XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 107 utakmica za dan
Subota, 10 Maj 2008

Fudbal

10.05.2008 Bežanija 0 : 1 Hajduk
10.05.2008 Napredak 1 : 0 OFK Beograd
10.05.2008 Partizan 3 : 1 Banat
10.05.2008 Crvena Zvezda 4 : 3 Smederevo
10.05.2008 Vojvodina 2 : 0 Mladost (L)
10.05.2008 Borac 2 : 1 Čukarički Stankom
10.05.2008 Voždovac 2 : 1 ČSK Pivara
10.05.2008 Javor 2 : 0 Radnički (P)
10.05.2008 Zemun 1 : 0 Novi Sad
10.05.2008 Mladost (A) 2 : 0 Mladenovac
10.05.2008 Radnički (N) 1 : 0 Novi Pazar
10.05.2008 Mladi radnik 3 : 0 Šumadija 1903
10.05.2008 Sloga (PM) 0 : 3 Inon
10.05.2008 Morava (VP) 4 : 1 Sloboda (Č)
10.05.2008 Timok 2 : 1 Sinđelić
10.05.2008 Sloga (L) 1 : 1 Morava (VH)
10.05.2008 Svrljig 2 : 0 Ozren
10.05.2008 OFK Niš 1 : 3 Trajal
10.05.2008 Mladost 3 : 2 Palić Koming
10.05.2008 Radnički (NP) 1 : 0 Sloga
10.05.2008 Tekstilac 4 : 0 Vršac
10.05.2008 Big Bul 0 : 0 Zlatibor voda
10.05.2008 Sloven 2 : 0 Bačka (BP)
10.05.2008 Spartak (S) 3 : 2 Spartak (D)
10.05.2008 Indjija 0 : 0 Radnički (S)
10.05.2008 Radnički (JP) 0 : 2 Radnički (O)
10.05.2008 BASK 1 : 2 Posavac Tišma
10.05.2008 Obilić 0 : 3 Sopot
10.05.2008 Sindjelić 2 : 0 Železničar
10.05.2008 Šumadija 1 : 1 Dorćol
10.05.2008 Teleoptik 2 : 0 Kolubara
10.05.2008 Lokomotiva 0 : 3 Beograd
10.05.2008 Jasen 1 : 2 Šumadija (A)
10.05.2008 Sloga (P) 7 : 0 Mokra Gora
10.05.2008 FAP 3 : 1 Polet (T)
10.05.2008 Rudar 4 : 2 Jadar (S)
10.05.2008 VGSK 0 : 1 Ribnica
10.05.2008 Loznica 1 : 0 Krušik
10.05.2008 Radnički Zorka 1 : 1 Drina
10.05.2008 Selevac 2 : 3 Radnički Stobeks
10.05.2008 Lužnica 3 : 1 Topličanin
10.05.2008 Napredak 0 : 1 BSK Bujanovac
10.05.2008 Žitorađa 1 : 3 Jastrebac Proleter
10.05.2008 Đerdap 3 : 0 Sloga (D)
10.05.2008 Timočanin 1 : 1 Prva petoletka
10.05.2008 SFS Borac 2 : 0 Rudar Fira
10.05.2008 Bor 0 : 1 Jedinstvo
10.05.2008 Rtanj 2 : 1 Trgovački
10.05.2008 Turbina 1 : 0 Milutinac
10.05.2008 BSK Batajnica 0 : 0 Balkan
10.05.2008 Karađorđe 3 : 0 Mataruge
10.05.2008 Omladinac 4 : 2 Kraljevo Hajduk
10.05.2008 Proleter Lasta 1 : 2 Braća Vuković
10.05.2008 Slatina 0 : 1 Rudar
10.05.2008 Potisje 1 : 4 Bajša
10.05.2008 Krasava 0 : 1 Bratstvo
10.05.2008 LASK 4 : 0 Sušica
10.05.2008 Lemind Lavice 1 : 0 Kalemegdan
10.05.2008 Mašinac 6 : 0 Požarevac
10.05.2008 Napredak 9 : 0 Šumadija 1903
10.05.2008 Jerina 3 : 0 Šabac
10.05.2008 Kolibri 1 : 2 Sloga
10.05.2008 Napredak 1 : 0 Sloboda (U)
10.05.2008 Radnički (NB) 4 : 0 Voždovac
10.05.2008 Bežanija 0 : 2 Smederevo
10.05.2008 Crvena zvezda 1 : 2 OFK Balkan
10.05.2008 Obilić 0 : 3 OFK Beograd
10.05.2008 Rad 1 : 0 Zemun
10.05.2008 Borac 2 : 0 Čukarički
10.05.2008 Partizan 1 : 1 Banat
10.05.2008 Šumadija 1903 4 : 1 Radnički (K)
10.05.2008 Jedinstvo Putevi 1 : 3 Novi Pazar
10.05.2008 Autoprevoz 1 : 4 Šumadija (A)
10.05.2008 Sloga (K) 2 : 0 Javor
10.05.2008 Timok 2 : 1 Šumadija 1903
10.05.2008 Zemun 1 : 2 Borac
10.05.2008 Čukarički Stankom 3 : 1 Rad
10.05.2008 OFK Beograd 0 : 1 Policajac
10.05.2008 Obilić 0 : 1 Radnički
10.05.2008 Crvena zvezda 0 : 0 Teleoptik
10.05.2008 Napredak 2 : 1 Sloboda
10.05.2008 Radnički 1 : 3 Partizan
10.05.2008 Sloga (P) 2 : 0 Metalac (GM)
10.05.2008 Šumadija (A) 4 : 0 FAP
10.05.2008 Budućnost (A) 1 : 1 Novi Pazar

Košarka

10.05.2008 FMP 79 : 73 Lions
10.05.2008 Partizan Igokea 89 : 68 Vojvodina Srbijagas
10.05.2008 Borac 83 : 75 Vizura
10.05.2008 Hemofarm Štada 98 : 68 Crvena Zvezda
10.05.2008 Hemofarm 80 : 57 Spartak
10.05.2008 Vojvodina 67 : 81 Crvena Zvezda
10.05.2008 Proleter 57 : 82 Partizan

Rukomet

10.05.2008 ORK Niš 23 : 22 Kolubara
10.05.2008 Župa 25 : 21 Metaloplastika
10.05.2008 Planinka 33 : 30 PKB
10.05.2008 Mladost Radnički 36 : 27 Jugović
10.05.2008 Partizan 32 : 35 Tarket
10.05.2008 Mladost Čelik 34 : 37 Crvena Zvezda
10.05.2008 Dinamo 21 : 21 Priboj
10.05.2008 Smederevo 33 : 25 Mladost Radnički
10.05.2008 Bane 24 : 20 Žitorađa
10.05.2008 Nišekspres Jugopetrol 36 : 29 Trepča
10.05.2008 Topličanin 37 : 29 Pirot
10.05.2008 Novi Pazar 50 : 25 Zaječar
10.05.2008 Sloga 44 : 20 Metalac
10.05.2008 Bor 2 25 : 31 Vlasotince
10.05.2008 Gornji Milanovac 34 : 31 Kučevo
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu