XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 Sloga (L) - Morava (VH) 2:2
2 23.08.2009 Zloćudovo - Sloga (L) 6:1
3 29.08.2009 Sloga (L) - BSK Bujanovac 5:3
4 06.09.2009 Zaplanjac - Sloga (L) 1:0
5 12.09.2009 Sloga (L) - Vučje 5:1
6 16.09.2009 Žitorađa - Sloga (L) 2:1
7 19.09.2009 Sloga (L) - Pusta Reka 4:1
8 27.09.2009 Pukovac - Sloga (L) 2:1
9 03.10.2009 Sloga (L) - Napredak 4:0
10 11.10.2009 Jastrebac (B) - Sloga (L) 1:3
11 17.10.2009 Sloga (L) - Radan 3:0
12 21.10.2009 OFK Brzi Brod - Sloga (L) 2:1
13 24.10.2009 Sloga (L) - Bobište 3:2
14 31.10.2009 Topličanin - Sloga (L) 0:0
15 17.11.2009 Sloga (L) - Mladost (L) 4:0
16 15.11.2009 Mladost (B) - Sloga (L) 2:1
17 21.11.2009 Sloga (L) - Mladost (M) 1:0
18 28.11.2009 Morava (VH) - Sloga (L) 1:2
19 06.03.2010 14:30 Sloga (L) - Zloćudovo 3:0
20 21.03.2010 15:00 BSK Bujanovac - Sloga (L) 1:1
21 27.03.2010 15:30 Sloga (L) - Zaplanjac 2:0
22 31.03.2010 15:30 Vučje - Sloga (L) 2:0
23 03.04.2010 16:00 Sloga (L) - Žitorađa 0:2
24 10.04.2010 16:00 Pusta Reka - Sloga (L) 2:0
25 14.04.2010 16:00 Sloga (L) - Pukovac 2:2
26 17.04.2010 16:00 Napredak - Sloga (L) 1:2
27 24.04.2010 16:30 Sloga (L) - Jastrebac (B) 3:3
28 28.04.2010 16:30 Radan - Sloga (L) 3:1
29 01.05.2010 16:30 Sloga (L) - OFK Brzi Brod 4:1
30 09.05.2010 16:30 Bobište - Sloga (L) 1:3
31 15.05.2010 16:30 Sloga (L) - Topličanin 3:3
32 19.05.2010 16:30 Mladost (L) - Sloga (L) 0:3
33 23.05.2010 17:00 Sloga (L) - Mladost (B) 4:0
34 30.05.2010 17:00 Mladost (M) - Sloga (L) 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Žitorađa 34 24 3 7 75
2 Vučje 34 19 6 9 63
3 Zaplanjac 34 19 4 11 61
4 Sloga (L) 34 17 7 10 58
5 Radan (-1) 34 17 7 10 57
6 Zloćudovo 34 17 5 12 56
7 Morava (VH) 34 18 2 14 56
8 Pukovac 34 17 4 13 55
9 Pusta Reka 34 16 7 11 55
10 Mladost (B) 34 16 5 13 53
11 BSK Bujanovac (-1) 34 15 9 10 53
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Toplička okružna liga Topličanin (-1) 34 16 6 12 53
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Toplička okružna liga Jastrebac (B) (-1) 34 13 7 14 45
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Mladost (M) (-4) 34 11 6 17 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga OFK Brzi Brod 34 9 6 19 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga grupa Zapad Bobište (-2) 34 7 4 23 23
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Nišavska okružna liga Napredak (-1) 34 5 2 27 16
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Niška liga Mladost (L) (-1) 34 4 2 28 13