XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 423 utakmica za dan
Nedelja, 8 April 2018

Fudbal

08.04.2018 11:00 Polet 3 : 1 Jedinstvo (Ub)
08.04.2018 15:30 Železničar 1 : 0 FAP
08.04.2018 15:30 Borac (S) 0 : 0 Bratstvo 1946
08.04.2018 16:00 BSK Batajnica 2 : 2 BSK Borča
08.04.2018 16:00 Stepojevac Vaga 0 : 5 Žarkovo
08.04.2018 15:30 Bane 0 : 1 Sloboda (Č)
08.04.2018 15:30 Sušica 0 : 1 Jošanica
08.04.2018 15:30 Mladi radnik (R) 0 : 3 Sloga 33
08.04.2018 15:30 Zvižd 0 : 0 Šumadija
08.04.2018 15:30 Homoljac 2 : 1 VGSK
08.04.2018 15:30 Udarnik 2 : 2 Rudar 2001
08.04.2018 15:30 Petar Dobrnjac 2 : 2 Morava (VP)
08.04.2018 15:30 Borac (Ž) 0 : 0 RSK
08.04.2018 15:30 OFK Osečina 3 : 2 Zadrugar
08.04.2018 15:30 Drina 0 : 0 Sloga (BB)
08.04.2018 15:30 Polimlje 5 : 2 Sevojno
08.04.2018 15:30 Radjevac 3 : 0 Ribnica
08.04.2018 15:30 OFK Divci 3 : 0 Spartak
08.04.2018 15:30 Tavankut 2 : 3 Tisa
08.04.2018 15:30 Budućnost (G) 0 : 2 Srbobran
08.04.2018 10:00 Borac 4 : 1 Rakovica
08.04.2018 16:00 Leštane 4 : 2 Turbina
08.04.2018 16:00 Zvezdara 2 : 1 Sremčica
08.04.2018 11:00 Crvena Zvezda 1 : 1 TEK Sloga
08.04.2018 16:00 Crvena Zvezda (RS) 3 : 2 Vojvodina (NM)
08.04.2018 16:00 Crvena zvezda (VS) 1 : 1 Omladinac FAM
08.04.2018 16:00 Vojvodina (B) 2 : 1 Mladost (L)
08.04.2018 16:00 Naftagas (B) 0 : 0 Rusanda
08.04.2018 16:00 Banat 5 : 1 Borac
08.04.2018 16:00 Mladost (BD) 0 : 1 Lehel
08.04.2018 16:00 Vojvodina (Cr) 0 : 3 Crvena zvezda
08.04.2018 16:00 Vojvodina (S) 2 : 0 Dunav
08.04.2018 16:00 Borac (St) 2 : 1 Strela
08.04.2018 16:00 Sloga (BNS) 3 : 1 Radnički (B)
08.04.2018 16:00 Jedinstvo (V) 0 : 0 Dolina
08.04.2018 16:00 Kula 1 : 1 Lipar
08.04.2018 16:00 Stari Grad 3 : 1 Crvenka
08.04.2018 16:00 Slavija 0 : 3 Budućnost (M)
08.04.2018 16:00 Hajduk Junior 1 : 3 Hercegovac
08.04.2018 16:00 Budućnost (P) 3 : 0 ŽAK
08.04.2018 16:30 Napredak 1 : 0 Senta
08.04.2018 16:30 Horgoš 1911 2 : 0 Panonija IM Topola
08.04.2018 16:30 Iskra 1 : 2 Vinogradar
08.04.2018 16:30 Bajša 3 : 0 Jadran
08.04.2018 16:00 Blizna 2 : 1 Slatina
08.04.2018 16:00 Borac (P) 1 : 1 Komgrap
08.04.2018 11:00 13. Maj 2 : 5 Studenski Grad
08.04.2018 16:00 Poštar Zvezdara 1 : 1 Institut
08.04.2018 16:00 Šumadinac 2 : 3 Dunav
08.04.2018 16:00 Heroj Polet 1 : 1 Avala
08.04.2018 16:00 Urovci 1 : 3 Lisović
08.04.2018 16:00 Rušanj 2 : 3 Strelac
08.04.2018 10:00 Radnički (R) 1 : 5 BSK
08.04.2018 16:00 Zabrežje 1 : 0 Budućnost
08.04.2018 16:00 Radnički (D) 0 : 3 Mladost (B)
08.04.2018 10:00 Selo Mladenovac 0 : 0 Ropočevo
08.04.2018 16:00 Kosmaj 1 : 5 Mladenovac
08.04.2018 16:00 Velika Krsna 1 : 5 Vrčin
08.04.2018 16:00 Boleč 2 : 0 Šumadija
08.04.2018 16:00 Kovačevac 0 : 0 Pudarci
08.04.2018 16:00 Mladost (PR) 2 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
08.04.2018 16:00 Mladi Borac 1 : 1 Jedinstvo (ŠT)
08.04.2018 16:00 Cer 1 : 3 Sloga
08.04.2018 16:00 Mačva 2005 2 : 0 Duško
08.04.2018 16:00 Cerić 1 : 5 Podrinje
08.04.2018 11:00 Vidojevica 0 : 0 Jevremovac
08.04.2018 15:30 Borac 2 : 3 Bare
08.04.2018 15:30 Trnava 2 : 0 Lokomotiva
08.04.2018 15:30 Vinča 2 : 1 Aranđelovac
08.04.2018 15:30 Mladost MG 1 : 2 Partizan
08.04.2018 15:30 ŽSK 3 : 0 Šatornja
08.04.2018 15:30 Junkovac 2 : 1 Omladinac (DR)
08.04.2018 15:30 Banja 0 : 2 BSK
08.04.2018 15:30 Prvi srpski ustanak 1 : 0 Šumadinac
08.04.2018 15:30 Polet 4 : 1 Jedinstvo (Š)
08.04.2018 15:30 OFK Brza 1 : 2 Čekmin
08.04.2018 15:30 Umac 1 : 4 Kumarevo 65
08.04.2018 15:30 Mladi borac 2 : 1 Vučje
08.04.2018 15:30 Železničar 2 : 1 Sloga
08.04.2018 15:30 Vrbovac 1 : 0 7. Juli
08.04.2018 15:30 SASK 0 : 1 Šumadija
08.04.2018 15:30 Pobeda 4 : 1 Cerovac
08.04.2018 15:30 Osipaonica 1 : 2 Sloga
08.04.2018 15:30 Crvena zvezda 0 : 0 Podunavac
08.04.2018 15:30 Polet 4 : 0 Sloboda
08.04.2018 15:30 Proleter 1947 0 : 4 Borac
08.04.2018 15:30 Obilić 3 : 0 Radnik
08.04.2018 15:30 Zadrugar 2 : 3 Jedinstvo (K)
08.04.2018 15:30 Šumadija 1923 5 : 0 Rudar
08.04.2018 15:30 Napredak 1 : 0 Lunjevica
08.04.2018 15:30 Mladost (P) 1 : 3 Jedinstvo (GG)
08.04.2018 15:30 Spartak 1 : 0 Backovac Junajted
08.04.2018 15:30 Omladinac (Z) 2 : 3 Polet (T)
08.04.2018 15:30 Napredak 1936 2 : 0 Borac (K)
08.04.2018 15:30 Sloga (B) 1 : 0 Rudar (K)
08.04.2018 15:30 Makce 1 : 0 Zadrugar (T)
08.04.2018 15:30 Mladost (B) 1 : 2 Rudar (S)
08.04.2018 15:30 Radnik 4 : 3 Mlava (ML)
08.04.2018 15:30 Budućnost (V) 2 : 2 Polet (SD)
08.04.2018 16:00 Stubal 5 : 1 Mataruge
08.04.2018 16:00 Ibar 2 : 2 Budućnost
08.04.2018 16:00 Granit 2 : 1 Radnik
08.04.2018 16:00 Ribnica 2 : 0 Polet
08.04.2018 16:00 Proleter 3 : 1 Omladinac
08.04.2018 16:00 Borac 2 : 3 Real
08.04.2018 12:00 Ariljska rampa 0 : 1 Železničar
08.04.2018 15:00 Omladinac 3 : 0 Prvi partizan
08.04.2018 13:00 Polet 5 : 1 Ježevica
08.04.2018 15:00 Savinac 2 : 0 Višesava
08.04.2018 12:00 Jasen 4 : 0 Lauš
08.04.2018 15:00 Jedinstvo 3 : 3 Zlatar
08.04.2018 15:30 Mladost 3 : 0 Ribnikar
08.04.2018 15:30 ZSK 1 : 0 Kačer
08.04.2018 15:30 Tvrdojevac 2 : 2 Brezovica
08.04.2018 15:30 Tulari 2 : 2 Pepeljevac
08.04.2018 16:00 Budućnost 6 : 0 Partizan
08.04.2018 16:00 Zastava 0 : 0 Korićani
08.04.2018 16:00 Mladost 3 : 0 Kolonija
08.04.2018 16:00 Šumadija 1934 3 : 0 Kutlovo
08.04.2018 16:00 Sloboda 0 : 1 Vodojaža
08.04.2018 16:00 Jadran 0 : 1 Srbija
08.04.2018 16:00 Sloga (D) 1 : 2 Erdoglija 1931
08.04.2018 16:00 Vrtište 1 : 0 Vulkan 1963
08.04.2018 16:00 Mladost (L) 3 : 1 Palilulac
08.04.2018 16:00 Stevan Nešticki 2 : 7 Budućnost
08.04.2018 16:00 Rudar 4 : 0 Proleter (DV)
08.04.2018 16:00 Crvena zastava 2 : 1 Sloboda
08.04.2018 16:00 Čegar 2013 2 : 3 Mladost (M)
08.04.2018 16:00 Mladost 4 : 0 Tavnik
08.04.2018 16:00 Lasta 3 : 0 Kraljevo Hajduk
08.04.2018 16:00 Jedinstvo (G) 1 : 0 Mineral 2015
08.04.2018 16:00 Lazac 0 : 0 Partizan
08.04.2018 16:00 Hajdučica 1 : 1 Ševac
08.04.2018 16:00 Dobrica 2 : 1 Karaš (K)
08.04.2018 16:00 Vinogradar 1 : 0 Ratar
08.04.2018 16:00 Borac (VS) 3 : 0 Janošik
08.04.2018 16:00 Budućnost (A) 0 : 0 Potporanj
08.04.2018 16:00 Polet 2 : 0 Borac (VG)
08.04.2018 Jedinstvo 8 : 1 OFK Gradnulica
08.04.2018 OFK Klek 2 : 1 Tamiš
08.04.2018 Zadrugar 2 : 2 ASK
08.04.2018 16:00 Radnički 1911 4 : 0 Zlatica
08.04.2018 Potisje 2 : 1 OFK Stajićevo
08.04.2018 ŽFK Banat 0 : 3 MSK
08.04.2018 16:00 Slavia 1 : 0 Glogonj
08.04.2018 16:00 Tempo 0 : 1 Omladinac 1927
08.04.2018 16:00 Borac (P) 1 : 0 Dolovo
08.04.2018 16:00 Stari Tamiš 7 : 2 Jedinstvo
08.04.2018 16:00 Budućnost (BB) 4 : 2 Omladinac (D)
08.04.2018 16:00 Partizan (G) 2 : 1 Kolonija
08.04.2018 16:00 BSK Bavanište 2 : 0 Proleter
08.04.2018 16:00 Prva Iskra 2 : 0 Velika Reka
08.04.2018 16:00 Borac 2 : 0 Jedinstvo (ZA)
08.04.2018 16:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 1 Milan Orlić
08.04.2018 16:00 Jadar 1 : 0 Stolice
08.04.2018 16:00 Rudar 2 : 3 Sloga (LŠ)
08.04.2018 16:00 Sloga (ST) 4 : 0 Mladost (BR)
08.04.2018 16:00 Posavac Tišma 1 : 3 Sveti Stefan
08.04.2018 12:30 Rekreativo 011 1 : 4 Mladi Proleter
08.04.2018 16:00 Novi Beograd 4 : 0 Šećeranac Ada
08.04.2018 16:00 Pinosava 2 : 1 Pionir
08.04.2018 16:00 Crvenka 1 : 4 Lepušnica
08.04.2018 16:00 Poštar 3 : 0 Partizan
08.04.2018 16:00 OFK Borac 2 : 0 Veliki Borak
08.04.2018 16:00 Barajevo 1 : 5 Beljina
08.04.2018 16:00 Drina 4 : 0 OFK Šabac
08.04.2018 16:00 Budućnost (PD) 2 : 1 Gorki
08.04.2018 16:00 Proleter 2 : 5 Hajduk Stanko
08.04.2018 16:00 Budućnost (ZM) 2 : 1 Omladinac 2013
08.04.2018 16:00 Cer 2 : 0 Napredak
08.04.2018 16:00 Trešnjevka 1 : 5 Dušan Silni
08.04.2018 16:00 Vlašić 4 : 1 Provo 2015
08.04.2018 16:00 Radnički 1 : 3 Sloga
08.04.2018 16:00 Šipurske livade 3 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
08.04.2018 15:30 Lemind 1953 7 : 2 Omladinac
08.04.2018 11:00 Bratstvo 3 : 2 Šumadija
08.04.2018 15:30 Moravac (P) 2 : 0 BSK
08.04.2018 15:30 Sušica 2012 0 : 1 OFK Morava
08.04.2018 15:30 Radnički 0 : 2 Gradac
08.04.2018 15:30 Plantaža 2 : 1 Mladost (B)
08.04.2018 15:30 Dimitrije Tucović 6 : 0 OFK Stublenica
08.04.2018 15:30 Polet (T) 0 : 3 Rubribreza
08.04.2018 15:30 Polet (DL) 1 : 0 Rudar
08.04.2018 11:00 OFK Paljuvi 0 : 1 Gunjevac
08.04.2018 15:30 Kolubara 2 2 : 2 Mladost (L)
08.04.2018 15:30 Kotešica 1 : 6 Bujačić
08.04.2018 15:30 Stari drugari 0 : 2 Rajac
08.04.2018 15:30 Komanice 3 : 0 Polet
08.04.2018 11:00 Jadar 2013 3 : 0 Rakac Stave
08.04.2018 16:00 Napredak Č 2 : 2 2. Oktobar
08.04.2018 16:00 Terekves 0 : 0 Napredak BT
08.04.2018 16:00 Proleter 2 : 1 Bega
08.04.2018 16:00 Budućnost 1 : 4 1.Oktobar
08.04.2018 16:00 Omladinac 1 : 7 Roham
08.04.2018 16:00 Pobeda 1 : 0 OFK Žeželj
08.04.2018 16:00 Divostin 1 : 7 Maršić
08.04.2018 16:00 Vinogradi DB 2 : 0 Košutnjak
08.04.2018 16:00 Borac 0 : 0 Škriljac
08.04.2018 16:00 Polet (V) 2 : 2 Polet (R)
08.04.2018 16:00 OFK Sloga 1 : 2 Jedinstvo (B)
08.04.2018 11:00 Gredetin 2 : 4 OFK Rutevac 1908
08.04.2018 11:00 OFK Draževac 1 : 5 OFK Napredak 1929
08.04.2018 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Omladinac (D)
08.04.2018 16:00 Dinamo 1923 2 : 2 Aleksa Šantić
08.04.2018 16:00 Partizan 2 : 0 Rastina 1918
08.04.2018 16:00 Kordun 5 : 1 Dunav
08.04.2018 16:00 Hajduk 4 : 1 Omladinac (B)
08.04.2018 15:30 Brezovac 1 : 3 Jasenica
08.04.2018 15:30 Šumadinac 5 : 0 Kralj Petar I
08.04.2018 15:30 Ranilović 2 : 2 Šamot
08.04.2018 15:30 Sloga 2 : 2 Vrbica
08.04.2018 11:00 B 2000 3 : 2 Kopljari
08.04.2018 15:30 Žika Marković Uča 1 : 0 Polet (V)
08.04.2018 15:30 Sloga (M) 0 : 1 Napredak (P)
08.04.2018 15:30 Dunavac (P) 4 : 0 Dizel
08.04.2018 15:30 Napredak 1934 4 : 2 Stig 1955
08.04.2018 15:30 Radnički (P) 2 : 1 Sirakovo
08.04.2018 15:30 Bata Bulić 3 : 1 Radnički (K)
08.04.2018 15:30 Sloga 1952 2 : 0 Napredak (S)
08.04.2018 15:30 Manastirica 2 : 2 Integral
08.04.2018 15:30 Omladinac (Š) 1 : 0 Mladost (R)
08.04.2018 16:30 Čantavir 6 : 0 Palić
08.04.2018 16:30 Solid 0 : 3 Bikovo
08.04.2018 16:30 Lokomotiva 6 : 2 Hajduk
08.04.2018 16:30 Elektrovojvodina 4 : 0 Bratstvo
08.04.2018 16:30 OFK Mala Bosna 2015 0 : 1 Udarnik Višnjevac
08.04.2018 16:30 Đurđin 3 : 0 Žednik
08.04.2018 16:00 Vojvoda 1 : 2 OFK Rogača
08.04.2018 14:00 Mladost (MI) 2 : 1 Vis
08.04.2018 10:00 Nemenikuće 2 : 3 Rudar 2012
08.04.2018 16:00 Popović 4 : 0 OFK Slatina
08.04.2018 16:30 Bačka 5 : 0 Šampion
08.04.2018 16:30 Tromedja 0 : 2 Sloga
08.04.2018 16:30 AFK 1 : 1 Graničar
08.04.2018 16:30 Tisa 0 : 3 Jedinstvo (SK)
08.04.2018 16:00 Mladost 0 : 0 Jedinstvo
08.04.2018 16:00 Pobeda 0 : 0 Krivaja
08.04.2018 16:00 Mladost Radost 0 : 2 Vojvodina
08.04.2018 16:00 Tomislavci 0 : 0 Budućnost
08.04.2018 16:30 Maglić 1 : 3 Kulpin
08.04.2018 16:30 Neštin 3 : 0 Borac 46
08.04.2018 16:30 Bačka 0 : 2 Tvrdjava
08.04.2018 16:30 Sloga 1 : 2 Naša Zvezda
08.04.2018 16:30 Krivanj 2 : 1 Borac
08.04.2018 Brezova 0 : 4 Dedinje Junajted
08.04.2018 Bjelica 7 : 3 Radnički
08.04.2018 Jelica 1 : 0 Sloga
08.04.2018 Jedinstvo 2 : 0 Prilike
08.04.2018 Voćar 1 : 3 Gorušica
08.04.2018 Vrelo 2 : 1 Bratstvo
08.04.2018 15:30 Napredak (MK) 3 : 1 Marjan
08.04.2018 15:30 Partizan (BB) 1 : 1 Udarnik Trska 1947
08.04.2018 15:30 Sloga (M) 3 : 0 Pobeda (Đ)
08.04.2018 15:30 Ozrem 1 : 0 Takovski Ustanak
08.04.2018 15:30 Šilopaj 2 : 2 Stella Rossa
08.04.2018 15:30 Jablanica 4 : 0 Ozremica
08.04.2018 16:00 OFK Student 0 : 0 Napredak
08.04.2018 16:00 Dedinje 0 : 5 Rabrovac
08.04.2018 16:00 Borac 0 : 3 Vlaška 1950
08.04.2018 16:00 Omladinac 1 : 0 Kosmajac
08.04.2018 16:00 Radnički PDM 4 : 2 Markovac
08.04.2018 16:00 Šepšin 3 : 1 Sloga
08.04.2018 16:00 Posavina 2 : 0 Zadrugar
08.04.2018 16:00 Polet 2 : 0 Krtinska
08.04.2018 16:00 Rvati 1 : 1 Jedinstvo
08.04.2018 16:00 Partizan 2 : 0 Sloga
08.04.2018 16:00 Ljubinić 0 : 9 Zvezda
08.04.2018 16:30 Bistrica 4 : 2 Šumadija (MC)
08.04.2018 16:30 Sloga 4 : 2 Rudar
08.04.2018 16:30 Sloboda 1 : 1 Mladi borac
08.04.2018 16:30 Polet 6 : 0 20. Oktobar
08.04.2018 15:30 Gorobilje 3 : 0 Borac
08.04.2018 15:30 Duškovci 5 : 2 Dobrinjac
08.04.2018 12:00 Glumač 4 : 2 Trešnjica
08.04.2018 15:30 Avijatičar 5 : 0 Plavi Tok
08.04.2018 12:00 Bakionica 3 : 0 Blagaja
08.04.2018 15:30 Skobalj 2 : 2 Hajduk Veljko 1934
08.04.2018 15:30 Vučak 4 : 3 OFK Slavija
08.04.2018 15:30 Budućnost 4 : 0 Cepelin 026
08.04.2018 15:30 Jezava 3 : 3 Sloga
08.04.2018 15:30 Omladinac 4 : 2 Badljevica
08.04.2018 15:30 Petrijevac 0 : 2 Drugovac
08.04.2018 15:30 Lunjevac 1 : 3 Kolarac
08.04.2018 15:30 Landol 4 : 2 Petlić SD 026
08.04.2018 16:30 Kotroman 1 : 3 Kriva Reka
08.04.2018 15:00 Zdravinje 4 : 1 Čarapan
08.04.2018 11:00 Mudrakovac 2 : 2 Mladost VPD
08.04.2018 15:30 Kapidžija 4 : 1 Borac
08.04.2018 15:00 Konjuh 1 : 4 Meševo
08.04.2018 15:00 Žabare 3 : 3 Gornji Stepoš
08.04.2018 10:00 Koprijan 3 : 4 Padina
08.04.2018 16:00 Sloga 1949 6 : 2 Mladost (Z)
08.04.2018 11:00 Sloga (R) 0 : 4 Jedinstvo 2014
08.04.2018 11:00 Torpedo 2 : 1 Dragojevac
08.04.2018 11:00 Petrovac 74 1 : 1 Mrovska
08.04.2018 15:30 Babajić 2 : 2 Gornji Mušić
08.04.2018 15:30 Toplica 2 : 2 Popadić
08.04.2018 15:30 Proleter 0 : 8 Gornji Lajkovac
08.04.2018 11:00 Mladost (K) 1 : 1 Jašunja
08.04.2018 11:00 Rankovac 5 : 1 Bojić
08.04.2018 11:00 Maovi MH 0 : 1 Mladost
08.04.2018 11:00 Volujac 3 : 2 OFK Varna
08.04.2018 12:30 Žabari 3 : 0 Zadrugar
08.04.2018 15:30 Beloševac 0 : 2 Mali korak
08.04.2018 15:30 OFK Povlen 1 : 2 Sloga Gorić
08.04.2018 11:00 Omladinac 2 : 3 Murgaš 2012
08.04.2018 11:00 Šarbane 2 : 0 Kolubara
08.04.2018 11:00 Brgule 3 : 3 Jedinstvo
08.04.2018 11:00 Sloga 3 : 0 Dokmir
08.04.2018 11:00 OFK Takovo 0 : 3 Pambukovica
08.04.2018 11:00 Vukona 0 : 1 Zvizdar 2012
08.04.2018 16:30 Koštam Polje 1 : 4 Omladinac (D)
08.04.2018 16:30 Budućnost (S) 1 : 1 BSK 2014
08.04.2018 16:30 Progorelica 1 : 1 Bogutovačka Banja
08.04.2018 16:30 Mladost 1981 2 : 0 Mladost 1925
08.04.2018 16:30 Vrnjci 5 : 5 Zvezda
08.04.2018 16:30 Miločajac 3 : 2 Šumadija (Š)
08.04.2018 16:30 Partizan 5 : 1 Belica
08.04.2018 16:30 Dobra Voda 4 : 2 Trnava
08.04.2018 16:30 Mladost 1 : 1 OFK Borac
08.04.2018 16:30 Sloboda 0 : 1 Omladinac
08.04.2018 16:30 Domaćin 0 : 0 Osaonica
08.04.2018 16:30 Mladi Borac 2 : 5 Viner DSV
08.04.2018 16:30 Resava 1 : 1 Planinac
08.04.2018 16:30 Orlovi 4 : 1 Mladi Radnik
08.04.2018 16:30 Zelenika 2 : 1 Sindjelić
08.04.2018 15:30 Ljubičevo 1 : 1 Sopot
08.04.2018 15:30 Sloga (L) 2 : 3 Batovac
08.04.2018 15:30 Sloga (Ć) 1 : 2 Dunav
08.04.2018 15:30 Sloga (Du) 0 : 3 Proleter 1932
08.04.2018 15:30 Mlava (B) 2 : 0 Pobeda (SK)
08.04.2018 15:30 Zemljoradnik 3 : 0 OFK Građanski
08.04.2018 15:30 Vihor 2 : 2 Mip Majdan
08.04.2018 15:30 Metalac 1 : 1 Napredak (Bu)
08.04.2018 15:30 Vojvoda Milenko 3 : 2 Sloga (Dr)
08.04.2018 OFK Bačka 1945 3 : 2 Proleter
08.04.2018 Mladost 1 : 0 Slavija
08.04.2018 16:00 Sloga 2 : 3 Hajduk
08.04.2018 16:00 Mladost (G) 1 : 7 Mladost (DB)
08.04.2018 15:30 Mladost 1970 2 : 1 Električar
08.04.2018 15:30 Mrčkovac 1 : 2 Polet
08.04.2018 15:30 Barič 5 : 1 Borac 2016
08.04.2018 11:00 Budućnost MI (DT) 2 : 1 Mladost (R)
08.04.2018 11:00 Maskar 2 : 1 Jarmenovci
08.04.2018 11:00 Krćevac 04 1 : 1 Mladost (J)
08.04.2018 11:00 Radoje Domanović 3 : 1 Borac
08.04.2018 15:30 Udarnik 2015 4 : 2 Brana Paunović
08.04.2018 11:00 Melnica 1 : 2 Vukan
08.04.2018 11:00 Mlava Trgovački 0 : 5 Jedinstvo
08.04.2018 11:00 Proleter 0 : 0 Vukićevica
08.04.2018 16:00 Crvena Zastava 0 : 4 Pobednik
08.04.2018 16:30 Dimitrije Tucović 3 : 1 Šumadinac
08.04.2018 11:00 Jedinstvo 2 : 6 Rudar
08.04.2018 11:00 Sava 4 : 1 Borac BTG
08.04.2018 11:00 OFK Jelen 4 : 1 Mladost
08.04.2018 11:00 Žabar 1 : 2 Galeb
08.04.2018 15:30 Mladi Borac 2 : 0 Srednjevo
08.04.2018 15:30 Mirko Tomić 2 : 4 Baštovan 2015
08.04.2018 15:30 Dunavac 1929 2 : 1 Ram
08.04.2018 15:30 Sloga Top 0 : 2 Pek (K)
08.04.2018 16:00 Telečka 1 : 5 OFK Šikara
08.04.2018 Sremac 2 : 3 Napredak
08.04.2018 Jedinstvo (M) 1 : 3 Obilić 1993
08.04.2018 Jednota 5 : 2 Jedinstvo (Lj)
08.04.2018 Erdevik 2017 3 : 0 Omladinac
08.04.2018 11:00 Grkljane 1 : 1 Modrica
08.04.2018 11:00 Kruševica 4 : 0 Vratare
08.04.2018 15:30 Polet (K) 0 : 1 Gaglovo
08.04.2018 15:30 Mladost 2015 0 : 1 Zmajevac
08.04.2018 15:30 Padež 4 : 6 Lomnica
08.04.2018 16:30 Dražmirovac 3 : 0 OFK Dragoševac
08.04.2018 16:30 PSS-192 5 : 2 Lipar
08.04.2018 16:00 Bokelj 10 : 0 Čelik
08.04.2018 16:00 Ibar 0 : 1 Mornar
08.04.2018 16:00 Igalo 5 : 0 Cetinje
08.04.2018 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Berane
08.04.2018 16:00 Jezero 0 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
08.04.2018 16:00 Otrant 0 : 1 Lovćen
08.04.2018 16:00 Drezga 3 : 3 Crvena stijena
08.04.2018 16:00 Gusinje 1 : 3 Petnjica
08.04.2018 16:00 Napredak 3 : 3 Polimlje
08.04.2018 16:00 Komovi 2 : 1 Fair Play
08.04.2018 16:00 OFK Borac 1 : 1 Pljevlja 97
08.04.2018 15:15 Arsenal 3 : 2 Southampton
08.04.2018 17:30 Chelsea 1 : 1 West Ham
08.04.2018 20:45 Valencia 1 : 0 Espanyol
08.04.2018 16:15 Real Madrid 1 : 1 Atlético Madrid
08.04.2018 18:30 Real Sociedad 5 : 0 Girona
08.04.2018 12:00 Levante 2 : 1 Las Palmas
08.04.2018 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Stuttgart
08.04.2018 18:00 Eintracht 1 : 1 Hoffenheim
08.04.2018 15:00 Crotone 1 : 0 Bologna
08.04.2018 15:00 Verona 1 : 0 Cagliari
08.04.2018 15:00 Napoli 2 : 1 Chievo
08.04.2018 12:30 Torino 1 : 0 Internazionale
08.04.2018 18:00 Udinese 1 : 2 Lazio
08.04.2018 20:45 Milan 1 : 1 Sassuolo
08.04.2018 21:00 Marseille 0 : 0 Montpellier
08.04.2018 17:00 Metz 0 : 5 Lyon
08.04.2018 15:00 Nice 1 : 1 Rennes
08.04.2018 10:30 011 0 : 2 Zemun
08.04.2018 15:30 Jasenica 2017 3 : 0 Mladi radnik 1940
08.04.2018 15:00 Sindjelić 0 : 0 BSK 1925
08.04.2018 09:00 011 3 : 0 Kolubara
08.04.2018 12:00 Novi Beograd 6 : 1 Budućnost
08.04.2018 11:00 AS 7 : 0 Tutin
08.04.2018 15:30 Jošanica 3 : 0 Sloga
08.04.2018 10:00 Zabrezje 5 : 3 Strelac
08.04.2018 10:00 Polet 2 : 1 Jedinstvo
08.04.2018 09:00 011 MK 3 : 0 IMT
08.04.2018 10:00 Mladenovac MK 0 : 6 Radnički NB MK
08.04.2018 11:00 Soko 2015 3 : 0 Osipaonica
08.04.2018 15:30 Proleter 8 : 0 Obilić
08.04.2018 10:00 Borac 0 : 1 Prva Iskra
08.04.2018 10:00 Potporanj 9 : 0 Budućnost (A)
08.04.2018 12:00 Budućnost (BB) 14 : 0 Stari Tamiš
08.04.2018 10:00 Zadrugar 7 : 2 Krtinska
08.04.2018 10:00 Zabrezje 3 : 0 Belo Polje
08.04.2018 10:00 Urovci 1 : 5 Buducnost
08.04.2018 10:00 Zvezda 4 : 4 Duboko
08.04.2018 10:00 Posavac Tisma 0 : 9 Obrenovac 1905
08.04.2018 Buducnost 0 : 2 Omladinac
08.04.2018 Partizan 0 : 3 Zvezda
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu