ)  1:0 (0:0)

Raška. Gradski stadion. Gledalaca: 300. Sudija: Tomislav Đurović (Užice). Strelac: Vukadinović u 62.minutu. Žuti kartoni: Pavlović, Lopatić (Bane), Perišić, Kuveljić (Polet). Crveni karton: Pavlović (Bane) u 72.minutu.

BANE: Glukčević, Jovanović, Radović, Lopatić, Tomović, Drašković, Pavlović, Đorđević, Bulatović (Ilić), Vukadinović (Radojević), Šumarac (Bošković).

POLET: Radaković, Ćendić, Đorđilović (Popović), Perišić (Vasilić), Nikitović, Obradović, Nikolić, Luković, Kalajanović (Milovanović), Kuveljić, Veljović.