XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2018 16:30 Zadrugar - Mačva 2005 0:2
2 02.09.2018 16:00 OFK Divci - Zadrugar 0:1
3 08.09.2018 16:00 Zadrugar - Radjevac 3:2
4 16.09.2018 15:30 Radnički Stobeks - Zadrugar 2:0
5 22.09.2018 15:30 Zadrugar - Borac 0:1
6 30.09.2018 15:00 Vrelo Sport - Zadrugar 3:1
7 06.10.2018 15:00 Zadrugar - OFK Osečina 1:1
8 14.10.2018 14:30 Brezovica - Zadrugar 4:0
9 20.10.2018 14:30 Zadrugar - Ribnica 3:0
10 27.10.2018 13:30 Spartak 1924 - Zadrugar 2:3
11 03.11.2018 13:30 Zadrugar - Radnički Gorenje (V) 0:0
12 10.11.2018 13:00 Radnički Šabački - Zadrugar 2:4
13 18.11.2018 13:00 Zadrugar - Železničar 0:3
14 16.03.2019 14:30 Mačva 2005 - Zadrugar
15 23.03.2019 15:00 Zadrugar - OFK Divci
16 31.03.2019 15:30 Radjevac - Zadrugar
17 06.04.2019 15:30 Zadrugar - Radnički Stobeks
18 14.04.2019 15:30 Borac - Zadrugar
19 20.04.2019 16:00 Zadrugar - Vrelo Sport
20 28.04.2019 16:00 OFK Osečina - Zadrugar
21 04.05.2019 16:30 Zadrugar - Brezovica
22 11.05.2019 16:30 Ribnica - Zadrugar
23 18.05.2019 17:00 Zadrugar - Spartak 1924
24 25.05.2019 17:00 Radnički Gorenje (V) - Zadrugar
25 01.06.2019 17:30 Zadrugar - Radnički Šabački
26 09.06.2019 17:30 Železničar - Zadrugar
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mačva 2005 13 9 1 3 28
2 Železničar 13 8 4 1 28
3 Borac 13 7 4 2 25
4 Radnički Gorenje (V) 13 7 4 2 25
5 OFK Divci 13 7 2 4 23
6 Brezovica 13 6 2 5 20
7 Vrelo Sport 13 6 2 5 20
8 Radjevac 13 6 1 6 19
9 Zadrugar 13 5 2 6 17
10 Radnički Šabački 13 4 1 8 13
11 Ribnica 13 3 3 7 12
12 Radnički Stobeks 13 3 2 8 11
13 OFK Osečina (-2) 13 3 1 9 8
14 Spartak 1924 13 1 3 9 6
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu