14.04
15:30
Sloga (P)
Morava (VP)
3
1
|
14.04.2010 15:30 | Sloga (P) | 3 : 1 | Morava (VP) | |||||
14.04
15:30
Sloga (PM)
Mačva
1
2
|
14.04.2010 15:30 | Sloga (PM) | 1 : 2 | Mačva | |||||
14.04
15:30
Sloboda (Č)
Metalac (K)
2
0
|
14.04.2010 15:30 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Metalac (K) | |||||
14.04
15:30
Jedinstvo
Vujić voda
0
0
|
14.04.2010 15:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Vujić voda | |||||
14.04
15:30
Budućnost (V)
FAP
0
2
|
14.04.2010 15:30 | Budućnost (V) | 0 : 2 | FAP | |||||
14.04
15:30
Sloboda (U)
Rudar (K)
2
0
|
14.04.2010 15:30 | Sloboda (U) | 2 : 0 | Rudar (K) | |||||
14.04
15:30
Radnički Stobeks
Železničar
1
0
|
14.04.2010 15:30 | Radnički Stobeks | 1 : 0 | Železničar | |||||
14.04
15:30
Šumadija Radnički 1923
Šumadija (A)
2
0
|
14.04.2010 15:30 | Šumadija Radnički 1923 | 2 : 0 | Šumadija (A) |
14.04
16:00
Balkanski
Car Konstantin
2
1
|
14.04.2010 16:00 | Balkanski | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
14.04
16:00
Radnički (S)
Župa
1
0
|
14.04.2010 16:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | Župa | |||||
14.04
16:00
Rudar Alpos
Kopaonik
1
0
|
14.04.2010 16:00 | Rudar Alpos | 1 : 0 | Kopaonik | |||||
14.04
16:00
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (P)
0
1
|
14.04.2010 16:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
14.04
16:00
Svrljig
Vlasina
1
2
|
14.04.2010 16:00 | Svrljig | 1 : 2 | Vlasina | |||||
14.04
16:00
Radnički (P)
Dubočica
5
2
|
14.04.2010 16:00 | Radnički (P) | 5 : 2 | Dubočica | |||||
14.04
16:00
Radnik
Hajduk Veljko
1
1
|
14.04.2010 16:00 | Radnik | 1 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
14.04
16:00
Timok
Sinđelić
1
0
|
14.04.2010 16:00 | Timok | 1 : 0 | Sinđelić |
14.04
15:30
Senta
Big Bul
1
3
|
14.04.2010 15:30 | Senta | 1 : 3 | Big Bul |
14.04
15:30
Polet (T)
Orlovac
0
0
|
14.04.2010 15:30 | Polet (T) | 0 : 0 | Orlovac | |||||
14.04
15:30
Slavija (K)
Partizan (KM)
2
0
|
14.04.2010 15:30 | Slavija (K) | 2 : 0 | Partizan (KM) | |||||
14.04
15:30
Bane
Erdoglija Šumadija 1903
1
1
|
14.04.2010 15:30 | Bane | 1 : 1 | Erdoglija Šumadija 1903 | |||||
14.04
15:30
Jošanica
Vodojaža
2
0
|
14.04.2010 15:30 | Jošanica | 2 : 0 | Vodojaža | |||||
14.04
15:30
Sušica
Takovo
0
1
|
14.04.2010 15:30 | Sušica | 0 : 1 | Takovo | |||||
14.04
15:30
Pobeda
Prijevor
4
1
|
14.04.2010 15:30 | Pobeda | 4 : 1 | Prijevor | |||||
14.04
15:30
Mokra Gora
Polet (LJ)
2
0
|
14.04.2010 15:30 | Mokra Gora | 2 : 0 | Polet (LJ) | |||||
14.04
15:30
Mladost (O)
Omladinac (NS)
5
2
|
14.04.2010 15:30 | Mladost (O) | 5 : 2 | Omladinac (NS) |
14.04
15:30
Sloga (BB)
Jadar (S)
2
0
|
14.04.2010 15:30 | Sloga (BB) | 2 : 0 | Jadar (S) | |||||
14.04
15:30
Osečina
Sloga (S)
5
1
|
14.04.2010 15:30 | Osečina | 5 : 1 | Sloga (S) | |||||
14.04
15:30
Sloga (LŠ)
Krušik
3
0
|
14.04.2010 15:30 | Sloga (LŠ) | 3 : 0 | Krušik | |||||
14.04
15:30
Ribnica
Zlatar
0
0
|
14.04.2010 15:30 | Ribnica | 0 : 0 | Zlatar | |||||
14.04
15:30
Jedinstvo Putevi
Radnički (V)
1
1
|
14.04.2010 15:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Radnički (V) | |||||
14.04
15:30
Radnički (K)
Jedinstvo (V)
1
0
|
14.04.2010 15:30 | Radnički (K) | 1 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
14.04
15:30
Polimlje
Jadar (GD)
5
2
|
14.04.2010 15:30 | Polimlje | 5 : 2 | Jadar (GD) | |||||
14.04
15:30
Loznica
Radnički Zorka
4
1
|
14.04.2010 15:30 | Loznica | 4 : 1 | Radnički Zorka |
14.04
15:30
Selevac
VGSK
3
0
|
14.04.2010 15:30 | Selevac | 3 : 0 | VGSK | |||||
14.04
15:30
Sloga (B)
Zvižd
2
1
|
14.04.2010 15:30 | Sloga (B) | 2 : 1 | Zvižd | |||||
14.04
15:30
Šapine
Homoljac
3
0
|
14.04.2010 15:30 | Šapine | 3 : 0 | Homoljac | |||||
14.04
15:30
Obilić (Ž)
Seljak
1
1
|
14.04.2010 15:30 | Obilić (Ž) | 1 : 1 | Seljak | |||||
14.04
15:30
Vrbovac
Partizan (BB)
0
3
|
14.04.2010 15:30 | Vrbovac | 0 : 3 | Partizan (BB) | |||||
14.04
15:30
Jasenica 1911
Borac
3
1
|
14.04.2010 15:30 | Jasenica 1911 | 3 : 1 | Borac | |||||
14.04
15:30
Omladinac (Š)
Gruža
1
1
|
14.04.2010 15:30 | Omladinac (Š) | 1 : 1 | Gruža | |||||
14.04
15:30
Železničar Inon
Crvena zvezda (S)
5
2
|
14.04.2010 15:30 | Železničar Inon | 5 : 2 | Crvena zvezda (S) |
14.04
16:00
Zaplanjac
Mladost (M)
2
0
|
14.04.2010 16:00 | Zaplanjac | 2 : 0 | Mladost (M) | |||||
14.04
16:00
BSK Bujanovac
Vučje
1
1
|
14.04.2010 16:00 | BSK Bujanovac | 1 : 1 | Vučje | |||||
14.04
16:00
Zloćudovo
Žitorađa
2
4
|
14.04.2010 16:00 | Zloćudovo | 2 : 4 | Žitorađa | |||||
14.04
16:00
Morava (VH)
Pusta Reka
1
2
|
14.04.2010 16:00 | Morava (VH) | 1 : 2 | Pusta Reka | |||||
14.04
16:00
Sloga (L)
Pukovac
2
2
|
14.04.2010 16:00 | Sloga (L) | 2 : 2 | Pukovac | |||||
14.04
16:00
Mladost (B)
Napredak
1
0
|
14.04.2010 16:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Napredak | |||||
14.04
16:00
Mladost (L)
Jastrebac (B)
1
7
|
14.04.2010 16:00 | Mladost (L) | 1 : 7 | Jastrebac (B) | |||||
14.04
16:00
Topličanin
Radan
2
1
|
14.04.2010 16:00 | Topličanin | 2 : 1 | Radan | |||||
14.04
16:00
Bobište
OFK Brzi Brod
3
2
|
14.04.2010 16:00 | Bobište | 3 : 2 | OFK Brzi Brod |
14.04
16:00
Trudbenik
Bor
1
0
|
14.04.2010 16:00 | Trudbenik | 1 : 0 | Bor | |||||
14.04
16:00
Morava (Ć)
Ozren
0
3
|
14.04.2010 16:00 | Morava (Ć) | 0 : 3 | Ozren | |||||
14.04
16:00
SFS Borac
Trgovački
2
1
|
14.04.2010 16:00 | SFS Borac | 2 : 1 | Trgovački | |||||
14.04
16:00
Trajal
Slatina (B)
2
3
|
14.04.2010 16:00 | Trajal | 2 : 3 | Slatina (B) | |||||
14.04
16:00
Trstenik PPT
Sloga (D)
1
1
|
14.04.2010 16:00 | Trstenik PPT | 1 : 1 | Sloga (D) | |||||
14.04
16:00
Timočanin
Sloga (Ć)
1
2
|
14.04.2010 16:00 | Timočanin | 1 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
14.04
16:00
Temnić
Pepeljevac
4
0
|
14.04.2010 16:00 | Temnić | 4 : 0 | Pepeljevac | |||||
14.04
16:00
Rudar (B)
Đerdap
3
2
|
14.04.2010 16:00 | Rudar (B) | 3 : 2 | Đerdap | |||||
14.04
16:00
Kablovi
Borac
2
0
|
14.04.2010 16:00 | Kablovi | 2 : 0 | Borac |
14.04
16:00
Goč
Proleter Lasta
0
3
|
14.04.2010 16:00 | Goč | 0 : 3 | Proleter Lasta | |||||
14.04
16:00
Braća Vuković
Mataruge
0
1
|
14.04.2010 16:00 | Braća Vuković | 0 : 1 | Mataruge | |||||
14.04
16:00
Budućnost
Magnohrom
1
1
|
14.04.2010 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Magnohrom | |||||
14.04
16:00
Morava
Radnik
3
0
|
14.04.2010 16:00 | Morava | 3 : 0 | Radnik | |||||
14.04
16:00
Radnički
Kraljevo Hajduk
5
1
|
14.04.2010 16:00 | Radnički | 5 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
14.04
16:00
Borac (V)
Napredak
1
0
|
14.04.2010 16:00 | Borac (V) | 1 : 0 | Napredak | |||||
14.04
16:00
Jedinstvo
Rudar
0
3
|
14.04.2010 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Rudar | |||||
14.04
16:00
Karađorđe
Tutin
2
1
|
14.04.2010 16:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Tutin |
14.04
15:00
Višesava
Budućnost
1
4
|
14.04.2010 15:00 | Višesava | 1 : 4 | Budućnost | |||||
14.04
15:00
Sečica
Luna Avijatičar
0
3
|
14.04.2010 15:00 | Sečica | 0 : 3 | Luna Avijatičar | |||||
14.04
15:00
Savinac
Arilje
7
1
|
14.04.2010 15:00 | Savinac | 7 : 1 | Arilje | |||||
14.04
15:00
Zlatibor voda
Jedinstvo
4
0
|
14.04.2010 15:00 | Zlatibor voda | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.04
15:00
Lazarica
Perućac
4
1
|
14.04.2010 15:00 | Lazarica | 4 : 1 | Perućac | |||||
14.04
15:00
Jasen
Zlatibor (Č)
1
1
|
14.04.2010 15:00 | Jasen | 1 : 1 | Zlatibor (Č) | |||||
14.04
15:00
GP Zlatibor
Železničar
6
1
|
14.04.2010 15:00 | GP Zlatibor | 6 : 1 | Železničar | |||||
14.04
15:00
Polet
Omladinac
6
0
|
14.04.2010 15:00 | Polet | 6 : 0 | Omladinac | |||||
14.04
15:00
Crnokosa
Napredak
5
2
|
14.04.2010 15:00 | Crnokosa | 5 : 2 | Napredak |
14.04
15:30
Banjani
Rajac
4
0
|
14.04.2010 15:30 | Banjani | 4 : 0 | Rajac | |||||
14.04
15:30
Brezovica
Kačer
2
1
|
14.04.2010 15:30 | Brezovica | 2 : 1 | Kačer | |||||
14.04
15:30
Ribnikar
Vrujci
2
5
|
14.04.2010 15:30 | Ribnikar | 2 : 5 | Vrujci | |||||
14.04
15:30
Brežđe
ZSK
1
0
|
14.04.2010 15:30 | Brežđe | 1 : 0 | ZSK | |||||
14.04
15:30
Mladi radnik
Dimitrije Tucović
1
3
|
14.04.2010 15:30 | Mladi radnik | 1 : 3 | Dimitrije Tucović | |||||
14.04
15:30
Tešnjar
Zadrugar
0
5
|
14.04.2010 15:30 | Tešnjar | 0 : 5 | Zadrugar | |||||
14.04
15:30
Tulari
OFK Jabučje
2
1
|
14.04.2010 15:30 | Tulari | 2 : 1 | OFK Jabučje | |||||
14.04
15:30
Sovljak
Mladost
2
0
|
14.04.2010 15:30 | Sovljak | 2 : 0 | Mladost |
14.04
16:00
Banja
Marjan
2
2
|
14.04.2010 16:00 | Banja | 2 : 2 | Marjan | |||||
14.04
16:00
Šumadinac (N)
Karađorđe (R)
3
3
|
14.04.2010 16:00 | Šumadinac (N) | 3 : 3 | Karađorđe (R) | |||||
14.04
16:00
Badnjevac
Aranđelovac
1
2
|
14.04.2010 16:00 | Badnjevac | 1 : 2 | Aranđelovac | |||||
14.04
16:00
Lokomotiva
Bare
2
2
|
14.04.2010 16:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Bare | |||||
14.04
16:00
Beli Orlovi
Partizan (D)
2
0
|
14.04.2010 16:00 | Beli Orlovi | 2 : 0 | Partizan (D) | |||||
14.04
16:00
Borac (Lj)
Borac (P)
1
8
|
14.04.2010 16:00 | Borac (Lj) | 1 : 8 | Borac (P) | |||||
14.04
16:00
Šumadinac (B)
Junkovac
2
1
|
14.04.2010 16:00 | Šumadinac (B) | 2 : 1 | Junkovac | |||||
14.04
16:00
Karađorđe (T)
Šumadija
2
2
|
14.04.2010 16:00 | Karađorđe (T) | 2 : 2 | Šumadija |
14.04
15:30
Sloga (B)
Sloga (K)
1
0
|
14.04.2010 15:30 | Sloga (B) | 1 : 0 | Sloga (K) |
14.04
15:30
Trešnjevka
Mladost
1
2
|
14.04.2010 15:30 | Trešnjevka | 1 : 2 | Mladost | |||||
14.04
15:30
Vihor
Levosoje
3
3
|
14.04.2010 15:30 | Vihor | 3 : 3 | Levosoje | |||||
14.04
15:30
Bukuroca
As
1
2
|
14.04.2010 15:30 | Bukuroca | 1 : 2 | As | |||||
14.04
15:30
Pavlovac
Alakince
1
2
|
14.04.2010 15:30 | Pavlovac | 1 : 2 | Alakince | |||||
14.04
15:30
Zufo
Hajduk
1
5
|
14.04.2010 15:30 | Zufo | 1 : 5 | Hajduk | |||||
14.04
15:30
Polet
Železničar (VB)
3
0
|
14.04.2010 15:30 | Polet | 3 : 0 | Železničar (VB) | |||||
14.04
15:30
Pčinja
Čelik
0
3
|
14.04.2010 15:30 | Pčinja | 0 : 3 | Čelik |
14.04
Rudna Glava
Krivelj
2
2
|
14.04.2010 | Rudna Glava | 2 : 2 | Krivelj | |||||
14.04
Slatina (N)
BSK
6
0
|
14.04.2010 | Slatina (N) | 6 : 0 | BSK | |||||
14.04
Poreč
Brestovac
1
1
|
14.04.2010 | Poreč | 1 : 1 | Brestovac | |||||
14.04
Miloševo
Brodoremont
0
4
|
14.04.2010 | Miloševo | 0 : 4 | Brodoremont | |||||
14.04
Zlot
Nemetali
3
0
|
14.04.2010 | Zlot | 3 : 0 | Nemetali | |||||
14.04
Dunav
Rajac
6
0
|
14.04.2010 | Dunav | 6 : 0 | Rajac | |||||
14.04
Ključ
Sloga
4
1
|
14.04.2010 | Ključ | 4 : 1 | Sloga |
14.04
Hercegovac
Obilić
1
2
|
14.04.2010 | Hercegovac | 1 : 2 | Obilić | |||||
14.04
Mladost (BP)
Mladost (NS)
2
1
|
14.04.2010 | Mladost (BP) | 2 : 1 | Mladost (NS) | |||||
14.04
Omladinac (S)
Bečej
2
4
|
14.04.2010 | Omladinac (S) | 2 : 4 | Bečej | |||||
14.04
Kabel
Srbobran
0
0
|
14.04.2010 | Kabel | 0 : 0 | Srbobran | |||||
14.04
Vrbas
Petrovaradin
1
0
|
14.04.2010 | Vrbas | 1 : 0 | Petrovaradin | |||||
14.04
Jedinstvo (R)
Slavija (NS)
2
0
|
14.04.2010 | Jedinstvo (R) | 2 : 0 | Slavija (NS) | |||||
14.04
Tvrdjava
Sremac
1
0
|
14.04.2010 | Tvrdjava | 1 : 0 | Sremac | |||||
14.04
Borac (Š)
Fruškogorac
1
0
|
14.04.2010 | Borac (Š) | 1 : 0 | Fruškogorac |
14.04
Stari Trstenik
Sloboda
3
0
|
14.04.2010 | Stari Trstenik | 3 : 0 | Sloboda | |||||
14.04
Mladost
Tomako Internacional
3
0
|
14.04.2010 | Mladost | 3 : 0 | Tomako Internacional | |||||
14.04
Morava
Gradina
4
1
|
14.04.2010 | Morava | 4 : 1 | Gradina | |||||
14.04
Jugovići
MZ Trstenik
3
0
|
14.04.2010 | Jugovići | 3 : 0 | MZ Trstenik | |||||
14.04
Stara Čaršija
Vinogradar
1
0
|
14.04.2010 | Stara Čaršija | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
14.04
Beli Orlovi
Omladinac
4
2
|
14.04.2010 | Beli Orlovi | 4 : 2 | Omladinac | |||||
14.04
Topoljak
Sloga
2
0
|
14.04.2010 | Topoljak | 2 : 0 | Sloga |
14.04
17:00
Dunav
GAK
3
0
|
14.04.2010 17:00 | Dunav | 3 : 0 | GAK |
14.04
19:30
Crvena zvezda
OFK Beograd
1
0
|
14.04.2010 19:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | OFK Beograd |
14.04
Zemun
Radnički (NB)
0
1
|
14.04.2010 | Zemun | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
14.04
Bežanija
Vojvodina
2
2
|
14.04.2010 | Bežanija | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
14.04
OFK Beograd
Jagodina
2
1
|
14.04.2010 | OFK Beograd | 2 : 1 | Jagodina | |||||
14.04
Borac (Č)
Radnički (N)
0
4
|
14.04.2010 | Borac (Č) | 0 : 4 | Radnički (N) | |||||
14.04
Čukarički Stankom
Šumadija Radnički 1923
2
0
|
14.04.2010 | Čukarički Stankom | 2 : 0 | Šumadija Radnički 1923 | |||||
14.04
Crvena zvezda
Voždovac
3
0
|
14.04.2010 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Voždovac | |||||
14.04
Sloga (K)
BSK Borča
0
2
|
14.04.2010 | Sloga (K) | 0 : 2 | BSK Borča |
14.04
Partizan
Zemun
0
1
|
14.04.2010 | Partizan | 0 : 1 | Zemun | |||||
14.04
OFK Beograd
Čukarički Stankom
0
0
|
14.04.2010 | OFK Beograd | 0 : 0 | Čukarički Stankom | |||||
14.04
Rad
Borac (Č)
2
3
|
14.04.2010 | Rad | 2 : 3 | Borac (Č) | |||||
14.04
Radnički (O)
Radnički (N)
0
2
|
14.04.2010 | Radnički (O) | 0 : 2 | Radnički (N) | |||||
14.04
Napredak
Timok
5
1
|
14.04.2010 | Napredak | 5 : 1 | Timok | |||||
14.04
Crvena zvezda
Mačva
4
1
|
14.04.2010 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Mačva | |||||
14.04
Sloga (K)
BSK Borča
3
0
|
14.04.2010 | Sloga (K) | 3 : 0 | BSK Borča |
14.04
Radnički (N)
Sloga (K)
2
1
|
14.04.2010 | Radnički (N) | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
14.04
Smederevo
ČSK Pivara
0
0
|
14.04.2010 | Smederevo | 0 : 0 | ČSK Pivara | |||||
14.04
Partizan
Jagodina
6
1
|
14.04.2010 | Partizan | 6 : 1 | Jagodina | |||||
14.04
Dubočica
Borac (Č)
1
0
|
14.04.2010 | Dubočica | 1 : 0 | Borac (Č) | |||||
14.04
Šumadija Radnički 1923
Zemun
0
0
|
14.04.2010 | Šumadija Radnički 1923 | 0 : 0 | Zemun | |||||
14.04
Napredak
Rad
0
0
|
14.04.2010 | Napredak | 0 : 0 | Rad | |||||
14.04
Crvena zvezda
OFK Beograd
3
1
|
14.04.2010 | Crvena zvezda | 3 : 1 | OFK Beograd | |||||
14.04
Morava
Bežanija
0
2
|
14.04.2010 | Morava | 0 : 2 | Bežanija |
14.04
18:00
Smederevo Vizura
BKK Radnički
71
87
|
14.04.2010 18:00 | Smederevo Vizura | 71 : 87 | BKK Radnički |
14.04
18:30
Tamiš
Crvena Zvezda
75
72
|
14.04.2010 18:30 | Tamiš | 75 : 72 | Crvena Zvezda | |||||
14.04
19:00
Borac
FMP
77
84
|
14.04.2010 19:00 | Borac | 77 : 84 | FMP | |||||
14.04
19:30
Metalac
Hemofarm
69
81
|
14.04.2010 19:30 | Metalac | 69 : 81 | Hemofarm |
14.04
Mladost Kolubara
Moravac
92
76
|
14.04.2010 | Mladost Kolubara | 92 : 76 | Moravac | |||||
14.04
Pro Tent
Trepča
71
58
|
14.04.2010 | Pro Tent | 71 : 58 | Trepča | |||||
14.04
Student
Jugobanat
77
67
|
14.04.2010 | Student | 77 : 67 | Jugobanat | |||||
14.04
Stara Pazova
Tamiš
63
57
|
14.04.2010 | Stara Pazova | 63 : 57 | Tamiš | |||||
14.04
Kraljevo
Šabac
75
67
|
14.04.2010 | Kraljevo | 75 : 67 | Šabac | |||||
14.04
Beočin
Bor
88
37
|
14.04.2010 | Beočin | 88 : 37 | Bor | |||||
14.04
Play Off
Kovin MT
94
62
|
14.04.2010 | Play Off | 94 : 62 | Kovin MT |
14.04
17:00
GIK Banat
VGSK
3
1
|
14.04.2010 17:00 | GIK Banat | 3 : 1 | VGSK |
14.04
18:00
Crvena Zvezda
Spartak
3
1
|
14.04.2010 18:00 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Spartak | 1:0 |
14.04
19:00
Čačak
Naisa
31
33
|
14.04.2010 19:00 | Čačak | 31 : 33 | Naisa |
14.04
ŽAK
TENT
10
7
|
14.04.2010 | ŽAK | 10 : 7 | TENT | 1:1 | ||||
14.04
Singidunum
Student
7
6
|
14.04.2010 | Singidunum | 7 : 6 | Student | 1:1 |
14.04
Szeged Beton
Partizan
9
13
|
14.04.2010 | Szeged Beton | 9 : 13 | Partizan |