XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 18:00 Atalanta - Roma 0:1
2 27.08.2017 20:45 Napoli - Atalanta 3:1
3 10.09.2017 15:00 Atalanta - Sassuolo 2:1
4 17.09.2017 18:00 Chievo - Atalanta 1:1
5 20.09.2017 20:45 Atalanta - Crotone 5:1
6 24.09.2017 20:45 Fiorentina - Atalanta 1:1
7 01.10.2017 20:45 Atalanta - Juventus 2:2
8 15.10.2017 15:00 Sampdoria - Atalanta 3:1
9 22.10.2017 15:00 Atalanta - Bologna 1:0
10 25.10.2017 18:30 Atalanta - Verona 3:0
11 29.10.2017 15:00 Udinese - Atalanta 2:1
12 05.11.2017 18:00 Atalanta - SPAL 1:1
13 19.11.2017 20:45 Internazionale - Atalanta 2:0
14 27.11.2017 20:45 Atalanta - Benevento 1:0
15 02.12.2017 20:45 Torino - Atalanta 1:1
16 12.12.2017 19:00 Genoa - Atalanta 1:2
17 17.12.2017 20:45 Atalanta - Lazio 3:3
18 23.12.2017 18:00 Milan - Atalanta 0:2
19 30.12.2017 15:00 Atalanta - Cagliari 1:2
20 06.01.2018 18:00 Roma - Atalanta 1:2
21 21.01.2018 12:30 Atalanta - Napoli 0:1
22 27.01.2018 18:00 Sassuolo - Atalanta 0:3
23 04.02.2018 15:00 Atalanta - Chievo 1:0
24 10.02.2018 18:00 Crotone - Atalanta 1:1
25 18.02.2018 18:00 Atalanta - Fiorentina 1:1
26 14.03.2018 18:00 Juventus - Atalanta 2:0
27 03.04.2018 18:30 Atalanta - Sampdoria 1:2
28 11.03.2018 15:00 Bologna - Atalanta 0:1
29 18.03.2018 15:00 Verona - Atalanta 0:5
30 31.03.2018 15:00 Atalanta - Udinese 2:0
31 07.04.2018 18:00 SPAL - Atalanta 1:1
32 14.04.2018 20:45 Atalanta - Internazionale 0:0
33 18.04.2018 18:00 Benevento - Atalanta 0:3
34 22.04.2018 15:00 Atalanta - Torino 2:1
35 29.04.2018 15:00 Atalanta - Genoa 3:1
36 06.05.2018 15:00 Lazio - Atalanta 1:1
37 13.05.2018 18:00 Atalanta - Milan 1:1
38 20.05.2018 18:00 Cagliari - Atalanta 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Juventus 38 30 5 3 95
2 Plasman u evropska takmičenja Napoli 38 28 7 3 91
3 Plasman u evropska takmičenja Roma 38 23 8 7 77
4 Plasman u evropska takmičenja Internazionale 38 20 12 6 72
5 Plasman u evropska takmičenja Lazio 38 21 9 8 72
6 Plasman u evropska takmičenja Milan 38 18 10 10 64
7 Atalanta 38 16 12 10 60
8 Fiorentina 38 16 9 13 57
9 Torino 38 13 15 10 54
10 Sampdoria 38 16 6 16 54
11 Sassuolo 38 11 10 17 43
12 Genoa 38 11 8 19 41
13 Chievo 38 10 10 18 40
14 Udinese 38 12 4 22 40
15 Bologna 38 11 6 21 39
16 Cagliari 38 11 6 21 39
17 SPAL 38 8 14 16 38
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Crotone 38 9 8 21 35
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Verona 38 7 4 27 25
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Benevento 38 6 3 29 21
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu