XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 48 utakmica za dan
Petak, 22 Februar 2019

Fudbal

22.02.2019 18:00 Vojvodina 0 : 1 Radnički (N)
22.02.2019 20:45 Cardiff City 1 : 5 Watford
22.02.2019 20:45 West Ham United 3 : 1 Fulham
22.02.2019 21:00 Espanyol 1 : 1 Huesca
22.02.2019 20:30 Werder 1 : 1 Stuttgart
22.02.2019 20:30 Milan 3 : 0 Empoli
22.02.2019 19:00 Dijon 0 : 1 Saint-Étienne
22.02.2019 20:45 Strasbourg 1 : 1 Lille

Košarka

22.02.2019 16:00 Mladost 68 : 87 Dynamic VIP PAY
22.02.2019 Vojvodina : Sloboda
22.02.2019 Tamiš : Zlatibor
22.02.2019 Dunav : Spartak
22.02.2019 Beovuk 72 : Vršac
22.02.2019 OKK Novi Pazar : Mladost
22.02.2019 OKK Beograd : Metalac
22.02.2019 18:00 KKK Radnički 88 : 65 Pirot
22.02.2019 19:00 Vrbas 68 : 58 Mladost (SP)
22.02.2019 18:00 Jablanica 77 : 66 Dimitrovgrad
22.02.2019 14:30 Loznica 80 : 84 Radivoj Korać
22.02.2019 17:30 Sloga 51 : 58 Mileševka
22.02.2019 20:00 Rtanj 73 : 69 Bagdala

Odbojka

22.02.2019 18:00 Crvena Zvezda 3 : 2 Mladi radnik
22.02.2019 19:30 Mladenovac : VGSK
22.02.2019 19:00 Ribnica 3 : 0 Loznica
22.02.2019 19:30 Banat : Mladost
22.02.2019 20:45 Blok Aut : Lucky Star
22.02.2019 19:00 Spartak (Su) 3 : 1 TENT
22.02.2019 20:30 Crvena zvezda 3 : 1 Železničar
22.02.2019 20:00 NS Volej tim : Beočin
22.02.2019 12:15 Rudar : Carina

Rukomet

22.02.2019 18:15 Steaua 26 : 28 Metalurg
22.02.2019 19:00 Šamot 65 21 : 26 Metaloplastika
22.02.2019 20:00 Žitorađa 24 : 27 Bela Palanka
22.02.2019 19:00 Morava 24 : 28 Proleter
22.02.2019 19:00 Jagodina 37 : 17 Bor RTB
22.02.2019 16:00 Junior 28 : 33 Bekament BB

Vaterpolo

22.02.2019 20:15 Jadran ST : Jadran HN

Futsal

22.02.2019 20:00 Novi Pazar 7 : 1 Smederevo
22.02.2019 20:30 Ekonomac 2 : 1 Ivanjica
22.02.2019 20:00 Zemun Samo pravo 4 : 3 Sopot
22.02.2019 19:30 SAS 2 : 1 Požarevac
22.02.2019 18:00 Zufo 9 : 1 Kolubara
22.02.2019 21:00 Župski rubin : Olimp
22.02.2019 Gročanski : Intelektualac
22.02.2019 Oftal -C : Konjarnik
22.02.2019 21:00 Apa Futsal : Leteći Holandjanin
22.02.2019 18:00 Tisa 13 : 5 Indians 2013
22.02.2019 20:30 Gurgusovac : Babušnica 2011
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu