XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 20:45 Crotone - Milan 0:3
2 27.08.2017 20:45 Milan - Cagliari 2:1
3 10.09.2017 16:00 Lazio - Milan 4:1
4 17.09.2017 15:00 Milan - Udinese 2:1
5 20.09.2017 20:45 Milan - SPAL 2:0
6 24.09.2017 12:30 Sampdoria - Milan 2:0
7 01.10.2017 18:00 Milan - Roma 0:2
8 15.10.2017 20:45 Internazionale - Milan 3:2
9 22.10.2017 15:00 Milan - Genoa 0:0
10 25.10.2017 20:45 Chievo - Milan 1:4
11 28.10.2017 18:00 Milan - Juventus 0:2
12 05.11.2017 20:45 Sassuolo - Milan 0:2
13 18.11.2017 20:45 Napoli - Milan 2:1
14 26.11.2017 15:00 Milan - Torino 0:0
15 03.12.2017 12:30 Benevento - Milan 2:2
16 10.12.2017 20:45 Milan - Bologna 2:1
17 17.12.2017 12:30 Verona - Milan 3:0
18 23.12.2017 18:00 Milan - Atalanta 0:2
19 30.12.2017 15:00 Fiorentina - Milan 1:1
20 06.01.2018 15:00 Milan - Crotone 1:0
21 21.01.2018 18:00 Cagliari - Milan 1:2
22 28.01.2018 18:00 Milan - Lazio 2:1
23 04.02.2018 15:00 Udinese - Milan 1:1
24 10.02.2018 15:00 SPAL - Milan 0:4
25 18.02.2018 20:45 Milan - Sampdoria 1:0
26 25.02.2018 20:45 Roma - Milan 0:2
27 04.04.2018 18:30 Milan - Internazionale 0:0
28 11.03.2018 18:00 Genoa - Milan 0:1
29 18.03.2018 15:00 Milan - Chievo 3:2
30 31.03.2018 20:45 Juventus - Milan 3:1
31 08.04.2018 20:45 Milan - Sassuolo 1:1
32 15.04.2018 15:00 Milan - Napoli 0:0
33 18.04.2018 20:45 Torino - Milan 1:1
34 21.04.2018 20:45 Milan - Benevento 0:1
35 29.04.2018 15:00 Bologna - Milan 1:2
36 05.05.2018 18:00 Milan - Verona 4:1
37 13.05.2018 18:00 Atalanta - Milan 1:1
38 20.05.2018 18:00 Milan - Fiorentina 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Juventus 38 30 5 3 95
2 Plasman u evropska takmičenja Napoli 38 28 7 3 91
3 Plasman u evropska takmičenja Roma 38 23 8 7 77
4 Plasman u evropska takmičenja Internazionale 38 20 12 6 72
5 Plasman u evropska takmičenja Lazio 38 21 9 8 72
6 Plasman u evropska takmičenja Milan 38 18 10 10 64
7 Atalanta 38 16 12 10 60
8 Fiorentina 38 16 9 13 57
9 Torino 38 13 15 10 54
10 Sampdoria 38 16 6 16 54
11 Sassuolo 38 11 10 17 43
12 Genoa 38 11 8 19 41
13 Chievo 38 10 10 18 40
14 Udinese 38 12 4 22 40
15 Bologna 38 11 6 21 39
16 Cagliari 38 11 6 21 39
17 SPAL 38 8 14 16 38
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Crotone 38 9 8 21 35
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Verona 38 7 4 27 25
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Benevento 38 6 3 29 21
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu