XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Mladost (B) - Zloćudovo 3:3
2 23.08.2009 Zloćudovo - Sloga (L) 6:1
3 29.08.2009 Morava (VH) - Zloćudovo 3:2
4 06.09.2009 Mladost (M) - Zloćudovo 4:1
5 13.09.2009 Zloćudovo - BSK Bujanovac 5:1
6 16.09.2009 Zaplanjac - Zloćudovo 2:1
7 20.09.2009 Zloćudovo - Vučje 5:1
8 26.09.2009 Žitorađa - Zloćudovo 3:0
9 04.10.2009 Zloćudovo - Pusta Reka 5:0
10 11.10.2009 Pukovac - Zloćudovo 4:0
11 18.10.2009 Zloćudovo - Napredak 3:0
12 21.10.2009 Jastrebac (B) - Zloćudovo 1:0
13 25.10.2009 Zloćudovo - Radan 4:1
14 31.10.2009 OFK Brzi Brod - Zloćudovo 1:3
15 08.11.2009 Zloćudovo - Bobište 3:0
16 14.11.2009 Topličanin - Zloćudovo 1:1
17 21.11.2009 Zloćudovo - Mladost (L) 2:0
18 28.11.2009 Zloćudovo - Mladost (B) 1:0
19 06.03.2010 14:30 Sloga (L) - Zloćudovo 3:0
20 21.03.2010 15:00 Zloćudovo - Morava (VH) 4:0
21 28.03.2010 15:30 Zloćudovo - Mladost (M) 3:1
22 31.03.2010 15:30 BSK Bujanovac - Zloćudovo 4:1
23 04.04.2010 16:00 Zloćudovo - Zaplanjac 1:0
24 11.04.2010 16:00 Vučje - Zloćudovo 1:1
25 14.04.2010 16:00 Zloćudovo - Žitorađa 2:4
26 17.04.2010 16:00 Pusta Reka - Zloćudovo 3:0
27 25.04.2010 16:30 Zloćudovo - Pukovac 1:1
28 28.04.2010 16:30 Napredak - Zloćudovo 1:2
29 02.05.2010 16:30 Zloćudovo - Jastrebac (B) 2:0
30 09.05.2010 16:30 Radan - Zloćudovo 2:0
31 16.05.2010 16:30 Zloćudovo - OFK Brzi Brod 5:3
32 19.05.2010 16:30 Bobište - Zloćudovo 3:3
33 23.05.2010 17:00 Zloćudovo - Topličanin 2:3
34 30.05.2010 17:00 Mladost (L) - Zloćudovo 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Žitorađa 34 24 3 7 75
2 Vučje 34 19 6 9 63
3 Zaplanjac 34 19 4 11 61
4 Sloga (L) 34 17 7 10 58
5 Radan (-1) 34 17 7 10 57
6 Zloćudovo 34 17 5 12 56
7 Morava (VH) 34 18 2 14 56
8 Pukovac 34 17 4 13 55
9 Pusta Reka 34 16 7 11 55
10 Mladost (B) 34 16 5 13 53
11 BSK Bujanovac (-1) 34 15 9 10 53
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Toplička okružna liga Topličanin (-1) 34 16 6 12 53
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Toplička okružna liga Jastrebac (B) (-1) 34 13 7 14 45
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Mladost (M) (-4) 34 11 6 17 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga OFK Brzi Brod 34 9 6 19 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga grupa Zapad Bobište (-2) 34 7 4 23 23
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Nišavska okružna liga Napredak (-1) 34 5 2 27 16
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Niška liga Mladost (L) (-1) 34 4 2 28 13