XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2007 Palić Koming - Zlatibor voda 1:2
2 25.08.2007 Bačka (BP) - Palić Koming 2:1
3 02.09.2007 Palić Koming - Spartak (D) 4:1
4 09.09.2007 Radnički (S) - Palić Koming 1:1
5 12.09.2007 Palić Koming - Jedinstvo 3:2
6 16.09.2007 Proleter - Palić Koming 1:2
7 23.09.2007 Palić Koming - Indjija 1:1
8 29.09.2007 Spartak (S) - Palić Koming 3:0
9 07.10.2007 Palić Koming - Sloven 1:2
10 13.10.2007 Big Bul - Palić Koming 1:2
11 21.10.2007 Palić Koming - Tekstilac 2:0
12 27.10.2007 Radnički (NP) - Palić Koming 3:1
13 04.11.2007 Palić Koming - Mladost 3:1
14 11.11.2007 Palić Koming - Sloga 3:2
15 17.11.2007 Vršac - Palić Koming 1:1
16 24.11.2007 Zlatibor voda - Palić Koming 3:2
17 16.03.2008 Palić Koming - Bačka (BP) 0:0
18 23.03.2008 Spartak (D) - Palić Koming 0:0
19 30.03.2008 Palić Koming - Radnički (S) 1:1
20 02.04.2008 Jedinstvo - Palić Koming 2:4
21 06.04.2008 Palić Koming - Proleter 0:0
22 12.04.2008 Indjija - Palić Koming 1:1
23 20.04.2008 Palić Koming - Spartak (S) 1:2
24 23.04.2008 Sloven - Palić Koming 1:0
25 26.04.2008 Palić Koming - Big Bul 0:0
26 03.05.2008 Tekstilac - Palić Koming 3:2
27 07.05.2008 Palić Koming - Radnički (NP) 3:1
28 10.05.2008 Mladost - Palić Koming 3:2
29 17.05.2008 Sloga - Palić Koming 4:3
30 24.05.2008 Palić Koming - Vršac 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor voda 30 25 4 1 79
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Indjija 30 21 7 2 70
3 Proleter 30 18 6 6 60
4 Big Bul 30 12 12 6 48
5 Sloven 30 14 3 13 45
6 Fuzija sa drugim klubom fuzija sa Zlatibor Vodom i prelazak u Prvu ligu Srbije Spartak (S) 30 13 5 12 44
7 Palić Koming 30 10 9 11 39
8 Sloga 30 11 5 14 38
9 Radnički (NP) 30 11 4 15 37
10 Bačka (BP) 30 9 10 11 37
11 Radnički (S) 30 9 8 13 35
12 Mladost 30 9 8 13 35
13 Tekstilac 30 9 8 13 35
14 Spartak (D) 30 8 9 13 33
15 Vršac 30 6 5 19 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvodjanska liga "Zapad" Jedinstvo 30 2 3 25 9
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu