XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 59 utakmica za dan
Petak, 20 Novembar 2015

Fudbal

20.11.2015 17:00 Metalac 1 : 4 Jagodina
20.11.2015 17:00 Mladost 0 : 0 Spartak
20.11.2015 17:00 Čukarički 1 : 0 Borac
20.11.2015 13:00 Jedinstvo (Bč) 3 : 0 Mladost (G)
20.11.2015 Naprijed 3 : 1 Progres
20.11.2015 13:00 Spartak 5 : 2 Mašinac

Košarka

20.11.2015 17:00 Partizan NIS 89 : 85 Tajfun
20.11.2015 19:00 Borac 73 : 93 FMP
20.11.2015 20:00 Konstantin 70 : 54 Napredak Rubin
20.11.2015 17:00 Smederevo 90 : 79 Mladost
20.11.2015 19:30 Pirot 86 : 78 Zdravlje Leskovac
20.11.2015 19:30 Vojvodina 95 : 81 Niš
20.11.2015 18:00 Napredak 72 : 76 Plana
20.11.2015 17:00 Jablanica 81 : 63 Mladost Vesna
20.11.2015 20:00 Dimitrovgrad 81 : 77 Jastrebac
20.11.2015 20:30 OKK Junior 78 : 64 Zone Boys
20.11.2015 19:00 Prva Petoletka 88 : 80 Polet
20.11.2015 19:00 Crnokosa 94 : 86 Klik
20.11.2015 17:00 Žarkovo 70 : 86 Borac
20.11.2015 18:30 Sloven 108 : 81 Odžaci
20.11.2015 21:00 Mladost 2014 91 : 110 Radnički VA
20.11.2015 21:15 Eko Sport 61 : 55 BASK
20.11.2015 15:30 Zicer 85 : 75 Vlasotince

Odbojka

20.11.2015 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Radnički
20.11.2015 19:00 Ribnica 0 : 3 Crvena zvezda
20.11.2015 17:00 Kosovska Mitrovica 2 : 3 Borac
20.11.2015 18:30 Bavanište 3 : 0 Metalac Takovo
20.11.2015 20:00 Smederevo Carina 1 : 3 Jedinstvo
20.11.2015 18:00 Ilijaš 1 : 3 Kakanj 78
20.11.2015 18:00 Borac m:tel 3 : 0 Gacko
20.11.2015 18:00 Ljubinje 2 : 3 Domaljevac
20.11.2015 18:00 Radnik 3 : 1 Jedinstvo
20.11.2015 18:00 Gradina Herceg 0 : 3 Mladost
20.11.2015 19:00 Ub 3 : 1 Zaslon
20.11.2015 20:00 Volleyland 0 : 3 Avala
20.11.2015 18:00 Radnik 0 : 3 BL Volley
20.11.2015 18:00 Bihać Preminger 0 : 3 Modriča
20.11.2015 18:00 Bimal Jedinstvo 3 : 1 Kula Gradačac
20.11.2015 18:00 Bosna 1 : 3 Derventa
20.11.2015 18:00 Gacko 3 : 0 Sloboda Tuzlafarm

Rukomet

20.11.2015 18:00 Železničar 1949 27 : 29 Rudar
20.11.2015 18:00 Crvenka 29 : 25 Proleter
20.11.2015 19:30 Kolubara 27 : 27 Vrbas
20.11.2015 20:00 Jabuka 32 : 30 Metalac
20.11.2015 18:30 Trepča 27 : 36 Lokomotiva
20.11.2015 19:00 Mladost TSK 33 : 27 Vojvoda Stepa
20.11.2015 19:00 Gradačac 27 : 24 Sloboda
20.11.2015 18:00 Kučevo 31 : 34 Izvor Bukovička Banja
20.11.2015 19:30 Metalac AD 32 : 23 Sočanica
20.11.2015 18:30 Ilidža 32 : 24 Rogatica

Vaterpolo

20.11.2015 19:00 Jug CO 14 : 6 Jadran Carine
20.11.2015 19:00 Vojvodina 9 : 11 HAVK Mladost
20.11.2015 20:45 Radnički 3 : 12 Primorje EB
20.11.2015 20:15 Mornar BS 6 : 12 Partizan Raiffeisen
20.11.2015 18:30 OVK POŠK 12 : 8 BVK Crvena zvezda

Futsal

20.11.2015 18:00 Novi Pazar 4 : 2 Kopernikus
20.11.2015 16:00 Niš 92 7 : 2 Mašinac
20.11.2015 20:00 RB-Radio 014 3 : 5 Fontana
20.11.2015 18:30 Ekonomac 2 5 : 4 Aranđelovac Fortuna
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu