XS
SM
MD
LG
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.06
21:00
Nemačka
Škotska
5
1
14.06.2024 21:00 5 : 1
15.06
15:00
Mađarska
Švajcarska
1
3
15.06.2024 15:00 1 : 3
19.06
18:00
Nemačka
Mađarska
2
0
19.06.2024 18:00 2 : 0
19.06
21:00
Škotska
Švajcarska
1
1
19.06.2024 21:00 1 : 1
23.06
21:00
Švajcarska
Nemačka
23.06.2024 21:00 :
23.06
21:00
Škotska
Mađarska
23.06.2024 21:00
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Nemačka 2 2 0 0 6
2 Doigravanje (Play Off) Švajcarska 2 1 1 0 4
3 Škotska 2 0 1 1 1
4 Mađarska 2 0 0 2 0
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.06
18:00
Španija
Hrvatska
3
0
15.06.2024 18:00 3 : 0
15.06
21:00
Italija
Albanija
2
1
15.06.2024 21:00 2 : 1
19.06
15:00
Hrvatska
Albanija
2
2
19.06.2024 15:00 2 : 2
20.06
21:00
Španija
Italija
1
0
20.06.2024 21:00 1 : 0
24.06
21:00
Hrvatska
Italija
24.06.2024 21:00
24.06
21:00
Albanija
Španija
24.06.2024 21:00 :
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Španija 2 2 0 0 6
2 Doigravanje (Play Off) Italija 2 1 0 1 3
3 Albanija 2 0 1 1 1
4 Hrvatska 2 0 1 1 1
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.06
18:00
Slovenija
Danska
1
1
16.06.2024 18:00 1 : 1
16.06
21:00
Srbija
Engleska
0
1
16.06.2024 21:00 0 : 1
20.06
18:00
Danska
Engleska
1
1
20.06.2024 18:00 1 : 1
20.06
15:00
Slovenija
Srbija
1
1
20.06.2024 15:00 1 : 1
25.06
21:00
Danska
Srbija
25.06.2024 21:00
25.06
21:00
Engleska
Slovenija
25.06.2024 21:00 :
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Engleska 2 1 1 0 4
2 Doigravanje (Play Off) Slovenija 2 0 2 0 2
3 Danska 2 0 2 0 2
4 Srbija 2 0 1 1 1
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.06
15:00
Poljska
Holandija
1
2
16.06.2024 15:00 1 : 2
17.06
21:00
Austrija
Francuska
0
1
17.06.2024 21:00 0 : 1
21.06
21:00
Holandija
Francuska
0
0
21.06.2024 21:00 0 : 0
21.06
18:00
Poljska
Austrija
1
3
21.06.2024 18:00 1 : 3
25.06
18:00
Holandija
Austrija
25.06.2024 18:00
25.06
18:00
Francuska
Poljska
25.06.2024 18:00 :
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Holandija 2 1 1 0 4
2 Doigravanje (Play Off) Francuska 2 1 1 0 4
3 Austrija 2 1 0 1 3
4 Poljska 2 0 0 2 0
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.06
15:00
Rumunija
Ukrajina
3
0
17.06.2024 15:00 3 : 0
17.06
18:00
Belgija
Slovačka
0
1
17.06.2024 18:00 0 : 1
21.06
15:00
Slovačka
Ukrajina
1
2
21.06.2024 15:00 1 : 2
22.06
21:00
Belgija
Rumunija
2
0
22.06.2024 21:00 2 : 0
26.06
18:00
Ukrajina
Belgija
26.06.2024 18:00 :
26.06
18:00
Slovačka
Rumunija
26.06.2024 18:00
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Rumunija 2 1 0 1 3
2 Doigravanje (Play Off) Belgija 2 1 0 1 3
3 Slovačka 2 1 0 1 3
4 Ukrajina 2 1 0 1 3
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.06
18:00
Turska
Gruzija
3
1
18.06.2024 18:00 3 : 1
18.06
21:00
Portugalija
Češka
2
1
18.06.2024 21:00 2 : 1
22.06
15:00
Gruzija
Češka
1
1
22.06.2024 15:00 1 : 1
22.06
18:00
Turska
Portugalija
0
3
22.06.2024 18:00 0 : 3
26.06
21:00
Gruzija
Portugalija
26.06.2024 21:00
26.06
21:00
Češka
Turska
26.06.2024 21:00 :
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Portugalija 2 2 0 0 6
2 Doigravanje (Play Off) Turska 2 1 0 1 3
3 Češka 2 0 1 1 1
4 Gruzija 2 0 1 1 1
stexyy00 je podelio utakmicu
jan94 je postavio sliku
Draca je postavio sliku
Baraž za popunu Područne lige Sombor: FK Radnički Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)