XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2007 Indjija - Mladost 1:1
2 25.08.2007 Indjija - Spartak (S) 5:2
3 01.09.2007 Sloven - Indjija 1:1
4 08.09.2007 Indjija - Big Bul 1:0
5 12.09.2007 Tekstilac - Indjija 1:2
6 15.09.2007 Indjija - Radnički (NP) 2:0
7 23.09.2007 Palić Koming - Indjija 1:1
8 29.09.2007 Indjija - Sloga 3:1
9 06.10.2007 Vršac - Indjija 0:1
10 13.10.2007 Indjija - Zlatibor voda 2:0
11 20.10.2007 Bačka (BP) - Indjija 0:0
12 27.10.2007 Indjija - Spartak (D) 3:1
13 04.11.2007 Radnički (S) - Indjija 0:1
14 10.11.2007 Indjija - Jedinstvo 9:1
15 28.11.2007 Proleter - Indjija 2:0
16 24.11.2007 Mladost - Indjija 1:2
17 15.03.2008 Spartak (S) - Indjija 1:1
18 22.03.2008 Indjija - Sloven 4:0
19 29.03.2008 Big Bul - Indjija 0:1
20 02.04.2008 Indjija - Tekstilac 6:1
21 05.04.2008 Radnički (NP) - Indjija 1:2
22 12.04.2008 Indjija - Palić Koming 1:1
23 19.04.2008 Sloga - Indjija 1:4
24 23.04.2008 Indjija - Vršac 5:1
25 26.04.2008 Zlatibor voda - Indjija 2:1
26 03.05.2008 Indjija - Bačka (BP) 4:2
27 07.05.2008 Spartak (D) - Indjija 0:1
28 10.05.2008 Indjija - Radnički (S) 0:0
29 17.05.2008 Jedinstvo - Indjija 1:4
30 24.05.2008 Indjija - Proleter 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor voda 30 25 4 1 79
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Indjija 30 21 7 2 70
3 Proleter 30 18 6 6 60
4 Big Bul 30 12 12 6 48
5 Sloven 30 14 3 13 45
6 Fuzija sa drugim klubom fuzija sa Zlatibor Vodom i prelazak u Prvu ligu Srbije Spartak (S) 30 13 5 12 44
7 Palić Koming 30 10 9 11 39
8 Sloga 30 11 5 14 38
9 Radnički (NP) 30 11 4 15 37
10 Bačka (BP) 30 9 10 11 37
11 Radnički (S) 30 9 8 13 35
12 Mladost 30 9 8 13 35
13 Tekstilac 30 9 8 13 35
14 Spartak (D) 30 8 9 13 33
15 Vršac 30 6 5 19 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvodjanska liga "Zapad" Jedinstvo 30 2 3 25 9
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu