XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 OFK Brzi Brod - Žitorađa 1:2
2 22.08.2009 Žitorađa - Bobište 2:2
3 29.08.2009 Topličanin - Žitorađa 1:0
4 05.09.2009 Žitorađa - Mladost (L) 9:1
5 13.09.2009 Mladost (B) - Žitorađa 3:0
6 16.09.2009 Žitorađa - Sloga (L) 2:1
7 19.09.2009 Morava (VH) - Žitorađa 1:0
8 26.09.2009 Žitorađa - Zloćudovo 3:0
9 04.10.2009 BSK Bujanovac - Žitorađa 0:3
10 10.10.2009 Žitorađa - Zaplanjac 2:0
11 18.10.2009 Vučje - Žitorađa 0:1
12 21.10.2009 Mladost (M) - Žitorađa 0:2
13 24.10.2009 Žitorađa - Pusta Reka 2:0
14 01.11.2009 Pukovac - Žitorađa 1:2
15 07.11.2009 Žitorađa - Napredak 7:1
16 15.11.2009 Jastrebac (B) - Žitorađa 0:3
17 21.11.2009 Žitorađa - Radan 1:0
18 28.11.2009 Žitorađa - OFK Brzi Brod 5:0
19 07.03.2010 14:30 Bobište - Žitorađa 0:2
20 20.03.2010 15:00 Žitorađa - Topličanin 1:0
21 28.03.2010 15:30 Mladost (L) - Žitorađa 0:2
22 31.03.2010 15:30 Žitorađa - Mladost (B) 3:0
23 03.04.2010 16:00 Sloga (L) - Žitorađa 0:2
24 10.04.2010 16:00 Žitorađa - Morava (VH) 2:0
25 14.04.2010 16:00 Zloćudovo - Žitorađa 2:4
26 17.04.2010 16:00 Žitorađa - BSK Bujanovac 0:0
27 25.04.2010 16:30 Zaplanjac - Žitorađa 1:0
28 28.04.2010 16:30 Žitorađa - Vučje 1:1
29 01.05.2010 16:30 Žitorađa - Mladost (M) 3:0
30 08.05.2010 16:30 Pusta Reka - Žitorađa 3:1
31 15.05.2010 16:30 Žitorađa - Pukovac 1:3
32 19.05.2010 16:30 Napredak - Žitorađa 2:5
33 23.05.2010 17:00 Žitorađa - Jastrebac (B) 2:0
34 30.05.2010 17:00 Radan - Žitorađa 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Žitorađa 34 24 3 7 75
2 Vučje 34 19 6 9 63
3 Zaplanjac 34 19 4 11 61
4 Sloga (L) 34 17 7 10 58
5 Radan (-1) 34 17 7 10 57
6 Zloćudovo 34 17 5 12 56
7 Morava (VH) 34 18 2 14 56
8 Pukovac 34 17 4 13 55
9 Pusta Reka 34 16 7 11 55
10 Mladost (B) 34 16 5 13 53
11 BSK Bujanovac (-1) 34 15 9 10 53
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Toplička okružna liga Topličanin (-1) 34 16 6 12 53
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Toplička okružna liga Jastrebac (B) (-1) 34 13 7 14 45
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Mladost (M) (-4) 34 11 6 17 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga OFK Brzi Brod 34 9 6 19 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga grupa Zapad Bobište (-2) 34 7 4 23 23
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Nišavska okružna liga Napredak (-1) 34 5 2 27 16
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Niška liga Mladost (L) (-1) 34 4 2 28 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu