XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:30 Sloga (S) - Ribnica 1:1
2 23.08.2014 17:00 Ribnica - Radnički (V) 1:1
3 31.08.2014 16:30 Zlatar - Ribnica 3:2
4 06.09.2014 16:30 Ribnica - OFK Osečina 2:2
5 13.09.2014 16:00 Jedinstvo 1945 - Ribnica 0:0
6 20.09.2014 16:00 Ribnica - Polimlje 2:1
7 27.09.2014 15:30 Sloga 1940 - Ribnica 1:1
8 04.10.2014 15:30 Ribnica - Brezovica 0:0
9 11.10.2014 14:30 Zlatibor - Ribnica 3:0
10 18.10.2014 14:30 Ribnica - Zadrugar 0:1
12 01.11.2014 13:30 Ribnica - FAP 0:0
13 09.11.2014 13:30 Radnički Stobeks - Ribnica 3:0
14 15.11.2014 13:00 Sevojno - Ribnica 3:0
15 22.11.2014 13:00 Ribnica - Radjevac 2:0
16 21.03.2015 14:30 Ribnica - Sloga (S) 3:1
17 28.03.2015 14:30 Radnički (V) - Ribnica 2:1
18 04.04.2015 15:30 Ribnica - Zlatar 0:0
19 12.04.2015 15:30 OFK Osečina - Ribnica 2:0
20 18.04.2015 16:00 Ribnica - Jedinstvo 1945 0:0
21 22.04.2015 16:00 Polimlje - Ribnica 2:0
22 25.04.2015 16:00 Ribnica - Sloga 1940 2:1
23 03.05.2015 16:30 Brezovica - Ribnica 0:1
24 09.05.2015 16:30 Ribnica - Zlatibor 0:1
25 17.05.2015 16:30 Zadrugar - Ribnica 1:3
27 27.05.2015 17:00 FAP - Ribnica 2:0
28 30.05.2015 17:00 Ribnica - Radnički Stobeks 3:1
29 07.06.2015 17:30 Ribnica - Sevojno 6:3
30 14.06.2015 17:30 Radjevac - Ribnica 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad FAP 28 15 6 7 51
2 Zlatibor 28 13 11 4 50
3 Sloga 1940 28 13 11 4 50
4 Sloga (S) 28 11 7 10 40
5 Radnički (V) 28 10 9 9 39
6 OFK Osečina 28 10 9 9 39
7 Polimlje 28 10 8 10 38
8 Zadrugar 28 10 8 10 38
9 Radnički Stobeks 28 11 4 13 37
10 Radjevac 28 10 6 12 36
11 Jedinstvo 1945 28 8 10 10 34
12 Brezovica 28 9 6 13 33
13 Ribnica 28 8 9 11 33
14 Zlatar 28 7 7 14 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatiborska okružna liga Sevojno 28 5 9 14 24
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu