XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
2 26.08.2018 17:00 Moravac 2015 - Omladinski 6:1
3 02.09.2018 16:30 Omladinski - Beljanica 4:0
4 09.09.2018 16:30 Napredak - Omladinski 3:2
5 15.09.2018 16:00 Omladinski - Istok 63 3:2
6 23.09.2018 15:30 15. Avgust 1950 - Omladinski 2:2
7 30.09.2018 15:00 Omladinski - Rudar (SR) 0:0
8 07.10.2018 15:00 Borac 1805 - Omladinski 2:0
9 13.10.2018 14:30 Omladinski - Mladost (GM) 1:1
10 21.10.2018 14:00 Omladinski - Orlovi 2:2
11 28.10.2018 13:30 Mladost (J) - Omladinski 3:0
12 04.11.2018 13:30 Omladinski - Budućnost 2:1
13 10.11.2018 13:30 Pomoravlje - Omladinski 3:0
14 18.11.2018 13:30 Omladinski - Rudar (St) 0:1
15 24.11.2018 13:00 Radnički - Omladinski 3:0
17 Omladinski - Moravac 2015
18 Beljanica - Omladinski
19 Omladinski - Napredak
20 Istok 63 - Omladinski
21 Omladinski - 15. Avgust 1950
22 Rudar (SR) - Omladinski
23 Omladinski - Borac 1805
24 Mladost (GM) - Omladinski
25 Orlovi - Omladinski
26 Omladinski - Mladost (J)
27 Budućnost - Omladinski
28 Omladinski - Pomoravlje
29 Rudar (St) - Omladinski
30 Omladinski - Radnički
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (J) 14 11 3 0 36
2 Moravac 2015 14 10 2 2 32
3 Orlovi 14 9 2 3 29
4 Radnički 14 7 2 5 23
5 Borac 1805 14 6 2 6 20
6 15. Avgust 1950 14 5 4 5 19
7 Rudar (SR) 14 5 4 5 19
8 Budućnost 14 6 1 7 19
9 Istok 63 14 6 1 7 19
10 Napredak 14 5 1 8 16
11 Pomoravlje 14 4 3 7 15
12 Rudar (St) 14 4 1 9 13
13 Beljanica 14 4 1 9 13
14 Mladost (GM) 14 4 1 9 13
15 Omladinski (-1) 14 3 4 7 12
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu