XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 606 utakmica za dan
Nedelja, 7 Jun 2015

Fudbal

07.06.2015 17:30 Jedinstvo 1 : 1 Loznica
07.06.2015 17:30 Pobeda 0 : 2 Smederevo 1924
07.06.2015 17:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 Šumadija
07.06.2015 17:30 Karađorđe 3 : 1 Bane
07.06.2015 17:30 Ozren 2 : 0 Tabane 1970
07.06.2015 17:30 Radan 2 : 1 Dinamo
07.06.2015 17:30 Kopaonik 4 : 0 Hajduk Veljko
07.06.2015 17:30 Radnički (S) 3 : 1 Sloga
07.06.2015 17:00 Brodarac 1947 3 : 2 BASK
07.06.2015 17:00 Srem 2 : 0 IMT
07.06.2015 17:00 Železnik Lasta 0 : 0 Radnički (O)
07.06.2015 17:00 Dorćol 2 : 1 Budućnost
07.06.2015 17:00 IM Rakovica 1 : 2 Turbina
07.06.2015 17:00 Hajduk 0 : 12 Teleoptik
07.06.2015 17:00 Zemun 3 : 0 GSP Polet
07.06.2015 17:00 Sopot 2 : 2 Žarkovo
07.06.2015 17:30 Omladinac 3 : 0 Takovo
07.06.2015 17:30 Partizan 1 : 2 Tutin
07.06.2015 17:30 Mokra Gora 7 : 3 Metalac
07.06.2015 17:30 Slavija 2 : 0 Orlovac
07.06.2015 17:30 Rudar (Bresnica) 0 : 2 Polet
07.06.2015 17:30 Trepča 1 : 0 Vodojaža
07.06.2015 17:30 Dragačevo 2 : 1 Sloboda
07.06.2015 17:30 Braća Vuković 6 : 1 Rudar (Baljevac)
07.06.2015 17:30 Mihajlovac 1934 4 : 0 RSK
07.06.2015 17:30 Morava 3 : 2 Gruža
07.06.2015 17:30 Sloboda 6 : 1 Lepenica
07.06.2015 17:30 Napredak 5 : 6 Obilić
07.06.2015 17:30 Homoljac 1 : 1 Železničar (P)
07.06.2015 17:30 Sloga (B) 3 : 1 Mladi radnik (R)
07.06.2015 17:30 Borac 4 : 1 Šumadinac (B)
07.06.2015 17:30 Basarac 3 : 4 VGSK
07.06.2015 17:30 Ribnica 6 : 3 Sevojno
07.06.2015 17:30 Radnički Stobeks 1 : 1 Radjevac
07.06.2015 17:30 FAP 3 : 1 Sloga (S)
07.06.2015 17:30 Zadrugar 3 : 1 Zlatar
07.06.2015 17:30 Zlatibor 5 : 2 OFK Osečina
07.06.2015 17:30 Brezovica 1 : 2 Jedinstvo 1945
07.06.2015 17:30 Sloga 1940 1 : 0 Polimlje
07.06.2015 17:30 Župa 3 : 1 Trajal
07.06.2015 17:30 Poljoprivrednik 3 : 1 SFS Borac
07.06.2015 17:30 Jedinstvo (M) 3 : 3 Juhor
07.06.2015 17:30 Kosanica 3 : 1 FUD
07.06.2015 17:30 Temnić 1924 7 : 0 Dragocvet
07.06.2015 17:30 Rudar Alpos 4 : 1 Kablovi
07.06.2015 17:30 Moravica 5 : 4 Svrljig
07.06.2015 17:30 Bukovik 1 : 0 Rudar (P)
07.06.2015 17:30 Pukovac 3 : 0 Rudar (B)
07.06.2015 17:30 Jedinstvo (BP) 0 : 3 Mladost
07.06.2015 17:30 Jablanica 5 : 1 Balkanski
07.06.2015 17:30 Bobište 1 : 2 Pusta Reka
07.06.2015 17:30 Sloboda 0 : 3 SFK Morava
07.06.2015 17:30 Vlasina 6 : 1 SFK Moravac
07.06.2015 17:00 Budućnost 4 : 2 Kupinovo
07.06.2015 17:00 Crvena zvezda 3 : 3 Jedinstvo (SP)
07.06.2015 17:00 Sremac Vojka 1 : 1 Hajduk
07.06.2015 17:00 Kabel 0 : 1 Index
07.06.2015 17:00 Mladost 7 : 1 Borac
07.06.2015 17:00 Omladinac 5 : 0 LSK Laćarak
07.06.2015 17:00 Ljukovo 7 : 3 Jugović
07.06.2015 18:00 OFK Ras 3 : 1 Kraljevo Hajduk
07.06.2015 18:00 Borac 1 : 2 Goč
07.06.2015 18:00 Radnik 2 : 1 Pazar Juniors 2011
07.06.2015 18:00 Gruža 3 : 1 Mataruge
07.06.2015 18:00 Polet 3 : 1 Radnički
07.06.2015 18:00 Granit 2 : 0 Ibar
07.06.2015 18:00 Karađorđe 3 : 4 Ribnica
07.06.2015 18:00 Lazac 1 : 2 Budućnost
07.06.2015 17:00 Arsenal 2 : 0 Sloga (D)
07.06.2015 17:00 Budućnost 1 : 2 Sloboda
07.06.2015 17:00 Vinogradi DB 3 : 6 Korićani
07.06.2015 17:00 Mladost (P) 1 : 2 Borac
07.06.2015 17:00 Sušica 7 : 0 Šumadinac
07.06.2015 17:00 Mladost 1 : 2 Banjani
07.06.2015 17:00 Joševa 1 : 1 Tešnjar
07.06.2015 17:00 Sovljak 2 : 3 Kolubara
07.06.2015 17:00 ZSK 4 : 1 Rubribreza
07.06.2015 17:00 Tulari 4 : 0 Junior Novo Naselje
07.06.2015 18:00 Hajduk Stanko 3 : 0 BMR Petlovača
07.06.2015 18:00 Drina 3 : 0 Gučevo
07.06.2015 18:00 Lipolist 3 : 0 Borac (L)
07.06.2015 18:00 Jedinstvo (MZ) 0 : 2 Podrinje
07.06.2015 18:00 Provo 2 : 3 Jadar
07.06.2015 18:00 Jedinstvo (Š) 2 : 1 Antimon
07.06.2015 18:00 Mladost (P) 2 : 0 Borac (V)
07.06.2015 10:00 Šumadija 5 : 3 Partizan (D)
07.06.2015 17:30 ŽSK 3 : 0 Karađorđe
07.06.2015 17:30 Vinča 1 : 1 Aranđelovac
07.06.2015 17:30 Banja 0 : 2 Omladinac
07.06.2015 17:30 Borac 3 : 0 Šumadinac (S)
07.06.2015 17:30 BSK 2 : 1 Šumadinac (N)
07.06.2015 17:30 Napredak 1936 4 : 2 Zadrugar (T)
07.06.2015 17:30 Đerdap 2 : 1 Šapine
07.06.2015 17:30 Mladost (B) 7 : 0 Mlava (ML)
07.06.2015 17:30 Trgovački 2 : 1 Integral
07.06.2015 17:30 Krilaš 2 : 1 Sloga (B)
07.06.2015 17:30 Mlava (B) 1 : 2 Rudar (K)
07.06.2015 17:30 Petar Dobrnjac 2 : 1 Vojvoda Milenko
07.06.2015 17:30 Polet (SD) 2 : 1 Makce
07.06.2015 17:00 7. Juli 3 : 2 Železničar (S)
07.06.2015 17:00 Jedinstvo (K) 0 : 1 Mladi borac
07.06.2015 17:00 Vodice 5 : 3 Šumadija
07.06.2015 17:00 Proleter 5 : 0 SASK
07.06.2015 17:00 Budućnost (MK) 1 : 4 Železničar (K)
07.06.2015 17:00 Sloga (M) 4 : 0 Budućnost (R)
07.06.2015 17:00 Pobeda 6 : 0 Osipaonica
07.06.2015 18:00 Kušiljevo 3 : 1 Budućnost
07.06.2015 18:00 Sloga (DV) 3 : 0 Mladost (K)
07.06.2015 18:00 Mladost (J) 3 : 0 Sloga (V)
07.06.2015 18:00 BSK 3 : 4 Bratstvo
07.06.2015 18:00 Morava 1918 2 : 0 Mladi radnik
07.06.2015 18:00 OFK Tekstilac 3 : 0 OFK Bratstvo
07.06.2015 18:00 Morava 7 : 0 Mladost (D)
07.06.2015 18:00 Napredak (D) 2 : 3 Napredak (Z)
07.06.2015 17:30 Pobeda 7 : 3 Dobrič
07.06.2015 17:30 Dunđerski 4 : 0 Omladinac
07.06.2015 17:30 Nikodije Stojanović Tatko 2 : 2 Kosovac
07.06.2015 17:30 Mladost 1982 1 : 0 Jug Bogdan
07.06.2015 17:30 Mačkovac 6 : 3 Vinogradar
07.06.2015 17:30 Gradina 1 : 0 Šanac
07.06.2015 17:30 Jedinstvo 1936 7 : 2 Čitluk
07.06.2015 17:30 Bošnjane 3 : 0 Sloga (D)
07.06.2015 17:30 Omladinac 2 : 4 Naupare
07.06.2015 17:30 Trudbenik 5 : 2 Jastrebac
07.06.2015 17:30 Mladi radnik 3 : 2 Mladost
07.06.2015 17:30 Gornji Stepoš 4 : 3 13. April
07.06.2015 17:30 Maglić 3 : 2 Vojvodina
07.06.2015 17:30 Mladost 2 : 0 Krila Krajine
07.06.2015 17:30 Sutjeska 6 : 5 Titel
07.06.2015 17:30 Hajduk 8 : 0 Kulpin
07.06.2015 17:30 Mladost Radost 1 : 7 Bečej 1918
07.06.2015 17:30 Budućnost 2 : 5 Tvrdjava
07.06.2015 17:30 Stari Grad 2 : 1 Borac
07.06.2015 17:00 Radnički 2 : 4 Hrtkovci
07.06.2015 17:00 PSK Putinci 5 : 2 Hajduk 1932
07.06.2015 17:00 Sloven 2 : 1 Jadran
07.06.2015 17:00 Budućnost 2 : 0 Napredak
07.06.2015 17:00 Hajduk (D) 3 : 0 Sremac Graničar 1924
07.06.2015 17:00 Partizan 5 : 0 Rudar
07.06.2015 17:00 Donji Petrovci 0 : 3 1. Maj
07.06.2015 17:00 OFK Zeka Buljubaša 1 : 3 Hajduk 1925 Podunavac
07.06.2015 17:30 Njegoš 2 : 2 Bačka
07.06.2015 17:30 Potisje 2 : 4 Bajša
07.06.2015 17:30 Čoka 2 : 3 Radnički 1905
07.06.2015 17:30 Olimpija 1 : 2 Vinogradar
07.06.2015 17:30 Palić 2 : 7 Proleter
07.06.2015 17:30 Krivaja 3 : 1 Sloga
07.06.2015 17:30 Panonija IM Topola 4 : 1 Obilić
07.06.2015 17:00 Stanišić 1 : 4 Sloga
07.06.2015 17:00 Terekveš 3 : 0 Graničar (R)
07.06.2015 17:00 Dunav 5 : 3 Omladinac (B)
07.06.2015 17:00 Mladost 3 : 5 Rusin
07.06.2015 17:00 Hajduk 2 : 3 Kula
07.06.2015 17:00 Kordun 2 : 1 Polet (K)
07.06.2015 17:00 Lipar 4 : 1 Graničar (G)
07.06.2015 17:00 BSK 2 : 3 Omladinac (D)
07.06.2015 18:00 Jugoslavija 6 : 0 Radnički (B)
07.06.2015 18:00 Mladost (O) 7 : 1 Hajdučica
07.06.2015 18:00 Budućnost (A) 2 : 2 Crvena zvezda
07.06.2015 18:00 Slavija 4 : 0 Partizan (G)
07.06.2015 18:00 Mladost (V) 3 : 1 Jedinstvo Stević
07.06.2015 18:00 Omladinac (D) 0 : 1 Vulturul
07.06.2015 18:00 Polet 0 : 0 Vojvodina
07.06.2015 18:00 Sloga (BNS) 4 : 2 BAK
07.06.2015 17:30 Zadrugar 5 : 3 Crvena zvezda
07.06.2015 17:30 Mladost 2 : 6 Vojvodina 1928
07.06.2015 17:30 Omladinac 4 : 1 Radnički 1911
07.06.2015 17:30 ŽAK 5 : 0 Vojvodina (B)
07.06.2015 17:30 Borac 1 : 0 Begej
07.06.2015 17:30 Napredak 3 : 0 Naftagas
07.06.2015 17:00 OFK Zabrežje 2 : 3 Rušanj
07.06.2015 17:00 Vranić 3 : 6 Prva Iskra
07.06.2015 17:00 Budućnost (Z) 3 : 0 Šumadija (Š)
07.06.2015 17:00 Strelac 1 : 0 Napredak (M)
07.06.2015 10:00 Borac (L) 1 : 1 Mladost (B)
07.06.2015 17:00 Veliki Borak 3 : 1 Radnički (R)
07.06.2015 17:00 Mladost (C) 1 : 6 Mladost (Č)
07.06.2015 17:00 Heroj 1925 2 : 4 Kosmaj
07.06.2015 17:00 Selo Mladenovac 3 : 4 Kovačevac
07.06.2015 10:00 Torlak 4 : 1 OFK Leštane
07.06.2015 17:00 Velika Krsna 0 : 1 Vlaška
07.06.2015 17:00 Pudarci 2 : 1 Dunavac (G)
07.06.2015 17:00 Podunavac (R) 0 : 2 Pinosava
07.06.2015 17:30 Orljane 4 : 5 Zemljoradnik
07.06.2015 17:30 Mladi radnik 4 : 2 Knežica
07.06.2015 17:30 Radnički 1924 (K) 2 : 0 Radnički 1947 (Č)
07.06.2015 17:30 Rutevac 3 : 5 Jedinstvo
07.06.2015 17:30 Koprijan 1975 1 : 0 Palilula
07.06.2015 17:30 Naša krila 1936 2 : 2 Zaplanjac
07.06.2015 17:30 Morava 0 : 1 Rasovača
07.06.2015 17:30 Čekmin 2 : 1 Železničar
07.06.2015 17:30 Plantaža 0 : 2 Jedinstvo (GS)
07.06.2015 17:30 Zloćudovo 1 : 0 Budućnost
07.06.2015 17:30 Vučje 1 : 5 Progres
07.06.2015 17:30 Šumadija 6 : 0 Mladi borac
07.06.2015 17:30 OFK Brza 1 : 1 Umac
07.06.2015 17:30 Sloga 6 : 0 Mladost
07.06.2015 17:30 Radnički 2 : 0 Jedinstvo (G)
07.06.2015 17:30 Borac 0 : 1 Padež
07.06.2015 17:30 Tanasko Rajić 1 : 2 Jedinstvo
07.06.2015 17:30 Napredak 2 : 3 Spartak
07.06.2015 17:30 Vladimir Durković 1 : 6 Zadrugar
07.06.2015 17:30 Željuša 6 : 0 Dragoš
07.06.2015 17:30 Gnjilan 6 : 0 Mladost
07.06.2015 17:30 Branik 1 : 0 Ključ
07.06.2015 17:30 Krivelj 4 : 0 Blizna
07.06.2015 17:30 Radnički 1 : 1 Poreč
07.06.2015 17:30 Šarbanovac 3 : 0 Deli Jovan
07.06.2015 17:30 Rudna Glava 2 : 2 Slatina (B)
07.06.2015 17:30 Majdanpek 4 : 1 Sloga
07.06.2015 17:30 Morava 3 : 4 Vrtište
07.06.2015 17:30 OFK Brzi Brod 3 : 0 Crvena zastava
07.06.2015 17:30 Budućnost (PK) 3 : 1 Proleter (M)
07.06.2015 17:30 Sloga 2 : 1 Osnić
07.06.2015 17:30 OFK Knjaz 1 : 0 Svrljiška topla
07.06.2015 17:30 Omladinac 3 : 0 OFK 019 Zaječar
07.06.2015 17:30 Trebič 3 : 0 Borac
07.06.2015 18:00 Vojvodina (CC) 4 : 3 Dunav
07.06.2015 18:00 Dobrica 3 : 4 Jedinstvo (V)
07.06.2015 18:00 Borac (VG) 3 : 2 Potporanj
07.06.2015 18:00 Borac (VS) 0 : 3 Vladimirovac
07.06.2015 18:00 Partizan (K) 4 : 2 Ševac
07.06.2015 18:00 Karaš (J) 3 : 2 Vojvodina (S)
07.06.2015 18:00 Ratar 3 : 1 Partizan (U)
07.06.2015 17:30 Napredak 4 : 2 OFK Brestač
07.06.2015 17:30 Sloga 3 : 3 Noćaj
07.06.2015 17:30 Graničar (K) 3 : 0 Fruška Gora
07.06.2015 17:30 Borac (K) 4 : 2 ČSK 1939
07.06.2015 17:30 Podrinje 4 : 0 Fruškogorac
07.06.2015 17:30 Graničar (G) 2 : 1 Jedinstvo (P)
07.06.2015 17:30 Obilić 1993 1 : 2 Borac (M)
07.06.2015 17:30 Jedinstvo (M) 1 : 0 Železničar
07.06.2015 Omladinac 3 : 2 Naftagas
07.06.2015 ASK 1 : 1 Potisje
07.06.2015 Proleter 2006 6 : 0 Rusanda
07.06.2015 Borac 1 : 2 OFK Gradnulica
07.06.2015 Lehel 5 : 0 ŽFK Banat Bagljaš
07.06.2015 Banat 6 : 2 OFK Klek
07.06.2015 17:00 Bačka 6 : 2 Miletić
07.06.2015 17:00 Sloga 2 : 6 Hajduk
07.06.2015 17:00 Budućnost 3 : 1 Jedinstvo (BPS)
07.06.2015 17:00 Jedinstvo (G) 2 : 0 Vojvodina
07.06.2015 17:00 Mladost 1 : 2 Napredak
07.06.2015 17:00 Obilić 1 : 3 Iskra
07.06.2015 17:30 Omladinac 3 : 0 Moravac
07.06.2015 17:30 Kumarevo 65 1 : 0 OFK Morava
07.06.2015 17:30 Morava (G) 5 : 1 Gradac
07.06.2015 11:00 Lemind 1953 7 : 2 Navalin
07.06.2015 17:30 Mladost (DL) 3 : 0 Jedinstvo
07.06.2015 17:30 Sloboda 4 : 0 Bratstvo
07.06.2015 17:30 Marjan MB 2 : 2 Mladost (B)
07.06.2015 18:00 Sloga 4 : 3 Radnik
07.06.2015 18:00 Drina 4 : 2 Cer
07.06.2015 18:00 Gorki 5 : 1 Budućnost
07.06.2015 18:00 Napredak 1 : 0 Majur
07.06.2015 18:00 Partizan 3 : 1 Duško
07.06.2015 18:00 Milan Orlić 3 : 2 Mladost (DB)
07.06.2015 18:00 7. Juli 1 : 3 Cerova
07.06.2015 18:00 Čobanče 5 : 4 Sloga (S)
07.06.2015 18:00 Sloga (LŠ) 4 : 5 Cer
07.06.2015 18:00 Stolice 2 : 1 Jedinstvo
07.06.2015 18:00 Velika Reka 3 : 2 Studenac
07.06.2015 17:30 Rubin (Z) 2 : 5 Mladost (DK)
07.06.2015 17:30 Rubin (DS) 1 : 2 Župski biseri
07.06.2015 17:30 Stari Trstenik 1 : 1 14. Oktobar
07.06.2015 17:30 Sloga 2 : 2 Polet 57
07.06.2015 17:30 Beli Orlovi 3 : 3 Varvarin
07.06.2015 11:00 Sloga 8 : 2 OFK Rutevac 1908
07.06.2015 11:00 Polet (V) 6 : 0 Vukašinovac
07.06.2015 17:30 Napredak 2012 8 : 2 Tempo
07.06.2015 17:30 Polet (R) 6 : 3 OFK Sloga
07.06.2015 17:00 Iskra 4 : 0 Jadar 2013
07.06.2015 17:00 Rajac 0 : 2 Polet
07.06.2015 17:00 Ribnikar 3 : 1 Milenko Pavlović
07.06.2015 17:00 Liplje 1 : 1 Komanice
07.06.2015 17:00 Kolubara 2 2 : 1 Borac
07.06.2015 17:00 Gradac 1 : 3 Beloševac
07.06.2015 11:00 Žabare 3 : 1 Misača
07.06.2015 11:00 Mladi rudar 5 : 2 B 2000
07.06.2015 17:30 Mladost 0 : 0 Radoje Domanović
07.06.2015 17:30 Trnava 3 : 0 Proleter
07.06.2015 17:30 Plaskovac 3 : 0 Maskar
07.06.2015 17:30 Ranilović 3 : 4 Jasenica
07.06.2015 17:30 Dragoš 1 : 2 Omladinac (Š)
07.06.2015 17:30 Omladinac (B) 0 : 3 Rade Milošević
07.06.2015 17:30 Omladinac (S) 3 : 1 BSK 1924
07.06.2015 17:30 Mladost 4 : 3 Borac
07.06.2015 17:30 Budućnost 2 : 3 Rudar
07.06.2015 17:30 Radnički 4 : 2 Napredak 1927
07.06.2015 17:30 Dizel 3 : 0 Napredak (B)
07.06.2015 17:30 Dunavac 2 : 3 OFK Braničevo
07.06.2015 17:30 Kurjače 3 : 2 Sloga (Ć)
07.06.2015 17:30 Žitkovica 5 : 2 Polet (V)
07.06.2015 17:30 Sloga (D) 2 : 2 Jedinstvo (Lj)
07.06.2015 17:30 Vihor 3 : 2 Jedinstvo (D)
07.06.2015 17:30 Napredak 1934 7 : 6 Borac (K)
07.06.2015 Zadrugar 3 : 3 Čačak 94
07.06.2015 11:00 Rakova 0 : 2 Budućnost
07.06.2015 Planinac 0 : 2 Morava (K)
07.06.2015 BIP 2 : 0 Premeća
07.06.2015 Vujan 1 : 1 Strelac
07.06.2015 Kej 4 : 0 Lugovi
07.06.2015 17:00 Popadić 4 : 1 Gornji Mušić
07.06.2015 17:00 Seljak 3 : 2 21. oktobar
07.06.2015 17:00 Mladost Teferič 3 : 1 Hajduk
07.06.2015 17:00 Srbija 3 : 0 Kremenac
07.06.2015 17:00 Zastava 1 : 0 Botunje
07.06.2015 17:00 Šumadija 1934 4 : 0 Azbest
07.06.2015 17:00 Sloga 1 : 0 Žeželj
07.06.2015 17:30 Bega 2 : 8 Olimpija
07.06.2015 17:30 Budućnost 0 : 3 1.Oktobar
07.06.2015 17:30 Proleter 1 : 4 Roham
07.06.2015 17:30 Sloga 1948 (M) : Mladost (DK)
07.06.2015 17:30 Čegar 1946 (DM) : Delijski Vis
07.06.2015 17:30 Sečanica : Čegar 2013 (K)
07.06.2015 17:30 Vulkan 1963 : Stevan Nešticki
07.06.2015 17:30 Mladost 1954 (DM) : Morava 1949
07.06.2015 Strmovo 1968 5 : 1 Sloga
07.06.2015 17:30 Glumač 4 : 1 Trešnjica
07.06.2015 17:30 Avijatičar 6 : 0 Ježevica
07.06.2015 17:30 Lazarica 7 : 1 Borac
07.06.2015 17:30 Bakionica 4 : 1 Pobeda
07.06.2015 17:30 Plavi Tok 0 : 1 Blagaja
07.06.2015 17:30 Savinac 1933 3 : 0 Gorobilje
07.06.2015 17:30 Sečica 5 : 2 Duškovci
07.06.2015 17:30 Velereč 94 1 : 6 Brezak
07.06.2015 17:30 Mladost 09 4 : 6 Šumadija
07.06.2015 17:30 Majdan 4 : 0 Šilopaj
07.06.2015 17:30 Takovski Ustanak 3 : 0 Mladi rudar
07.06.2015 17:30 Samarinovac 2 : 3 Malajnica
07.06.2015 17:30 Miloševo 3 : 1 Polet
07.06.2015 17:30 Kovilovo 3 : 0 Urovica
07.06.2015 17:30 Čubra 3 : 0 Srbovo
07.06.2015 17:30 Ratar 3 : 0 Graničar
07.06.2015 17:30 BSK 1934 0 : 1 Smedovac
07.06.2015 17:30 OFK Tamnič 0 : 3 OFK Sikole
07.06.2015 17:30 Velika reka 2 : 5 Omladinac
07.06.2015 17:30 Napredak 9 : 0 Velika Vrbica
07.06.2015 17:30 Mala Vrbica 2 : 0 Koča Andjelković
07.06.2015 17:30 Rtkovo 1 : 1 Pontes
07.06.2015 17:30 Lovćen 3 : 0 Lokomotiva
07.06.2015 17:30 Egeta 3 : 0 Kladušnica
07.06.2015 17:00 Rudar 2 : 7 Gunjevac
07.06.2015 17:00 Tvrdojevac 4 : 0 Kalenić
07.06.2015 17:00 Dimitrije Tucović 2 : 3 Stepanje
07.06.2015 17:00 Crvena Jabuka 0 : 3 Omladinac
07.06.2015 17:00 Polet 4 : 3 Polet
07.06.2015 17:00 Proleter 1 : 1 OFK Stublenica
07.06.2015 17:30 Bjelica 2 : 1 Sloga
07.06.2015 17:30 Gorušica 4 : 1 Prilike
07.06.2015 17:30 Vrelo 3 : 0 Jelica
07.06.2015 17:30 Brezova 6 : 5 Jedinstvo
07.06.2015 11:00 Karađorđe 1 : 1 Sloga
07.06.2015 17:30 Marjan 6 : 2 Kotlenik
07.06.2015 17:30 Beli Orlovi 1 : 2 Kusovac
07.06.2015 17:30 Grivac 0 : 0 Bare
07.06.2015 17:30 Lokomotiva 2 : 0 Mladost MG
07.06.2015 17:30 Pobeda 1 : 0 Mladost (R)
07.06.2015 18:00 Pričinović 4 : 1 Galeb
07.06.2015 18:00 Jevremovac 7 : 1 Sloga Trgošped
07.06.2015 18:00 Karađorđe 3 : 2 Trešnjevka
07.06.2015 18:00 Vojvoda Stepa Stepanović 0 : 2 Cerić
07.06.2015 18:00 Mladost (PP) 2 : 0 Volujac
07.06.2015 18:00 Vlašić 0 : 3 Dobrava
07.06.2015 18:00 Mladost (Z) 3 : 0 Sloga (K)
07.06.2015 18:00 Radnički (K) 6 : 1 Mrovska
07.06.2015 18:00 Karaš (K) 2 : 0 Vinogradar
07.06.2015 18:00 Vitorul 0 : 3 Hajduk
07.06.2015 18:00 Omladinac 4 : 3 Pobeda
07.06.2015 18:00 Jedinstvo (O) 3 : 1 Radnički 1927
07.06.2015 17:30 Dunav 0 : 3 Sloga (L)
07.06.2015 17:30 Sopot 4 : 0 Ljubičevo
07.06.2015 17:30 Zemljoradnik 0 : 2 Pobeda
07.06.2015 17:30 Napredak 1947 4 : 1 Stig 1955
07.06.2015 17:30 Proleter 4 : 1 Dunavac
07.06.2015 17:30 Napredak (P) 4 : 1 Sloga (D)
07.06.2015 18:00 Torpedo 4 : 0 Sloga 1949
07.06.2015 18:00 Dragojevac 4 : 3 Skupljen 2013
07.06.2015 18:00 Petrovac 74 4 : 5 Krnule 09
07.06.2015 18:00 Sloga (R) 2 : 4 Polet
07.06.2015 17:30 Lazarevac 3 : 4 Polet
07.06.2015 17:30 OFK Radnički 2 : 3 BSK
07.06.2015 17:30 Bistrica 1 : 0 Sloboda
07.06.2015 17:30 Budućnost 2 : 0 Rudar
07.06.2015 17:30 OFK Burovo 4 : 3 Vreoci
07.06.2015 17:30 Šumadija 4 : 0 Mladi borac
07.06.2015 17:30 TEK Sloga 6 : 0 Mladi radnik
07.06.2015 18:00 Jedinstvo 0 : 4 Heroj
07.06.2015 18:00 Omladinac 7 : 2 Budućnost (L)
07.06.2015 15:30 Popovac 0 : 3 Železničar
07.06.2015 Jašunja 3 : 3 Jedinstvo
07.06.2015 Car Uroš 10 : 1 Sremski vitezovi
07.06.2015 Mladost (P) 2 : 4 Vojvodina
07.06.2015 Sloga 1 : 2 Borac
07.06.2015 Planinac 6 : 2 OFK Kraljevci
07.06.2015 Jedinstvo 2 : 0 Sremac
07.06.2015 27. Oktobar 0 : 5 Mladost (B)
07.06.2015 Polet 5 : 1 Fruškogorac
07.06.2015 Rudar 1973 1 : 4 Real
07.06.2015 Atletiko 1 : 1 BSK
07.06.2015 Borac (S) 3 : 0 Borac (J)
07.06.2015 Sloga 3 : 1 Polet
07.06.2015 Krušedol 4 : 2 Fruškogorac
07.06.2015 Napredak 1 : 2 OFK Bosut
07.06.2015 Sloboda 2 : 4 Sloga (Č)
07.06.2015 Borac (R) 0 : 0 Srem
07.06.2015 Sloga (Z) 1 : 2 BSK
07.06.2015 Borac (VR) 4 : 0 Grgurevci
07.06.2015 Sremac 8 : 1 Planinac
07.06.2015 17:30 Sinđelić 2 : 1 OFK Bačinci
07.06.2015 17:30 Omladinac (B) 2 : 3 Jednota
07.06.2015 17:30 Jedinstvo 1 : 1 Hajduk
07.06.2015 17:30 Omladinac (M) 3 : 1 Napredak
07.06.2015 17:30 OFK Bikić 3 : 0 Sremac
07.06.2015 17:30 Graničar 2 : 1 OFK Bingula
07.06.2015 17:30 Bratstvo 1 : 0 Borac
07.06.2015 17:00 Paune 2 : 1 Mladost (VK)
07.06.2015 11:00 Zadrugar 0 : 3 Lukavac
07.06.2015 17:00 Kotešica 9 : 0 Brđanac
07.06.2015 17:00 Mali korak 4 : 4 Dupljaj
07.06.2015 17:00 OFK Povlen 3 : 2 Mladi radnik
07.06.2015 11:00 Žabari 1 : 1 Bujačić
07.06.2015 17:00 Lisović 8 : 0 Beljina
07.06.2015 18:00 Partizan (M) 3 : 2 OFK Borac
07.06.2015 18:00 Sloboda 2 : 1 Morava (R)
07.06.2015 18:00 Omladinac 0 : 1 Šantarovac
07.06.2015 18:00 Jedinstvo 2 : 0 Bresje
07.06.2015 17:00 Zvezda 2 : 3 OFK Urovci
07.06.2015 17:00 Krtinska 5 : 0 Trstenica
07.06.2015 17:00 Omladinac 3 : 0 Poljane
07.06.2015 17:00 Borac 7 : 1 Belo Polje
07.06.2015 17:00 Duboko 2 : 0 Polet
07.06.2015 17:00 Posavina 0 : 0 Vukićevica
07.06.2015 17:00 Rvati 7 : 1 Jedinstvo
07.06.2015 Prva Iskra 2 : 4 Granit
07.06.2015 Mladost (DD) 4 : 2 Hajduk
07.06.2015 Jelav 1 : 3 Rudar
07.06.2015 17:30 Vinogradar 0 : 1 Sloboda 1948
07.06.2015 17:30 Omladinac 5 : 0 Rujišnik
07.06.2015 17:30 Stragari 0 : 3 Topoljak
07.06.2015 11:00 Sloboda 5 : 3 Napredak (BP)
07.06.2015 11:00 Stojan Lazarac 3 : 0 Mladost (O)
07.06.2015 11:00 Šumice 2 : 2 Omladinac
07.06.2015 17:30 Vis 7 : 1 OFK Rogača
07.06.2015 14:30 Sloga 2012 : Mladost
07.06.2015 14:30 Rudar 2012 0 : 5 Mladost
07.06.2015 17:30 Vojvoda 0 : 1 Drlupa
07.06.2015 17:00 Sloga 1980 2 : 1 Dobrič 1974
07.06.2015 17:30 Sloga 7 : 6 Jedinstvo
07.06.2015 17:30 Pomoravlje 11 : 2 Proleter
07.06.2015 17:30 Budućnost 2 : 2 Mladost
07.06.2015 17:30 BSK 2 : 1 Udarnik
07.06.2015 10:00 Mlava 5 : 2 OFK Selište
07.06.2015 17:30 Polet (Š) : Pepeljevac 1947
07.06.2015 17:30 Jablanica : Drugari
07.06.2015 17:30 Grkljane : Modrica
07.06.2015 OFK Gnjila 4 : 0 Mladi Gorani
07.06.2015 Garevina 2 : 2 Vražogrnac
07.06.2015 Mladost (G) 1 : 2 Mladost (R)
07.06.2015 17:00 Ivanča 2 : 2 Omladinac
07.06.2015 17:00 Omladinac 3 : 0 Napredak (D)
07.06.2015 17:00 Napredak (M) 0 : 2 Sloga
07.06.2015 17:00 Šepšin 1 : 2 Borac
07.06.2015 17:00 Budućnost 1 : 4 Sloga
07.06.2015 17:30 Jedinstvo 0 : 3 Budućnost
07.06.2015 17:30 Mladi Radnik 5 : 1 Sindjelić
07.06.2015 Zvijezda Brgule 5 : 1 Velež
07.06.2015 Famos 3 : 1 Mladost (BS)
07.06.2015 Mladost (R) 4 : 3 Lokomotiva
07.06.2015 Proleter 5 : 4 Sloga Junajted
07.06.2015 Gorica 3 : 1 Jedinstvo
07.06.2015 Ilićka 01 2 : 0 Radnički
07.06.2015 Rudar 1 : 1 Glasinac 2011
07.06.2015 Liješće 1 : 2 Mineral
07.06.2015 Ozren 0 : 2 Borac (KD)
07.06.2015 Borac (Š) 2 : 2 Sloga
07.06.2015 17:00 Modriča 4 : 0 Laktaši
07.06.2015 17:00 BSK 4 : 1 Omarska
07.06.2015 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Mladost
07.06.2015 Župa Superpetrol 4 : 6 Ljubić
07.06.2015 17:00 Crvena zvijezda (O) 2 : 1 Željezničar
07.06.2015 17:00 Hajduk 1 : 0 Vranjak
07.06.2015 17:00 Polet 1926 4 : 1 Rudanka
07.06.2015 17:00 Crvena zvijezda (G) 2 : 7 Pridjel
07.06.2015 17:00 Trebava 1 : 1 Budućnost
07.06.2015 17:00 Naša krila 2 : 3 Posavina
07.06.2015 17:00 Skugrić 1 : 1 Ozren
07.06.2015 Vrbas 3 : 2 Rekreativo
07.06.2015 Šnjegotina 2 : 4 Gorica
07.06.2015 Krajina 4 : 0 Polet Krajišnik
07.06.2015 Čelinac 6 : 1 Borac 1926
07.06.2015 Borac (ID) 7 : 0 Džaja
07.06.2015 Omladinac 1 : 1 Mladost
07.06.2015 17:00 Kladari Gornji 3 : 3 Sloga (DP)
07.06.2015 17:00 Ukrina 0 : 6 Sloga (J)
07.06.2015 17:00 Bratstvo 2 : 3 Borac
07.06.2015 17:00 Zvijezda 2 : 5 Crkvina
07.06.2015 17:00 Mladost (T) 2 : 3 Sloboda
07.06.2015 17:00 Pelagićevo 7 : 2 Mladost (D)
07.06.2015 17:00 Rudar 3 : 0 Zadrugar
07.06.2015 Sloboda 2 : 1 Mladost (G)
07.06.2015 Ratar 2 : 4 Sloga DIPO
07.06.2015 Milan 4 : 2 Mladi Krajišnik
07.06.2015 Torpedo 1 : 2 Biseri
07.06.2015 Borac (Š) 4 : 2 Kozara
07.06.2015 Tamaris 6 : 1 Mladost (B)
07.06.2015 Jablanica 0 : 2 Borac (M)
07.06.2015 BUK 0 : 3 Jedinstvo
07.06.2015 Magnojević 01 1 : 0 Semberija
07.06.2015 Balatun 2 : 2 BSK Ledinci
07.06.2015 Novo Doba 3 : 3 Drina Amajlije
07.06.2015 Priboj 3 : 0 Sloboda
07.06.2015 17:30 Međaši 5 : 4 Partizan
07.06.2015 Sloga 94 3 : 0 Akademac-UIS
07.06.2015 13 Skojevki 3 : 3 Omladinac
07.06.2015 Obradovac 3 : 2 Borac
07.06.2015 Romanovci 2 : 2 Polet
07.06.2015 Bratstvo (O) 0 : 5 Novi Napredak
07.06.2015 17:30 Crni vrh 2 : 1 Budućnost
07.06.2015 17:30 Vrbas 1 : 2 Biseri
07.06.2015 18:30 Kladari 3 : 0 Studenac
07.06.2015 17:30 Crvena zemlja 2 : 3 Bratstvo
07.06.2015 17:00 Omladinac 8 : 0 Crvena zvijezda
07.06.2015 17:00 Mladost (S) 3 : 4 Gredice
07.06.2015 17:00 Mladost (T) 6 : 3 Brezik
07.06.2015 17:00 Mladost 2003 2 : 3 Sava 04
07.06.2015 17:00 Sveti Jovan 1 : 2 Mladost (L)
07.06.2015 17:00 Krbeti 2 : 2 Grčica
07.06.2015 17:00 Obilić 3 : 2 Jugović
07.06.2015 15:00 Jagodina 1 : 1 OFK Beograd
07.06.2015 11:00 Radnički (N) 2 : 0 Napredak
07.06.2015 11:00 Borac 0 : 0 Rad
07.06.2015 17:00 Čukarički 2 : 1 Novi Pazar
07.06.2015 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Brodarac
07.06.2015 11:00 Vojvodina 1 : 2 Spartak
07.06.2015 Rudar (KM) 1 : 0 Bane
07.06.2015 12:00 Mladi borac 3 : 1 Udarnik
07.06.2015 17:00 Jagodina 2 : 1 OFK Beograd
07.06.2015 13:00 Radnički (N) 6 : 1 Napredak
07.06.2015 13:30 Borac 2 : 1 Rad
07.06.2015 10:00 Čukarički 3 : 4 Teleoptik
07.06.2015 13:00 Mačva 1 : 1 Radnički 1923
07.06.2015 10:00 Partizan 6 : 0 Zemun
07.06.2015 11:00 Vojvodina 3 : 2 Spartak
07.06.2015 11:00 Radnički (K) 8 : 5 Dolina
07.06.2015 13:00 Balkan 6 : 1 Mladenovac
07.06.2015 10:00 Železnik Lasta 0 : 12 IM Rakovica
07.06.2015 17:30 Bežanija 5 : 1 IMT
07.06.2015 10:00 Vršac 2 : 0 Novi Sad
07.06.2015 10:00 Bačka 1901 0 : 4 Proleter 2006
07.06.2015 10:00 Bečej 1918 3 : 2 Mladost Bambi
07.06.2015 10:00 Kikinda 0 : 4 OFK Hajduk
07.06.2015 10:00 Vrbas 8 : 4 Inđija
07.06.2015 10:00 Indeks 1 : 0 Spartak
07.06.2015 11:00 Trstenik PPT : Jagodina
07.06.2015 11:00 Hajduk Veljko : Timok
07.06.2015 10:00 Bačka 6 : 2 Čoka
07.06.2015 10:00 Potisje 3 : 3 Tornjoš
07.06.2015 11:00 Ševac 2 : 0 Vulturul
07.06.2015 10:00 Stenli 0 : 3 Jugoslavija
07.06.2015 10:00 Polet 1 : 12 Proleter (M)
07.06.2015 10:00 Vojvodina 3 : 0 Borac (S)
07.06.2015 10:00 Borac (P) 3 : 0 Spartak
07.06.2015 10:00 Dinamo 1945 1 : 3 Železničar
07.06.2015 11:00 Jedinstvo Stević 2 : 1 BAK
07.06.2015 10:00 Morava 17 : 2 Glavaš
07.06.2015 10:00 Mladi borac 0 : 1 Udarnik
07.06.2015 11:00 Provo 1 : 4 Jedinstvo 1945
07.06.2015 11:00 Borac 2 : 3 Mladost 2013
07.06.2015 Rudar (KM) 3 : 0 Pazar Juniors
07.06.2015 10:00 Balkan 4 : 1 Trudbenik
07.06.2015 14:30 PKB 3 : 0 Vinča
07.06.2015 15:30 Crvena Zvezda MML 12 : 0 Lepušnica
07.06.2015 17:00 Hajduk 2 : 1 PKB Kovilovo
07.06.2015 10:00 Senta 2 : 1 Čoka
07.06.2015 Čačak 94 1 : 2 Kiker
07.06.2015 Rudar 3 : 0 Pazar Juniors
07.06.2015 09:00 Zemun 7 : 0 Sindjelić
07.06.2015 12:30 Rad 0 : 0 Partizan
07.06.2015 15:30 Bežanija 1 : 5 OFK Beograd
07.06.2015 16:00 Studentski Grad 1 : 2 Tempo
07.06.2015 13:00 Šumadinac 3 : 0 Radnicki (NB)
07.06.2015 10:00 Dominus 1 : 0 Srem Jakovo
07.06.2015 10:00 IMT 2 : 3 Institut
07.06.2015 17:00 Fer Plej 06 6 : 1 Ada
07.06.2015 09:00 Internacional 4 : 0 Torlak
07.06.2015 11:00 GSP Polet 0 : 6 OLE
07.06.2015 18:30 Crvena Zvezda MML 1 : 5 Lepušnica
07.06.2015 14:30 Sity Sport Club 0 : 8 OFK Beograd
07.06.2015 14:30 Fair Play 06 2 : 2 Selo Mladenovac
07.06.2015 16:30 Bežanija 1 : 2 BSK 1925
07.06.2015 17:30 Zemun 0 : 10 Rad
07.06.2015 15:30 Voždovac 5 : 2 Sity Sport Club
07.06.2015 15:30 Rad 3 : 0 Fair Play 06
07.06.2015 16:30 OFK Beograd 5 : 3 Zemun
07.06.2015 18:30 Vinča 3 : 3 Bežanija
07.06.2015 17:30 Voždovac 2 : 2 Teleoptik
07.06.2015 19:30 Vrčin 0 : 2 Dominus
07.06.2015 18:30 Vrčin 0 : 10 Rad
07.06.2015 19:30 Rad 4 : 0 Teleoptik
07.06.2015 11:00 Banja 2 : 3 Sveti Stefan

Košarka

07.06.2015 20:00 Partizan 86 : 66 Metalac 1:0

Rukomet

07.06.2015 18:30 Somborelektro 26 : 24 Radnički (JT)
07.06.2015 18:00 Crepaja 28 : 23 Budućnost
07.06.2015 18:00 Glogonj 25 : 20 Gaj
07.06.2015 Bor RTB 23 : 31 Sloga