XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 82 utakmica za dan
Nedelja, 10 Februar 2019

Fudbal

10.02.2019 17:00 Manchester City 6 : 0 Chelsea
10.02.2019 14:30 Tottenham Hotspur 3 : 1 Leicester
10.02.2019 20:45 Athletic Club 0 : 0 Barcelona
10.02.2019 12:00 Leganés 3 : 0 Real Betis
10.02.2019 18:30 Sevilla 2 : 2 Eibar
10.02.2019 16:15 Valencia 0 : 0 Real Sociedad
10.02.2019 15:30 Werder 4 : 0 Augsburg
10.02.2019 18:00 Fortuna 3 : 0 Stuttgart
10.02.2019 20:30 Milan 3 : 0 Cagliari
10.02.2019 15:00 Sampdoria 0 : 1 Frosinone
10.02.2019 12:30 Bologna 1 : 1 Genoa
10.02.2019 18:00 Sassuolo 0 : 3 Juventus
10.02.2019 15:00 Atalanta 2 : 1 SPAL
10.02.2019 15:00 Torino 1 : 0 Udinese
10.02.2019 17:00 Guingamp 0 : 2 Lille
10.02.2019 15:00 Montpellier 2 : 2 Monaco
10.02.2019 15:00 Nantes 2 : 4 Nîmes
10.02.2019 21:00 Nice 1 : 0 Olympique Lyonnais
10.02.2019 17:00 Rennes 3 : 0 Saint-Étienne
10.02.2019 15:00 Toulouse 1 : 1 Reims

Košarka

10.02.2019 19:00 Partizan NIS 76 : 67 Budućnost VOLI
10.02.2019 17:00 Cedevita 87 : 85 FMP
10.02.2019 21:00 Beovuk 72 79 : 85 Zlatibor
10.02.2019 18:00 OKK Novi Pazar 103 : 73 Spartak
10.02.2019 18:00 Dynamic VIP PAY 79 : 62 Vršac
10.02.2019 14:00 Omladinac 53 : 106 Mladost Veternik
10.02.2019 18:00 Star 119 : 117 Jedinstvo
10.02.2019 18:30 Futog Tupanjac MD 63 : 54 Železničar
10.02.2019 18:00 Morava 84 : 63 Dimitrovgrad
10.02.2019 16:00 Novosadska ŽKA 107 : 73 Spartak
10.02.2019 16:00 Šabac 68 : 74 Radivoj Korać
10.02.2019 13:00 Duga 53 : 60 Ljubovija
10.02.2019 16:00 Radnički 2016 81 : 65 Radnički (Bg)
10.02.2019 16:00 Užice 44 : 71 Lim
10.02.2019 19:00 Železničar 65 : 108 Mileševka
10.02.2019 11:30 Paraćin 76 : 68 Trstenik
10.02.2019 17:00 Zicer 46 : 49 Sistem 2000

Odbojka

10.02.2019 19:30 Toplički Vitezovi 1 : 3 Srem Eaton
10.02.2019 17:00 Ribnica 2 1 : 3 Putevi
10.02.2019 18:00 Sombor 3 : 0 Hercegovina
10.02.2019 18:00 Vrbas 0 : 3 Dunav Volley
10.02.2019 17:00 Topličanin 97 2 : 3 Desetka
10.02.2019 19:00 Srem 3 : 0 FOK
10.02.2019 17:00 Kuršumlija 3 : 1 Pirot
10.02.2019 20:00 Mladost (NP) 3 : 2 Volley Stars
10.02.2019 19:00 Slavija 3 : 0 Partizan
10.02.2019 12:00 Odbojka 013 3 : 2 Elan Volej
10.02.2019 14:00 Lavice 07 3 : 2 Futog Vest
10.02.2019 15:45 Sloboda S 3 : 0 Bambi volej
10.02.2019 10:30 Radnički 3 : 0 Sloga 2016
10.02.2019 16:00 Smeč SV 3 : 0 Jasenica (SP)
10.02.2019 17:30 Carina 3 : 0 Dunav 17
10.02.2019 18:00 VGSK 3 : 0 Tvrđava
10.02.2019 13:00 Rudar 3 : 2 Plana

Rukomet

10.02.2019 18:00 Crvena zvezda 27 : 30 Metaloplastika
10.02.2019 17:30 Obilić 29 : 22 Mokra Gora
10.02.2019 20:00 Bor RTB 26 : 34 Medicinar

Futsal

10.02.2019 20:30 Kalča 3 : 2 Srpska
10.02.2019 17:00 Nova Pazova 13 : 2 Smederevo
10.02.2019 19:00 RB 4 : 1 Ivanjica
10.02.2019 20:15 Kragujevac Wild Boars 1 : 0 Olimp
10.02.2019 15:30 Karađorđe 2015 2 : 5 Bezbednost 192

FFA

10.02.2019 16:00 Akademija Rađ 2 : 3 Radnički Stobeks
10.02.2019 14:50 Drina A 2 : 0 Akademija Rađ
10.02.2019 09:00 Budućnost 4 : 0 Sloga
10.02.2019 13:05 Miša 1 : 6 Trnovica
10.02.2019 10:10 Respekt 5 : 1 Young Boys
10.02.2019 13:40 Akademija Rađ 2 : 2 Drina B
10.02.2019 08:25 Respekt 5 : 1 Loznica
10.02.2019 14:15 Young Boys 0 : 3 Drina A
10.02.2019 09:35 Podrinje 2 : 2 Gučevo
10.02.2019 12:30 Sloga 1 : 3 Gučevo
10.02.2019 15:25 Trnovica 3 : 0 Drina B
10.02.2019 11:20 Miša 0 : 2 Radnički Stobeks
10.02.2019 10:45 Sloga 0 : 4 Akademija Rađ
10.02.2019 08:50 Jedinstvo (NB) 2 : 0 AFK A
10.02.2019 09:15 AFK B 2 : 0 AFK A
10.02.2019 09:40 Jedinstvo (NB) 2 : 1 AFK B
10.02.2019 08:25 Jedinstvo (BPS) 0 : 5 Jedinstvo (NB)
10.02.2019 08:00 Bačka 1 : 0 Jedinstvo (BPS)
10.02.2019 10:40 Bačka A 0 : 6 AFK A
10.02.2019 10:10 Bačka B 0 : 0 AFK B
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu