XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 658 utakmica za dan
Nedelja, 26 Maj 2013

Fudbal

26.05.2013 17:00 Hajduk 2 : 0 Novi Pazar
26.05.2013 17:00 Rad 3 : 1 Radnički (N)
26.05.2013 17:00 Javor 1 : 1 Radnički 1923
26.05.2013 17:00 Vojvodina 3 : 0 Crvena zvezda
26.05.2013 17:00 Sloboda Point 4 : 1 Smederevo
26.05.2013 19:00 Partizan 5 : 0 Spartak ZV
26.05.2013 17:00 OFK Beograd 1 : 1 BSK Borča
26.05.2013 17:00 Jagodina 2 : 0 Donji Srem
26.05.2013 17:00 Teleoptik 1 : 0 Mladenovac
26.05.2013 17:00 Mladost (L) 1 : 1 Bežanija
26.05.2013 17:00 Inđija 4 : 2 Novi Sad
26.05.2013 17:00 Voždovac 4 : 1 Timok
26.05.2013 17:00 Borac 3 : 1 Jedinstvo Putevi
26.05.2013 17:00 Kolubara 2 : 2 Napredak
26.05.2013 17:00 Banat 1 : 0 Čukarički
26.05.2013 17:00 Proleter 2 : 1 Metalac (GM)
26.05.2013 17:00 Radnički (NP) 2 : 2 Sloga (K)
26.05.2013 17:00 Bane 2 : 0 Radnički Stobeks
26.05.2013 17:00 Rudar 3 : 3 Sloboda (Č)
26.05.2013 11:00 Polet (LJ) 0 : 0 Pobeda
26.05.2013 17:00 Vujić Valjevo 0 : 1 Železničar
26.05.2013 17:00 Šumadija (A) 0 : 0 Seljak
26.05.2013 17:00 Jasenica 1911 1 : 2 Mačva
26.05.2013 17:00 Krušik 1 : 0 Partizan (BB)
26.05.2013 11:00 Sloga (PM) 3 : 1 Mladi radnik
26.05.2013 17:30 Trgovački 3 : 1 OFK Sinđelić
26.05.2013 17:30 Moravac Orion 3 : 0 Žitorađa
26.05.2013 17:30 Trstenik PPT 0 : 0 Hajduk Veljko
26.05.2013 17:30 Dinamo 4 : 2 Borac (B)
26.05.2013 17:30 Radnički (P) 1 : 0 Radnik
26.05.2013 17:30 Kopaonik 3 : 1 Car Konstantin
26.05.2013 17:30 Radnički (S) 3 : 2 Dubočica 1923
26.05.2013 16:30 Cement 2 : 1 Dinamo
26.05.2013 16:30 Radnički (S) 1 : 0 Senta
26.05.2013 16:30 Mladost 2 : 1 Radnički (SM)
26.05.2013 16:30 Tekstilac 1 : 5 Dolina
26.05.2013 16:30 Jedinstvo (SP) 2 : 1 Dunav
26.05.2013 16:30 ČSK Pivara 3 : 0 Bačka Topola
26.05.2013 16:30 Srem 1 : 4 Sloga
26.05.2013 16:30 Radnički (Š) 1 : 0 Palić
26.05.2013 17:30 Balkan 1 : 1 Turbina
26.05.2013 11:00 Hajduk 2 : 1 Budućnost
26.05.2013 17:30 Kovačevac 1 : 0 Zemun
26.05.2013 17:30 Radnički 2 : 1 Žarkovo
26.05.2013 17:30 Srem 3 : 0 Šumadija
26.05.2013 17:30 Dorćol 2 : 1 Sindjelić
26.05.2013 17:30 Sopot 0 : 1 PKB
26.05.2013 17:00 Slavija 3 : 0 Tutin
26.05.2013 17:00 Prijevor 2 : 1 Orlovac
26.05.2013 17:00 Jošanica ND 2011 4 : 0 Takovo
26.05.2013 17:00 Omladinac (Z) 1 : 1 Polet (T)
26.05.2013 11:00 Šumadija 1903 1 : 2 Mokra Gora
26.05.2013 17:00 Šumadinac 1913 5 : 1 Borac
26.05.2013 17:00 Obilić 1 : 1 VGSK
26.05.2013 17:00 Crvena zvezda 0 : 3 Zvižd
26.05.2013 17:00 Mladi radnik 2 : 0 Sloga (B)
26.05.2013 17:00 Šumadinac (B) 1 : 1 Gruža
26.05.2013 17:00 Šapine 1 : 0 Karađorđe (T)
26.05.2013 17:00 Miloš Pocerac 1 : 0 Sloga (BB)
26.05.2013 17:00 Zlatar 1 : 0 Sloga (S)
26.05.2013 17:00 GP Zlatibor 2 : 0 Sevojno
26.05.2013 17:00 Zaplanjac 3 : 1 Lužnica
26.05.2013 17:00 Vlasina 2 : 1 Malošište
26.05.2013 17:00 BSK Bujanovac 3 : 0 Zloćudovo
26.05.2013 17:00 Župa 3 : 0 Ozren
26.05.2013 17:00 Juhor 1 : 0 Dragocvet
26.05.2013 17:00 Timočanin 0 : 1 Majdanpek
26.05.2013 17:00 OFK Bor 1 : 0 Đerdap
26.05.2013 17:00 Radnički (L) 2 : 1 Kablovi
26.05.2013 17:00 Jedinstvo 9 : 0 Bošnjane
26.05.2013 17:00 Pepeljevac 0 : 2 Rembas
26.05.2013 16:30 Borac 1 : 0 Kolonija
26.05.2013 10:00 Železničar 4 : 2 Vinča
26.05.2013 17:30 Resnik 3 : 1 Bulbulderac
26.05.2013 17:30 Posavac 2 : 1 Radnički (NB)
26.05.2013 10:00 GSP Polet 1 : 3 IMR
26.05.2013 10:00 Grafičar 1 : 2 Sremčica
26.05.2013 17:30 Crvena zvezda 1 : 2 Lepušnica
26.05.2013 17:30 Borac 3 : 0 Kraljevo Hajduk
26.05.2013 17:30 Granit 2 : 1 Budućnost
26.05.2013 17:30 Radnički 2 : 0 Ribnica
26.05.2013 17:30 Mataruge 2 : 3 Ibar
26.05.2013 17:30 Polet 2 : 1 Grdica
26.05.2013 17:30 Radnik 0 : 3 Pazar Juniors 2011
26.05.2013 17:00 Arsenal 3 : 2 Šumadinac
26.05.2013 17:00 Seljak 3 : 1 Maršić
26.05.2013 17:00 Vinogradi DB 1 : 2 Jedinstvo
26.05.2013 17:00 Sloga 6 : 1 Ćava
26.05.2013 17:00 Sušica 3 : 2 Budućnost
26.05.2013 17:00 Korićani 1 : 0 Jadran
26.05.2013 17:00 Kolonija 2 : 1 Šumadija
26.05.2013 17:00 Napredak 2 : 0 Vujan
26.05.2013 17:00 Spartak 1 : 3 Dragačevo
26.05.2013 17:00 FK Rudar Bresnica 1927 2 : 0 Ovčar
26.05.2013 17:00 Brezak 1 : 0 Slatina
26.05.2013 17:00 Mladost 1 : 0 Jedinstvo (GG)
26.05.2013 17:00 Jedinstvo (K) 3 : 3 Kotraža Franc Komerc
26.05.2013 17:00 Donja Vrbava 4 : 3 Miokovci
26.05.2013 17:00 Mladi Borac 2 : 5 Železničar
26.05.2013 17:00 Integral 0 : 0 Polet
26.05.2013 17:00 Omladinac 1 : 1 Beli Orao
26.05.2013 17:00 Borac 0 : 2 Napredak
26.05.2013 17:00 Sloga (B) 1 : 0 Mladost
26.05.2013 17:00 Makce 2 : 0 Petar Dobrnjac
26.05.2013 17:00 Vihor 3 : 2 Mlava
26.05.2013 17:00 Crni Vrh 5 : 0 Sloga (D)
26.05.2013 16:30 Budućnost 2 : 0 Železničar
26.05.2013 16:30 Omladinac 0 : 2 Šumadinac
26.05.2013 16:30 Radnik 2 : 1 Polet
26.05.2013 16:30 Sloboda 1 : 1 Borac
26.05.2013 16:30 Pobeda 2 : 1 Proleter
26.05.2013 16:30 Osipaonica 3 : 3 Bresje Superior
26.05.2013 17:00 Sloga 1 : 0 Šatornja
26.05.2013 17:00 Aranđelovac 0 : 0 Lokomotiva
26.05.2013 17:00 Borac 1 : 0 Šumadija
26.05.2013 17:00 Junkovac 1 : 1 Vinča
26.05.2013 10:00 Beli orlovi 0 : 1 Partizan
26.05.2013 17:30 Hajduk Stanko 1 : 1 Sindjelić
26.05.2013 17:30 Mladi Borac 3 : 3 Drina
26.05.2013 17:30 Jedinstvo (Š) 0 : 3 Radjevac
26.05.2013 17:30 Mladost (P) 3 : 2 Mačva 2005
26.05.2013 17:30 Lipolist 4 : 2 Antimon
26.05.2013 17:30 Podrinje 2 : 1 Jadar
26.05.2013 16:30 ZSK 2 : 1 Ribnikar
26.05.2013 16:30 Trlić 0 : 4 Brezovica
26.05.2013 16:30 OFK Divci 3 : 1 Banjani
26.05.2013 16:30 Tešnjar 1 : 0 Sovljak
26.05.2013 16:30 Vrujci 0 : 3 Rubribreza
26.05.2013 17:00 Orljane 3 : 0 Rutevac
26.05.2013 17:00 Radnički 1924 (K) 3 : 0 Moravica
26.05.2013 17:00 Rasovača 3 : 0 Polet
26.05.2013 17:00 Zemljoradnik 2 : 3 Mladost (B)
26.05.2013 16:30 Besa 0 : 1 Čelik
26.05.2013 16:30 Pavlovac 3 : 2 Vranjska Banja
26.05.2013 16:30 Biljača 0 : 2 As
26.05.2013 16:30 Trešnjevka 0 : 1 Ternoci
26.05.2013 17:00 Mladost (PR) 0 : 0 Jedinstvo (BP)
26.05.2013 17:00 Dragoš 5 : 0 Spartak
26.05.2013 17:00 Sloga 5 : 3 Napredak
26.05.2013 17:00 Gnjilan 1 : 1 Padež
26.05.2013 17:00 Svetlost 4 : 0 Polet
26.05.2013 17:00 Partizanski put 1 : 3 Jastrebac
26.05.2013 17:00 Borac 0 : 0 Kosanica
26.05.2013 17:00 Dobrič 5 : 0 Omladinac
26.05.2013 17:00 Pobeda 2 : 2 Kosovac
26.05.2013 17:00 Mladost 3 : 1 Jedinstvo
26.05.2013 17:00 Sloboda 4 : 0 Budućnost
26.05.2013 17:00 Crvena zastava 1 : 2 Brzi Brod
26.05.2013 17:00 Budućnost 3 : 0 Morava
26.05.2013 17:00 Bobište 3 : 5 Jedinstvo (B)
26.05.2013 17:00 Jedinstvo (GS) 4 : 1 Sloga
26.05.2013 17:00 Mladost 5 : 3 OFK Morava
26.05.2013 17:00 Progres 0 : 2 Radan
26.05.2013 17:00 Umac 1 : 1 Plantaža
26.05.2013 17:00 Jablanica 4 : 1 Gradac
26.05.2013 17:00 Šumadija 1 : 0 Mladi Borac
26.05.2013 17:30 Jedinstvo 7 : 3 Napredak (S)
26.05.2013 17:30 Morava 0 : 0 Mladost (D)
26.05.2013 17:30 Vinorača 6 : 1 Sindjelić
26.05.2013 17:30 Mladost (J) 5 : 4 OFK Tekstilac
26.05.2013 17:30 Bratstvo 1 : 4 Lugomir
26.05.2013 17:30 Vinogradar 1 : 1 Levač
26.05.2013 17:30 Mladost (K) 3 : 1 Kušiljevo
26.05.2013 11:00 Ključ 3 : 0 Brestovac
26.05.2013 17:00 Branik 1 : 3 Rudna Glava
26.05.2013 17:00 Krivelj 1 : 0 Radnički
26.05.2013 17:00 Radujevac 0 : 3 Brodoremont
26.05.2013 17:00 Rajac 2 : 1 Nemetali
26.05.2013 17:00 Rudar 7 : 4 Polet
26.05.2013 17:00 Osnić 3 : 1 Omladinac
26.05.2013 17:00 Borac 1 : 0 Sloga
26.05.2013 17:00 Naupare 2 : 3 Trajal
26.05.2013 17:00 Sloga (Ć) 8 : 2 Jovan Kursula
26.05.2013 17:00 Gradina 1 : 2 Mladost
26.05.2013 17:00 Poljoprivrednik 4 : 1 Jedinstvo 1936
26.05.2013 17:00 Šanac 2 : 0 Trudbenik
26.05.2013 17:30 Vinogradar 2 : 1 Tavankut
26.05.2013 17:30 Tisa 1 : 0 Panonija IM Topola
26.05.2013 17:30 Čantavir 6 : 1 Potisje
26.05.2013 17:30 Preporod 2 : 0 Čoka
26.05.2013 17:30 Bačka (M) 1 : 5 Jadran
26.05.2013 17:30 Bajša 2 : 1 Bačka (P)
26.05.2013 17:00 Crvena zvezda (VS) 3 : 2 Napredak
26.05.2013 17:00 Borac (Z) 0 : 5 Radnički (S)
26.05.2013 17:00 Borac (A) 2 : 0 Rusanda
26.05.2013 17:00 Vojvodina (NM) 1 : 2 Crvena zvezda (RS)
26.05.2013 17:00 Mladost 5 : 2 OFK Gradnulica
26.05.2013 17:30 Slavija (K) 1 : 3 Borac
26.05.2013 17:30 Vojvodina 0 : 1 Sloga (BNS)
26.05.2013 17:30 Vršac United 4 : 0 Polet
26.05.2013 17:30 Tempo 4 : 0 Partizan (G)
26.05.2013 17:30 Budućnost (BB) 4 : 2 BAK
26.05.2013 17:30 Jugoslavija 0 : 2 Radnički (B)
26.05.2013 17:30 Dobrica 0 : 5 Sloga (P)
26.05.2013 17:30 Mladost 1 : 0 Vulturul
26.05.2013 17:00 Graničar (R) 2 : 1 Omladinac (D)
26.05.2013 17:00 Omladinac (B) 0 : 3 PIK
26.05.2013 17:00 Kula 2 : 2 Radnički
26.05.2013 17:00 Petrovaradin 2 : 1 Bačka
26.05.2013 17:00 Hercegovac 3 : 2 Vojvodina
26.05.2013 17:00 Stari Grad 2 : 3 Obilić
26.05.2013 17:00 Borac 2 : 0 Tvrdjava
26.05.2013 17:00 TSK 1 : 1 Veternik
26.05.2013 17:00 Sutjeska 2 : 1 Kabel
26.05.2013 17:00 LSK Laćarak 1 : 0 Donji Petrovci
26.05.2013 17:00 Radnički 1 : 0 Graničar
26.05.2013 17:00 Hajduk 1932 5 : 0 Kupinovo
26.05.2013 17:00 Šumar 2 : 0 Sloven (S)
26.05.2013 17:00 Sremac 4 : 0 Podrinje
26.05.2013 17:30 Borac (O) 1 : 1 Borac (L)
26.05.2013 17:30 Strelac 3 : 1 Selo Mladenovac
26.05.2013 17:30 PKB Kovilovo 3 : 0 Milutinac
26.05.2013 17:30 Vrčin 3 : 2 Jedinstvo
26.05.2013 17:30 Zmaj 1953 1 : 0 13. Maj
26.05.2013 17:30 Baćevac 3 : 0 Brodarac
26.05.2013 17:30 Rudar 1 : 3 Šumadija
26.05.2013 Polet 1 : 2 Čaglavica
26.05.2013 17:30 Partizan 1 : 5 OFK Ras
26.05.2013 17:30 Zvezda 0 : 3 Lazac
26.05.2013 17:30 Stubal 5 : 1 Žiča
26.05.2013 16:00 Gruža 5 : 0 Jedinstvo
26.05.2013 17:30 Morava(S) 0 : 0 Napredak
26.05.2013 17:00 Dobrača 1 : 3 OFK Bagremar
26.05.2013 17:00 Seljak 3 : 0 Mladost
26.05.2013 17:00 Azbest 6 : 1 Borac
26.05.2013 17:00 Srbija 2 : 0 Botunje
26.05.2013 17:00 Kutlovo 4 : 1 Sloga
26.05.2013 17:00 Mladost Teferič 2 : 4 Kremenac
26.05.2013 17:00 21. oktobar 1 : 1 Hajduk
26.05.2013 17:00 Šumarice 2008 0 : 3 Košutnjak
26.05.2013 17:00 Premeća 2 : 2 Čačak 94
26.05.2013 17:00 Strelac 1 : 0 Planinac
26.05.2013 17:00 Morava 0 : 2 Mladost
26.05.2013 17:00 Rakova 1 : 3 Budućnost
26.05.2013 11:00 Jelica 2 : 3 Brezova
26.05.2013 17:00 Jedinstvo 4 : 2 Bratstvo
26.05.2013 17:00 Radnički 3 : 1 Gorušica
26.05.2013 17:00 Bjelica 2 : 1 Dedinje Junajted
26.05.2013 11:00 Gradina 2 : 2 Sloga
26.05.2013 17:00 Prilike 3 : 2 Vrelo
26.05.2013 17:00 Šilopaj 3 : 1 Takovski Ustanak
26.05.2013 17:00 Mladost 09 4 : 2 Šumadija
26.05.2013 17:00 Ozrem 1 : 4 Velereč 94
26.05.2013 17:00 Jablanica 3 : 2 Majdan
26.05.2013 17:00 OFK Vinci 1 : 0 Dunavac (K)
26.05.2013 17:00 Dunavac (P) 0 : 3 Žitkovica
26.05.2013 17:00 Napredak 5 : 3 Polet
26.05.2013 17:00 Desine 0 : 2 Jedinstvo (LJ)
26.05.2013 17:00 Sloga 2 : 3 Basarac
26.05.2013 17:00 Borac 3 : 1 Jedinstvo (D)
26.05.2013 17:00 Polet 2 : 1 Omladinac (S)
26.05.2013 17:00 Budućnost (A) 2 : 0 Zadrugar
26.05.2013 17:00 Radnički 2 : 1 Budućnost (V)
26.05.2013 17:00 Mladost 7 : 0 Dragoš
26.05.2013 17:00 Krilaš 1 : 1 Omladinac (B)
26.05.2013 Udarnik 1 : 0 Vodice
26.05.2013 Proleter 3 : 1 Bačinac
26.05.2013 17:00 Radnički 0 : 2 Sloga
26.05.2013 17:00 Mladost MG 3 : 0 Pobeda 1938
26.05.2013 17:00 Crvena zvezda 1 : 0 ŽSK
26.05.2013 17:00 BSK 2 : 1 Karađorđe
26.05.2013 17:00 Bečevica 1 : 1 Šumadija
26.05.2013 17:00 Omladinac 0 : 2 Pobeda
26.05.2013 17:00 Mladost 1 : 0 Grivac
26.05.2013 17:00 Plaskovac 3 : 2 Radoje Domanović
26.05.2013 17:00 Proleter 2 : 0 Žabare
26.05.2013 17:00 Kopljari 1 : 2 BSK
26.05.2013 17:00 Velika Reka 4 : 0 Sloga (K)
26.05.2013 17:00 Borac (K) 1 : 3 Jadar 1961
26.05.2013 11:00 Studenac 0 : 0 Jedinstvo (MZ)
26.05.2013 17:00 Stolice 0 : 2 Cerova
26.05.2013 17:00 Sloga (LŠ) 6 : 0 Hajduk
26.05.2013 17:00 Cer 3 : 1 Mladost (B)
26.05.2013 17:30 Omladinac 3 : 2 Budućnost
26.05.2013 17:30 Napredak (BP) 0 : 1 Sloga
26.05.2013 17:30 Proleter 5 : 1 Sloboda
26.05.2013 17:30 Drina 4 : 3 Premijer
26.05.2013 17:30 Napredak (R) 3 : 2 Napredak (MB)
26.05.2013 17:30 Torpedo 1924 4 : 0 Duško
26.05.2013 17:30 Mrovska 4 : 3 Sloga
26.05.2013 17:30 Borac 4 : 2 OFK Varna
26.05.2013 17:30 Pocerina 1 : 0 Mladost (PP)
26.05.2013 17:30 Karađorđe 1 : 1 OFK Jelen
26.05.2013 17:30 Pričinović 2 : 0 Dumača
26.05.2013 17:30 Vlašić 2 : 0 Galeb
26.05.2013 17:30 Korman 1 : 2 Dobrava
26.05.2013 17:30 Dučić 5 : 4 Rajac
26.05.2013 17:30 Liplje 7 : 2 Mionica
26.05.2013 17:30 Borac 2 : 1 Gornji Lajkovac
26.05.2013 17:30 Spartak 1924 6 : 0 Veliševac
26.05.2013 17:30 Orao 3 : 5 Toplica
26.05.2013 17:30 Mladost 0 : 1 Komanice
26.05.2013 16:30 Brgule 2 : 2 Radnik
26.05.2013 16:30 Vrelo 4 : 2 Čučuge
26.05.2013 16:30 Sloga 1 : 7 Joševa
26.05.2013 16:30 Tvrdojevac 2 : 0 Kalenić
26.05.2013 16:30 Gunjevac 1 : 0 Crvena Jabuka
26.05.2013 16:30 OFK Stublenica 3 : 1 Omladinac
26.05.2013 16:30 OFK Paljuvi 0 : 1 Jedinstvo
26.05.2013 16:30 Mladost 9 : 0 Mladost (VK)
26.05.2013 16:30 Junior Novo Naselje 0 : 1 Polet
26.05.2013 11:00 Gradac 2 : 1 Lukavac
26.05.2013 11:00 Zadrugar 2 : 3 Mladi radnik
26.05.2013 16:30 Kotešica 2 : 3 Iskra
26.05.2013 16:30 Kolubara 2 3 : 3 Milenko Pavlović
26.05.2013 17:30 Pobeda 0 : 0 Trešnjica
26.05.2013 17:30 Lazarica 3 : 3 Gorobilje
26.05.2013 17:30 Savinac 1 : 3 Blagaja
26.05.2013 15:00 Ježevica 2 : 2 Luna Avijatičar
26.05.2013 17:30 Dobrinjac 3 : 0 Borac (SD)
26.05.2013 17:30 Plavi tok 4 : 2 Borac (O)
26.05.2013 17:30 Glumač 2 : 1 Napredak
26.05.2013 17:00 Pobeda 0 : 4 Borac
26.05.2013 17:00 Lokomotiva 1 : 4 Željuša
26.05.2013 17:00 Temac 1 : 3 Provalija
26.05.2013 17:00 Moravac 1948 5 : 2 Mladost 1954 (DM)
26.05.2013 17:00 Vulkan 1936 3 : 0 Stevan Nešticki
26.05.2013 17:00 Mladost (DK) 5 : 2 Sloga
26.05.2013 17:00 Sečanica 0 : 2 Proleter
26.05.2013 17:00 Polet 2 : 0 Radnički
26.05.2013 17:00 Omladinac 3 : 0 Navalin
26.05.2013 17:00 Napredak 0 : 4 Sloboda
26.05.2013 17:00 Morava 3 : 4 Železničar
26.05.2013 17:00 Kumarevo 65 3 : 0 Gornje Krajince
26.05.2013 11:00 Lemind 1953 2 : 1 Veternica 1926
26.05.2013 17:30 Istok 63 3 : 0 Medveđa
26.05.2013 17:30 BSK 4 : 1 Kolare
26.05.2013 17:30 Kupinovac 3 : 2 Javor
26.05.2013 17:30 Sloga 7 : 0 Polet
26.05.2013 17:30 Šumadinac 3 : 1 Crni Vrh
26.05.2013 17:30 OFK Tabane 2 : 0 Mladi radnik
26.05.2013 17:00 Mladost (DK) 3 : 0 Baštovan
26.05.2013 17:00 Vinogradar 4 : 4 Mladi radnik
26.05.2013 17:00 Župski biseri 3 : 2 Mladost (T)
26.05.2013 17:00 Sloga 3 : 1 Borac
26.05.2013 17:00 Omladinac 1 : 0 Donji Kopaonik
26.05.2013 17:00 Ušće 1 : 2 Beli Orlovi
26.05.2013 17:00 OFK Ribare 2 : 1 Dvorane
26.05.2013 17:00 Kapidžija 3 : 0 Mudrakovac
26.05.2013 17:00 Kupci 9 : 0 Belović
26.05.2013 17:00 Sloga 1 : 1 Dušan Ristić
26.05.2013 17:00 Rasina 1 : 4 Čitluk
26.05.2013 17:00 Dedina 1 : 0 Gornji Stepoš
26.05.2013 17:00 Mačkovac 2 : 1 13. April
26.05.2013 17:30 Solid 5 : 1 Zrinjski 1932
26.05.2013 17:30 Bratstvo 2 : 11 Lokomotiva
26.05.2013 17:30 Hajduk 3 : 3 Subotica
26.05.2013 17:30 Žednik 3 : 1 Elektrovojvodina
26.05.2013 17:30 Đurđin 1 : 5 Bačka 1901 B
26.05.2013 17:30 Udarnik 1 : 1 Mala Bosna
26.05.2013 17:30 Poljoprivrednik 1 : 1 Dušan Silni
26.05.2013 16:30 Mladost 0 : 3 Mićunovo
26.05.2013 16:30 Pobeda 2 : 1 Sloboda
26.05.2013 16:30 Udarnik 2012 1 : 4 Olimpija
26.05.2013 16:30 Eđšeg 3 : 0 Tomislavci
26.05.2013 17:00 Slavija 0 : 1 Šampion
26.05.2013 17:00 Tisa 1 : 2 Olimpija
26.05.2013 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Graničar
26.05.2013 17:00 Napredak 2 : 2 Borac
26.05.2013 17:00 Vojvodina 4 : 1 ŽAK
26.05.2013 17:00 Roham 3 : 0 Progresul
26.05.2013 17:00 Terekves 0 : 2 Budućnost
26.05.2013 17:00 Bega 2 : 1 Proleter
26.05.2013 17:00 Olimpija 1 : 1 Omladinac
26.05.2013 17:30 Železničar 3 : 0 Unirea
26.05.2013 17:30 Plavi Dunav 1 : 2 Polet
26.05.2013 17:30 Omladinac (D) 0 : 2 Dolovo
26.05.2013 17:30 Proleter 1 : 3 Pobeda
26.05.2013 17:30 Stari Tamiš 0 : 2 Omladinac (O)
26.05.2013 17:30 BSK Bavanište 0 : 3 Strela
26.05.2013 17:30 Hajduk 3 : 2 Dunav
26.05.2013 17:30 Jedinstvo 2 : 0 Karaš (K)
26.05.2013 17:30 Budućnost (A) 3 : 0 Hajdučica
26.05.2013 17:30 Ratar 4 : 2 Borac (VS)
26.05.2013 17:30 Ševac 6 : 0 Vinogradar
26.05.2013 17:30 Crvena zvezda 2 : 0 Partizan (U)
26.05.2013 17:30 Vitorul 0 : 2 Potporanj
26.05.2013 17:30 Borac (VG) 4 : 1 Karaš (Ј)
26.05.2013 17:00 Panonija 7 : 3 Aleksa Šantić
26.05.2013 17:00 Jedinstvo (R) 3 : 3 Lipar
26.05.2013 17:00 Dinamo 1 : 6 Dunav
26.05.2013 17:00 Rusin 4 : 1 Jedinstvo (K)
26.05.2013 17:00 OFK Šikara 0 : 9 OFK Odžaci
26.05.2013 17:00 Rastina 1918 1 : 2 Terekveš
26.05.2013 17:00 Susek 3 : 1 Vinogradar
26.05.2013 17:00 OFK Sirig 1 : 2 Dinamo
26.05.2013 17:00 Sremac 0 : 3 Mladost
26.05.2013 17:00 Proleter 3 : 3 Tatra
26.05.2013 17:00 Čenej 0 : 4 Fruškogorac
26.05.2013 17:00 Borac 3 : 0 Slavija
26.05.2013 17:00 Jedinstvo 4 : 1 Mladost
26.05.2013 17:00 Bečej 4 : 0 Proleter
26.05.2013 17:00 Budućnost 2 : 1 Iskra
26.05.2013 17:00 Mladost Radost 0 : 2 Napredak
26.05.2013 17:30 Miletić 0 : 3 Hajduk (G)
26.05.2013 17:30 ŽSK 2 : 2 Jedinstvo
26.05.2013 17:30 Titel 0 : 2 Hajduk (Č)
26.05.2013 17:30 Sloga 2 : 2 Obilić
26.05.2013 17:30 Budućnost 6 : 1 Maglić
26.05.2013 17:30 Karađorđevo 2 : 1 Bačka
26.05.2013 17:30 Vojvodina 4 : 0 Slavija
26.05.2013 17:30 Budućnost 5 : 3 Bački Hajduk
26.05.2013 17:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 2 Graničar (G)
26.05.2013 17:00 Sloga 1 : 0 Podunavac
26.05.2013 17:00 Lovac 1 : 1 Jedinstvo (R)
26.05.2013 17:00 Borac 2 : 1 Graničar (K)
26.05.2013 17:00 Jedinstvo (P) 2 : 6 Sloboda
26.05.2013 17:00 Hrtkovci 1 : 1 Budućnost
26.05.2013 17:00 Železničar 1 : 0 Dunav
26.05.2013 17:00 Napredak (P) 7 : 0 Napredak (V)
26.05.2013 17:30 Beljina 3 : 3 TEK Sloga
26.05.2013 17:30 Vranić 2 : 0 Napredak
26.05.2013 17:30 OFK Meljak 1 : 5 Krtinska
26.05.2013 17:30 Stepojevac VAGA 6 : 0 Rvati
26.05.2013 17:30 Rabrovac 3 : 2 Mladost
26.05.2013 17:30 Napredak 2 : 1 Pudarci
26.05.2013 17:30 Podunavac 1 : 2 Ivanča
26.05.2013 17:30 Boleč 2 : 1 Kosmaj
26.05.2013 17:30 Sindjelić 5 : 1 Torlak
26.05.2013 17:30 Studenski Grad 2 : 4 Policajac
26.05.2013 10:00 Šećeranac Ada 1 : 3 Pionir
26.05.2013 17:30 Borac 4 : 0 Institut
26.05.2013 17:30 Napredak 6 : 0 Rušanj
26.05.2013 17:30 Šumadinac 3 : 4 Banja
26.05.2013 17:30 Dunav 1 : 1 Crvenka
26.05.2013 17:00 Sloga 3 : 4 Dobrič
26.05.2013 17:00 NS Tatko 4 : 3 Jastrebac
26.05.2013 17:00 Padina 2 : 3 Naisus
26.05.2013 17:00 Baličevac 0 : 1 Aleksandrovo
26.05.2013 17:00 Mladost 2 : 3 Koprijan
26.05.2013 17:00 Rtkovo 1 : 1 Egeta
26.05.2013 17:00 Lokomotiva 2 : 8 Koča Andjelković
26.05.2013 17:00 Kladušnica 1 : 1 Pontes
26.05.2013 17:00 Napredak 2 : 0 Omladinac
26.05.2013 17:00 Mladost 1 : 1 Lehel
26.05.2013 17:00 Omladinac 3 : 0 Naftagas
26.05.2013 17:00 MSK 0 : 1 Proleter 2006
26.05.2013 17:00 ŽFK Banat 1 : 0 OFK Klek
26.05.2013 17:00 Potisje 2 : 0 Radnički Ratar
26.05.2013 17:00 Mladost 3 : 0 Gorica
26.05.2013 17:00 Drugarstvo 3 : 1 Borac
26.05.2013 Sloga 0 : 3 Kolubara
26.05.2013 Ratkovac 2 : 1 Proleter
26.05.2013 Stepanje 2 : 1 Polet
26.05.2013 Dimitrije Tucović 3 : 0 Nepričava
26.05.2013 Kolubara 3 : 2 Dimitrije Tucović
26.05.2013 Polet 2 : 1 Ratkovac
26.05.2013 Proleter 3 : 0 Sloga
26.05.2013 17:00 Napredak 1 : 3 Sloga
26.05.2013 17:00 Palilulac 2 : 1 Rtanj
26.05.2013 17:00 Malinik 3 : 0 Nacional
26.05.2013 17:00 Kosovo 5 : 0 Graničar
26.05.2013 17:00 Moravac 2 : 0 Toplica
26.05.2013 17:00 Pobeda 4 : 2 Doljevac
26.05.2013 11:00 Kraljevo 3 : 0 Gredetin
26.05.2013 17:00 Vukašinovac 2 : 0 Borac
26.05.2013 17:00 Jedinstvo 0 : 4 Napredak 2012
26.05.2013 17:00 Crvena Zvezda 1 : 9 Draževac
26.05.2013 11:00 Pobeda 1976 3 : 1 Ratar
26.05.2013 11:00 OFK Tamnič 1 : 2 Graničar
26.05.2013 17:30 Slatina 5 : 1 Kovilovo
26.05.2013 17:30 Ratar 3 : 0 Čubra
26.05.2013 17:30 Vidrovac 0 : 1 Miloševo
26.05.2013 11:00 Malajnica 2 : 2 Srbovo
26.05.2013 17:30 Mladost 0 : 3 Samarinovac
26.05.2013 17:30 Smedovac 0 : 4 Deli Jovan
26.05.2013 17:30 Polet 1 : 0 Urovica
26.05.2013 17:00 Velika Sugubina 3 : 1 Divostin
26.05.2013 17:00 Trmbas 3 : 1 Studenac
26.05.2013 17:00 Đuriselac 2 : 4 Zastava
26.05.2013 17:00 Dunav 3 : 1 Sopot
26.05.2013 17:00 Sloga (D) 3 : 4 Stig
26.05.2013 17:00 Dizel 1 : 4 Vojvoda Milenko
26.05.2013 17:00 Napredak (P) 6 : 0 Mip Majdan
26.05.2013 17:00 Mlava 8 : 0 Proleter
26.05.2013 17:00 Napredak (N) 0 : 2 Sloga (L)
26.05.2013 17:00 Napredak (B) 0 : 2 Borac
26.05.2013 17:00 Pobeda 6 : 0 Metalac
26.05.2013 17:00 Barič 5 : 4 Ram
26.05.2013 17:00 Kurjače 8 : 0 Polet
26.05.2013 17:00 Električar 1 : 0 Kumane
26.05.2013 17:00 Pek 0 : 2 Radnički
26.05.2013 17:00 Carevac 0 : 0 Žika Marković Uča
26.05.2013 17:00 Pomoravlje 7 : 2 Udarnik
26.05.2013 17:00 Budućnost 4 : 0 Jedinstvo
26.05.2013 17:00 BSK 5 : 1 Napredak
26.05.2013 17:00 Sloga 1 : 6 Omladinac
26.05.2013 17:00 Proleter 3 : 0 Mladost
26.05.2013 10:00 Šamot 3 : 1 Venčani
26.05.2013 17:00 Misača 2 : 1 Ranilović
26.05.2013 17:30 Polet 3 : 6 Rudar
26.05.2013 17:30 Jelav 1 : 2 Sloga
26.05.2013 17:30 Prva Iskra 1 : 4 Mladost (B)
26.05.2013 11:00 Budućnost 3 : 0 Omladinac
26.05.2013 11:00 Sava 1 : 4 Volujac
26.05.2013 11:00 Mladost (SL) 4 : 3 Metlić
26.05.2013 11:00 Mladost (SV) 0 : 4 Mladost 2011
26.05.2013 15:00 Dragojevac 4 : 1 Sloga Trgosped .M.
26.05.2013 17:30 Sloga 1949 .Mat. 4 : 1 Sloga .R.
26.05.2013 11:00 Krnule 09 5 : 1 Polet
26.05.2013 11:00 Torpedo 3 : 0 Mladost
26.05.2013 17:30 Hajduk 3 : 1 Petrovac 74
26.05.2013 17:30 Tresnjevka 8 : 0 Bobovik Skupljen
26.05.2013 16:30 Borac 0 : 11 Rakac Stave
26.05.2013 16:30 Beloševac 5 : 3 Paune
26.05.2013 16:30 OFK Povlen 1 : 1 Dupljaj
26.05.2013 10:00 Jašunja 3 : 1 Mladost (K)
26.05.2013 11:00 Vrhunac 3 : 3 Moravac
26.05.2013 17:00 Bratstvo 6 : 0 Nomanica
26.05.2013 Mladost 3 : 0 Hum
26.05.2013 Mladi borac 0 : 3 Morava
26.05.2013 Mladi Radnik 2 : 5 Radnički
26.05.2013 18:00 Partizan (M) 2 : 0 Lipar
26.05.2013 18:00 Bresje 0 : 2 Napredak
26.05.2013 18:00 Kolonija 2 : 5 Juhor
26.05.2013 18:00 Ribnik 1 : 2 Sloga
26.05.2013 18:00 Partizan (G) 3 : 1 Sloboda
26.05.2013 18:00 Jedinstvo 0 : 7 Morava
26.05.2013 17:00 Omladinac 2 : 0 Mladost
26.05.2013 17:00 Polet 57 1 : 2 Jugovići
26.05.2013 17:00 14. Oktobar 2 : 0 Gradac
26.05.2013 17:00 Sebečevac 5 : 1 Bukovica
26.05.2013 17:00 Lipovac 4 : 0 Polet (K)
26.05.2013 17:00 Polet (Š) 3 : 1 Grkljane
26.05.2013 17:00 Štitari 10 : 1 Jablanica
26.05.2013 17:00 Drugari 1 : 3 Rasinac
26.05.2013 17:00 Proleter 1 : 3 Banat
26.05.2013 17:00 Sloga 3 : 1 Tamiš
26.05.2013 17:00 OFK Stajicevo 4 : 0 Mladost
26.05.2013 17:00 Zlatica 4 : 1 Jedinstvo
26.05.2013 17:30 Banat 2 : 3 Crvena Zvezda
26.05.2013 17:30 Omladinac 3 : 1 Jedinstvo
26.05.2013 17:30 Pobeda 3 : 1 Partizan
26.05.2013 17:30 Banat 2 : 2 Vojvodina
26.05.2013 Noćaj 4 : 2 Hajduk
26.05.2013 Sremac 2 : 1 Fruškogorac
26.05.2013 Sloga (Č) 3 : 1 Sloga (Z)
26.05.2013 Borac (R) 0 : 4 Mitros
26.05.2013 Borac (VR) 3 : 0 OFK Bosut
26.05.2013 Sloga 0 : 0 Mladost
26.05.2013 OFK Kraljevci 3 : 7 Napredak
26.05.2013 Fruškogorac 2 : 0 Fruška Gora
26.05.2013 PSK Putinci 3 : 0 Sremac
26.05.2013 Krušedol 3 : 0 Borac
26.05.2013 ČSK Čortanovci 2 : 0 Polet
26.05.2013 Borac (J) 3 : 3 Borac (S)
26.05.2013 Jedinstvo (Lj) 6 : 2 Sinđelić
26.05.2013 Sremac 1 : 1 Borac
26.05.2013 Jednota 1 : 1 OFK Bingula
26.05.2013 Graničar 2 : 3 Jedinstvo (M)
26.05.2013 Omladinac (M) 3 : 1 OFK Bačinci
26.05.2013 Bratstvo 1 : 3 Fruškogorac
26.05.2013 OFK Bikić 7 : 1 Omladinac (B)
26.05.2013 Mladost 1 : 3 Graničar
26.05.2013 Sremac 7 : 4 Kameni
26.05.2013 OFK Brestač 8 : 0 Sloboda
26.05.2013 Vitez 1 : 2 Srem
26.05.2013 17:30 BSK 2012 5 : 1 Mladi proleter
26.05.2013 17:30 GAK 3 : 0 OFK Petrovčić
26.05.2013 17:30 Novi Beograd 3 : 1 Pobednik
26.05.2013 17:30 Kozara 0 : 3 Borac
26.05.2013 17:30 Busije 0 : 1 BUSK
26.05.2013 11:00 Bair 3 : 0 Napredak
26.05.2013 11:00 Šumice 1 : 7 Gorki
26.05.2013 11:00 Radnik 1 : 0 Stojan Lazarac
26.05.2013 11:00 Mladost (O) 3 : 0 Mladost (MM)
26.05.2013 Kusovac 1 : 1 Kotlenik (L)
26.05.2013 Mladi Radnik 1 : 1 Polet (LJ)
26.05.2013 Kotlenik (G) 5 : 0 Jedinstvo
26.05.2013 17:00 Sloga 3 : 0 Pionir Zelenik
26.05.2013 17:00 Neresnica 0 : 5 Radenka
26.05.2013 17:00 Kaona 5 : 0 Homolje
26.05.2013 17:00 7. Juli 1 : 2 Bratstvo
26.05.2013 17:00 Senaja 3 : 2 Sloga
26.05.2013 17:30 Budućnost 1 : 2 Heroj
26.05.2013 17:30 Napredak 4 : 1 Omladinac
26.05.2013 17:30 Hajduk 0 : 3 Popovac
26.05.2013 17:30 Radnik 2 : 2 Mladost (GM)
26.05.2013 17:30 Šumadija 6 : 2 Polet
26.05.2013 17:30 Mladost (R) 0 : 4 Radnicki
26.05.2013 Meteor 3 : 0 Mladost
26.05.2013 Vrhpolje 3 : 4 Čobanče
26.05.2013 Mladost 9 : 1 Lonjin
26.05.2013 17:00 Vražogrnci 0 : 3 Mladost (G)
26.05.2013 17:00 Garevina 1 : 0 Mladost (R)
26.05.2013 17:00 Obilić 1 : 7 Rubin
26.05.2013 Planinac 2 : 4 Mladost
26.05.2013 Borac 3 : 0 Car Uroš
26.05.2013 27. Oktobar 1 : 3 Polet
26.05.2013 17:00 LASK Crvena zvezda 4 : 1 Požarevac
26.05.2013 16:00 Novi Bečej 7 : 1 Nives
26.05.2013 17:00 Timok 0 : 6 Slatke male
26.05.2013 16:00 Kolibri 1 : 0 Mačva
26.05.2013 16:00 Majdanpek 0 : 7 Trijumf
26.05.2013 Borac 1 : 0 Radnički
26.05.2013 Rad 4 : 3 Vojvodina
26.05.2013 BSK Borča 4 : 0 Napredak
26.05.2013 Timok 1 : 7 Partizan
26.05.2013 Jagodina 2 : 0 Inđija
26.05.2013 Polet 0 : 3 Hajduk
26.05.2013 Proleter 3 : 0 Omladinac
26.05.2013 11:00 Moravac Orion 0 : 0 Bor
26.05.2013 14:30 Javor 1 : 2 Šumadija 1903
26.05.2013 14:00 FAP 4 : 0 Sloga
26.05.2013 10:00 Radnički (K) 15 : 0 Polet
26.05.2013 Šumadija 0 : 1 Rudar
26.05.2013 Smederevo 1 : 0 Mladi radnik (P)
26.05.2013 BSK Borča 2 : 6 Rad
26.05.2013 Loznica 1919 0 : 4 Partizan
26.05.2013 ČSK Pivara 1 : 0 Zemun
26.05.2013 12:00 Indeks 2 : 4 Bačka 1901
26.05.2013 12:00 Crvenka 0 : 3 Inđija
26.05.2013 12:00 Spartak ZV 1 : 1 Banat
26.05.2013 12:00 Hajduk 3 : 1 Novi Sad
26.05.2013 12:00 Bačka Topola 0 : 0 Proleter 2006
26.05.2013 15:30 Vinogradar 1 : 2 Tavankut
26.05.2013 15:30 Tisa 0 : 3 Panonija IM Topola
26.05.2013 15:30 Čantavir 3 : 0 Potisje
26.05.2013 15:30 Preporod 0 : 3 Čoka
26.05.2013 15:30 Bačka (M) 9 : 2 Jadran
26.05.2013 15:30 Bajša 3 : 2 Bačka (P)
26.05.2013 10:00 Senta 12 : 3 Radnički
26.05.2013 Šumadija 2 : 0 Sloga
26.05.2013 12:30 Javor 3 : 0 Sušica
26.05.2013 Novi Pazar 3 : 1 Bane
26.05.2013 12:00 FAP 1 : 0 Sloga (BB)
26.05.2013 Čukarički 2 : 1 AS
26.05.2013 Rad 1 : 0 Napredak
26.05.2013 10:00 Crvenka 1 : 4 Inđija
26.05.2013 Osipaonica 1 : 2 Sloboda
26.05.2013 11:00 Subotica 0 : 15 Mladost Radost
26.05.2013 11:00 Potisje 0 : 7 Senta
26.05.2013 Pinkum 3 : 1 GFK Jasenica 1911
26.05.2013 Plana 1 : 4 Badnjevac
26.05.2013 10:00 Šumadija 6 : 0 Panter
26.05.2013 Smederevo 3 : 3 AF Duljaj
26.05.2013 Seljak 1 : 9 Sloga
26.05.2013 09:00 Borac 4 : 1 Arsenal
26.05.2013 09:00 Sloga (D) 6 : 2 Apolon 4
26.05.2013 09:30 Subotica '00 5 : 1 Bačka Topola
26.05.2013 09:30 Potisje 0 : 5 Senta
26.05.2013 10:00 Sušica 1 : 8 Apolon 4 I
26.05.2013 10:00 Feniks 1 : 13 Duljaj
26.05.2013 16:00 Mladi Radnik 2 : 1 Obilić
26.05.2013 17:00 Mladi radnik 0 : 10 Obilić

Košarka

26.05.2013 18:00 Smederevo 1953 79 : 92 Mega Vizura MT

Rukomet

26.05.2013 19:00 Bela Palanka 36 : 28 Radan
26.05.2013 19:00 Pirot 30 : 30 Hisar
26.05.2013 19:00 Morava 25 : 40 Vranje 1957
26.05.2013 20:30 Kolubara 2 33 : 39 Jedinstvo
26.05.2013 19:00 Udarnik 43 : 35 Kosmaj
26.05.2013 16:00 Partizan 2 36 : 26 Ub
26.05.2013 18:30 Studentski grad 32 : 16 Rudar 2

Američki fudbal

26.05.2013 Knights Klek 28 : 0 Celtis Sombor
26.05.2013 Hunters Vrbas 20 : 10 Mammoths Kikinda
26.05.2013 Golden Bears Bor 16 : 39 Pastuvi Požarevac
26.05.2013 Angel Warriors Čačak 68 : 2 Pirates Zemun
26.05.2013 Indians Inđija 27 : 12 Forestlanders Mladenovac
Обавештавамо спортску јавност да је ФК „Софекс“ из Футога иступио из даљег такмичења у оквиру Новосадске лиге. Детаљније информације биће наведене у наредном броју званичног Билтена Новосадске лиге.
zare2 zare2 je tipovao utakmicu