22.10
14:30
Tutin
Jedinstvo Putevi
1
1
|
22.10.2017 14:30 | Tutin | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
22.10
14:30
Železničar
Šumadija 1903
1
1
|
22.10.2017 14:30 | Železničar | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
22.10
11:00
Polet
Sloga (P)
0
2
|
22.10.2017 11:00 | Polet | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
22.10
11:10
Smederevo 1924
Mokra Gora
4
1
|
22.10.2017 11:10 | Smederevo 1924 | 4 : 1 | Mokra Gora | |||||
22.10
14:30
Jedinstvo (Ub)
Mladi radnik 1926
2
0
|
22.10.2017 14:30 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | Mladi radnik 1926 |
22.10
11:00
Car Konstantin
Radan
2
0
|
22.10.2017 11:00 | Car Konstantin | 2 : 0 | Radan | |||||
22.10
15:00
Trajal
Jedinstvo (P)
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Trajal | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
22.10
15:00
Pukovac
Timok
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Pukovac | 1 : 0 | Timok | |||||
22.10
15:00
Moravac Orion
Dunav
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Moravac Orion | 1 : 1 | Dunav | |||||
22.10
15:00
Budućnost (P)
Radnički (S)
2
2
|
22.10.2017 15:00 | Budućnost (P) | 2 : 2 | Radnički (S) |
22.10
15:00
Železničar
Radnički (Š)
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Železničar | 3 : 0 | Radnički (Š) |
22.10
11:00
Grafičar
Prva Iskra
5
0
|
22.10.2017 11:00 | Grafičar | 5 : 0 | Prva Iskra |
22.10
14:30
Dragačevo
Sloboda (Č)
1
0
|
22.10.2017 14:30 | Dragačevo | 1 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
22.10
17:00
LFK Mladost
Karađorđe (R)
2
0
|
22.10.2017 17:00 | LFK Mladost | 2 : 0 | Karađorđe (R) |
22.10
14:30
Napredak
VGSK
2
2
|
22.10.2017 14:30 | Napredak | 2 : 2 | VGSK | |||||
22.10
14:30
Proleter 1976
Sloga 33
0
0
|
22.10.2017 14:30 | Proleter 1976 | 0 : 0 | Sloga 33 | |||||
22.10
14:30
Morava (VP)
Mladi borac
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Morava (VP) | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
22.10
14:30
RSK
Mladi radnik (R)
5
0
|
22.10.2017 14:30 | RSK | 5 : 0 | Mladi radnik (R) | |||||
22.10
14:30
Borac (Ž)
Zvižd
1
4
|
22.10.2017 14:30 | Borac (Ž) | 1 : 4 | Zvižd | |||||
22.10
14:30
Petar Dobrnjac
Homoljac
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | Homoljac |
22.10
14:30
Radnički Stobex
Drina
0
2
|
22.10.2017 14:30 | Radnički Stobex | 0 : 2 | Drina | |||||
22.10
14:30
OFK Divci
Budućnost
3
2
|
22.10.2017 14:30 | OFK Divci | 3 : 2 | Budućnost | |||||
22.10
14:30
Radjevac
Polimlje
0
1
|
22.10.2017 14:30 | Radjevac | 0 : 1 | Polimlje |
22.10
15:00
Rudar Alpos
Majdanpek
2
0
|
22.10.2017 15:00 | Rudar Alpos | 2 : 0 | Majdanpek | |||||
22.10
15:00
Naša krila
Moravica
0
1
|
22.10.2017 15:00 | Naša krila | 0 : 1 | Moravica | |||||
22.10
15:00
Zaplanjac
Bukovik
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Zaplanjac | 1 : 0 | Bukovik | |||||
22.10
15:00
Malošište
BSK
4
2
|
22.10.2017 15:00 | Malošište | 4 : 2 | BSK | |||||
22.10
15:00
Šarbanovac
Timočanin
2
1
|
22.10.2017 15:00 | Šarbanovac | 2 : 1 | Timočanin | |||||
22.10
15:00
Kablovi
Brodoremont
2
2
|
22.10.2017 15:00 | Kablovi | 2 : 2 | Brodoremont |
22.10
15:00
Jastrebac
OFK Topličanin
2
2
|
22.10.2017 15:00 | Jastrebac | 2 : 2 | OFK Topličanin | |||||
22.10
15:00
Sloga (Ć)
Jedinstvo
0
2
|
22.10.2017 15:00 | Sloga (Ć) | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
22.10
15:00
Levač
Žitorađa
3
1
|
22.10.2017 15:00 | Levač | 3 : 1 | Žitorađa | |||||
22.10
15:00
Župa
Morava 1918
4
1
|
22.10.2017 15:00 | Župa | 4 : 1 | Morava 1918 | |||||
22.10
15:00
Poljoprivrednik
OFK Lugomir
2
2
|
22.10.2017 15:00 | Poljoprivrednik | 2 : 2 | OFK Lugomir |
22.10
15:00
Vojvodina 1928
Kozara
0
0
|
22.10.2017 15:00 | Vojvodina 1928 | 0 : 0 | Kozara | |||||
22.10
15:00
ŽAK
Budućnost
0
3
|
22.10.2017 15:00 | ŽAK | 0 : 3 | Budućnost | |||||
22.10
15:00
Jedinstvo (NB)
Mladost (O)
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo (NB) | 1 : 1 | Mladost (O) |
22.10
15:00
Hajduk (B)
Kupinovo
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Hajduk (B) | 1 : 1 | Kupinovo | |||||
22.10
10:00
Kabel
Sloga (T)
2
0
|
22.10.2017 10:00 | Kabel | 2 : 0 | Sloga (T) | |||||
22.10
15:00
Podunavac
Borac (NS)
2
1
|
22.10.2017 15:00 | Podunavac | 2 : 1 | Borac (NS) | |||||
22.10
15:00
Hajduk (Č)
Sloga (E)
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Hajduk (Č) | 1 : 1 | Sloga (E) | |||||
22.10
15:00
Jugović
Index
1
4
|
22.10.2017 15:00 | Jugović | 1 : 4 | Index | |||||
22.10
15:00
LSK Laćarak
Borac (Š)
3
5
|
22.10.2017 15:00 | LSK Laćarak | 3 : 5 | Borac (Š) |
22.10
15:00
Bačka (P)
Mladost (BP)
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Bačka (P) | 1 : 0 | Mladost (BP) | |||||
22.10
15:00
BSK
Radnički (S)
3
3
|
22.10.2017 15:00 | BSK | 3 : 3 | Radnički (S) | |||||
22.10
15:00
Mladost (T)
Tavankut
4
0
|
22.10.2017 15:00 | Mladost (T) | 4 : 0 | Tavankut | |||||
22.10
15:00
Zadrugar
Tekstilac
3
2
|
22.10.2017 15:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Tekstilac | |||||
22.10
15:00
Budućnost (G)
Polet (K)
2
0
|
22.10.2017 15:00 | Budućnost (G) | 2 : 0 | Polet (K) |
22.10
13:30
Budućnost
Turbina
2
1
|
22.10.2017 13:30 | Budućnost | 2 : 1 | Turbina | |||||
22.10
10:00
Torlak
Zvezdara
0
3
|
22.10.2017 10:00 | Torlak | 0 : 3 | Zvezdara | |||||
22.10
13:30
Srem
Brodarac
3
3
|
22.10.2017 13:30 | Srem | 3 : 3 | Brodarac | |||||
22.10
11:00
Hajduk
Napredak
4
1
|
22.10.2017 11:00 | Hajduk | 4 : 1 | Napredak |
22.10
14:30
Vojvodina (NM)
Proleter 2006
2
5
|
22.10.2017 14:30 | Vojvodina (NM) | 2 : 5 | Proleter 2006 | |||||
22.10
14:30
Rusanda
Mladost (L)
3
2
|
22.10.2017 14:30 | Rusanda | 3 : 2 | Mladost (L) | |||||
22.10
14:30
Borac
Omladinac FAM
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Borac | 3 : 0 | Omladinac FAM | |||||
22.10
14:30
Lehel
Crvena zvezda (VS)
0
0
|
22.10.2017 14:30 | Lehel | 0 : 0 | Crvena zvezda (VS) | |||||
22.10
14:30
Mladost (BD)
Vojvodina (B)
1
0
|
22.10.2017 14:30 | Mladost (BD) | 1 : 0 | Vojvodina (B) | |||||
22.10
14:30
Banat
Naftagas (B)
8
0
|
22.10.2017 14:30 | Banat | 8 : 0 | Naftagas (B) |
22.10
14:00
Hajduk
Kušiljevo
1
2
|
22.10.2017 14:00 | Hajduk | 1 : 2 | Kušiljevo | |||||
22.10
14:00
Napredak
Mladi radnik
0
3
|
22.10.2017 14:00 | Napredak | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
22.10
14:00
Juhor
Bratstvo
3
2
|
22.10.2017 14:00 | Juhor | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
22.10
14:00
Rembas
Partizan
2
1
|
22.10.2017 14:00 | Rembas | 2 : 1 | Partizan | |||||
22.10
14:00
Dragocvet
OFK Tekstilac
1
1
|
22.10.2017 14:00 | Dragocvet | 1 : 1 | OFK Tekstilac | |||||
22.10
14:00
Resavac
Kolare
1
0
|
22.10.2017 14:00 | Resavac | 1 : 0 | Kolare | |||||
22.10
14:00
OFK Batinac
OFK Bratstvo
0
0
|
22.10.2017 14:00 | OFK Batinac | 0 : 0 | OFK Bratstvo |
22.10
15:00
Crvena zvezda
Strela
1
4
|
22.10.2017 15:00 | Crvena zvezda | 1 : 4 | Strela | |||||
22.10
15:00
Vojvodina (CC)
Vulturul
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Vojvodina (CC) | 1 : 1 | Vulturul | |||||
22.10
15:00
Radnički (B)
Dunav
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Radnički (B) | 3 : 0 | Dunav | |||||
22.10
15:00
Dolina
Vojvodina (Cr)
2
1
|
22.10.2017 15:00 | Dolina | 2 : 1 | Vojvodina (Cr) | |||||
22.10
15:00
Jugoslavija
Vojvodina (S)
1
4
|
22.10.2017 15:00 | Jugoslavija | 1 : 4 | Vojvodina (S) | |||||
22.10
15:00
Jedinstvo (V)
Borac (St)
2
1
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Borac (St) | |||||
22.10
15:00
Sloga (BNS)
BAK
0
1
|
22.10.2017 15:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | BAK |
22.10
15:00
Borac (M)
Budućnost
0
3
|
22.10.2017 15:00 | Borac (M) | 0 : 3 | Budućnost | |||||
22.10
15:00
Jadran
Podrinje
0
3
|
22.10.2017 15:00 | Jadran | 0 : 3 | Podrinje | |||||
22.10
15:00
PSK Putinci
Partizan
3
0
|
22.10.2017 15:00 | PSK Putinci | 3 : 0 | Partizan | |||||
22.10
15:00
Sloboda (DT)
Ljukovo
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Sloboda (DT) | 1 : 0 | Ljukovo | |||||
22.10
15:00
Napredak (P)
Hrtkovci
7
2
|
22.10.2017 15:00 | Napredak (P) | 7 : 2 | Hrtkovci | |||||
22.10
15:00
Borac (K)
Graničar 1924
1
3
|
22.10.2017 15:00 | Borac (K) | 1 : 3 | Graničar 1924 |
22.10
14:00
Budućnost (M)
Kula
4
0
|
22.10.2017 14:00 | Budućnost (M) | 4 : 0 | Kula | |||||
22.10
14:00
Hercegovac
Crvenka
1
1
|
22.10.2017 14:00 | Hercegovac | 1 : 1 | Crvenka | |||||
22.10
14:00
Krila Krajine
Lipar
5
0
|
22.10.2017 14:00 | Krila Krajine | 5 : 0 | Lipar | |||||
22.10
14:00
Budućnost (P)
Stari Grad
0
0
|
22.10.2017 14:00 | Budućnost (P) | 0 : 0 | Stari Grad | |||||
22.10
14:00
Rusin
Hajduk Junior
2
5
|
22.10.2017 14:00 | Rusin | 2 : 5 | Hajduk Junior |
22.10
14:30
Senta
Proleter (NJ)
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Senta | 2 : 1 | Proleter (NJ) | |||||
22.10
14:30
Vinogradar
Sutjeska
4
3
|
22.10.2017 14:30 | Vinogradar | 4 : 3 | Sutjeska | |||||
22.10
14:30
Jadran
Radnički 1905
5
1
|
22.10.2017 14:30 | Jadran | 5 : 1 | Radnički 1905 | |||||
22.10
14:30
Bajša
Napredak
0
0
|
22.10.2017 14:30 | Bajša | 0 : 0 | Napredak | |||||
22.10
14:30
Iskra
Horgoš 1911
1
0
|
22.10.2017 14:30 | Iskra | 1 : 0 | Horgoš 1911 |
22.10
15:00
Nemetali
Radnički
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Nemetali | 3 : 0 | Radnički | |||||
22.10
15:00
Slatina
Branik
4
0
|
22.10.2017 15:00 | Slatina | 4 : 0 | Branik | |||||
22.10
15:00
Deli Jovan
Polom
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Deli Jovan | 3 : 0 | Polom | |||||
22.10
15:00
Blizna
BSK
4
1
|
22.10.2017 15:00 | Blizna | 4 : 1 | BSK |
22.10
13:30
Institut
Borac (P)
0
0
|
22.10.2017 13:30 | Institut | 0 : 0 | Borac (P) | |||||
22.10
13:30
Dunav
Studenski Grad
0
2
|
22.10.2017 13:30 | Dunav | 0 : 2 | Studenski Grad | |||||
22.10
13:30
Zmaj
13. Maj
2
1
|
22.10.2017 13:30 | Zmaj | 2 : 1 | 13. Maj | |||||
22.10
13:30
Sinđelić
Poštar Zvezdara
1
2
|
22.10.2017 13:30 | Sinđelić | 1 : 2 | Poštar Zvezdara |
22.10
13:30
BSK
Urovci
3
0
|
22.10.2017 13:30 | BSK | 3 : 0 | Urovci | |||||
22.10
13:30
Budućnost
Lisović
1
1
|
22.10.2017 13:30 | Budućnost | 1 : 1 | Lisović | |||||
22.10
13:30
Mladost (C)
Rušanj
3
0
|
22.10.2017 13:30 | Mladost (C) | 3 : 0 | Rušanj | |||||
22.10
13:30
Mladost (B)
Radnički (R)
0
3
|
22.10.2017 13:30 | Mladost (B) | 0 : 3 | Radnički (R) |
22.10
13:30
Vrčin
Selo Mladenovac
1
0
|
22.10.2017 13:30 | Vrčin | 1 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
22.10
13:30
Šumadija
Mladenovac
1
2
|
22.10.2017 13:30 | Šumadija | 1 : 2 | Mladenovac | |||||
22.10
13:30
Pudarci
Dunavac
0
3
|
22.10.2017 13:30 | Pudarci | 0 : 3 | Dunavac | |||||
22.10
13:30
Kovačevac
Ropočevo
2
1
|
22.10.2017 13:30 | Kovačevac | 2 : 1 | Ropočevo | |||||
22.10
13:30
Boleč
Vinča
0
1
|
22.10.2017 13:30 | Boleč | 0 : 1 | Vinča | |||||
22.10
13:30
Velika Krsna
Kosmaj
1
5
|
22.10.2017 13:30 | Velika Krsna | 1 : 5 | Kosmaj |
22.10
15:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Sloga
1
3
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 1 : 3 | Sloga | |||||
22.10
15:00
Duško
Radnički Šabački
2
0
|
22.10.2017 15:00 | Duško | 2 : 0 | Radnički Šabački | |||||
22.10
15:00
Podrinje
Jedinstvo (ŠT)
4
1
|
22.10.2017 15:00 | Podrinje | 4 : 1 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
22.10
15:00
Mladost (DD)
Mladi Borac
2
0
|
22.10.2017 15:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Mladi Borac | |||||
22.10
15:00
Vidojevica
Cer
0
1
|
22.10.2017 15:00 | Vidojevica | 0 : 1 | Cer | |||||
22.10
15:00
Cerić
Mačva 2005
0
2
|
22.10.2017 15:00 | Cerić | 0 : 2 | Mačva 2005 |
22.10
14:30
Bare
Partizan
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Bare | 3 : 0 | Partizan | |||||
22.10
14:30
Šatornja
Aranđelovac
0
5
|
22.10.2017 14:30 | Šatornja | 0 : 5 | Aranđelovac | |||||
22.10
14:30
Omladinac (DR)
Lokomotiva
1
4
|
22.10.2017 14:30 | Omladinac (DR) | 1 : 4 | Lokomotiva | |||||
22.10
14:30
Šumadinac
Trnava
0
0
|
22.10.2017 14:30 | Šumadinac | 0 : 0 | Trnava | |||||
22.10
14:30
Prvi srpski ustanak
Vinča
1
6
|
22.10.2017 14:30 | Prvi srpski ustanak | 1 : 6 | Vinča | |||||
22.10
14:30
Banja
Mladost MG
2
3
|
22.10.2017 14:30 | Banja | 2 : 3 | Mladost MG | |||||
22.10
14:30
Junkovac
ŽSK
1
0
|
22.10.2017 14:30 | Junkovac | 1 : 0 | ŽSK |
22.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Zloćudovo
1
3
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 3 | Zloćudovo | |||||
22.10
15:00
Kumarevo 65
Jedinstvo (G)
1
3
|
22.10.2017 15:00 | Kumarevo 65 | 1 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
22.10
15:00
Progres
Čekmin
2
2
|
22.10.2017 15:00 | Progres | 2 : 2 | Čekmin | |||||
22.10
15:00
Vučje
Polet
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Vučje | 1 : 0 | Polet | |||||
22.10
15:00
Sloga
OFK Brza
6
3
|
22.10.2017 15:00 | Sloga | 6 : 3 | OFK Brza | |||||
22.10
15:00
Železničar
Bobište
0
2
|
22.10.2017 15:00 | Železničar | 0 : 2 | Bobište | |||||
22.10
15:00
Mladi borac
Mladost (V)
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Mladi borac | 3 : 0 | Mladost (V) | |||||
22.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Umac
7
1
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo (GS) | 7 : 1 | Umac |
22.10
14:30
7. Juli
Sloga
0
4
|
22.10.2017 14:30 | 7. Juli | 0 : 4 | Sloga | |||||
22.10
14:30
Podunavac
Cerovac
4
2
|
22.10.2017 14:30 | Podunavac | 4 : 2 | Cerovac | |||||
22.10
14:30
Sloboda
Šumadija
3
1
|
22.10.2017 14:30 | Sloboda | 3 : 1 | Šumadija | |||||
22.10
14:30
Borac
Vrbovac
2
0
|
22.10.2017 14:30 | Borac | 2 : 0 | Vrbovac | |||||
22.10
14:30
Radnik
SASK
2
2
|
22.10.2017 14:30 | Radnik | 2 : 2 | SASK | |||||
22.10
14:30
Obilić
Pobeda
1
5
|
22.10.2017 14:30 | Obilić | 1 : 5 | Pobeda | |||||
22.10
14:30
Proleter 1947
Osipaonica
1
0
|
22.10.2017 14:30 | Proleter 1947 | 1 : 0 | Osipaonica | |||||
22.10
14:30
Polet
Crvena zvezda
0
1
|
22.10.2017 14:30 | Polet | 0 : 1 | Crvena zvezda |
22.10
15:00
Jedinstvo (K)
Brezak 1936
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo (K) | 3 : 0 | Brezak 1936 | |||||
22.10
15:00
Jedinstvo (GG)
Lunjevica
4
1
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo (GG) | 4 : 1 | Lunjevica | |||||
22.10
15:00
Backovac Junajted
Rudar
5
3
|
22.10.2017 15:00 | Backovac Junajted | 5 : 3 | Rudar | |||||
22.10
15:00
Prijevor
Zadrugar
5
1
|
22.10.2017 15:00 | Prijevor | 5 : 1 | Zadrugar | |||||
22.10
15:00
Polet (T)
Šumadija 1923
3
1
|
22.10.2017 15:00 | Polet (T) | 3 : 1 | Šumadija 1923 | |||||
22.10
15:00
Omladinac (Z)
Napredak
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Omladinac (Z) | 1 : 0 | Napredak | |||||
22.10
15:00
Spartak
Mladost (P)
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Spartak | 1 : 1 | Mladost (P) |
22.10
14:30
Naupare
Juhor
1
1
|
22.10.2017 14:30 | Naupare | 1 : 1 | Juhor | |||||
22.10
14:30
Jastrebac
FUD
6
1
|
22.10.2017 14:30 | Jastrebac | 6 : 1 | FUD | |||||
22.10
14:30
Mačkovac
Vinogradar
0
2
|
22.10.2017 14:30 | Mačkovac | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
22.10
14:30
Parunovac
Kupci
1
1
|
22.10.2017 14:30 | Parunovac | 1 : 1 | Kupci | |||||
22.10
14:30
13. April
Šanac
3
1
|
22.10.2017 14:30 | 13. April | 3 : 1 | Šanac | |||||
22.10
14:30
Sloga (M)
Sloga (D)
3
2
|
22.10.2017 14:30 | Sloga (M) | 3 : 2 | Sloga (D) | |||||
22.10
14:30
Ribnik
Čitluk
2
0
|
22.10.2017 14:30 | Ribnik | 2 : 0 | Čitluk |
22.10
14:30
Mladost (B)
Borac (K)
0
0
|
22.10.2017 14:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Borac (K) | |||||
22.10
14:30
Makce
Radnik
4
1
|
22.10.2017 14:30 | Makce | 4 : 1 | Radnik | |||||
22.10
14:30
Sloga (B)
Jedinstvo (Lj)
2
2
|
22.10.2017 14:30 | Sloga (B) | 2 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
22.10
14:30
Napredak 1936
Polet (SD)
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Napredak 1936 | 2 : 1 | Polet (SD) | |||||
22.10
14:30
Železničar
Đerdap
3
1
|
22.10.2017 14:30 | Železničar | 3 : 1 | Đerdap | |||||
22.10
14:30
Rudar (K)
Mlava (ML)
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Rudar (K) | 2 : 1 | Mlava (ML) | |||||
22.10
14:30
Zadrugar (T)
Rudar (S)
1
3
|
22.10.2017 14:30 | Zadrugar (T) | 1 : 3 | Rudar (S) |
22.10
14:30
Padež
Spartak
1
1
|
22.10.2017 14:30 | Padež | 1 : 1 | Spartak | |||||
22.10
11:00
Jedinstvo
Borac
3
0
|
22.10.2017 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Borac | |||||
22.10
14:30
Mladost
Gnjilan
1
5
|
22.10.2017 14:30 | Mladost | 1 : 5 | Gnjilan |
22.10
14:00
Radnik
Stubal
6
3
|
22.10.2017 14:00 | Radnik | 6 : 3 | Stubal | |||||
22.10
14:00
Polet
Novi Pazar 1928
3
1
|
22.10.2017 14:00 | Polet | 3 : 1 | Novi Pazar 1928 | |||||
22.10
14:00
Real
Budućnost
4
0
|
22.10.2017 14:00 | Real | 4 : 0 | Budućnost | |||||
22.10
14:00
Borac
Mataruge
1
2
|
22.10.2017 14:00 | Borac | 1 : 2 | Mataruge | |||||
22.10
14:00
Proleter
Ibar
1
3
|
22.10.2017 14:00 | Proleter | 1 : 3 | Ibar | |||||
22.10
14:00
Ribnica
OFK Ras
0
0
|
22.10.2017 14:00 | Ribnica | 0 : 0 | OFK Ras | |||||
22.10
14:00
Granit
Rudar
3
2
|
22.10.2017 14:00 | Granit | 3 : 2 | Rudar |
22.10
14:30
Jasen
Železničar
1
2
|
22.10.2017 14:30 | Jasen | 1 : 2 | Železničar | |||||
22.10
14:30
Savinac
Čajetina
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Savinac | 3 : 0 | Čajetina | |||||
22.10
14:30
Polet
Jedinstvo
2
2
|
22.10.2017 14:30 | Polet | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
22.10
14:30
Omladinac
Crnokosa
0
7
|
22.10.2017 14:30 | Omladinac | 0 : 7 | Crnokosa | |||||
22.10
12:30
Ariljska rampa
Perućac
2
0
|
22.10.2017 12:30 | Ariljska rampa | 2 : 0 | Perućac | |||||
22.10
14:30
Ježevica
Lazarica
0
3
|
22.10.2017 14:30 | Ježevica | 0 : 3 | Lazarica | |||||
22.10
14:30
Višesava
Lauš
3
2
|
22.10.2017 14:30 | Višesava | 3 : 2 | Lauš |
22.10
13:30
Brezovica
Iskra
3
3
|
22.10.2017 13:30 | Brezovica | 3 : 3 | Iskra | |||||
22.10
13:30
Tešnjar
Kačer
3
1
|
22.10.2017 13:30 | Tešnjar | 3 : 1 | Kačer | |||||
22.10
13:30
Tulari
Ribnikar
1
3
|
22.10.2017 13:30 | Tulari | 1 : 3 | Ribnikar | |||||
22.10
13:30
Tvrdojevac
ZSK
1
1
|
22.10.2017 13:30 | Tvrdojevac | 1 : 1 | ZSK |
22.10
15:00
Jedinstvo
Partizan
0
2
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Partizan | |||||
22.10
15:00
Sloboda
Jadran
1
2
|
22.10.2017 15:00 | Sloboda | 1 : 2 | Jadran | |||||
22.10
15:00
Šumadija 1934
Erdoglija 1931
3
1
|
22.10.2017 15:00 | Šumadija 1934 | 3 : 1 | Erdoglija 1931 | |||||
22.10
15:00
Mladost
Srbija
0
2
|
22.10.2017 15:00 | Mladost | 0 : 2 | Srbija | |||||
22.10
15:00
Zastava
Borac (D)
5
1
|
22.10.2017 15:00 | Zastava | 5 : 1 | Borac (D) | |||||
22.10
15:00
Budućnost
Vodojaža
0
2
|
22.10.2017 15:00 | Budućnost | 0 : 2 | Vodojaža | |||||
22.10
15:00
Korićani
Šumadinac (KG)
1
4
|
22.10.2017 15:00 | Korićani | 1 : 4 | Šumadinac (KG) | |||||
22.10
15:00
Kolonija
Kutlovo
1
2
|
22.10.2017 15:00 | Kolonija | 1 : 2 | Kutlovo |
22.10
15:00
Sloga
Crvena zvezda
3
2
|
22.10.2017 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
22.10
15:00
Naisus 1977
Morava (Ž)
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Naisus 1977 | 1 : 0 | Morava (Ž) | |||||
22.10
15:00
Moravac (Č)
Moravac (ZT)
3
2
|
22.10.2017 15:00 | Moravac (Č) | 3 : 2 | Moravac (ZT) | |||||
22.10
15:00
Mladost (B)
Radnički 1947
0
1
|
22.10.2017 15:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Radnički 1947 | |||||
22.10
15:00
Orljane
Palilula
2
0
|
22.10.2017 15:00 | Orljane | 2 : 0 | Palilula |
22.10
15:00
Proleter (DV)
Jedinstvo (GM)
0
3
|
22.10.2017 15:00 | Proleter (DV) | 0 : 3 | Jedinstvo (GM) | |||||
22.10
15:00
Sloboda
Palilulac
1
2
|
22.10.2017 15:00 | Sloboda | 1 : 2 | Palilulac | |||||
22.10
15:00
Mladost (M)
Vrtište
6
1
|
22.10.2017 15:00 | Mladost (M) | 6 : 1 | Vrtište | |||||
22.10
15:00
Morava
Mladost (L)
0
0
|
22.10.2017 15:00 | Morava | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
22.10
15:00
Čegar 2013
Stevan Nešticki
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Čegar 2013 | 1 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
22.10
15:00
Crvena zastava
Rudar
0
2
|
22.10.2017 15:00 | Crvena zastava | 0 : 2 | Rudar |
22.10
14:30
OFK Sirig
Jedinstvo (R)
0
5
|
22.10.2017 14:30 | OFK Sirig | 0 : 5 | Jedinstvo (R) | |||||
22.10
14:30
Vinogradar
OFK Futog
1
2
|
22.10.2017 14:30 | Vinogradar | 1 : 2 | OFK Futog | |||||
22.10
14:30
TSK
Jedinstvo (G)
2
0
|
22.10.2017 14:30 | TSK | 2 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
22.10
14:30
Petrovaradin
Bačka 1923
1
1
|
22.10.2017 14:30 | Petrovaradin | 1 : 1 | Bačka 1923 | |||||
22.10
14:30
Sofeks
ŽSK
2
0
|
22.10.2017 14:30 | Sofeks | 2 : 0 | ŽSK |
22.10
15:00
Rgotina
OFK Rtanj
2
3
|
22.10.2017 15:00 | Rgotina | 2 : 3 | OFK Rtanj | |||||
22.10
15:00
Radnički (L)
OFK 019
6
0
|
22.10.2017 15:00 | Radnički (L) | 6 : 0 | OFK 019 | |||||
22.10
15:00
Omladinac
Rudar (VČ)
3
2
|
22.10.2017 15:00 | Omladinac | 3 : 2 | Rudar (VČ) | |||||
22.10
15:00
OFK Knjaz
Malinik
1
0
|
22.10.2017 15:00 | OFK Knjaz | 1 : 0 | Malinik | |||||
22.10
15:00
Osnić
Graničar
5
0
|
22.10.2017 15:00 | Osnić | 5 : 0 | Graničar | |||||
22.10
15:00
Kosovo
Sloga
3
1
|
22.10.2017 15:00 | Kosovo | 3 : 1 | Sloga | |||||
22.10
15:00
Trebič
Bučje
8
1
|
22.10.2017 15:00 | Trebič | 8 : 1 | Bučje |
22.10
14:30
NS Tatko
Spartak
5
2
|
22.10.2017 14:30 | NS Tatko | 5 : 2 | Spartak | |||||
22.10
14:30
Dundjerski
Polet
4
7
|
22.10.2017 14:30 | Dundjerski | 4 : 7 | Polet | |||||
22.10
14:30
Pobeda
Partizanski put
6
1
|
22.10.2017 14:30 | Pobeda | 6 : 1 | Partizanski put | |||||
22.10
14:30
Borac
Kosovac
4
2
|
22.10.2017 14:30 | Borac | 4 : 2 | Kosovac |
22.10
15:00
OFK Rota
Ternoci
0
8
|
22.10.2017 15:00 | OFK Rota | 0 : 8 | Ternoci | |||||
22.10
15:00
Mladost (B)
FSU Južna pruga
2
0
|
22.10.2017 15:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
22.10
15:00
Čelik
BSK Bujanovac
3
3
|
22.10.2017 15:00 | Čelik | 3 : 3 | BSK Bujanovac | |||||
22.10
15:00
Biljači
Vihor
4
4
|
22.10.2017 15:00 | Biljači | 4 : 4 | Vihor |
22.10
15:00
Gracko
Sitnica
5
0
|
22.10.2017 15:00 | Gracko | 5 : 0 | Sitnica |
22.10
14:00
Kopaonik
Zvečan
3
0
|
22.10.2017 14:00 | Kopaonik | 3 : 0 | Zvečan |
22.10
14:00
Kraljevo Hajduk
Mladost
0
0
|
22.10.2017 14:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 0 | Mladost | |||||
22.10
14:00
Mineral 2015
Metalac
1
5
|
22.10.2017 14:00 | Mineral 2015 | 1 : 5 | Metalac | |||||
22.10
14:00
Partizan
Borac (A)
1
2
|
22.10.2017 14:00 | Partizan | 1 : 2 | Borac (A) | |||||
22.10
14:00
Magnohrom
Napredak
0
6
|
22.10.2017 14:00 | Magnohrom | 0 : 6 | Napredak | |||||
22.10
14:00
Gruža
Tavnik
5
1
|
22.10.2017 14:00 | Gruža | 5 : 1 | Tavnik | |||||
22.10
14:00
Lazac
Grdica
0
2
|
22.10.2017 14:00 | Lazac | 0 : 2 | Grdica | |||||
22.10
14:00
Jedinstvo (G)
Mlada krila
1
1
|
22.10.2017 14:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Mlada krila | |||||
22.10
14:00
Lasta
Jedinstvo (D)
4
0
|
22.10.2017 14:00 | Lasta | 4 : 0 | Jedinstvo (D) |
22.10
14:00
15. Avgust 1950
Rudar (St)
2
0
|
22.10.2017 14:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 0 | Rudar (St) | |||||
22.10
14:00
Istok 63
Javor
1
2
|
22.10.2017 14:00 | Istok 63 | 1 : 2 | Javor | |||||
22.10
14:00
Moravac
Rudar (SR)
2
0
|
22.10.2017 14:00 | Moravac | 2 : 0 | Rudar (SR) | |||||
22.10
14:00
Mladost (J)
Šumadija
6
3
|
22.10.2017 14:00 | Mladost (J) | 6 : 3 | Šumadija | |||||
22.10
14:00
Omladinac
Beljanica
2
1
|
22.10.2017 14:00 | Omladinac | 2 : 1 | Beljanica | |||||
22.10
14:00
Borac 1805
Omladinski
3
1
|
22.10.2017 14:00 | Borac 1805 | 3 : 1 | Omladinski |
22.10
14:00
Sloga
Mladost (T)
3
1
|
22.10.2017 14:00 | Sloga | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
22.10
14:00
Šantarovac
Morava (R)
4
0
|
22.10.2017 14:00 | Šantarovac | 4 : 0 | Morava (R) | |||||
22.10
14:00
Jedinstvo
Šumadinac
0
3
|
22.10.2017 14:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Šumadinac | |||||
22.10
14:00
Kupinovac
Mladost (D)
1
4
|
22.10.2017 14:00 | Kupinovac | 1 : 4 | Mladost (D) | |||||
22.10
14:00
Mladost (G)
Mladost (K)
2
2
|
22.10.2017 14:00 | Mladost (G) | 2 : 2 | Mladost (K) | |||||
22.10
14:00
Morava (KS)
Budućnost (Đ)
5
0
|
22.10.2017 14:00 | Morava (KS) | 5 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
22.10
14:00
Sinđelić 1934
Ursule
1
0
|
22.10.2017 14:00 | Sinđelić 1934 | 1 : 0 | Ursule |
22.10
15:00
Fruškogorac
Mladost (B)
2
1
|
22.10.2017 15:00 | Fruškogorac | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
22.10
15:00
OFK Brestač
Sloboda
4
1
|
22.10.2017 15:00 | OFK Brestač | 4 : 1 | Sloboda | |||||
22.10
15:00
Polet
Fruška Gora
5
0
|
22.10.2017 15:00 | Polet | 5 : 0 | Fruška Gora | |||||
22.10
15:00
OFK Bikić
Donji Srem 2015
0
2
|
22.10.2017 15:00 | OFK Bikić | 0 : 2 | Donji Srem 2015 | |||||
22.10
15:00
Graničar (O)
OFK Zeka Buljubaša
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Graničar (O) | 1 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
22.10
15:00
Donji Petrovci
Hajduk
4
3
|
22.10.2017 15:00 | Donji Petrovci | 4 : 3 | Hajduk | |||||
22.10
15:00
Napredak
Mitros
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Napredak | 3 : 0 | Mitros | |||||
22.10
15:00
Sloga
Graničar (K)
5
1
|
22.10.2017 15:00 | Sloga | 5 : 1 | Graničar (K) |
22.10
15:00
Vinogradar
Borac (VS)
2
5
|
22.10.2017 15:00 | Vinogradar | 2 : 5 | Borac (VS) | |||||
22.10
15:00
Dobrica
Budućnost (A)
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Dobrica | 1 : 1 | Budućnost (A) | |||||
22.10
15:00
Hajdučica
Polet
5
0
|
22.10.2017 15:00 | Hajdučica | 5 : 0 | Polet | |||||
22.10
15:00
Karaš (K)
Borac (VG)
1
3
|
22.10.2017 15:00 | Karaš (K) | 1 : 3 | Borac (VG) | |||||
22.10
15:00
Ratar
Potporanj
3
1
|
22.10.2017 15:00 | Ratar | 3 : 1 | Potporanj | |||||
22.10
15:00
Partizan (K)
Janošik
3
1
|
22.10.2017 15:00 | Partizan (K) | 3 : 1 | Janošik |
22.10
15:00
Slavia
Tempo
4
0
|
22.10.2017 15:00 | Slavia | 4 : 0 | Tempo | |||||
22.10
15:00
Mladost (V)
Spartak 1911
0
1
|
22.10.2017 15:00 | Mladost (V) | 0 : 1 | Spartak 1911 | |||||
22.10
15:00
Glogonj
Pobeda
4
1
|
22.10.2017 15:00 | Glogonj | 4 : 1 | Pobeda | |||||
22.10
15:00
Unirea
Polet
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Unirea | 1 : 0 | Polet | |||||
22.10
15:00
Omladinac 1927
Mundial
0
1
|
22.10.2017 15:00 | Omladinac 1927 | 0 : 1 | Mundial |
22.10
15:00
Borac (P)
Budućnost (BB)
5
1
|
22.10.2017 15:00 | Borac (P) | 5 : 1 | Budućnost (BB) | |||||
22.10
15:00
Stari Tamiš
Partizan (G)
2
1
|
22.10.2017 15:00 | Stari Tamiš | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
22.10
15:00
Dolovo
BSK Bavanište
6
1
|
22.10.2017 15:00 | Dolovo | 6 : 1 | BSK Bavanište | |||||
22.10
15:00
Jedinstvo
Proleter
7
5
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 7 : 5 | Proleter | |||||
22.10
15:00
Omladinac (D)
Kolonija
2
2
|
22.10.2017 15:00 | Omladinac (D) | 2 : 2 | Kolonija |
22.10
15:00
Velika Reka
Stolice
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Velika Reka | 3 : 0 | Stolice | |||||
22.10
15:00
Antimon
Milan Orlić
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Antimon | 3 : 0 | Milan Orlić | |||||
22.10
15:00
7. Juli
Jedinstvo (ZA)
3
0
|
22.10.2017 15:00 | 7. Juli | 3 : 0 | Jedinstvo (ZA) | |||||
22.10
15:00
Sloga (LŠ)
Prva Iskra
2
0
|
22.10.2017 15:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 0 | Prva Iskra | |||||
22.10
15:00
Mladost (BR)
Borac
0
4
|
22.10.2017 15:00 | Mladost (BR) | 0 : 4 | Borac | |||||
22.10
15:00
Sloga (ST)
Jedinstvo (MZ)
1
4
|
22.10.2017 15:00 | Sloga (ST) | 1 : 4 | Jedinstvo (MZ) | |||||
22.10
15:00
Rudar
Jadar
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Rudar | 1 : 0 | Jadar |
22.10
13:30
Sveti Stefan
Dedinje
0
3
|
22.10.2017 13:30 | Sveti Stefan | 0 : 3 | Dedinje | |||||
22.10
13:30
Mladi Proleter
011
2
1
|
22.10.2017 13:30 | Mladi Proleter | 2 : 1 | 011 | |||||
22.10
10:00
Šećeranac Ada
Atakante
0
3
|
22.10.2017 10:00 | Šećeranac Ada | 0 : 3 | Atakante | |||||
22.10
13:30
BUSK
Busije
2
2
|
22.10.2017 13:30 | BUSK | 2 : 2 | Busije | |||||
22.10
11:00
Sparta Železnik
Rekreativo 011
1
4
|
22.10.2017 11:00 | Sparta Železnik | 1 : 4 | Rekreativo 011 |
22.10
13:30
Lepušnica
Siti Sport Klub
1
2
|
22.10.2017 13:30 | Lepušnica | 1 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
22.10
13:30
Mladost
Podunavac
4
1
|
22.10.2017 13:30 | Mladost | 4 : 1 | Podunavac | |||||
22.10
13:30
Pinosava
Hajduk
6
0
|
22.10.2017 13:30 | Pinosava | 6 : 0 | Hajduk | |||||
22.10
13:30
PKB (K)
Poštar
1
0
|
22.10.2017 13:30 | PKB (K) | 1 : 0 | Poštar | |||||
22.10
13:30
Pionir
Crvenka
1
2
|
22.10.2017 13:30 | Pionir | 1 : 2 | Crvenka | |||||
22.10
13:30
Umčari
Minel
0
9
|
22.10.2017 13:30 | Umčari | 0 : 9 | Minel |
22.10
13:30
OFK Borac
Velika Mostanica
1
2
|
22.10.2017 13:30 | OFK Borac | 1 : 2 | Velika Mostanica | |||||
22.10
13:30
Guncate
Beljina
0
3
|
22.10.2017 13:30 | Guncate | 0 : 3 | Beljina | |||||
22.10
13:30
Barajevo
Veliki Borak
0
4
|
22.10.2017 13:30 | Barajevo | 0 : 4 | Veliki Borak |
22.10
15:00
Mladost
Gorki
2
4
|
22.10.2017 15:00 | Mladost | 2 : 4 | Gorki | |||||
22.10
15:00
Napredak
Drina
3
2
|
22.10.2017 15:00 | Napredak | 3 : 2 | Drina | |||||
22.10
15:00
Premijer
Budućnost (PD)
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Premijer | 1 : 1 | Budućnost (PD) |
22.10
15:00
Provo 2015
Karađorđe
0
2
|
22.10.2017 15:00 | Provo 2015 | 0 : 2 | Karađorđe | |||||
22.10
15:00
Sloga
Mladost (PP)
2
0
|
22.10.2017 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Mladost (PP) | |||||
22.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava
3
1
|
22.10.2017 15:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 3 : 1 | Dobrava | |||||
22.10
15:00
Miloš Pocerac 2013
Pocerina
3
1
|
22.10.2017 15:00 | Miloš Pocerac 2013 | 3 : 1 | Pocerina | |||||
22.10
15:00
Šipurske livade
Trešnjevka
6
1
|
22.10.2017 15:00 | Šipurske livade | 6 : 1 | Trešnjevka | |||||
22.10
15:00
Radnički
Vlašić
4
3
|
22.10.2017 15:00 | Radnički | 4 : 3 | Vlašić |
22.10
15:00
Omladinac
BSK
0
3
|
22.10.2017 15:00 | Omladinac | 0 : 3 | BSK | |||||
22.10
15:00
Real
ŠFU Derbi 2016
7
1
|
22.10.2017 15:00 | Real | 7 : 1 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
22.10
15:00
OFK Morava
Šumadija
2
2
|
22.10.2017 15:00 | OFK Morava | 2 : 2 | Šumadija | |||||
22.10
15:00
Gradac
Lemind 1953
2
3
|
22.10.2017 15:00 | Gradac | 2 : 3 | Lemind 1953 | |||||
22.10
15:00
Mladost (B)
Bratstvo
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
22.10
15:00
Plantaža
Milanovo
0
0
|
22.10.2017 15:00 | Plantaža | 0 : 0 | Milanovo | |||||
22.10
15:00
Radnički
Moravac (P)
2
1
|
22.10.2017 15:00 | Radnički | 2 : 1 | Moravac (P) | |||||
22.10
15:00
Sušica 2012
Marjan MB
2
0
|
22.10.2017 15:00 | Sušica 2012 | 2 : 0 | Marjan MB |
22.10
13:30
Vrelo
Dimitrije Tucović
0
3
|
22.10.2017 13:30 | Vrelo | 0 : 3 | Dimitrije Tucović | |||||
22.10
13:30
Gunjevac
Rubribreza
1
3
|
22.10.2017 13:30 | Gunjevac | 1 : 3 | Rubribreza | |||||
22.10
13:30
Čučuge
Polet (T)
4
2
|
22.10.2017 13:30 | Čučuge | 4 : 2 | Polet (T) | |||||
22.10
13:30
OFK Paljuvi
Crvena Jabuka
6
1
|
22.10.2017 13:30 | OFK Paljuvi | 6 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
22.10
13:30
Polet (DL)
Kalenić
1
1
|
22.10.2017 13:30 | Polet (DL) | 1 : 1 | Kalenić |
22.10
13:30
Rajac
Kolubara 2
1
1
|
22.10.2017 13:30 | Rajac | 1 : 1 | Kolubara 2 | |||||
22.10
13:30
Borac
Bujačić
1
0
|
22.10.2017 13:30 | Borac | 1 : 0 | Bujačić | |||||
22.10
13:30
Polet
Mladost (VK)
4
1
|
22.10.2017 13:30 | Polet | 4 : 1 | Mladost (VK) | |||||
22.10
13:30
Rakac Stave
Mladost (L)
3
1
|
22.10.2017 13:30 | Rakac Stave | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
22.10
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlović
3
1
|
22.10.2017 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
22.10
13:30
Komanice
Kotešica
2
3
|
22.10.2017 13:30 | Komanice | 2 : 3 | Kotešica |
22.10
14:30
14. Oktobar
Gradina
1
1
|
22.10.2017 14:30 | 14. Oktobar | 1 : 1 | Gradina | |||||
22.10
14:30
Mladost (DK)
Rubin (Z)
3
1
|
22.10.2017 14:30 | Mladost (DK) | 3 : 1 | Rubin (Z) | |||||
22.10
14:30
Sloga (L)
Stari Trstenik
2
0
|
22.10.2017 14:30 | Sloga (L) | 2 : 0 | Stari Trstenik | |||||
22.10
14:30
Rubin (DS)
Omladinac
1
2
|
22.10.2017 14:30 | Rubin (DS) | 1 : 2 | Omladinac | |||||
22.10
14:30
Mladi Gorani
Velika Drenova
1
4
|
22.10.2017 14:30 | Mladi Gorani | 1 : 4 | Velika Drenova | |||||
22.10
14:30
Trudbenik
Polet 57
2
0
|
22.10.2017 14:30 | Trudbenik | 2 : 0 | Polet 57 |
22.10
14:30
Napredak Č
Proleter
1
0
|
22.10.2017 14:30 | Napredak Č | 1 : 0 | Proleter | |||||
22.10
14:30
Terekves
Budućnost
8
0
|
22.10.2017 14:30 | Terekves | 8 : 0 | Budućnost | |||||
22.10
14:30
2. Oktobar
Roham
3
2
|
22.10.2017 14:30 | 2. Oktobar | 3 : 2 | Roham | |||||
22.10
14:30
Napredak BT
Bega
6
1
|
22.10.2017 14:30 | Napredak BT | 6 : 1 | Bega |
22.10
15:00
OFK Žeželj
Košutnjak
4
1
|
22.10.2017 15:00 | OFK Žeželj | 4 : 1 | Košutnjak | |||||
22.10
15:00
Seljak
21. oktobar
2
2
|
22.10.2017 15:00 | Seljak | 2 : 2 | 21. oktobar | |||||
22.10
15:00
Vinogradi DB
Bratstvo 1975
0
1
|
22.10.2017 15:00 | Vinogradi DB | 0 : 1 | Bratstvo 1975 |
22.10
11:00
OFK Draževac
Polet (R)
1
3
|
22.10.2017 11:00 | OFK Draževac | 1 : 3 | Polet (R) | |||||
22.10
15:00
Pobeda 1976
Ratar
3
2
|
22.10.2017 15:00 | Pobeda 1976 | 3 : 2 | Ratar | |||||
22.10
11:00
Gredetin
Jastrebac
1
7
|
22.10.2017 11:00 | Gredetin | 1 : 7 | Jastrebac | |||||
22.10
11:00
Škriljac
OFK Napredak 1929
1
5
|
22.10.2017 11:00 | Škriljac | 1 : 5 | OFK Napredak 1929 |
22.10
Omladinac (D)
Aleksa Šantić
1
1
|
22.10.2017 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
22.10
Dunav
Jedinstvo
3
0
|
22.10.2017 | Dunav | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
22.10
14:00
Omladinac (B)
Polet
1
2
|
22.10.2017 14:00 | Omladinac (B) | 1 : 2 | Polet | |||||
22.10
Hajduk
Dinamo 1923
8
0
|
22.10.2017 | Hajduk | 8 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
22.10
Kordun
Partizan
0
3
|
22.10.2017 | Kordun | 0 : 3 | Partizan |
22.10
14:30
Šumadinac
Jasenica
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Šumadinac | 3 : 0 | Jasenica | |||||
22.10
14:30
Mladi rudar
Sloga
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Mladi rudar | 3 : 0 | Sloga | |||||
22.10
14:30
Brezovac
B 2000
4
1
|
22.10.2017 14:30 | Brezovac | 4 : 1 | B 2000 | |||||
22.10
14:30
Plaskovac
Vrbica
8
1
|
22.10.2017 14:30 | Plaskovac | 8 : 1 | Vrbica |
22.10
14:30
Dizel
Žitkovica 2017
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Dizel | 3 : 0 | Žitkovica 2017 | |||||
22.10
14:30
Stig 1955
Napredak (P)
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Stig 1955 | 2 : 1 | Napredak (P) | |||||
22.10
14:30
Desine
Polet (V)
2
3
|
22.10.2017 14:30 | Desine | 2 : 3 | Polet (V) | |||||
22.10
14:30
Sirakovo
Obilić (Ž)
3
1
|
22.10.2017 14:30 | Sirakovo | 3 : 1 | Obilić (Ž) | |||||
22.10
14:30
Radnički (P)
Žika Marković Uča
0
3
|
22.10.2017 14:30 | Radnički (P) | 0 : 3 | Žika Marković Uča | |||||
22.10
14:30
Napredak 1934
Dunavac (P)
4
1
|
22.10.2017 14:30 | Napredak 1934 | 4 : 1 | Dunavac (P) |
22.10
14:30
Napredak (S)
Bata Bulić
1
3
|
22.10.2017 14:30 | Napredak (S) | 1 : 3 | Bata Bulić | |||||
22.10
14:30
Integral
Krilaš
1
0
|
22.10.2017 14:30 | Integral | 1 : 0 | Krilaš | |||||
22.10
14:30
Omladinac (B)
Radnički (K)
1
2
|
22.10.2017 14:30 | Omladinac (B) | 1 : 2 | Radnički (K) | |||||
22.10
14:30
Manastirica
Sloga 1952
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Manastirica | 2 : 1 | Sloga 1952 |
22.10
14:30
Elektrovojvodina
Palić
1
1
|
22.10.2017 14:30 | Elektrovojvodina | 1 : 1 | Palić | |||||
22.10
14:30
Lokomotiva
OFK Mala Bosna 2015
1
0
|
22.10.2017 14:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
22.10
14:30
Solid
Đurđin
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Solid | 2 : 1 | Đurđin | |||||
22.10
14:30
Čantavir
Žednik
5
0
|
22.10.2017 14:30 | Čantavir | 5 : 0 | Žednik | |||||
22.10
14:30
Bikovo
Udarnik Višnjevac
3
2
|
22.10.2017 14:30 | Bikovo | 3 : 2 | Udarnik Višnjevac | |||||
22.10
14:30
Hajduk
Bratstvo
3
2
|
22.10.2017 14:30 | Hajduk | 3 : 2 | Bratstvo |
22.10
13:00
OFK Slatina
OFK Rogača
0
4
|
22.10.2017 13:00 | OFK Slatina | 0 : 4 | OFK Rogača | |||||
22.10
13:00
Popović
Mladost (G)
3
1
|
22.10.2017 13:00 | Popović | 3 : 1 | Mladost (G) | |||||
22.10
10:00
Nemenikuće
Vojvoda
4
1
|
22.10.2017 10:00 | Nemenikuće | 4 : 1 | Vojvoda | |||||
22.10
15:30
Mladost (MI)
Stojnik
4
1
|
22.10.2017 15:30 | Mladost (MI) | 4 : 1 | Stojnik |
22.10
14:00
Dinamo
Obilić
0
1
|
22.10.2017 14:00 | Dinamo | 0 : 1 | Obilić | |||||
22.10
14:00
Fruškogorac
Čenej
4
0
|
22.10.2017 14:00 | Fruškogorac | 4 : 0 | Čenej | |||||
22.10
14:00
Borac
Miletić
0
2
|
22.10.2017 14:00 | Borac | 0 : 2 | Miletić | |||||
22.10
14:00
Susek
Železničar
0
6
|
22.10.2017 14:00 | Susek | 0 : 6 | Železničar | |||||
22.10
14:00
Moskva
Titel
2
1
|
22.10.2017 14:00 | Moskva | 2 : 1 | Titel |
22.10
14:30
Jadran
Jedinstvo (M)
6
1
|
22.10.2017 14:30 | Jadran | 6 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
22.10
14:30
Graničar
Sloga
0
1
|
22.10.2017 14:30 | Graničar | 0 : 1 | Sloga | |||||
22.10
14:30
Jedinstvo (SK)
Šampion
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 1 | Šampion | |||||
22.10
14:30
Slavija
Čoka
3
2
|
22.10.2017 14:30 | Slavija | 3 : 2 | Čoka | |||||
22.10
14:30
Tisa
Tromedja
3
1
|
22.10.2017 14:30 | Tisa | 3 : 1 | Tromedja | |||||
22.10
14:30
AFK
Tornjoš
3
0
|
22.10.2017 14:30 | AFK | 3 : 0 | Tornjoš |
22.10
15:00
Obilić
Mladost Radost
2
1
|
22.10.2017 15:00 | Obilić | 2 : 1 | Mladost Radost | |||||
22.10
15:00
Mladost
Tomislavci
1
2
|
22.10.2017 15:00 | Mladost | 1 : 2 | Tomislavci | |||||
22.10
15:00
Eđšeg
Budućnost
2
1
|
22.10.2017 15:00 | Eđšeg | 2 : 1 | Budućnost | |||||
22.10
15:00
Jedinstvo
Vojvodina
1
1
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Vojvodina |
22.10
14:30
Veliki Suvodol
Željuša
1
4
|
22.10.2017 14:30 | Veliki Suvodol | 1 : 4 | Željuša | |||||
22.10
14:30
Jerma
Sloga
1
2
|
22.10.2017 14:30 | Jerma | 1 : 2 | Sloga | |||||
22.10
14:30
Pobeda
Nišavac
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Pobeda | 3 : 0 | Nišavac |
22.10
11:00
Vrelo
Jedinstvo
1
7
|
22.10.2017 11:00 | Vrelo | 1 : 7 | Jedinstvo | |||||
22.10
14:30
Jelica
Voćar
3
3
|
22.10.2017 14:30 | Jelica | 3 : 3 | Voćar | |||||
22.10
14:30
Gradina
Bjelica
3
8
|
22.10.2017 14:30 | Gradina | 3 : 8 | Bjelica | |||||
22.10
14:30
Sloga
Radnički
6
3
|
22.10.2017 14:30 | Sloga | 6 : 3 | Radnički |
22.10
15:00
Budućnost
Vujan
7
0
|
22.10.2017 15:00 | Budućnost | 7 : 0 | Vujan | |||||
22.10
15:00
Čačak 94
Lugovi
1
4
|
22.10.2017 15:00 | Čačak 94 | 1 : 4 | Lugovi | |||||
22.10
15:00
Planinac
Gavrilo Princip
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Planinac | 1 : 0 | Gavrilo Princip | |||||
22.10
15:00
Prijatelji
Morava (K)
2
4
|
22.10.2017 15:00 | Prijatelji | 2 : 4 | Morava (K) | |||||
22.10
15:00
Malba
Mladost (A)
1
3
|
22.10.2017 15:00 | Malba | 1 : 3 | Mladost (A) | |||||
22.10
11:00
Rakova
Kej
3
3
|
22.10.2017 11:00 | Rakova | 3 : 3 | Kej |
22.10
14:30
Sloga (M)
Karađorđe (V)
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Sloga (M) | 2 : 1 | Karađorđe (V) | |||||
22.10
14:30
Udarnik Trska 1947
BSK
0
3
|
22.10.2017 14:30 | Udarnik Trska 1947 | 0 : 3 | BSK | |||||
22.10
14:30
Pobeda (Đ)
Mladost (R)
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Pobeda (Đ) | 3 : 0 | Mladost (R) | |||||
22.10
14:30
Veteran 2015
Omladinac (V)
2
2
|
22.10.2017 14:30 | Veteran 2015 | 2 : 2 | Omladinac (V) |
22.10
14:00
Ozremica
Takovski Ustanak
0
4
|
22.10.2017 14:00 | Ozremica | 0 : 4 | Takovski Ustanak | |||||
22.10
14:00
Jablanica
Donja Vrbava
3
2
|
22.10.2017 14:00 | Jablanica | 3 : 2 | Donja Vrbava | |||||
22.10
14:00
Šilopaj
Ozrem
0
5
|
22.10.2017 14:00 | Šilopaj | 0 : 5 | Ozrem |
22.10
15:00
Pontes
Omladinac
2
2
|
22.10.2017 15:00 | Pontes | 2 : 2 | Omladinac | |||||
22.10
15:00
Egeta
Kladušnica
1
4
|
22.10.2017 15:00 | Egeta | 1 : 4 | Kladušnica | |||||
22.10
15:00
Lokomotiva
Dunavac
10
1
|
22.10.2017 15:00 | Lokomotiva | 10 : 1 | Dunavac | |||||
22.10
15:00
Milutinovac
Rtkovo
0
4
|
22.10.2017 15:00 | Milutinovac | 0 : 4 | Rtkovo | |||||
22.10
15:00
Lovćen
Koča Andjelković
3
1
|
22.10.2017 15:00 | Lovćen | 3 : 1 | Koča Andjelković | |||||
22.10
15:00
Velika Vrbica
Mala Vrbica
1
6
|
22.10.2017 15:00 | Velika Vrbica | 1 : 6 | Mala Vrbica |
22.10
13:30
Napredak
Vlaška 1950
0
3
|
22.10.2017 13:30 | Napredak | 0 : 3 | Vlaška 1950 | |||||
22.10
13:30
Kosmajac
Rabrovac
3
2
|
22.10.2017 13:30 | Kosmajac | 3 : 2 | Rabrovac | |||||
22.10
13:30
Markovac
OFK Student
1
1
|
22.10.2017 13:30 | Markovac | 1 : 1 | OFK Student | |||||
22.10
13:30
Sloga
Dedinje
6
0
|
22.10.2017 13:30 | Sloga | 6 : 0 | Dedinje | |||||
22.10
13:30
Šepšin
Borac
5
1
|
22.10.2017 13:30 | Šepšin | 5 : 1 | Borac |
22.10
14:00
Jedinstvo
Posavina
1
1
|
22.10.2017 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Posavina | |||||
22.10
14:00
Duboko
Krtinska
6
1
|
22.10.2017 14:00 | Duboko | 6 : 1 | Krtinska | |||||
22.10
14:00
Sloga
Zadrugar
4
0
|
22.10.2017 14:00 | Sloga | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
22.10
14:00
Belo Polje
Polet
0
3
|
22.10.2017 14:00 | Belo Polje | 0 : 3 | Polet | |||||
22.10
14:00
Zvezda
Rvati
1
2
|
22.10.2017 14:00 | Zvezda | 1 : 2 | Rvati | |||||
22.10
14:00
Ljubinić
Borac
0
7
|
22.10.2017 14:00 | Ljubinić | 0 : 7 | Borac |
22.10
14:00
20. Oktobar
Bistrica
0
1
|
22.10.2017 14:00 | 20. Oktobar | 0 : 1 | Bistrica | |||||
22.10
14:00
BSK
Rudar
0
2
|
22.10.2017 14:00 | BSK | 0 : 2 | Rudar | |||||
22.10
14:00
Vreoci
Sloga
1
1
|
22.10.2017 14:00 | Vreoci | 1 : 1 | Sloga | |||||
22.10
14:00
Polet
Sloboda
0
6
|
22.10.2017 14:00 | Polet | 0 : 6 | Sloboda |
22.10
15:00
Plavi Tok
Dobrinjac
5
6
|
22.10.2017 15:00 | Plavi Tok | 5 : 6 | Dobrinjac | |||||
22.10
15:00
Blagaja
Borac
2
3
|
22.10.2017 15:00 | Blagaja | 2 : 3 | Borac | |||||
22.10
15:00
Bakionica
Sečica
0
3
|
22.10.2017 15:00 | Bakionica | 0 : 3 | Sečica | |||||
22.10
15:00
Avijatičar
Gorobilje
0
0
|
22.10.2017 15:00 | Avijatičar | 0 : 0 | Gorobilje | |||||
22.10
15:00
Glumač
Duškovci
3
5
|
22.10.2017 15:00 | Glumač | 3 : 5 | Duškovci |
22.10
14:30
Skobalj
Jezava
1
4
|
22.10.2017 14:30 | Skobalj | 1 : 4 | Jezava | |||||
22.10
14:30
Budućnost
Sloga
0
0
|
22.10.2017 14:30 | Budućnost | 0 : 0 | Sloga | |||||
22.10
14:30
Vučak
Cepelin 026
1
0
|
22.10.2017 14:30 | Vučak | 1 : 0 | Cepelin 026 | |||||
22.10
14:30
Hajduk Veljko 1934
OFK Slavija
1
1
|
22.10.2017 14:30 | Hajduk Veljko 1934 | 1 : 1 | OFK Slavija |
22.10
14:30
Omladinac
Landol
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Omladinac | 3 : 0 | Landol | |||||
22.10
14:30
Lunjevac
Petlić SD 026
2
3
|
22.10.2017 14:30 | Lunjevac | 2 : 3 | Petlić SD 026 | |||||
22.10
14:30
Petrijevac
Kolarac
0
0
|
22.10.2017 14:30 | Petrijevac | 0 : 0 | Kolarac |
22.10
11:00
Elid
10. februar
3
0
|
22.10.2017 11:00 | Elid | 3 : 0 | 10. februar | |||||
22.10
11:00
Marina Kutina
Klisura
3
0
|
22.10.2017 11:00 | Marina Kutina | 3 : 0 | Klisura | |||||
22.10
15:00
Mekiš
Grkinja
3
2
|
22.10.2017 15:00 | Mekiš | 3 : 2 | Grkinja | |||||
22.10
15:00
Pobeda
Toplica
1
4
|
22.10.2017 15:00 | Pobeda | 1 : 4 | Toplica |
22.10
14:00
Železničar
Beli Orlovi
4
0
|
22.10.2017 14:00 | Železničar | 4 : 0 | Beli Orlovi | |||||
22.10
14:00
Palanka
Budućnost
2
0
|
22.10.2017 14:00 | Palanka | 2 : 0 | Budućnost | |||||
22.10
14:00
Udarnik
Bačinac
4
1
|
22.10.2017 14:00 | Udarnik | 4 : 1 | Bačinac |
22.10
15:00
Sloga
Gol
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Gol | |||||
22.10
15:00
Jedinstvo
Mladost
2
3
|
22.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Mladost |
22.10
15:00
Urovica
Miloševo
4
1
|
22.10.2017 15:00 | Urovica | 4 : 1 | Miloševo | |||||
22.10
15:00
Graničar
Polet
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Graničar | 3 : 0 | Polet | |||||
22.10
15:00
Slatina
OFK Sikole
5
3
|
22.10.2017 15:00 | Slatina | 5 : 3 | OFK Sikole | |||||
22.10
15:00
OFK Tamnič
Malajnica
1
0
|
22.10.2017 15:00 | OFK Tamnič | 1 : 0 | Malajnica |
22.10
11:00
Tara
Kapedunum
2
1
|
22.10.2017 11:00 | Tara | 2 : 1 | Kapedunum |
22.10
13:30
Mudrakovac
Čarapan
3
2
|
22.10.2017 13:30 | Mudrakovac | 3 : 2 | Čarapan | |||||
22.10
13:30
Jedinstvo 1936
Kapidžija
3
0
|
22.10.2017 13:30 | Jedinstvo 1936 | 3 : 0 | Kapidžija | |||||
22.10
13:30
Bukovica
Konjuh
7
3
|
22.10.2017 13:30 | Bukovica | 7 : 3 | Konjuh | |||||
22.10
13:30
Sebečevac
Žabare
6
1
|
22.10.2017 13:30 | Sebečevac | 6 : 1 | Žabare | |||||
22.10
13:30
Zdravinje
Gornji Stepoš
5
2
|
22.10.2017 13:30 | Zdravinje | 5 : 2 | Gornji Stepoš |
22.10
15:00
Koprijan
Banaćanin
2
0
|
22.10.2017 15:00 | Koprijan | 2 : 0 | Banaćanin | |||||
22.10
11:00
Arbanasce
Sloga
2
2
|
22.10.2017 11:00 | Arbanasce | 2 : 2 | Sloga |
22.10
15:00
Timok 1928
Lovac
3
0
|
22.10.2017 15:00 | Timok 1928 | 3 : 0 | Lovac | |||||
22.10
15:00
Šljivar
Polet 1959
6
0
|
22.10.2017 15:00 | Šljivar | 6 : 0 | Polet 1959 |
22.10
14:30
Sloga 1949
Belpos
2
0
|
22.10.2017 14:30 | Sloga 1949 | 2 : 0 | Belpos | |||||
22.10
11:00
Sloga (R)
Polet
2
2
|
22.10.2017 11:00 | Sloga (R) | 2 : 2 | Polet | |||||
22.10
11:00
Mladost (Z)
Mrovska
2
4
|
22.10.2017 11:00 | Mladost (Z) | 2 : 4 | Mrovska | |||||
22.10
11:00
Verko
Dragojevac
1
4
|
22.10.2017 11:00 | Verko | 1 : 4 | Dragojevac | |||||
22.10
14:30
Jedinstvo 2014
Hajduk
2
3
|
22.10.2017 14:30 | Jedinstvo 2014 | 2 : 3 | Hajduk |
22.10
13:30
Sloboda
Heroj
1
2
|
22.10.2017 13:30 | Sloboda | 1 : 2 | Heroj | |||||
22.10
13:30
BSK Buljane
Razvitak
1
1
|
22.10.2017 13:30 | BSK Buljane | 1 : 1 | Razvitak | |||||
22.10
13:30
Napredak (St)
Budućnost
3
1
|
22.10.2017 13:30 | Napredak (St) | 3 : 1 | Budućnost | |||||
22.10
13:30
Donja Mutnica
OFK Juhor 2016
0
4
|
22.10.2017 13:30 | Donja Mutnica | 0 : 4 | OFK Juhor 2016 | |||||
22.10
13:30
Vihor
Jedinstvo
0
2
|
22.10.2017 13:30 | Vihor | 0 : 2 | Jedinstvo |
22.10
11:00
Mladost (K)
Donja Lomnica
2
1
|
22.10.2017 11:00 | Mladost (K) | 2 : 1 | Donja Lomnica |
22.10
11:00
Rudar 1973
Veliko Trnjane
0
3
|
22.10.2017 11:00 | Rudar 1973 | 0 : 3 | Veliko Trnjane |
22.10
11:00
Bojić
Zablaće
0
3
|
22.10.2017 11:00 | Bojić | 0 : 3 | Zablaće | |||||
22.10
11:00
Mladost
OFK Varna
3
0
|
22.10.2017 11:00 | Mladost | 3 : 0 | OFK Varna | |||||
22.10
11:00
Rankovac
Volujac
1
0
|
22.10.2017 11:00 | Rankovac | 1 : 0 | Volujac |
22.10
13:30
Žabari
Beloševac
3
1
|
22.10.2017 13:30 | Žabari | 3 : 1 | Beloševac | |||||
22.10
13:30
Dupljaj 2016
OFK Povlen
2
2
|
22.10.2017 13:30 | Dupljaj 2016 | 2 : 2 | OFK Povlen | |||||
22.10
13:30
Zadrugar
Gradac Pričević
1
0
|
22.10.2017 13:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Gradac Pričević | |||||
22.10
13:30
Mali korak
Sloga Gorić
4
0
|
22.10.2017 13:30 | Mali korak | 4 : 0 | Sloga Gorić |
22.10
11:00
Dokmir
Kolubara
0
3
|
22.10.2017 11:00 | Dokmir | 0 : 3 | Kolubara | |||||
22.10
11:00
Pambukovica
Murgaš 2012
1
1
|
22.10.2017 11:00 | Pambukovica | 1 : 1 | Murgaš 2012 | |||||
22.10
11:00
Zvizdar 2012
Strelac 001
1
1
|
22.10.2017 11:00 | Zvizdar 2012 | 1 : 1 | Strelac 001 | |||||
22.10
11:00
Vukona
Omladinac
2
2
|
22.10.2017 11:00 | Vukona | 2 : 2 | Omladinac | |||||
22.10
11:00
OFK Takovo
Šarbane
1
1
|
22.10.2017 11:00 | OFK Takovo | 1 : 1 | Šarbane | |||||
22.10
11:00
Sloga
Brgule
1
3
|
22.10.2017 11:00 | Sloga | 1 : 3 | Brgule |
22.10
14:00
Progorelica
Morava (M)
6
2
|
22.10.2017 14:00 | Progorelica | 6 : 2 | Morava (M) | |||||
22.10
14:00
Budućnost (S)
Studen Vitez
1
2
|
22.10.2017 14:00 | Budućnost (S) | 1 : 2 | Studen Vitez | |||||
22.10
14:00
Koštam Polje
Bane 1931
1
1
|
22.10.2017 14:00 | Koštam Polje | 1 : 1 | Bane 1931 |
22.10
14:00
Šumadija (Š)
Mladost 1925
3
3
|
22.10.2017 14:00 | Šumadija (Š) | 3 : 3 | Mladost 1925 | |||||
22.10
14:00
Miločajac
Zgodačica
4
3
|
22.10.2017 14:00 | Miločajac | 4 : 3 | Zgodačica | |||||
22.10
14:00
Mladost 1981
Stara čaršija
0
0
|
22.10.2017 14:00 | Mladost 1981 | 0 : 0 | Stara čaršija |
22.10
14:00
Partizan
Sloboda
3
0
|
22.10.2017 14:00 | Partizan | 3 : 0 | Sloboda | |||||
22.10
14:00
Crni Vrh
Domaćin
1
1
|
22.10.2017 14:00 | Crni Vrh | 1 : 1 | Domaćin | |||||
22.10
14:00
Trnava
Osaonica
0
0
|
22.10.2017 14:00 | Trnava | 0 : 0 | Osaonica | |||||
22.10
14:00
OFK Borac
Omladinac
1
0
|
22.10.2017 14:00 | OFK Borac | 1 : 0 | Omladinac |
22.10
14:00
Resava
Rudar
2
2
|
22.10.2017 14:00 | Resava | 2 : 2 | Rudar | |||||
22.10
14:00
Mladi Borac
Orlovi
0
12
|
22.10.2017 14:00 | Mladi Borac | 0 : 12 | Orlovi | |||||
22.10
14:00
Resavac
Zelenika
2
2
|
22.10.2017 14:00 | Resavac | 2 : 2 | Zelenika | |||||
22.10
14:00
Planinac
Mladi Radnik
1
3
|
22.10.2017 14:00 | Planinac | 1 : 3 | Mladi Radnik |
22.10
14:30
Sopot
Proleter 1932
0
7
|
22.10.2017 14:30 | Sopot | 0 : 7 | Proleter 1932 | |||||
22.10
14:30
Sloga (Du)
Ljubičevo
2
3
|
22.10.2017 14:30 | Sloga (Du) | 2 : 3 | Ljubičevo | |||||
22.10
14:30
Sloga (Ć)
Sloga (L)
2
3
|
22.10.2017 14:30 | Sloga (Ć) | 2 : 3 | Sloga (L) |
22.10
14:30
Napredak (Bu)
Beli Orao
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Napredak (Bu) | 3 : 0 | Beli Orao | |||||
22.10
14:30
Sloga (Dr)
Mlava (B)
3
2
|
22.10.2017 14:30 | Sloga (Dr) | 3 : 2 | Mlava (B) | |||||
22.10
14:30
Vojvoda Milenko
Zemljoradnik
1
3
|
22.10.2017 14:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 3 | Zemljoradnik | |||||
22.10
14:30
Metalac
Vihor
0
5
|
22.10.2017 14:30 | Metalac | 0 : 5 | Vihor |
22.10
14:30
Dobra
Mrčkovac
2
3
|
22.10.2017 14:30 | Dobra | 2 : 3 | Mrčkovac | |||||
22.10
14:30
OFK Vinci
Barič
0
4
|
22.10.2017 14:30 | OFK Vinci | 0 : 4 | Barič | |||||
22.10
14:30
Električar
Polet
2
0
|
22.10.2017 14:30 | Električar | 2 : 0 | Polet |
22.10
11:00
Radoje Domanović
Mladost (R)
4
0
|
22.10.2017 11:00 | Radoje Domanović | 4 : 0 | Mladost (R) | |||||
22.10
11:00
Krćevac 04
Budućnost (B)
2
1
|
22.10.2017 11:00 | Krćevac 04 | 2 : 1 | Budućnost (B) | |||||
22.10
11:00
Maskar
Budućnost MI (DT)
3
5
|
22.10.2017 11:00 | Maskar | 3 : 5 | Budućnost MI (DT) |
22.10
14:00
Skela
Vukićevica
1
0
|
22.10.2017 14:00 | Skela | 1 : 0 | Vukićevica |
22.10
14:00
Lazarevac
Mladi radnik
0
4
|
22.10.2017 14:00 | Lazarevac | 0 : 4 | Mladi radnik |
22.10
11:00
Mladost
Rudar
5
1
|
22.10.2017 11:00 | Mladost | 5 : 1 | Rudar | |||||
22.10
11:00
Galeb
Korman
2
1
|
22.10.2017 11:00 | Galeb | 2 : 1 | Korman | |||||
22.10
11:00
Žabar
Jedinstvo
1
1
|
22.10.2017 11:00 | Žabar | 1 : 1 | Jedinstvo |
22.10
10:00
Bečevica
Sloga
0
3
|
22.10.2017 10:00 | Bečevica | 0 : 3 | Sloga |
22.10
14:00
Pek (K)
Mladi Borac
3
0
|
22.10.2017 14:00 | Pek (K) | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
22.10
14:00
Stiški Kurjak
Ram
6
4
|
22.10.2017 14:00 | Stiški Kurjak | 6 : 4 | Ram | |||||
22.10
14:00
Sloga Top
Srednjevo
1
1
|
22.10.2017 14:00 | Sloga Top | 1 : 1 | Srednjevo | |||||
22.10
14:00
Dunavac 1929
Mirko Tomić
4
2
|
22.10.2017 14:00 | Dunavac 1929 | 4 : 2 | Mirko Tomić |
22.10
15:00
Banat (D)
Pobeda
2
3
|
22.10.2017 15:00 | Banat (D) | 2 : 3 | Pobeda |
22.10
11:00
Sloga 1945
Stig (MC)
0
2
|
22.10.2017 11:00 | Sloga 1945 | 0 : 2 | Stig (MC) | |||||
22.10
11:00
Stig (C)
Napredak 1927
4
1
|
22.10.2017 11:00 | Stig (C) | 4 : 1 | Napredak 1927 |
22.10
14:00
OFK Metalac
Graničar
2
1
|
22.10.2017 14:00 | OFK Metalac | 2 : 1 | Graničar | |||||
22.10
14:00
OFK Šikara
Panonija
5
3
|
22.10.2017 14:00 | OFK Šikara | 5 : 3 | Panonija | |||||
22.10
14:00
Telečka
Sport
1
5
|
22.10.2017 14:00 | Telečka | 1 : 5 | Sport | |||||
22.10
14:00
Dinamo
KFK Kula
8
2
|
22.10.2017 14:00 | Dinamo | 8 : 2 | KFK Kula |
22.10
14:30
Pomoravlje
BSK
6
0
|
22.10.2017 14:30 | Pomoravlje | 6 : 0 | BSK | |||||
22.10
14:30
Budućnost
Jedinstvo
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Budućnost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
22.10
14:30
Proleter
Udarnik
0
6
|
22.10.2017 14:30 | Proleter | 0 : 6 | Udarnik |
22.10
15:00
Napredak
OFK Bingula
8
0
|
22.10.2017 15:00 | Napredak | 8 : 0 | OFK Bingula | |||||
22.10
15:00
OFK Bačinci
Omladinac
5
4
|
22.10.2017 15:00 | OFK Bačinci | 5 : 4 | Omladinac | |||||
22.10
15:00
Graničar
Jedinstvo (Lj)
2
2
|
22.10.2017 15:00 | Graničar | 2 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
22.10
15:00
Sinđelić
Obilić 1993
1
7
|
22.10.2017 15:00 | Sinđelić | 1 : 7 | Obilić 1993 | |||||
22.10
15:00
Erdevik 2017
Sremac
3
2
|
22.10.2017 15:00 | Erdevik 2017 | 3 : 2 | Sremac | |||||
22.10
15:00
Jednota
Jedinstvo (M)
4
1
|
22.10.2017 15:00 | Jednota | 4 : 1 | Jedinstvo (M) |
22.10
14:00
Polet
Budućnost
3
0
|
22.10.2017 14:00 | Polet | 3 : 0 | Budućnost | |||||
22.10
14:00
Dobričevo
Sloga
2
1
|
22.10.2017 14:00 | Dobričevo | 2 : 1 | Sloga |
22.10
14:30
Mladost (B)
Mladost (CK)
2
1
|
22.10.2017 14:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Mladost (CK) |
22.10
11:00
Mladost 2015
Padež
1
1
|
22.10.2017 11:00 | Mladost 2015 | 1 : 1 | Padež | |||||
22.10
13:30
Globoder
Vratare
5
0
|
22.10.2017 13:30 | Globoder | 5 : 0 | Vratare | |||||
22.10
13:30
Grkljane
Polet (K)
3
1
|
22.10.2017 13:30 | Grkljane | 3 : 1 | Polet (K) | |||||
22.10
13:30
Štitari
Gaglovo
2
4
|
22.10.2017 13:30 | Štitari | 2 : 4 | Gaglovo | |||||
22.10
13:30
Polet (Š)
Lomnica
4
3
|
22.10.2017 13:30 | Polet (Š) | 4 : 3 | Lomnica |
22.10
14:00
Dražmirovac
Napredak
1
0
|
22.10.2017 14:00 | Dražmirovac | 1 : 0 | Napredak |
22.10
15:00
GOŠK
Željezničar
0
1
|
22.10.2017 15:00 | GOŠK | 0 : 1 | Željezničar |
22.10
15:00
Željezničar
Zvijezda 09
0
0
|
22.10.2017 15:00 | Željezničar | 0 : 0 | Zvijezda 09 |
22.10
13:00
Mladost
Budućnost
3
3
|
22.10.2017 13:00 | Mladost | 3 : 3 | Budućnost |
22.10
13:30
Berane
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1
1
|
22.10.2017 13:30 | Berane | 1 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
22.10
13:30
Bokelj
Otrant
3
1
|
22.10.2017 13:30 | Bokelj | 3 : 1 | Otrant | |||||
22.10
13:30
Cetinje
Jezero
2
2
|
22.10.2017 13:30 | Cetinje | 2 : 2 | Jezero | |||||
22.10
13:30
Igalo
Ibar
0
0
|
22.10.2017 13:30 | Igalo | 0 : 0 | Ibar | |||||
22.10
13:30
Jedinstvo
Čelik
1
0
|
22.10.2017 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Čelik | |||||
22.10
13:30
Mornar
Lovćen
3
0
|
22.10.2017 13:30 | Mornar | 3 : 0 | Lovćen |
22.10
14:00
Bratstvo
Gorštak
2
0
|
22.10.2017 14:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Gorštak | |||||
22.10
14:30
Kom Eurozox 2
Crvena stijena
4
0
|
22.10.2017 14:30 | Kom Eurozox 2 | 4 : 0 | Crvena stijena |
22.10
13:30
Petnjica
Fair Play
3
0
|
22.10.2017 13:30 | Petnjica | 3 : 0 | Fair Play | |||||
22.10
13:30
OFK Borac
Napredak
8
3
|
22.10.2017 13:30 | OFK Borac | 8 : 3 | Napredak |
22.10
14:30
Everton
Arsenal
2
5
|
22.10.2017 14:30 | Everton | 2 : 5 | Arsenal | |||||
22.10
17:00
Tottenham
Liverpool
4
1
|
22.10.2017 17:00 | Tottenham | 4 : 1 | Liverpool |
22.10
12:00
Villarreal
Las Palmas
4
0
|
22.10.2017 12:00 | Villarreal | 4 : 0 | Las Palmas | |||||
22.10
20:45
Real Madrid
Eibar
3
0
|
22.10.2017 20:45 | Real Madrid | 3 : 0 | Eibar | |||||
22.10
18:30
Leganés
Athletic Club
1
0
|
22.10.2017 18:30 | Leganés | 1 : 0 | Athletic Club | |||||
22.10
16:15
Celta Vigo
Atlético Madrid
0
1
|
22.10.2017 16:15 | Celta Vigo | 0 : 1 | Atlético Madrid |
22.10
13:30
Köln
Werder
0
0
|
22.10.2017 13:30 | Köln | 0 : 0 | Werder | |||||
22.10
15:30
Freiburg
Hertha BSC
1
1
|
22.10.2017 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Hertha BSC | |||||
22.10
18:00
Wolfsburg
Hoffenheim
1
1
|
22.10.2017 18:00 | Wolfsburg | 1 : 1 | Hoffenheim |
22.10
15:00
Atalanta
Bologna
1
0
|
22.10.2017 15:00 | Atalanta | 1 : 0 | Bologna | |||||
22.10
15:00
Benevento
Fiorentina
0
3
|
22.10.2017 15:00 | Benevento | 0 : 3 | Fiorentina | |||||
22.10
12:30
Chievo
Verona
3
2
|
22.10.2017 12:30 | Chievo | 3 : 2 | Verona | |||||
22.10
20:45
Lazio
Cagliari
3
0
|
22.10.2017 20:45 | Lazio | 3 : 0 | Cagliari | |||||
22.10
15:00
Milan
Genoa
0
0
|
22.10.2017 15:00 | Milan | 0 : 0 | Genoa | |||||
22.10
15:00
SPAL
Sassuolo
0
1
|
22.10.2017 15:00 | SPAL | 0 : 1 | Sassuolo | |||||
22.10
15:00
Torino
Roma
0
1
|
22.10.2017 15:00 | Torino | 0 : 1 | Roma | |||||
22.10
18:00
Udinese
Juventus
2
6
|
22.10.2017 18:00 | Udinese | 2 : 6 | Juventus |
22.10
15:00
Nice
Strasbourg
1
2
|
22.10.2017 15:00 | Nice | 1 : 2 | Strasbourg | |||||
22.10
17:00
Troyes
Lyon
0
5
|
22.10.2017 17:00 | Troyes | 0 : 5 | Lyon | |||||
22.10
21:00
Marseille
PSG
2
2
|
22.10.2017 21:00 | Marseille | 2 : 2 | PSG |
22.10
15:00
Partizan
Bačka
3
1
|
22.10.2017 15:00 | Partizan | 3 : 1 | Bačka | |||||
22.10
19:00
Crvena zvezda
Mladost
2
1
|
22.10.2017 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Mladost |
22.10
14:30
Novi Pazar
Temnić 1924
1
1
|
22.10.2017 14:30 | Novi Pazar | 1 : 1 | Temnić 1924 | |||||
22.10
14:30
Radnički 1923
Sloboda
0
2
|
22.10.2017 14:30 | Radnički 1923 | 0 : 2 | Sloboda |
22.10
14:30
Napredak
Sloga Radnički
1
0
|
22.10.2017 14:30 | Napredak | 1 : 0 | Sloga Radnički |
22.10
12:00
Kolibri
Jedinstvo 2014
10
0
|
22.10.2017 12:00 | Kolibri | 10 : 0 | Jedinstvo 2014 |
22.10
13:00
Spartak
Voždovac
3
0
|
22.10.2017 13:00 | Spartak | 3 : 0 | Voždovac | |||||
22.10
13:00
OFK Beograd
Rad
1
1
|
22.10.2017 13:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Rad | |||||
22.10
11:00
Moravac Orion
Radnički 1923
1
1
|
22.10.2017 11:00 | Moravac Orion | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
22.10
12:00
Radnički (N)
Crvena zvezda
0
1
|
22.10.2017 12:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Crvena zvezda |
22.10
09:00
BSK Borča
Zemun
1
1
|
22.10.2017 09:00 | BSK Borča | 1 : 1 | Zemun | |||||
22.10
11:00
Kolubara
IMT
2
1
|
22.10.2017 11:00 | Kolubara | 2 : 1 | IMT | |||||
22.10
12:00
Radnički (O)
Radnički (NB)
1
1
|
22.10.2017 12:00 | Radnički (O) | 1 : 1 | Radnički (NB) |
22.10
14:30
Jasenica 2017
Morava (VP)
3
5
|
22.10.2017 14:30 | Jasenica 2017 | 3 : 5 | Morava (VP) |
22.10
09:00
BSK 1925
Srem
6
0
|
22.10.2017 09:00 | BSK 1925 | 6 : 0 | Srem | |||||
22.10
14:30
Budućnost
Balkan
4
2
|
22.10.2017 14:30 | Budućnost | 4 : 2 | Balkan |
22.10
10:00
GSP Polet
Avala
5
0
|
22.10.2017 10:00 | GSP Polet | 5 : 0 | Avala |
22.10
16:00
Petar Puača
Veternik
2
2
|
22.10.2017 16:00 | Petar Puača | 2 : 2 | Veternik | |||||
22.10
09:30
Crvena zvezda
Omladinac
3
0
|
22.10.2017 09:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Omladinac | |||||
22.10
10:00
Radnički (SM)
Vojvodina
1
2
|
22.10.2017 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Vojvodina |
22.10
10:00
ŽAK junior
Hajduk junior
0
2
|
22.10.2017 10:00 | ŽAK junior | 0 : 2 | Hajduk junior | |||||
22.10
09:00
Bačka 1901
Radnički (S)
7
1
|
22.10.2017 09:00 | Bačka 1901 | 7 : 1 | Radnički (S) | |||||
22.10
10:00
ČSK Pivara
Bačka (BP)
0
2
|
22.10.2017 10:00 | ČSK Pivara | 0 : 2 | Bačka (BP) |
22.10
11:00
Prva Iskra
Zabrežje
1
1
|
22.10.2017 11:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | Zabrežje |
22.10
10:00
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
1
0
|
22.10.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 0 | Radnički (Zr) |
22.10
09:00
Voždovac MK
Internacional MK
2
1
|
22.10.2017 09:00 | Voždovac MK | 2 : 1 | Internacional MK | |||||
22.10
13:30
Zemun MK
Radnički MK
2
2
|
22.10.2017 13:30 | Zemun MK | 2 : 2 | Radnički MK |
22.10
13:30
Torlak MK
Voždovac 2 MO
0
1
|
22.10.2017 13:30 | Torlak MK | 0 : 1 | Voždovac 2 MO | |||||
22.10
10:00
Borac MK
Bežanija MO
1
2
|
22.10.2017 10:00 | Borac MK | 1 : 2 | Bežanija MO | |||||
22.10
14:30
Lokomotiva 2 MO
Crvena zvezda MML MK
1
2
|
22.10.2017 14:30 | Lokomotiva 2 MO | 1 : 2 | Crvena zvezda MML MK |
22.10
11:00
Spartak
Voždovac
1
1
|
22.10.2017 11:00 | Spartak | 1 : 1 | Voždovac | |||||
22.10
11:00
Vojvodina
Brodarac
2
1
|
22.10.2017 11:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Brodarac | |||||
22.10
13:00
Jagodina
Novi Pazar
1
1
|
22.10.2017 13:00 | Jagodina | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
22.10
15:30
Radnički (N)
Crvena zvezda
1
4
|
22.10.2017 15:30 | Radnički (N) | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
22.10
16:00
OFK Beograd
Zemun
2
1
|
22.10.2017 16:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Zemun |
22.10
13:00
Bežanija
Internacional
2
1
|
22.10.2017 13:00 | Bežanija | 2 : 1 | Internacional | |||||
22.10
09:00
Lokomotiva
IMT
1
1
|
22.10.2017 09:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | IMT | |||||
22.10
11:00
Rad
011
0
0
|
22.10.2017 11:00 | Rad | 0 : 0 | 011 | |||||
22.10
12:00
Sindjelić
Kolubara
1
0
|
22.10.2017 12:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Kolubara |
22.10
10:00
OLE
Žarkovo
5
1
|
22.10.2017 10:00 | OLE | 5 : 1 | Žarkovo | |||||
22.10
13:00
GSP Polet
DIF
2
3
|
22.10.2017 13:00 | GSP Polet | 2 : 3 | DIF | |||||
22.10
15:30
Palilulac
Mladenovac
5
0
|
22.10.2017 15:30 | Palilulac | 5 : 0 | Mladenovac | |||||
22.10
12:00
BASK
Beograd 1929
1
2
|
22.10.2017 12:00 | BASK | 1 : 2 | Beograd 1929 |
22.10
11:00
Proleter
Šumadija
4
4
|
22.10.2017 11:00 | Proleter | 4 : 4 | Šumadija | |||||
22.10
11:00
Crvena zvezda
Radnik
3
1
|
22.10.2017 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Radnik | |||||
22.10
10:00
Morava
Pobeda
5
1
|
22.10.2017 10:00 | Morava | 5 : 1 | Pobeda |
22.10
12:00
Budućnost
Novi Beograd
0
3
|
22.10.2017 12:00 | Budućnost | 0 : 3 | Novi Beograd |
22.10
10:00
Preporod
Tavankut
2
2
|
22.10.2017 10:00 | Preporod | 2 : 2 | Tavankut |
22.10
12:00
Apolon
Tutin
8
0
|
22.10.2017 12:00 | Apolon | 8 : 0 | Tutin | |||||
22.10
11:00
Jošanica
Slavija
1
1
|
22.10.2017 11:00 | Jošanica | 1 : 1 | Slavija | |||||
22.10
13:00
Sport Klub 99
Rudar
5
1
|
22.10.2017 13:00 | Sport Klub 99 | 5 : 1 | Rudar |
22.10
12:00
RFK N.S. 1921
Inđija
6
0
|
22.10.2017 12:00 | RFK N.S. 1921 | 6 : 0 | Inđija |
22.10
12:00
Vrbas
Bačka 1901
1
1
|
22.10.2017 12:00 | Vrbas | 1 : 1 | Bačka 1901 | |||||
22.10
10:00
Bečej 1918
Radnički (S)
1
3
|
22.10.2017 10:00 | Bečej 1918 | 1 : 3 | Radnički (S) |
22.10
10:00
Crvena zvezda
Proleter
10
0
|
22.10.2017 10:00 | Crvena zvezda | 10 : 0 | Proleter | |||||
22.10
10:30
Vojvodina
Polet
0
9
|
22.10.2017 10:30 | Vojvodina | 0 : 9 | Polet |
22.10
10:00
Jedinstvo
Polet
14
0
|
22.10.2017 10:00 | Jedinstvo | 14 : 0 | Polet |
22.10
12:00
Kikinda 1909
OFK Vršac
2
3
|
22.10.2017 12:00 | Kikinda 1909 | 2 : 3 | OFK Vršac | |||||
22.10
12:00
Radnički (Zr)
Dinamo 1945
3
1
|
22.10.2017 12:00 | Radnički (Zr) | 3 : 1 | Dinamo 1945 |
22.10
16:15
011 MK
Studenski grad MK
4
0
|
22.10.2017 16:15 | 011 MK | 4 : 0 | Studenski grad MK | |||||
22.10
19:00
OFK Beograd MK
BSK Borča MK
0
0
|
22.10.2017 19:00 | OFK Beograd MK | 0 : 0 | BSK Borča MK | |||||
22.10
11:00
Zemun MK
Sinđelić MK
6
0
|
22.10.2017 11:00 | Zemun MK | 6 : 0 | Sinđelić MK | |||||
22.10
11:30
Lokomotiva MK
Radnički NB MK
1
1
|
22.10.2017 11:30 | Lokomotiva MK | 1 : 1 | Radnički NB MK |
22.10
09:00
Rad B MK
Obrenovac 1905 MK
10
2
|
22.10.2017 09:00 | Rad B MK | 10 : 2 | Obrenovac 1905 MK | |||||
22.10
12:00
Voždovac B MK
Nord Star MK
9
2
|
22.10.2017 12:00 | Voždovac B MK | 9 : 2 | Nord Star MK | |||||
22.10
16:00
IMT
Lola MK
6
3
|
22.10.2017 16:00 | IMT | 6 : 3 | Lola MK | |||||
22.10
10:00
DIF MK
OFK Beograd B MK
0
4
|
22.10.2017 10:00 | DIF MK | 0 : 4 | OFK Beograd B MK |
22.10
10:00
Sopot MK
Institut MK
2
1
|
22.10.2017 10:00 | Sopot MK | 2 : 1 | Institut MK | |||||
22.10
15:30
Bežanija MK
Kosmaj MK
6
1
|
22.10.2017 15:30 | Bežanija MK | 6 : 1 | Kosmaj MK | |||||
22.10
10:00
Radnički (NB) MK
OFK Beograd MK
|
22.10.2017 10:00 | Radnički (NB) MK | : | OFK Beograd MK |
22.10
15:00
Voždovac
Crvena zvezda
0
6
|
22.10.2017 15:00 | Voždovac | 0 : 6 | Crvena zvezda | |||||
22.10
14:00
BSK 1925
Partizan
0
6
|
22.10.2017 14:00 | BSK 1925 | 0 : 6 | Partizan |
22.10
10:00
Boleč
Palilulac
5
1
|
22.10.2017 10:00 | Boleč | 5 : 1 | Palilulac |
22.10
10:00
Borac
Ada
0
4
|
22.10.2017 10:00 | Borac | 0 : 4 | Ada | |||||
22.10
18:00
Rakovica
Napredak (M)
1
3
|
22.10.2017 18:00 | Rakovica | 1 : 3 | Napredak (M) |
22.10
12:00
Čantavir
Njerš Ištvan
0
0
|
22.10.2017 12:00 | Čantavir | 0 : 0 | Njerš Ištvan |
22.10
10:00
RFK N.S. 1921
Inđija
2
1
|
22.10.2017 10:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 1 | Inđija |
22.10
10:00
CFK
Arena Su
1
0
|
22.10.2017 10:00 | CFK | 1 : 0 | Arena Su | |||||
22.10
10:00
Tekstilac
Spartak
1
5
|
22.10.2017 10:00 | Tekstilac | 1 : 5 | Spartak | |||||
22.10
12:00
Bečej 1918
Radnički (S)
1
5
|
22.10.2017 12:00 | Bečej 1918 | 1 : 5 | Radnički (S) |
22.10
10:00
Partizan (U)
Budućnost (A)
5
1
|
22.10.2017 10:00 | Partizan (U) | 5 : 1 | Budućnost (A) | |||||
22.10
10:30
Mladost
Vojvodina (CC)
15
0
|
22.10.2017 10:30 | Mladost | 15 : 0 | Vojvodina (CC) |
22.10
11:00
Jedinstvo Stević
Slavia
8
0
|
22.10.2017 11:00 | Jedinstvo Stević | 8 : 0 | Slavia |
22.10
11:00
Zadrugar
Urovci
4
3
|
22.10.2017 11:00 | Zadrugar | 4 : 3 | Urovci | |||||
22.10
10:00
Posavina
Zvezda
6
0
|
22.10.2017 10:00 | Posavina | 6 : 0 | Zvezda | |||||
22.10
10:00
Krtinska
Duboko
0
3
|
22.10.2017 10:00 | Krtinska | 0 : 3 | Duboko |
22.10
12:00
IMT
Hajduk
2
0
|
22.10.2017 12:00 | IMT | 2 : 0 | Hajduk | |||||
22.10
14:30
Borac
Novi Beograd
5
3
|
22.10.2017 14:30 | Borac | 5 : 3 | Novi Beograd |
22.10
10:00
Kikinda 1909
OFK Vršac
1
1
|
22.10.2017 10:00 | Kikinda 1909 | 1 : 1 | OFK Vršac | |||||
22.10
10:00
Radnički (Zr)
Dinamo 1945
6
5
|
22.10.2017 10:00 | Radnički (Zr) | 6 : 5 | Dinamo 1945 |
22.10
AFK
Sloga
4
1
|
22.10.2017 | AFK | 4 : 1 | Sloga | |||||
22.10
Senta
Tornjoš
1
1
|
22.10.2017 | Senta | 1 : 1 | Tornjoš | |||||
22.10
Tisa
Bačka
3
0
|
22.10.2017 | Tisa | 3 : 0 | Bačka | |||||
22.10
Jedinstvo
Potisje
3
0
|
22.10.2017 | Jedinstvo | 3 : 0 | Potisje |
22.10
Homoljac
Petar Dobrnjac
3
0
|
22.10.2017 | Homoljac | 3 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
22.10
Kostolac 2008
Rudar 2001
0
4
|
22.10.2017 | Kostolac 2008 | 0 : 4 | Rudar 2001 |
22.10
12:00
Radnički (NB) MK
Zemun MK
1
2
|
22.10.2017 12:00 | Radnički (NB) MK | 1 : 2 | Zemun MK | |||||
22.10
09:00
Radnički (O) MK
Čukarički MK
1
4
|
22.10.2017 09:00 | Radnički (O) MK | 1 : 4 | Čukarički MK |
22.10
10:00
Vrčin MK
Voždovac B
1
1
|
22.10.2017 10:00 | Vrčin MK | 1 : 1 | Voždovac B | |||||
22.10
15:30
GSP Polet MK
Milutinac MK
3
2
|
22.10.2017 15:30 | GSP Polet MK | 3 : 2 | Milutinac MK | |||||
22.10
13:00
PKB MK
Olimpik MK
1
4
|
22.10.2017 13:00 | PKB MK | 1 : 4 | Olimpik MK | |||||
22.10
14:00
Radnički PDM MK
OFK Beograd B MK
2
2
|
22.10.2017 14:00 | Radnički PDM MK | 2 : 2 | OFK Beograd B MK |
22.10
12:00
Žarkovo MK
BASK MK
0
7
|
22.10.2017 12:00 | Žarkovo MK | 0 : 7 | BASK MK | |||||
22.10
10:00
Crvena zvezda MML MK
Rakovica MK
9
0
|
22.10.2017 10:00 | Crvena zvezda MML MK | 9 : 0 | Rakovica MK | |||||
22.10
09:30
Srem MK
Ole MK
3
2
|
22.10.2017 09:30 | Srem MK | 3 : 2 | Ole MK |
22.10
12:30
Vučje
Rosulja 2014
2
2
|
22.10.2017 12:30 | Vučje | 2 : 2 | Rosulja 2014 | |||||
22.10
Majdanpek
Lavice Dubočica
0
5
|
22.10.2017 | Majdanpek | 0 : 5 | Lavice Dubočica |
22.10
13:00
Kolubara
Crvena zvezda
0
6
|
22.10.2017 13:00 | Kolubara | 0 : 6 | Crvena zvezda |
22.10
13:00
BSK Borča
Brodarac 1947
4
0
|
22.10.2017 13:00 | BSK Borča | 4 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
22.10
09:30
Radnički (NB)
Kolubara
0
1
|
22.10.2017 09:30 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Kolubara | |||||
22.10
18:00
Voždovac
Radnički (O)
1
0
|
22.10.2017 18:00 | Voždovac | 1 : 0 | Radnički (O) |
22.10
11:00
Bačka 1901
Spartak '06
0
4
|
22.10.2017 11:00 | Bačka 1901 | 0 : 4 | Spartak '06 | |||||
22.10
09:00
Spartak '05
Subotica
11
0
|
22.10.2017 09:00 | Spartak '05 | 11 : 0 | Subotica |
22.10
10:00
Budućnost
Sindjelic 2012
1
4
|
22.10.2017 10:00 | Budućnost | 1 : 4 | Sindjelic 2012 | |||||
22.10
09:00
IMT
Dominus
0
8
|
22.10.2017 09:00 | IMT | 0 : 8 | Dominus | |||||
22.10
11:00
Jedinstvo
Lola
3
0
|
22.10.2017 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Lola |
22.10
16:00
Torlak
Palilulac
7
0
|
22.10.2017 16:00 | Torlak | 7 : 0 | Palilulac | |||||
22.10
10:00
Banja
Balkan
0
2
|
22.10.2017 10:00 | Banja | 0 : 2 | Balkan | |||||
22.10
11:00
Beograd 1929
Dunav
15
0
|
22.10.2017 11:00 | Beograd 1929 | 15 : 0 | Dunav |
22.10
10:00
Žarkovo
Nord Star
1
1
|
22.10.2017 10:00 | Žarkovo | 1 : 1 | Nord Star |
22.10
09:00
Kormoran
Boleč
1
5
|
22.10.2017 09:00 | Kormoran | 1 : 5 | Boleč | |||||
22.10
16:00
Zemun
Lokomotiva
1
1
|
22.10.2017 16:00 | Zemun | 1 : 1 | Lokomotiva |
22.10
09:00
Varga
Zemun
4
1
|
22.10.2017 09:00 | Varga | 4 : 1 | Zemun |
22.10
10:00
Partizan
Omladinac
0
8
|
22.10.2017 10:00 | Partizan | 0 : 8 | Omladinac | |||||
22.10
10:00
Buducnost
Skela
2
1
|
22.10.2017 10:00 | Buducnost | 2 : 1 | Skela |
22.10
11:00
Crvenka
Banja
4
1
|
22.10.2017 11:00 | Crvenka | 4 : 1 | Banja |
22.10
19:00
Hajduk
Radnički
85
77
|
22.10.2017 19:00 | Hajduk | 85 : 77 | Radnički |
22.10
18:00
Železničar
Zlatar
74
66
|
22.10.2017 18:00 | Železničar | 74 : 66 | Zlatar | |||||
22.10
14:00
Paraćin
Student
73
107
|
22.10.2017 14:00 | Paraćin | 73 : 107 | Student | |||||
22.10
19:00
Jagodina
Radnički VA
95
87
|
22.10.2017 19:00 | Jagodina | 95 : 87 | Radnički VA |
22.10
20:00
Sokobanja
Dimitrovgrad
85
76
|
22.10.2017 20:00 | Sokobanja | 85 : 76 | Dimitrovgrad |
22.10
15:00
Borča
Zemun Fitofarmacija
81
95
|
22.10.2017 15:00 | Borča | 81 : 95 | Zemun Fitofarmacija | |||||
22.10
17:00
Astra
Ras
78
84
|
22.10.2017 17:00 | Astra | 78 : 84 | Ras |
22.10
17:30
Petrovgrad
Velika Kikinda
63
62
|
22.10.2017 17:30 | Petrovgrad | 63 : 62 | Velika Kikinda | |||||
22.10
18:30
Bagljaš
Kadet
80
71
|
22.10.2017 18:30 | Bagljaš | 80 : 71 | Kadet | |||||
22.10
16:30
Joker
Crvenka
90
82
|
22.10.2017 16:30 | Joker | 90 : 82 | Crvenka | |||||
22.10
14:00
Vojvodina (BŠ)
Sloboda (NS)
55
68
|
22.10.2017 14:00 | Vojvodina (BŠ) | 55 : 68 | Sloboda (NS) | |||||
22.10
17:00
Budućnost (NS)
Tisa
67
75
|
22.10.2017 17:00 | Budućnost (NS) | 67 : 75 | Tisa | |||||
22.10
19:00
Karađorđevo
Sivac
79
70
|
22.10.2017 19:00 | Karađorđevo | 79 : 70 | Sivac |
22.10
17:30
Železničar
Stara Pazova
87
62
|
22.10.2017 17:30 | Železničar | 87 : 62 | Stara Pazova | |||||
22.10
16:30
Dinamo
Jadran
74
69
|
22.10.2017 16:30 | Dinamo | 74 : 69 | Jadran |
22.10
19:00
Ub
Vladimirci
130
77
|
22.10.2017 19:00 | Ub | 130 : 77 | Vladimirci | |||||
22.10
19:00
Železničar
Student 014
87
53
|
22.10.2017 19:00 | Železničar | 87 : 53 | Student 014 | |||||
22.10
14:00
Mix
Rađevac
78
46
|
22.10.2017 14:00 | Mix | 78 : 46 | Rađevac | |||||
22.10
16:30
Loznica
M015
80
50
|
22.10.2017 16:30 | Loznica | 80 : 50 | M015 |
22.10
17:00
Stragari Šumadija
Zicer 2014
91
84
|
22.10.2017 17:00 | Stragari Šumadija | 91 : 84 | Zicer 2014 | |||||
22.10
19:30
Stari Ras
Sloga (D)
72
77
|
22.10.2017 19:30 | Stari Ras | 72 : 77 | Sloga (D) | |||||
22.10
19:00
Sloga Elite
Sloga (PM)
90
54
|
22.10.2017 19:00 | Sloga Elite | 90 : 54 | Sloga (PM) |
22.10
19:00
Hisar
Kuršumlija
72
90
|
22.10.2017 19:00 | Hisar | 72 : 90 | Kuršumlija | |||||
22.10
19:00
Vlasotince
Actavis Academy
54
94
|
22.10.2017 19:00 | Vlasotince | 54 : 94 | Actavis Academy | |||||
22.10
17:00
Đerdap
Hajduk Veljko
28
78
|
22.10.2017 17:00 | Đerdap | 28 : 78 | Hajduk Veljko | |||||
22.10
19:00
Mladost
Fair Play
60
85
|
22.10.2017 19:00 | Mladost | 60 : 85 | Fair Play | |||||
22.10
19:00
Zicer
Pusta Reka
66
42
|
22.10.2017 19:00 | Zicer | 66 : 42 | Pusta Reka |
22.10
17:00
Cedevita
Crvena zvezda MTS
79
74
|
22.10.2017 17:00 | Cedevita | 79 : 74 | Crvena zvezda MTS |
22.10
16:00
Play Off
Duga
34
78
|
22.10.2017 16:00 | Play Off | 34 : 78 | Duga |
22.10
12:30
Banovci Dunav
Joker
50
42
|
22.10.2017 12:30 | Banovci Dunav | 50 : 42 | Joker | |||||
22.10
16:45
Karaburma
Proleter 023
72
65
|
22.10.2017 16:45 | Karaburma | 72 : 65 | Proleter 023 |
22.10
11:30
Ruma 92
Sivac
75
51
|
22.10.2017 11:30 | Ruma 92 | 75 : 51 | Sivac | |||||
22.10
18:30
Jedinstvo (NB)
Proleter (NS)
0
20
|
22.10.2017 18:30 | Jedinstvo (NB) | 0 : 20 | Proleter (NS) |
22.10
19:00
Vrbas Medela
Radivoj Korać
67
70
|
22.10.2017 19:00 | Vrbas Medela | 67 : 70 | Radivoj Korać | |||||
22.10
17:00
Bor
Spartak
81
50
|
22.10.2017 17:00 | Bor | 81 : 50 | Spartak |
22.10
12:00
Lotus
Metalac Takovo
3
1
|
22.10.2017 12:00 | Lotus | 3 : 1 | Metalac Takovo | |||||
22.10
13:00
Ribnica 2
Gračac
3
2
|
22.10.2017 13:00 | Ribnica 2 | 3 : 2 | Gračac |
22.10
16:00
Pirot
Ozren
1
3
|
22.10.2017 16:00 | Pirot | 1 : 3 | Ozren | |||||
22.10
17:00
Topličanin
Desetka
1
3
|
22.10.2017 17:00 | Topličanin | 1 : 3 | Desetka | |||||
22.10
15:00
Niš 2
Vranje
1
3
|
22.10.2017 15:00 | Niš 2 | 1 : 3 | Vranje |
22.10
18:00
Hercegovina
Vojvodina NS Seme 2
2
3
|
22.10.2017 18:00 | Hercegovina | 2 : 3 | Vojvodina NS Seme 2 | |||||
22.10
20:00
Mladost (NP)
Dunav Volley
3
0
|
22.10.2017 20:00 | Mladost (NP) | 3 : 0 | Dunav Volley |
22.10
19:00
Stig
Šumadija
1
3
|
22.10.2017 19:00 | Stig | 1 : 3 | Šumadija |
22.10
18:45
Crvena zvezda
Vojvodina NS Seme
0
3
|
22.10.2017 18:45 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme |
22.10
17:00
VA-014 Gorenje
Klek Srbijašume
3
0
|
22.10.2017 17:00 | VA-014 Gorenje | 3 : 0 | Klek Srbijašume |
22.10
18:00
Novi Sad
Borac
3
0
|
22.10.2017 18:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Borac | |||||
22.10
18:00
Bavanište
Bečej
3
0
|
22.10.2017 18:00 | Bavanište | 3 : 0 | Bečej | |||||
22.10
19:30
Banat
Toplički Vitezovi
3
1
|
22.10.2017 19:30 | Banat | 3 : 1 | Toplički Vitezovi |
22.10
17:00
Zaječar
Desetka
3
0
|
22.10.2017 17:00 | Zaječar | 3 : 0 | Desetka | |||||
22.10
18:00
Pirot
Kuršumlija
3
2
|
22.10.2017 18:00 | Pirot | 3 : 2 | Kuršumlija | |||||
22.10
17:00
Student
Panda
0
3
|
22.10.2017 17:00 | Student | 0 : 3 | Panda |
22.10
15:45
Sloboda S
Tutin
1
3
|
22.10.2017 15:45 | Sloboda S | 1 : 3 | Tutin | |||||
22.10
16:00
Tara
Trstenik
3
1
|
22.10.2017 16:00 | Tara | 3 : 1 | Trstenik | |||||
22.10
14:00
Novi Pazar
Crnokosa Artos
3
1
|
22.10.2017 14:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Crnokosa Artos | |||||
22.10
15:30
Bambi volej
Tehničar
0
3
|
22.10.2017 15:30 | Bambi volej | 0 : 3 | Tehničar |
22.10
15:00
Novi Sad
Mladost (NP)
3
2
|
22.10.2017 15:00 | Novi Sad | 3 : 2 | Mladost (NP) | |||||
22.10
16:00
Ruma
Panonija
3
0
|
22.10.2017 16:00 | Ruma | 3 : 0 | Panonija | |||||
22.10
17:00
Kikinda
Maks
2
3
|
22.10.2017 17:00 | Kikinda | 2 : 3 | Maks |
22.10
16:00
Ribnica
Smeč 5
3
0
|
22.10.2017 16:00 | Ribnica | 3 : 0 | Smeč 5 | |||||
22.10
14:30
Tehničar
Mladi radnik
2
3
|
22.10.2017 14:30 | Tehničar | 2 : 3 | Mladi radnik | |||||
22.10
14:30
Šumadija
Fortuna Plus
3
1
|
22.10.2017 14:30 | Šumadija | 3 : 1 | Fortuna Plus |
22.10
16:00
Lazarevac
Imlek
3
2
|
22.10.2017 16:00 | Lazarevac | 3 : 2 | Imlek |
22.10
18:00
Dunav
Krajišnik
3
1
|
22.10.2017 18:00 | Dunav | 3 : 1 | Krajišnik | |||||
22.10
17:15
Banat
Klek Srbijašume 2
0
3
|
22.10.2017 17:15 | Banat | 0 : 3 | Klek Srbijašume 2 |
22.10
18:00
Beočin
Prvi Tempo
0
3
|
22.10.2017 18:00 | Beočin | 0 : 3 | Prvi Tempo | |||||
22.10
14:00
Dunav Volej
Trijumf 2013
3
1
|
22.10.2017 14:00 | Dunav Volej | 3 : 1 | Trijumf 2013 | |||||
22.10
12:45
Štrand Volej
Blok Aut
1
3
|
22.10.2017 12:45 | Štrand Volej | 1 : 3 | Blok Aut |
22.10
17:30
Partizan 2
Dunav
3
0
|
22.10.2017 17:30 | Partizan 2 | 3 : 0 | Dunav |
22.10
19:00
Vizura
Srem
3
0
|
22.10.2017 19:00 | Vizura | 3 : 0 | Srem |
22.10
17:00
Omladinac
FOK
0
3
|
22.10.2017 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | FOK |
22.10
18:00
Ivanjica
Jagodina
3
0
|
22.10.2017 18:00 | Ivanjica | 3 : 0 | Jagodina |
22.10
12:20
Železničar
AS
1
3
|
22.10.2017 12:20 | Železničar | 1 : 3 | AS | |||||
22.10
14:05
Lucky Star
Partizan
2
3
|
22.10.2017 14:05 | Lucky Star | 2 : 3 | Partizan | |||||
22.10
12:20
Crvena zvezda
Blok Aut
3
1
|
22.10.2017 12:20 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Blok Aut |
22.10
11:00
Crvena zvezda
Radnicki
3
0
|
22.10.2017 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Radnicki | |||||
22.10
09:15
Blok Aut
AS Batajnica
0
3
|
22.10.2017 09:15 | Blok Aut | 0 : 3 | AS Batajnica | |||||
22.10
09:15
Partizan
Sterija
3
1
|
22.10.2017 09:15 | Partizan | 3 : 1 | Sterija | |||||
22.10
11:00
Kralj
TENT
2
3
|
22.10.2017 11:00 | Kralj | 2 : 3 | TENT | |||||
22.10
12:45
Volleyland
Beograd
0
3
|
22.10.2017 12:45 | Volleyland | 0 : 3 | Beograd | |||||
22.10
14:30
Roda
Dunav
3
0
|
22.10.2017 14:30 | Roda | 3 : 0 | Dunav | |||||
22.10
14:30
Lucky Star
Vizurine Ajkulice
3
1
|
22.10.2017 14:30 | Lucky Star | 3 : 1 | Vizurine Ajkulice |
22.10
19:00
Kolubara
Morava
34
29
|
22.10.2017 19:00 | Kolubara | 34 : 29 | Morava |
22.10
19:00
Lokomotiva
Priboj
23
23
|
22.10.2017 19:00 | Lokomotiva | 23 : 23 | Priboj | |||||
22.10
19:30
Topličanin
Karađorđe
31
22
|
22.10.2017 19:30 | Topličanin | 31 : 22 | Karađorđe |
22.10
19:00
Mladost TSK
Hercegovina
31
29
|
22.10.2017 19:00 | Mladost TSK | 31 : 29 | Hercegovina | |||||
22.10
17:00
Sivac 69
Mladost (V)
29
20
|
22.10.2017 17:00 | Sivac 69 | 29 : 20 | Mladost (V) |
22.10
17:00
Metalac Gorenje
Metaloplastika 2
24
35
|
22.10.2017 17:00 | Metalac Gorenje | 24 : 35 | Metaloplastika 2 | |||||
22.10
17:00
Novi Beograd
BASK Soko
27
22
|
22.10.2017 17:00 | Novi Beograd | 27 : 22 | BASK Soko | |||||
22.10
18:00
Radnički
SC Voždovac 2012
38
34
|
22.10.2017 18:00 | Radnički | 38 : 34 | SC Voždovac 2012 | |||||
22.10
15:00
Rekreativo
Smederevo
25
19
|
22.10.2017 15:00 | Rekreativo | 25 : 19 | Smederevo |
22.10
19:00
Radnički
Rtanj
23
26
|
22.10.2017 19:00 | Radnički | 23 : 26 | Rtanj |
22.10
19:00
Slavija
Titel
27
27
|
22.10.2017 19:00 | Slavija | 27 : 27 | Titel | |||||
22.10
18:30
ORK Pančevo
Vojvoda Stepa
29
26
|
22.10.2017 18:30 | ORK Pančevo | 29 : 26 | Vojvoda Stepa | |||||
22.10
19:30
Metalac
Nova Pazova 1957
30
26
|
22.10.2017 19:30 | Metalac | 30 : 26 | Nova Pazova 1957 | |||||
22.10
19:30
Zrenjanin
Radnički (JT)
25
26
|
22.10.2017 19:30 | Zrenjanin | 25 : 26 | Radnički (JT) |
22.10
16:00
Mokra gora 2
Lokomotiva 2
27
10
|
22.10.2017 16:00 | Mokra gora 2 | 27 : 10 | Lokomotiva 2 | |||||
22.10
18:00
Radnički 1964 2
Šamot 65 2
28
39
|
22.10.2017 18:00 | Radnički 1964 2 | 28 : 39 | Šamot 65 2 |
22.10
19:30
Arif Knjaz 1957
Jagodina
32
29
|
22.10.2017 19:30 | Arif Knjaz 1957 | 32 : 29 | Jagodina |
22.10
13:00
Palanka
Rudar 2
34
32
|
22.10.2017 13:00 | Palanka | 34 : 32 | Rudar 2 | |||||
22.10
16:00
Umčari
Smederevo 2
29
24
|
22.10.2017 16:00 | Umčari | 29 : 24 | Smederevo 2 | |||||
22.10
16:00
Jedinstvo 1974
Udarnik
41
28
|
22.10.2017 16:00 | Jedinstvo 1974 | 41 : 28 | Udarnik |
22.10
14:00
Lazarevac
Gučevo
28
25
|
22.10.2017 14:00 | Lazarevac | 28 : 25 | Gučevo | |||||
22.10
14:30
Loznica 2
Ub
23
32
|
22.10.2017 14:30 | Loznica 2 | 23 : 32 | Ub | |||||
22.10
12:30
Rakovica
Prva Iskra Barič
36
31
|
22.10.2017 12:30 | Rakovica | 36 : 31 | Prva Iskra Barič |
22.10
12:00
Vranje 1957 - 2
Planinka PV - 2
33
25
|
22.10.2017 12:00 | Vranje 1957 - 2 | 33 : 25 | Planinka PV - 2 |
22.10
19:00
Rusin
Graničar
35
33
|
22.10.2017 19:00 | Rusin | 35 : 33 | Graničar |
22.10
12:00
Vladimirovac
Crepaja
16
24
|
22.10.2017 12:00 | Vladimirovac | 16 : 24 | Crepaja | |||||
22.10
13:00
Unirea
Radnički
30
22
|
22.10.2017 13:00 | Unirea | 30 : 22 | Radnički |
22.10
20:00
Beočin
Hajduk
28
29
|
22.10.2017 20:00 | Beočin | 28 : 29 | Hajduk | |||||
22.10
17:00
Radnički
Inđija 2
37
32
|
22.10.2017 17:00 | Radnički | 37 : 32 | Inđija 2 |
22.10
19:00
Laki
Spartak
32
28
|
22.10.2017 19:00 | Laki | 32 : 28 | Spartak | |||||
22.10
16:30
Deronje
Želja
33
28
|
22.10.2017 16:30 | Deronje | 33 : 28 | Želja | |||||
22.10
17:30
Radnički
Mokrin
23
29
|
22.10.2017 17:30 | Radnički | 23 : 29 | Mokrin | |||||
22.10
18:00
Jadran
Petrovaradin
27
26
|
22.10.2017 18:00 | Jadran | 27 : 26 | Petrovaradin |
22.10
17:00
Radan
Vranje
36
19
|
22.10.2017 17:00 | Radan | 36 : 19 | Vranje |
22.10
18:00
Rudar
Mladi radnik
11
17
|
22.10.2017 18:00 | Rudar | 11 : 17 | Mladi radnik | |||||
22.10
16:30
Beograd
Loznica Grad
31
29
|
22.10.2017 16:30 | Beograd | 31 : 29 | Loznica Grad | |||||
22.10
18:30
Mačva
ORK Loznica
29
31
|
22.10.2017 18:30 | Mačva | 29 : 31 | ORK Loznica |
22.10
13:00
Lehel
Obilić
21
12
|
22.10.2017 13:00 | Lehel | 21 : 12 | Obilić | |||||
22.10
16:00
Partizan
Jabuka (Ž)
27
21
|
22.10.2017 16:00 | Partizan | 27 : 21 | Jabuka (Ž) | |||||
22.10
15:00
Gradnulica
Dolovo (Ž)
19
37
|
22.10.2017 15:00 | Gradnulica | 19 : 37 | Dolovo (Ž) |
22.10
17:00
Miletić
Klenak 09
16
28
|
22.10.2017 17:00 | Miletić | 16 : 28 | Klenak 09 | |||||
22.10
13:00
Srem
Apatin (Ž)
32
17
|
22.10.2017 13:00 | Srem | 32 : 17 | Apatin (Ž) | |||||
22.10
17:00
Rusin
Jugović (Ž)
16
42
|
22.10.2017 17:00 | Rusin | 16 : 42 | Jugović (Ž) |
22.10
14:30
Bor - RTB 2
Remesiana
19
18
|
22.10.2017 14:30 | Bor - RTB 2 | 19 : 18 | Remesiana |
22.10
16:00
Kučevo
Požarevac
30
28
|
22.10.2017 16:00 | Kučevo | 30 : 28 | Požarevac |
22.10
19:00
Jastrebac
International
5
3
|
22.10.2017 19:00 | Jastrebac | 5 : 3 | International |
22.10
18:00
Ekonomist
Vranje
3
4
|
22.10.2017 18:00 | Ekonomist | 3 : 4 | Vranje | |||||
22.10
18:00
Vinter sport
Put-inženjering
1
3
|
22.10.2017 18:00 | Vinter sport | 1 : 3 | Put-inženjering |
22.10
20:00
Pčinja
Mićko trend
1
9
|
22.10.2017 20:00 | Pčinja | 1 : 9 | Mićko trend | |||||
22.10
19:00
Kraljevićevo
Hajduk
3
0
|
22.10.2017 19:00 | Kraljevićevo | 3 : 0 | Hajduk |
22.10
13:30
Ekonomac 2
Župski Rubin
13
1
|
22.10.2017 13:30 | Ekonomac 2 | 13 : 1 | Župski Rubin | |||||
22.10
19:00
Zlatar 033
Kosjerić
4
1
|
22.10.2017 19:00 | Zlatar 033 | 4 : 1 | Kosjerić |
22.10
19:00
Zufo
Miners
11
2
|
22.10.2017 19:00 | Zufo | 11 : 2 | Miners | |||||
22.10
15:30
Ekonomist
Radnički 2010
2
0
|
22.10.2017 15:30 | Ekonomist | 2 : 0 | Radnički 2010 | |||||
22.10
16:30
Bele crkve
Bor
2
6
|
22.10.2017 16:30 | Bele crkve | 2 : 6 | Bor | |||||
22.10
17:15
Leskovac
Niš 92
6
2
|
22.10.2017 17:15 | Leskovac | 6 : 2 | Niš 92 |
22.10
17:00
AS
Aleksinac 2015
4
5
|
22.10.2017 17:00 | AS | 4 : 5 | Aleksinac 2015 |
22.10
14:00
RB 2
PP 192
4
1
|
22.10.2017 14:00 | RB 2 | 4 : 1 | PP 192 | |||||
22.10
19:30
Aranđelovac
Šljivići
2
2
|
22.10.2017 19:30 | Aranđelovac | 2 : 2 | Šljivići | |||||
22.10
11:30
PP 192
Bezbednost 192
3
6
|
22.10.2017 11:30 | PP 192 | 3 : 6 | Bezbednost 192 |