XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 124 utakmica za dan
Subota, 22 Mart 2008

Fudbal

22.03.2008 Mladost (L) 2 : 1 Čukarički Stankom
22.03.2008 Napredak 0 : 1 Crvena Zvezda
22.03.2008 Banat 1 : 2 Hajduk
22.03.2008 Partizan 2 : 0 Bežanija
22.03.2008 Vojvodina 1 : 2 Borac
22.03.2008 Mladost (A) 0 : 1 ČSK Pivara
22.03.2008 Radnički (N) 1 : 0 Hajduk
22.03.2008 Novi Pazar 1 : 0 Voždovac
22.03.2008 Jagodina 1 : 0 Radnički (P)
22.03.2008 Mladenovac 0 : 2 BSK Borča
22.03.2008 Novi Sad 2 : 1 Metalac
22.03.2008 Morava (VP) 0 : 1 Sloga (PM)
22.03.2008 Sloboda (U) 1 : 2 Mladi radnik
22.03.2008 Metalac (K) 1 : 0 Budućnost (V)
22.03.2008 Radnički (K) 0 : 0 Šumadija 1903
22.03.2008 Inon 2 : 0 Vujić voda
22.03.2008 Timok 2 : 3 Svrljig
22.03.2008 OFK Niš 0 : 1 Sloga (L)
22.03.2008 Ozren 0 : 0 Sinđelić
22.03.2008 Morava (VH) 0 : 0 Železničar (VB)
22.03.2008 Mladost 1 : 0 Spartak (S)
22.03.2008 Indjija 4 : 0 Sloven
22.03.2008 Jedinstvo 0 : 3 Tekstilac
22.03.2008 Radnički (S) 2 : 1 Radnički (NP)
22.03.2008 Bačka (BP) 0 : 0 Sloga
22.03.2008 Zlatibor voda 1 : 0 Vršac
22.03.2008 Lokomotiva 1 : 2 Šumadija
22.03.2008 Palilulac 2 : 0 Obilić
22.03.2008 Dorćol 2 : 0 Posavac Tišma
22.03.2008 Šumadija (A) 1 : 0 Polet (T)
22.03.2008 Jasen 1 : 0 Jedinstvo Putevi
22.03.2008 Loznica 2 : 0 Homoljac
22.03.2008 Radnički Zorka 2 : 0 Radnički (V)
22.03.2008 Selevac 0 : 0 Zvižd
22.03.2008 Jastrebac Proleter 0 : 2 Sloga
22.03.2008 Topličanin 1 : 1 Radnik Rosa
22.03.2008 Napredak 1 : 0 Proleter
22.03.2008 Žitorađa 0 : 3 Zloćudovo
22.03.2008 Rudar (B) 1 : 1 Putevi
22.03.2008 Prva petoletka 2 : 0 Pepeljevac
22.03.2008 Dunav 1 : 1 Radnički (S)
22.03.2008 Đerdap 0 : 3 Sloga (Ć)
22.03.2008 Timočanin 2 : 2 Rtanj
22.03.2008 SFS Borac 2 : 0 Temnić Lipa
22.03.2008 Trudbenik 1 : 1 Grafičar
22.03.2008 IMT 2 : 1 Balkan
22.03.2008 Turbina 2 : 0 BSK Batajnica
22.03.2008 Proleter Lasta 2 : 2 Budućnost
22.03.2008 Slatina 1 : 3 Jedinstvo (GG)
22.03.2008 Mladost (A) 0 : 0 Jedinstvo (P)
22.03.2008 Potisje 1 : 2 Eđšeg
22.03.2008 LASK 0 : 1 Napredak
22.03.2008 Jerina 0 : 5 Mašinac
22.03.2008 Kolibri 2 : 0 Lemind Lavice
22.03.2008 Sloga 1 : 0 Sušica
22.03.2008 Šabac 2 : 1 Kalemegdan
22.03.2008 Šumadija 1903 0 : 0 Požarevac
22.03.2008 OFK Beograd 4 : 1 Napredak
22.03.2008 OFK Balkan 2 : 2 Zemun
22.03.2008 Smederevo 1 : 2 Čukarički
22.03.2008 Voždovac 2 : 0 Banat
22.03.2008 Sloboda (U) 1 : 1 Partizan
22.03.2008 Radnički (NB) 2 : 0 Borac
22.03.2008 Bežanija 0 : 3 Rad
22.03.2008 Crvena zvezda 3 : 1 Obilić
22.03.2008 Šumadija 1903 2 : 0 Jedinstvo Putevi
22.03.2008 Autoprevoz 2 : 0 Metalac (K)
22.03.2008 Sloga (K) 1 : 0 Mladost (L)
22.03.2008 Radnički 2 : 1 Timok
22.03.2008 Policajac 0 : 5 Teleoptik
22.03.2008 Rad 1 : 0 Sloboda
22.03.2008 Borac 0 : 0 Partizan
22.03.2008 Šumadija 1903 0 : 3 Radnički
22.03.2008 Zemun 1 : 0 Napredak
22.03.2008 Čukarički Stankom 1 : 3 Crvena zvezda
22.03.2008 OFK Beograd 5 : 1 Obilić
22.03.2008 Kopaonik (L) 1 : 0 Javor
22.03.2008 Metalac (K) 0 : 1 AS
22.03.2008 Takovo 2 : 0 FAP

Košarka

22.03.2008 Partizan Igokea 84 : 63 Cibona
22.03.2008 Vojvodina Srbijagas 59 : 66 Hemofarm Štada
22.03.2008 Zadar 74 : 86 Crvena Zvezda
22.03.2008 Geoplin Slovan 75 : 89 Budućnost
22.03.2008 FMP 92 : 90 Union Olimpija
22.03.2008 Ergonom 106 : 113 Sloga
22.03.2008 Radnički 034 Group 66 : 70 Borac
22.03.2008 Vujić Metalac 93 : 81 Kikinda
22.03.2008 Tamiš Pertohemija 80 : 72 Kotež Bambi
22.03.2008 Proleter Naftagas 107 : 71 Železničar
22.03.2008 Crvena Zvezda 86 : 43 Stara Pazova
22.03.2008 Kovin 68 : 58 Proleter
22.03.2008 Ušće 79 : 69 Loznica
22.03.2008 Vojvodina 71 : 63 Partizan
22.03.2008 Spartak 103 : 82 Radnički
22.03.2008 Student Radnički 20 : 0 Play Off

Odbojka

22.03.2008 Pro Tent 1 : 3 Borac
22.03.2008 Bavanište 3 : 2 Smederevo
22.03.2008 GIK Banat 2 : 3 Železničar
22.03.2008 Temnić 3 : 1 Novi Pazar 2
22.03.2008 Mladost 0 : 3 Ribnica 04
22.03.2008 Tutin Dalas 2 : 3 SFS Borac
22.03.2008 Antena 2 : 3 Ribnica 1
22.03.2008 Vojvodina 0 : 3 Spartak
22.03.2008 Vizura 3 : 0 Volley Star
22.03.2008 Srbijanka 2 : 3 Takovo Zvezda Helios
22.03.2008 Jedinstvo 3 : 1 Obilić
22.03.2008 Zrenjanin 023 3 : 0 Šumadija Aqua Viva
22.03.2008 Tomako 0 : 3 Župa
22.03.2008 Napredak 3 : 1 Bane
22.03.2008 Latice 1 : 3 Mladost
22.03.2008 Kraguj 3 : 1 Profil
22.03.2008 Paraćin 3 : 1 Karadjordje
22.03.2008 Jagodina 2 0 : 3 Radnički 2
22.03.2008 Sloga 0 : 3 Šumadija 2

Rukomet

22.03.2008 Zlatar 28 : 28 Dinamo
22.03.2008 Crvenka 35 : 26 BSK Heba
22.03.2008 Priboj 33 : 17 Spartak
22.03.2008 Napredak 38 : 29 Crvena Zvezda
22.03.2008 Jastrebac 38 : 39 Žitorađa
22.03.2008 Novi Pazar 37 : 28 Topličanin
22.03.2008 Bor 2 25 : 25 Bane
22.03.2008 Metalac 33 : 33 Pirot
22.03.2008 Knjaževac-Megatrend 19 : 24 Čačak

Vaterpolo

22.03.2008 TENT 14 : 9 Spartak
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu