XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 139 utakmica za dan
Subota, 10 Novembar 2007

Fudbal

10.11.2007 Partizan 1 : 1 Čukarički Stankom
10.11.2007 Vojvodina 1 : 0 Banat
10.11.2007 Borac 2 : 0 OFK Beograd
10.11.2007 Bežanija 2 : 1 Napredak
10.11.2007 Hajduk 2 : 2 Mladost (L)
10.11.2007 ČSK Pivara 2 : 0 Voždovac
10.11.2007 BSK Borča 0 : 0 Vlasina
10.11.2007 Metalac 1 : 0 Hajduk
10.11.2007 Novi Sad 1 : 0 Zemun
10.11.2007 Mladenovac 1 : 1 Mladost (A)
10.11.2007 Novi Pazar 1 : 0 Radnički (N)
10.11.2007 Sevojno 4 : 0 Srem
10.11.2007 Sloga (PM) 2 : 0 Radnički (K)
10.11.2007 Mladi radnik 2 : 1 Vujić voda
10.11.2007 Budućnost (V) 0 : 3 Šumadija 1903
10.11.2007 Timok 2 : 0 OFK Niš
10.11.2007 Svrljig 1 : 0 Rudar Alpos
10.11.2007 Sloga (L) 0 : 3 Dubočica
10.11.2007 Sinđelić 5 : 1 Balkanski
10.11.2007 Mladost 0 : 1 Proleter
10.11.2007 Indjija 9 : 1 Jedinstvo
10.11.2007 Spartak (S) 5 : 1 Radnički (S)
10.11.2007 Sloven 5 : 1 Spartak (D)
10.11.2007 Big Bul 4 : 0 Bačka (BP)
10.11.2007 Radnički (NP) 1 : 0 Vršac
10.11.2007 Lokomotiva 1 : 2 Palilulac
10.11.2007 BASK 0 : 2 Sopot
10.11.2007 Jasen 0 : 1 Orlovac
10.11.2007 Šumadija (A) 5 : 0 Jošanica
10.11.2007 Loznica 0 : 0 Radnički Stobeks
10.11.2007 VGSK 2 : 0 Drina
10.11.2007 Rudar 1 : 0 Krušik
10.11.2007 Sindjelić 2 : 1 Jadar (S)
10.11.2007 Radnički (KO) 3 : 1 Jasenica 1911
10.11.2007 Lužnica 4 : 0 Proleter
10.11.2007 Žitorađa 2 : 1 Jedinstvo
10.11.2007 Napredak 4 : 2 Sloga
10.11.2007 Bor 1 : 2 Radnički (S)
10.11.2007 SFS Borac 4 : 3 Pepeljevac
10.11.2007 Timočanin 1 : 2 Jedinstvo
10.11.2007 Đerdap 1 : 0 Rudar (B)
10.11.2007 Dunav 2 : 0 Rudar Fira
10.11.2007 Trudbenik 2 : 1 IMT
10.11.2007 Balkan 3 : 1 Lisović
10.11.2007 Vinča 2 : 1 Crvena zvezda (MML)
10.11.2007 BSK Batajnica 2 : 2 Poštar
10.11.2007 Kraljevo Hajduk 3 : 2 Goč
10.11.2007 Grdica 1 : 0 Jedinstvo
10.11.2007 Proleter Lasta 1 : 0 Karađorđe
10.11.2007 Slatina 1 : 1 Ovčar
10.11.2007 Sever 2 : 2 Tisa
10.11.2007 Stolice 2 : 1 Jedinstvo
10.11.2007 LASK 0 : 1 Jerina
10.11.2007 Napredak 5 : 0 Kolibri
10.11.2007 Mašinac 5 : 1 Sloga
10.11.2007 Lemind Lavice 4 : 2 Šabac
10.11.2007 Sušica 3 : 0 Šumadija 1903
10.11.2007 Kalemegdan 1 : 3 Požarevac
10.11.2007 Napredak 0 : 2 Rad
10.11.2007 Obilić 1 : 1 Borac
10.11.2007 Crvena zvezda 0 : 2 Partizan
10.11.2007 Bežanija 1 : 3 Banat
10.11.2007 Radnički (NB) 1 : 1 Čukarički
10.11.2007 Sloboda (U) 3 : 1 Zemun
10.11.2007 Voždovac 1 : 6 OFK Beograd
10.11.2007 Smederevo 1 : 1 OFK Balkan
10.11.2007 Šumadija 1903 2 : 1 Autoprevoz
10.11.2007 Jedinstvo Putevi 0 : 3 Sloga (K)
10.11.2007 Sloboda (Č) 0 : 4 Novi Pazar
10.11.2007 Bane 1 : 1 Sevojno
10.11.2007 Timok 1 : 3 Crvena zvezda
10.11.2007 Obilić 3 : 0 Napredak
10.11.2007 OFK Beograd 0 : 1 Radnički
10.11.2007 Čukarički Stankom 0 : 0 Partizan
10.11.2007 Zemun 3 : 1 Sloboda
10.11.2007 Šumadija 1903 1 : 3 Teleoptik
10.11.2007 Borac 4 : 1 Radnički
10.11.2007 Rad 3 : 0 Policajac
10.11.2007 Budućnost (A) 0 : 2 Sloga (K)
10.11.2007 Metalac (GM) 1 : 1 Takovo
10.11.2007 AS 1 : 1 Novi Pazar

Košarka

10.11.2007 Helios 64 : 69 Vojvodina Srbijagas
10.11.2007 Zadar 79 : 66 Geoplin Slovan
10.11.2007 Hemofarm Štada 81 : 80 FMP
10.11.2007 Crvena Zvezda 91 : 83 Zagreb CO
10.11.2007 Budućnost 72 : 77 Split CO
10.11.2007 Sloga 99 : 83 Novi Sad
10.11.2007 Borac 82 : 73 Lions
10.11.2007 Radnički Invest 90 : 93 Vizura
10.11.2007 Ergonom 72 : 73 Mašinac
10.11.2007 Vujić Metalac 107 : 88 Železničar
10.11.2007 Crnokosa 103 : 101 Vojvodina
10.11.2007 Proleter Naftagas 86 : 82 Kotež Bambi
10.11.2007 Sloboda 78 : 88 Kikinda
10.11.2007 Tamiš Pertohemija 83 : 75 OKK Beograd
10.11.2007 Ušće 68 : 79 Kraljevo
10.11.2007 Kovin 69 : 96 Spartak
10.11.2007 Stara Pazova 76 : 61 Radnički
10.11.2007 Student Radnički 62 : 60 Moravac
10.11.2007 Radnički 73 : 82 Čelarevo
10.11.2007 Gradac 108 : 63 Dubočica

Odbojka

10.11.2007 Mladi Radnik 3 : 2 Vojvodina
10.11.2007 Pro Tent 1 : 3 Borac
10.11.2007 Smederevo 3 : 0 Banat
10.11.2007 Putevi 0 : 3 GIK Banat
10.11.2007 Bavanište 3 : 1 Niš
10.11.2007 Tent 3 : 0 Lazarevac
10.11.2007 Obilić 1 : 3 Srbijanka Lasta
10.11.2007 Šumadija Aqua Viva 3 : 2 Vojvodina
10.11.2007 Volley Star 3 : 1 Jedinstvo
10.11.2007 Vizura 3 : 0 Zrenjanin 023
10.11.2007 Zvečan 0 : 3 Vrnjačka Banja
10.11.2007 Mladost 3 : 2 Latice
10.11.2007 Paraćin 3 : 1 Radnički 2

Rukomet

10.11.2007 Tarket 47 : 33 Vrbas
10.11.2007 Mladost Radnički 29 : 25 Kolubara
10.11.2007 Proleter 27 : 21 Župa
10.11.2007 Planinka 33 : 29 Radnički
10.11.2007 Priboj 35 : 23 Crvena Zvezda
10.11.2007 Mladost Radnički 31 : 26 Jugopetrol Železničar
10.11.2007 Crvenka 32 : 31 Vranje
10.11.2007 Zlatar 39 : 30 TSK
10.11.2007 Bask 34 : 29 BSK Heba
10.11.2007 Žitorađa 29 : 24 Nišekspres Jugopetrol
10.11.2007 Bane 40 : 31 Topličanin
10.11.2007 Trepča 30 : 28 Jastrebac
10.11.2007 Pirot 28 : 36 Novi Pazar
10.11.2007 Zaječar 26 : 27 Bor 2
10.11.2007 Metalac 27 : 31 Vlasotince
10.11.2007 Medicinar 25 : 23 RTB Bor
10.11.2007 Max Sport 38 : 25 Knjaževac-Megatrend
10.11.2007 Spartak 42 : 32 ORK Beograd
10.11.2007 Železnicar 30 : 31 Voždovac
10.11.2007 Jagodina 31 : 23 Kučevo
10.11.2007 Gornji Milanovac 29 : 29 Čačak

Vaterpolo

10.11.2007 Vojvodina 10 : 6 Beograd
10.11.2007 Spartak 4 : 25 Partizan
10.11.2007 ŽAK 1 : 16 Crvena Zvezda
10.11.2007 Student 18 : 5 Bečej 2005
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu