XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 20:45 Lazio - SPAL 0:0
2 27.08.2017 20:45 Chievo - Lazio 1:2
3 10.09.2017 16:00 Lazio - Milan 4:1
4 17.09.2017 20:45 Genoa - Lazio 2:3
5 20.09.2017 20:45 Lazio - Napoli 1:4
6 24.09.2017 15:00 Verona - Lazio 0:3
7 01.10.2017 15:00 Lazio - Sassuolo 6:1
8 14.10.2017 18:00 Juventus - Lazio 1:2
9 22.10.2017 20:45 Lazio - Cagliari 3:0
10 25.10.2017 20:45 Bologna - Lazio 1:2
11 29.10.2017 12:30 Benevento - Lazio 1:5
12 24.01.2018 18:30 Lazio - Udinese 3:0
13 18.11.2017 18:00 Roma - Lazio 2:1
14 26.11.2017 18:00 Lazio - Fiorentina 1:1
15 03.12.2017 20:45 Sampdoria - Lazio 1:2
16 11.12.2017 21:00 Lazio - Torino 1:3
17 17.12.2017 20:45 Atalanta - Lazio 3:3
18 23.12.2017 12:30 Lazio - Crotone 4:0
19 30.12.2017 15:00 Internazionale - Lazio 0:0
20 06.01.2018 15:00 SPAL - Lazio 2:5
21 21.01.2018 15:00 Lazio - Chievo 5:1
22 28.01.2018 18:00 Milan - Lazio 2:1
23 05.02.2018 20:45 Lazio - Genoa 1:2
24 10.02.2018 20:45 Napoli - Lazio 4:1
25 19.02.2018 20:45 Lazio - Verona 2:0
26 25.02.2018 15:00 Sassuolo - Lazio 0:3
27 03.03.2018 18:00 Lazio - Juventus 0:1
28 11.03.2018 15:00 Cagliari - Lazio 2:2
29 18.03.2018 20:45 Lazio - Bologna 1:1
30 31.03.2018 15:00 Lazio - Benevento 6:2
31 08.04.2018 18:00 Udinese - Lazio 1:2
32 15.04.2018 20:45 Lazio - Roma 0:0
33 18.04.2018 20:45 Fiorentina - Lazio 3:4
34 22.04.2018 15:00 Lazio - Sampdoria 4:0
35 29.04.2018 20:45 Torino - Lazio 0:1
36 06.05.2018 15:00 Lazio - Atalanta 1:1
37 13.05.2018 15:00 Crotone - Lazio 2:2
38 20.05.2018 20:45 Lazio - Internazionale 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Juventus 38 30 5 3 95
2 Plasman u evropska takmičenja Napoli 38 28 7 3 91
3 Plasman u evropska takmičenja Roma 38 23 8 7 77
4 Plasman u evropska takmičenja Internazionale 38 20 12 6 72
5 Plasman u evropska takmičenja Lazio 38 21 9 8 72
6 Plasman u evropska takmičenja Milan 38 18 10 10 64
7 Atalanta 38 16 12 10 60
8 Fiorentina 38 16 9 13 57
9 Torino 38 13 15 10 54
10 Sampdoria 38 16 6 16 54
11 Sassuolo 38 11 10 17 43
12 Genoa 38 11 8 19 41
13 Chievo 38 10 10 18 40
14 Udinese 38 12 4 22 40
15 Bologna 38 11 6 21 39
16 Cagliari 38 11 6 21 39
17 SPAL 38 8 14 16 38
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Crotone 38 9 8 21 35
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Verona 38 7 4 27 25
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Benevento 38 6 3 29 21
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu