XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:00 Radnički (NP) - Bačka 1901 0:1
2 23.08.2014 17:00 Dinamo - Bačka 1901 2:1
3 30.08.2014 16:30 Bačka 1901 - Radnički (Š) 2:1
4 06.09.2014 16:30 Cement - Bačka 1901 2:1
5 16.09.2014 16:00 Bačka 1901 - Banat 1:2
6 20.09.2014 16:00 Sloga - Bačka 1901 2:0
7 27.09.2014 15:30 Bačka 1901 - ČSK Pivara 1:1
8 05.10.2014 15:30 Dunav - Bačka 1901 1:0
9 11.10.2014 15:00 Bačka 1901 - Radnički (SM) 2:1
10 19.10.2014 15:00 Dolina - Bačka 1901 0:0
11 25.10.2014 14:00 Bačka 1901 - Radnički (S) 0:3
12 02.11.2014 13:30 Senta - Bačka 1901 1:0
13 08.11.2014 13:00 Bačka 1901 - Tekstilac 3:2
14 15.11.2014 13:00 Vršac - Bačka 1901 0:3
15 22.11.2014 13:00 Bačka 1901 - PIK Prigrevica 1:0
16 14.03.2015 14:30 Bačka 1901 - Radnički (NP) 3:1
17 21.03.2015 14:30 Bačka 1901 - Dinamo 1:0
18 28.03.2015 15:00 Radnički (Š) - Bačka 1901 1:1
19 04.04.2015 15:30 Bačka 1901 - Cement 1:0
20 11.04.2015 16:00 Banat - Bačka 1901 0:0
21 15.04.2015 16:00 Bačka 1901 - Sloga 1:0
22 18.04.2015 16:00 ČSK Pivara - Bačka 1901 3:1
23 25.04.2015 16:00 Bačka 1901 - Dunav 3:0
24 02.05.2015 16:30 Radnički (SM) - Bačka 1901 1:0
25 09.05.2015 16:30 Bačka 1901 - Dolina 4:0
26 16.05.2015 16:30 Radnički (S) - Bačka 1901 0:4
27 20.05.2015 16:30 Bačka 1901 - Senta 2:0
28 23.05.2015 16:30 Tekstilac - Bačka 1901 3:5
29 30.05.2015 17:00 Bačka 1901 - Vršac 3:0
30 06.06.2015 17:00 PIK Prigrevica - Bačka 1901 0:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije ČSK Pivara 30 24 2 4 74
2 Senta 30 19 6 5 63
3 Bačka 1901 30 16 5 9 53
4 Dolina 30 14 9 7 51
5 Sloga 30 13 9 8 48
6 Radnički (SM) 30 12 9 9 45
7 Cement 30 11 10 9 43
8 Dunav 30 11 9 10 42
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona PIK Prigrevica 30 10 10 10 40
10 Beleška: Klub je ugašen, nastupaće u PFL pod imenom Dinamo 1945 Dinamo 30 12 4 14 40
11 Banat 30 8 12 10 36
12 Radnički (NP) 30 9 7 14 34
13 Radnički (Š) 30 8 10 12 34
14 Vršac 30 7 10 13 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Radnički (S) 30 4 7 19 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Bačka zona Tekstilac 30 1 3 26 6
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu