XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 32 utakmica za dan
Sreda, 18 Oktobar 2017

Fudbal

18.10.2017 15:00 Jevremovac 2 : 0 Mladost (PR)
18.10.2017 16:00 Graničar 1 : 1 OFK 019
18.10.2017 14:00 Rudar 7 : 0 Kopaonik
18.10.2017 18:00 Budućnost 2 : 1 Zeta
18.10.2017 14:00 Dečić 1 : 1 Mladost
18.10.2017 14:00 Kom 1 : 0 Iskra
18.10.2017 14:00 Rudar 0 : 1 Grbalj
18.10.2017 14:00 Sutjeska 3 : 0 OFK Petrovac
18.10.2017 10:00 Srem 2 : 3 Novi Beograd
18.10.2017 11:00 Veternik 0 : 2 Vojvodina
18.10.2017 11:00 Rad 5 : 0 Radnički (NB)
18.10.2017 16:00 Studentski Grad 4 : 2 Lola
18.10.2017 11:00 Vojvodina 3 : 0 RFK N.S. 1921
18.10.2017 10:00 ŽAK 1 : 2 OFK Vršac
18.10.2017 Zvižd 3 : 0 Borac
18.10.2017 19:00 OFK Beograd 2 : 2 Čukarički
18.10.2017 17:30 BASK 1 : 2 Mladenovac

Košarka

18.10.2017 20:00 Sixt Primorska 79 : 73 Borac
18.10.2017 18:00 Vršac 88 : 67 Krka
18.10.2017 18:00 Lovćen 1947 94 : 72 AV Ohrid
18.10.2017 19:00 Rogaška 81 : 75 Split
18.10.2017 20:00 Dynamic VIP PAY 71 : 67 Teodo Tivat
18.10.2017 21:45 Zemun Fitofarmacija 116 : 74 Žitko Basket
18.10.2017 19:15 Vizura 103 : 62 Veba Basket
18.10.2017 17:00 Play Off Ultra 80 : 69 Istanbul
18.10.2017 17:30 Crvena zvezda 95 : 64 Beroe
18.10.2017 19:00 Cinkarna Celje 101 : 47 Kraljevo

Rukomet

18.10.2017 19:30 Arif Knjaz 1957 28 : 27 Majdanpek
18.10.2017 19:00 Bor RTB 27 : 27 Mladost (NP)
18.10.2017 16:30 Obilić 19 : 42 Dolovo (Ž)
18.10.2017 17:00 Naftagas (Ž) 26 : 10 Gradnulica

Futsal

18.10.2017 19:00 Ekonomac 12 : 1 Smederevo
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu