02.04
15:30
Borac (S)
RadniÄki (SM)
2
2
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Dunav
ŽelezniÄar
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
02.04
15:30
ŽelezniÄar
Å umadija 1903
0
2
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Mihajlovac 1934
Jedinstvo Putevi
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Polet (LJ)
Loznica
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
02.04
16:00
Vlasina
OFK SinÄeliÄ
0
3
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:00
Pukovac
Ozren
1
0
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Tabane 1970
Jedinstvo (B)
2
2
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 2 |
02.04
11:00
Prva Iskra
RadniÄki (NB)
1
0
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Crvena Zvezda
Stepojevac Vaga
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Brodarac 1947
IMT
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
02.04
10:00
Subotica
Polet (K)
2
5
|
02.04.2017 10:00 | 2 : 5 | |||||||
02.04
15:30
Tisa (A)
BuduÄnost (G)
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Tavankut
Potisje
0
2
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
BaÄka (P)
Mladost APA
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
02.04
15:30
Dolina
VrŔac united
0
0
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Vojvodina 1928
RadniÄki (K)
2
2
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 2 |
|
02.04
15:30
Hajduk 1925 Podunavac
Sofeks
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
10:00
Index
Slavija
2
0
|
02.04.2017 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Sremac Vojka
Borac
1
4
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Hajduk (Ä)
Hajduk (B)
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
LSK LaÄarak
Veternik
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
02.04
15:30
SuŔica
Bane
2
4
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Orlovac
Sloga
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
DragaÄevo
KaraÄorÄe
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Tutin
Arsenal
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
02.04
15:30
Å umadija (T)
Napredak
2
2
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Zvižd
Morava
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladi radnik 1940
RSK
0
3
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Borac 1932
Borac (Ž)
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
02.04
15:30
Provo
RadniÄki Stobex
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Jedinstvo (Ub)
Sloga (S)
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
02.04
16:00
Hajduk Veljko
Rtanj
0
4
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 4 | |||||||
02.04
16:00
Moravica
OFK Bor
4
2
|
02.04.2017 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Napredak
Bukovik
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Å arbanovac
Majdanpek
3
2
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 2 |
|
02.04
16:00
BoŔnjane
SFS Borac
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
LevaÄ
Rembas
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Župa
Jedinstvo
1
0
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
OFK Lugomir
ŽitoraÄa
3
2
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 2 |
|
02.04
16:00
Jedinstvo (GM)
Morava (VH)
3
0
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Vranjska Banja
BuduÄnost (O)
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Mladost (M)
Jedinstvo (P)
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
OFK Brzi Brod
Lužnica
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
02.04
15:30
Turbina
VrÄin
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
BuduÄnost
SremÄica
4
0
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Hajduk
Zvezdara
1
2
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
PKB Padinska Skela
Torlak
0
1
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 1 |
|
02.04
16:30
Vinogradar
Sutjeska
1
0
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 0 | |||||||
02.04
16:30
Äantavir
Jadran (S)
2
0
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 0 | |||||||
02.04
16:30
EÄÅ”eg
BajŔa
1
2
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 2 | |||||||
02.04
16:30
Krivaja
Senta
0
2
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 2 |
02.04
15:30
Slavija
Hajduk Junior
2
2
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Krila Krajine
ŽAK
4
0
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Rusin
BSK
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladost (BP)
Borac (BG)
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Lipar
BuduÄnost
0
3
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 3 | |||||||
02.04
15:30
OFK Å ikara
Stari Grad
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
02.04
16:00
Borac (St)
Partizan (G)
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Strela
Partizan (U)
6
0
|
02.04.2017 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloga (BNS)
Jugoslavija
1
2
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Vulturul
BuduÄnost (A)
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Polet
Vojvodina (C)
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Mladost (O)
Jedinstvo SteviÄ
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
02.04
15:30
C. Zvezda (VS)
OFK Kikinda
0
3
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Lehel
Mladost (L)
0
0
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Jedinstvo
Banat
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Naftagas (B)
Proleter 2006
6
0
|
02.04.2017 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladost (BD)
C. Zvezda (RS)
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
02.04
15:30
Hajduk
Hrtkovci
4
0
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
FK GraniÄar 1924
Donji Petrovci
4
2
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Napredak
Rudar
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Jadran
Partizan
4
3
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 3 |
|
02.04
16:30
Vinogradar
OFK Sirig
2
0
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
MiletiÄ
Jedinstvo
1
1
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
BaÄka
Mladost
0
0
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Titel
TSK
0
10
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 10 |
|
||||||
02.04
16:30
Proleter
Tatra
3
3
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 3 |
|
02.04
11:00
Real
Novi Pazar 1928
3
0
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Granit
Omladinac
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Ibar
OFK Ras
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Magnohrom
Polet
2
4
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Ribnica
Rudar
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Proleter
Stubal
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Mataruge
Borac
0
4
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 4 |
|
02.04
16:00
Partizan
Srbija
1
5
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
Kutlovo
Borac
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Vinogradi DB
Mladost
1
2
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Å umadija 1934
Kolonija
2
3
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Å umadinac
Sloga D
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
BuduÄnost
Sloboda
2
3
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 3 |
|
02.04
15:30
Napredak
Polet (T)
0
0
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Lunjevica
Zadrugar
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (GG)
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Parmenac
LFK Mladost
2
5
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 5 |
|
||||||
02.04
15:30
Brezak
Ozrem PMH
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Omladinac (Z)
Slatina
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Donja Vrbava
Prijevor
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Spartak
Mladost (P)
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
02.04
15:30
Udarnik
Podunavac
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
BuduÄnost
Polet
0
0
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Osipaonica
7. Juli
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Crvena zvezda
Pobeda
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladi borac
Sloboda
4
3
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
SASK
Sloga
2
2
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Å umadija
Omladinac
7
2
|
02.04.2017 15:30 | 7 : 2 |
|
02.04
15:30
Trnava
OFK Å atornja
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Junkovac
Banja 1957
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Lokomotiva
VinÄa
3
6
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 6 |
|
||||||
02.04
15:30
BSK
Proleter 1976
0
2
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
OFK AranÄelovac
Vitlina-Bokanja
4
0
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
ŽSK
Borac
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
02.04
15:30
Rudar (S)
Rudar (Kr)
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Makce
KrilaÅ”
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Sloga (B)
Sloga 33
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Borac (K)
Äerdap
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Radnik (S)
Polet (SD)
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
BuduÄnost (V)
Napredak 1936
0
2
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 2 |
|
02.04
16:00
Borac (V)
Borac (L)
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Mladi Borac
Jedinstvo
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Majur
Podrinje
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Hajduk Stanko
RadniÄki Å abaÄki
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Cer
Jevremovac
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Antimon
SindjeliÄ
2
5
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 5 |
|
02.04
15:30
KaÄer
TrliÄ
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Tulari
Sovljak
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladost
Tvrdojevac
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Brezovica
ZSK
0
0
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Iskra
OFK JabuÄje
0
0
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
02.04
14:30
ŽelezniÄar
Äajetina
5
0
|
02.04.2017 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
14:30
ViŔesava
Zlatar
1
1
|
02.04.2017 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
14:30
Prvi partizan
Jasen
1
0
|
02.04.2017 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
14:30
Polet
PeruÄac
2
1
|
02.04.2017 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
12:00
Ariljska rampa
Ježevica
6
0
|
02.04.2017 12:00 | 6 : 0 |
|
02.04
16:00
Omladinac
Rgotina
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 | |||||||
02.04
TrebiÄ
Å SK
3
2
|
02.04.2017 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
Kablovi
BuÄje Topla
3
0
|
02.04.2017 | 3 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Sloga
GraniÄar
0
3
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
RadniÄki (L)
OFK Knjaz
3
1
|
02.04.2017 | 3 : 1 |
|
02.04
16:30
Napredak (D)
Hajduk
3
1
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Dragocvet
Partizan
5
1
|
02.04.2017 16:30 | 5 : 1 | |||||||
02.04
16:30
Mladost (J)
OFK Bratstvo
1
2
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
KuŔiljevo
OFK Batinac
3
1
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Bratstvo
Resavac
1
2
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Juhor
Morava
4
1
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 1 |
|
02.04
16:00
Sloga
Äitluk
4
1
|
02.04.2017 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
13. April
MaÄkovac
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Vinogradar
FUD
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Jastrebac
Ribnik
3
1
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Kupci
Mladi radnik
8
0
|
02.04.2017 16:00 | 8 : 0 |
|
02.04
16:00
DobriÄ
Jug Bogdan
3
0
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
Nikodije StojanoviÄ Tatko
Jastrebac
2
2
|
02.04.2017 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
Spartak
Veterani Jastrebac
3
0
|
02.04.2017 | 3 : 0 |
|
02.04
16:00
Omladinac
DunÄerski
1
2
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 2 | |||||||
02.04
11:30
Mladost 1982
Real
3
0
|
02.04.2017 11:30 | 3 : 0 |
02.04
11:00
Crvena zastava
Proleter (DV)
3
3
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
BuduÄnost
AZ Borac 2014
0
4
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Morava
Proleter (M)
5
1
|
02.04.2017 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Vulkan
Sloboda
3
0
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
02.04
15:30
Zadrugar
Mladost (PR)
2
2
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Borac
Gnjilan
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Napredak
Padež
4
2
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 2 |
02.04
15:30
Jedinstvo (GS)
BobiŔte
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Äekmin
Kumarevo 65
3
2
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Sloga
Brza
5
1
|
02.04.2017 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
ZloÄudovo
Mladi Borac
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Umac
Plantaža
4
0
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Progres
VuÄje
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
RadniÄki (P)
Polet
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Jablanica
ŽelezniÄar
5
0
|
02.04.2017 15:30 | 5 : 0 |
|
02.04
Pavlovac
Levosoje
3
0
|
02.04.2017 | 3 : 0 | |||||||
02.04
BSK Bujanovac
Mladost (B)
0
2
|
02.04.2017 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
15:00
TreŔnjevka
OFK Alakince
0
3
|
02.04.2017 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
11:00
Crnotince
Lugina
1
2
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:00
Äelik
Mladost (S)
1
1
|
02.04.2017 15:00 | 1 : 1 |
|
02.04
Äaglavica
Sitnica
0
1
|
02.04.2017 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
GraÄanica
RadniÄki
3
0
|
02.04.2017 | 3 : 0 |
|
02.04
15:30
SinÄeliÄ 2012
Borac
2
3
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Zmaj 1953
Mladi proleter
3
2
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
PKB Kovilovo
Brodarac
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Dunav
Banja
8
2
|
02.04.2017 15:30 | 8 : 2 |
|
||||||
02.04
11:00
13. Maj Zemun
LepuŔnica
4
1
|
02.04.2017 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Institut
Komgrap
0
3
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Å umadinac
PoŔtar Zvezdara
0
2
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 2 |
02.04
15:30
Urovci
Zabrežje
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
RuŔanj
Burovo
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Polet
Strelac
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
02.04
15:30
Kosmaj
Selo Mladenovac
8
0
|
02.04.2017 15:30 | 8 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Dunavac
BoleÄ
0
1
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
KovaÄevac
Velika Krsna
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Pudarci
VinÄa
0
1
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 1 |
|
02.04
16:30
Omladinac
Supska
4
2
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Zemljoradnik
Borac 1805
2
1
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 1 | |||||||
02.04
16:30
Moravac 2015
Javor
0
0
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Mladost (S)
Rudar Stenjevac
4
4
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 4 | |||||||
02.04
16:30
Moravac
Rudar
4
0
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Å umadija
15. Avgust 1950
4
2
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Napredak (S)
Istok 63
4
1
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 1 |
|
02.04
16:30
Kolare
Sloga
4
1
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Mladost (K)
SinÄeliÄ 1934
2
1
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Morava
Mladi radnik
2
4
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
16:30
Ursule
Mladost (D)
2
2
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
VinoraÄa
Osaonica
2
1
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Å umadinac
Crni Vrh
4
0
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 0 |
|
02.04
16:30
Jedinstvo
Pobeda 1976
5
0
|
02.04.2017 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Jastrebac
Mladi Radnik
0
0
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
OFK Rutevac 1908
Planinac 2015
3
0
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Borac
OFK Sloga (D)
2
2
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
11:00
Sloga (K)
Napredak 2012
2
2
|
02.04.2017 11:00 | 2 : 2 |
02.04
16:00
Jedinstvo 1952
Sloboda 2013
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Palilulac
Mladost
3
1
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
02.04
15:30
Mladost (DL)
BSK
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Lemind
Marjan MB
4
1
|
02.04.2017 11:00 | 4 : 1 | |||||||
02.04
15:30
OFK Morava
SuŔica 2012
2
3
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
11:00
Milanovo
Jedinstvo (G)
1
2
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Mladost (B)
Mladost (V)
2
4
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Napredak
Atletiko
0
4
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Navalin
Sloboda (DB)
1
3
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Real
Bratstvo
3
2
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Gradac
Å umadija
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
02.04
12:30
011
BUSK
1
4
|
02.04.2017 12:30 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
10:00
Å eÄeranac Ada
Atakante
1
1
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 1 |
|
02.04
16:30
Solid
Bratstvo
10
0
|
02.04.2017 16:30 | 10 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Elektrovojvodina
Hajduk
5
2
|
02.04.2017 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
PaliÄ
Lokomotiva
0
2
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Bikovo
Udarnik ViŔnjevac
3
0
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Žednik
ÄurÄin
0
4
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 4 |
|
02.04
16:30
Slavija
Tisa
3
0
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 0 | |||||||
02.04
16:30
GraniÄar
TornjoÅ”
3
0
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 0 | |||||||
02.04
16:30
Äoka
Å ampion
0
3
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 3 |
02.04
15:30
Dunav
Kordun
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
RadniÄki 1918
Omladinac (D)
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 | |||||||
02.04
15:30
GraniÄar (R)
Omladinac (B)
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
02.04
16:00
MagliÄ
Vojvodina
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 | |||||||
02.04
16:00
NeŔtin
BuduÄnost
4
0
|
02.04.2017 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Kulpin
Borac
4
0
|
02.04.2017 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Krivanj
NaŔa Zvezda
1
0
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
02.04
16:00
Borac (VS)
Potporanj
3
0
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Dunav
Partizan (K)
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Dobrica
Å evac
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Ratar
KaraÅ” (K)
2
2
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Banat
Vojvodina (CC)
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
02.04
16:00
Glogonj
Polet
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Unirea
Omladinac 1927
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Pobeda
Mladost
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Spartak 1911
Tempo
4
1
|
02.04.2017 16:00 | 4 : 1 |
02.04
16:00
Borac
Stari TamiÅ”
0
2
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Jedinstvo
BSK BavaniŔte
3
0
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Proleter
BuduÄnost (BB)
6
2
|
02.04.2017 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Dolovo
Kolonija
9
1
|
02.04.2017 16:00 | 9 : 1 |
|
02.04
15:30
Potisje
Jedinstvo
7
1
|
02.04.2017 15:30 | 7 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
ŽFK Banat
MSK
2
3
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
RadniÄki 1911
ASK
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Zadrugar
OFK Klek
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
OFK Gradnulica
Zlatica
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
OFK StajiÄevo
Omladinac
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
02.04
15:30
Proleter
Borac (I)
4
5
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 5 |
|
||||||
02.04
15:30
Roham
Delija
3
4
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Bega
2. Oktobar
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Terekves
Napredak (Ä)
2
3
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
02.04
15:30
Hajduk
Mladost
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Jedinstvo (P)
Napredak
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
GraniÄar (O)
ObiliÄ 1993
4
2
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
PSK Putinci
OFK Zeka BuljubaŔa
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
02.04
16:30
Jedinstvo
Borac
2
0
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Äenej
FruŔkogorac
1
1
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
BaÄka
Susek
4
1
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 1 |
|
02.04
10:00
Mlada krila
Jedinstvo (D)
1
1
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Gruža
BuduÄnost (K)
3
1
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Kraljevo Hajduk
Metalac
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Zvezda
Tavnik
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Napredak (G)
PopoviÄi
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Mladost (V)
Lazac
0
2
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
02.04
16:00
Kremenac
Erdoglija
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
21. oktobar
KoriÄani
2
4
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Seljak
Azbest
6
3
|
02.04.2017 16:00 | 6 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Divostin
Hajduk
0
3
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
KoŔutnjak
OFK Žeželj
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Zastava
OFK Bagremar
3
1
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
02.04
Rudar
Lugovi
2
1
|
02.04.2017 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
BuduÄnost
Morava (K)
2
1
|
02.04.2017 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
Malba
Planinac
0
2
|
02.04.2017 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
Gavrilo Princip
Rakova
1
1
|
02.04.2017 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
ÄaÄak 94
Kej
1
0
|
02.04.2017 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
Prijatelji
Morava (M)
0
3
|
02.04.2017 | 0 : 3 |
|
02.04
16:00
Sloga
Prilike
1
2
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Jelica
Gradina
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
VoÄar
Jedinstvo
1
5
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
GoruŔica
Vrelo
9
0
|
02.04.2017 16:00 | 9 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Brezova
Bratstvo
4
4
|
02.04.2017 16:00 | 4 : 4 |
|
02.04
15:30
Vrbovac
ŽelezniÄar
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Hajduk Veljko 1934
Skobalj
2
2
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
VuÄak
OFK Slavija
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
BuduÄnost
Jezava
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
02.04
15:30
Landol
Petrijevac
6
1
|
02.04.2017 15:30 | 6 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Kolarac
Badljevica
1
5
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
15:30
Lunjevac
Drugovac
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
02.04
11:00
Selevac
GlavaÅ”
0
4
|
02.04.2017 11:00 | 0 : 4 |
|
02.04
15:30
BuduÄnost
RaniloviÄ
5
2
|
02.04.2017 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Brezovac
Partizan
0
7
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 7 |
|
||||||
02.04
11:00
Å umadinac (S)
Mladi rudar
3
4
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
02.04
11:00
B 2000
Plaskovac
3
1
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Jasenica
Žabare
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Kopljari
Å umadinac (N)
1
4
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Å amot
Sloga
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
02.04
15:30
Crvena zvezda
Udarnik
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
BSK
Mladost (R)
0
1
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Pobeda (Ä)
Grivac
7
0
|
02.04.2017 15:30 | 7 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Bare
Pobeda (S)
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Marjan
KaraÄorÄe
0
0
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Sloga (M)
Omladinac (V)
0
3
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 3 | |||||||
02.04
15:30
Mladost MG
Kotlenik
6
1
|
02.04.2017 15:30 | 6 : 1 |
|
02.04
15:30
Zadrugar (T)
Omladinac (S)
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
BSK
Bata BuliÄ
4
2
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Omladinac (Å )
Sloga 1952
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
DragoÅ”
Stig (MC)
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Napredak (S)
Integral
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
02.04
15:30
Napredak 1934
KurjaÄe
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Jedinstvo (D)
Napredak (P)
1
5
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
15:30
ObiliÄ
Desine
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Dizel
Žika MarkoviÄ UÄa
0
1
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Sloga (Ä)
ŽelezniÄar
0
4
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
RadniÄki (P)
Dunavac (P)
0
0
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
02.04
16:00
Mladost (MM)
Napredak
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloga (D)
Omladinac
1
0
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
DuŔko
Drina
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
BuduÄnost (Z)
Sloga (B)
0
3
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Borac (Å )
Milicionar
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
BuduÄnost (PD)
Torpedo
5
2
|
02.04.2017 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Proleter
Cer
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
02.04
16:00
Torpedo
DuŔan Silni
0
2
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
CeriÄ
Dobrava
3
1
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Å ipurske Livade
Rankovac
1
0
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 0 | |||||||
02.04
16:00
TreŔnjevka
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
RadniÄki (Š)
Varna 012
5
1
|
02.04.2017 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Mladost 2013
KaraÄorÄe
1
4
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
OFK Jelen
MiloÅ” Pocerac 2013
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
02.04
16:00
Milan OrliÄ
7. Juli
3
0
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Velika Reka
Azbukovica
2
0
|
02.04.2017 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Vidojevica
Cerova
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloga (LÅ )
Sloga (S)
1
2
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Jedinstvo (MZ)
Borac (K)
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
GuÄevo
Jadar (S)
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Stolice
Prva Iskra
2
4
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Jedinstvo (Z)
Mladost (DD)
5
0
|
02.04.2017 16:00 | 5 : 0 |
|
02.04
15:30
Proleter
Mladost
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Polet (T)
Rudar
2
3
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
OFK Paljuvi
OFK Stublenica
2
3
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 3 |
02.04
15:30
OFK BrÄanac
Polet
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Kolubara 2
Milenko PavloviÄ
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Borac
Jadar 2013
0
4
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
PopadiÄ
Rajac
0
3
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
KoteŔica
Komanice
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Liplje
Ribnikar
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
02.04
15:30
GlumaÄ
DuŔkovci
5
0
|
02.04.2017 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
12:30
Omladinac
Plavi Tok
6
0
|
02.04.2017 12:30 | 6 : 0 |
|
||||||
02.04
12:30
Borac
Dobrinjac
2
0
|
02.04.2017 12:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
12:30
AvijatiÄar
Napredak
9
0
|
02.04.2017 12:30 | 9 : 0 | |||||||
02.04
15:30
LauÅ”
SeÄica
3
2
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Gorobilje
Pobeda
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 | |||||||
02.04
12:30
Bakionica
TreŔnjica
4
3
|
02.04.2017 12:30 | 4 : 3 |
|
02.04
16:00
Mala Vrbica
Napredak
2
3
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Velika Vrbica
KoÄa AndjelkoviÄ
0
4
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Rtkovo
LovÄen
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Omladinac
Pontes
3
1
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
KladuŔnica
Egeta
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
02.04
16:00
SebeÄevac
Knez Lazar
1
6
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 6 |
|
||||||
02.04
11:00
Mladost VPD
Kapidžija
3
2
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
BSK
Dedina
3
1
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Gornji StepoÅ”
Bukovica
4
2
|
02.04.2017 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
BuduÄnost
Borac
5
1
|
02.04.2017 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Sloga
Žabare
1
0
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 0 |
|
02.04
16:00
14. Oktobar
Mladost
0
2
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Beli Orlovi
Stari Trstenik
2
4
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
Gradina
Borac
2
2
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Rubin (Z)
JugoviÄi
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Donji Kopaonik
Rubin (DS)
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Trudbenik
Polet 57
3
2
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 2 |
|
02.04
15:30
Podunavac
PoŔtar
0
0
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Pinosava
Pionir
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Heroj Polet
Dunavac
5
0
|
02.04.2017 15:30 | 5 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Mladost
Sveti Stefan
3
2
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 2 |
|
02.04
16:00
NemenikuÄe
OFK RogaÄa
0
8
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 8 |
|
||||||
02.04
16:00
Stojnik
Rudar 2012
0
0
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
13:30
Vojvoda
OFK Slatina
5
0
|
02.04.2017 13:30 | 5 : 0 |
|
02.04
15:30
Pobeda
Mladost
3
2
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Temac
Jerma
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Rongo Siti
Sloga
1
6
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 6 |
02.04
15:30
OFK Metalac
Jedinstvo (R)
0
2
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
TeleÄka
Panonija
0
3
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Dinamo (S)
Dinamo 1923
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
02.04
16:00
Jedinstvo 2014
Sloga TrgoŔped
5
0
|
02.04.2017 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloga 1949
Dragojevac
1
0
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloga (R)
Verko
2
3
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.04
16:00
Mladost (B)
Hajduk
6
5
|
02.04.2017 16:00 | 6 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
Polet
Provo 2015
1
4
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
11:00
Mladost (Z)
Skupljen 2013
0
0
|
02.04.2017 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Mrovska
Petrovac 74
3
0
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 0 |
|
02.04
16:00
Posavina
Krtinska
2
0
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Omladinac
Jedinstvo
5
1
|
02.04.2017 16:00 | 5 : 1 | |||||||
02.04
16:00
Rekreativo
Sloga
1
4
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 4 | |||||||
02.04
16:00
Duboko
Partizan
3
0
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Borac
Zvezda
1
1
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 1 |
02.04
15:30
Zadrugar
OFK Povlen
2
4
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Gradac PriÄeviÄ
Dupljaj 2016
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Žabari
BujaÄiÄ
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Mali korak
Paune
0
0
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
12:00
BeloŔevac
Mladi radnik
1
0
|
02.04.2017 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Rakac Stave
Lukavac
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
02.04
11:00
Badince
Moravac (P)
0
0
|
02.04.2017 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Rudar 1973
Å FU Derbi 2016
1
2
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 2 |
|
02.04
15:30
Borac
Radnik
3
0
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Omladinac (B)
Veliko Laole
9
0
|
02.04.2017 11:00 | 9 : 0 |
|
02.04
11:00
Napredak
Melnica
3
1
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 1 |
|
02.04
16:30
BSK
OFK RadniÄki
1
1
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Sloboda
Mladi Borac
1
0
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
BuduÄnost (D)
Polet
3
1
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Sloga
Rudar
2
2
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 2 |
|
02.04
15:30
Toplica
Mladost
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
BabajiÄ
ToliÄ
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
12:30
Stari drugari
Gornji Lajkovac
1
2
|
02.04.2017 12:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
PaÅ”triÄ
Orao
6
2
|
02.04.2017 15:30 | 6 : 2 |
|
||||||
02.04
12:30
Proleter
Gornji MuÅ”iÄ
0
12
|
02.04.2017 12:30 | 0 : 12 |
|
02.04
15:30
Sloga (Du)
Proleter 1932
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Metalac
Mip Majdan
2
0
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 0 |
|
02.04
15:30
Beli Orao
Mlava (B)
0
4
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
Sloga (Dr)
Pobeda (SK)
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Vojvoda Milenko
Zemljoradnik 1932
3
2
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Stig 1955
Vihor
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
02.04
16:30
OFK Borac
Morava
2
0
|
02.04.2017 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Belica
Trnava
4
2
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 2 | |||||||
02.04
16:30
Jedinstvo
Partizan
0
1
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Omladinac
Mladost
1
0
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Å antarovac
Napredak
4
0
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 0 |
|
02.04
16:30
SindjeliÄ
Resavac
4
0
|
02.04.2017 16:30 | 4 : 0 | |||||||
02.04
16:30
Mladi borac
Planinac
0
3
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:30
Mladi radnik
Zelenika
6
1
|
02.04.2017 16:30 | 6 : 1 |
|
02.04
16:00
Morava
Vinogradar
6
0
|
02.04.2017 16:00 | 6 : 0 |
|
02.04
16:30
Heroj
Radnik
1
1
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Donja Mutnica
Sloboda
3
0
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
OFK Juhor 2016
Popovac
3
1
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:30
Mladost
Jedinstvo
7
1
|
02.04.2017 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
02.04
13:30
Vihor
BuduÄnost
1
5
|
02.04.2017 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
16:30
Napredak
OFK Borac
3
3
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 3 |
|
02.04
11:00
Mladost (R)
Radoje DomanoviÄ
1
1
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Jarmenovci
Mladost (J)
0
3
|
02.04.2017 11:00 | 0 : 3 |
|
02.04
Sloga
Borac
5
2
|
02.04.2017 | 5 : 2 |
|
||||||
02.04
Mladost
BaÄki Hajduk
0
0
|
02.04.2017 | 0 : 0 | |||||||
02.04
Proleter
BaÄka
1
2
|
02.04.2017 | 1 : 2 | |||||||
02.04
LabudnjaÄa
OFK BaÄka 1945
7
0
|
02.04.2017 | 7 : 0 |
|
02.04
11:00
Premijer
Stojan Lazarac
5
0
|
02.04.2017 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Radnik
Sloboda
0
1
|
02.04.2017 11:00 | 0 : 1 |
|
02.04
15:30
Mladi Borac
PeÄanica
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
StiŔki Kurjak
Sirakovo
2
6
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 6 |
|
||||||
02.04
15:30
Dunavac 1929
Kumane
1
2
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
15:30
Mirko TomiÄ
Srednjevo
0
3
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
Pek
Sloga-TOP
1
0
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:30
Ram
BaŔtovan 2015
2
3
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 3 |
|
02.04
16:00
Borac
27. Oktobar
0
0
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
FruŔka Gora
Car UroÅ”
3
0
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Jedinstvo
Vojvodina
0
4
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
FruŔkogorac
Polet
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Sremac
Jedinstvo (R)
3
1
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloga
Planinac
1
5
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.04
16:00
GraniÄar
S.V.RadniÄki
1
0
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 0 |
|
02.04
16:00
Sremac
Jednota
4
4
|
02.04.2017 16:00 | 4 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
GraniÄar
OFK BikiÄ
0
2
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
OFK Bingula
OFK BaÄinci
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Omladinac
SinÄeliÄ
0
1
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Borac
Jedinstvo
2
5
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 5 |
|
02.04
16:00
Dunav
Sloga (M)
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
16:00
Sloga (K)
Polet
5
2
|
02.04.2017 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
02.04
16:00
Borac (J)
KruŔedol
1
4
|
02.04.2017 16:00 | 1 : 4 |
|
02.04
11:00
Mladost (S)
ZablaÄe
2
0
|
02.04.2017 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
BojiÄ
Volujac
1
0
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 0 |
|
02.04
15:30
Rabrovac
ŠepŔin
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:30
Omladinac
VlaŔka 1950
3
7
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 7 |
|
||||||
02.04
15:30
Kosmajac
Å umadija 1962
0
6
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 6 |
|
||||||
02.04
15:30
Borac
Napredak
1
4
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
15:30
IvanÄa
Sloga
1
1
|
02.04.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
02.04
11:00
Sava
Mladost
3
1
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
11:00
Žabar
Korman
1
5
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 5 |
|
02.04
11:00
OFK Å abac
Napredak
4
0
|
02.04.2017 11:00 | 4 : 0 |
|
02.04
Mladost
Velika Morava
6
4
|
02.04.2017 | 6 : 4 |
|
02.04
16:30
Dražmirovac
Sloboda
1
1
|
02.04.2017 16:30 | 1 : 1 |
|
02.04
16:00
Munja
Proleter
2
1
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 1 |
02.04
16:30
Vreoci
Dimitrije TucoviÄ
6
0
|
02.04.2017 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
02.04
16:30
Å umadinac
Strmovo
0
2
|
02.04.2017 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
16:30
Proleter
Petka
3
6
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 6 |
|
||||||
02.04
16:30
20. Oktobar
Lazarevac
3
1
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 1 |
|
02.04
17:30
Cetinje
Mornar
1
0
|
02.04.2017 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
17:30
RadniÄki
Jezero
0
4
|
02.04.2017 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
17:30
Igalo
Otrant Olympic
2
0
|
02.04.2017 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.04
17:30
Äelik
Kom
0
2
|
02.04.2017 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
17:30
Bratstvo
Ibar
0
1
|
02.04.2017 17:30 | 0 : 1 |
|
02.04
14:00
Gusinje
Brskovo
0
1
|
02.04.2017 14:00 | 0 : 1 |
|
02.04
16:00
Drezga
Crvena stijena
2
3
|
02.04.2017 16:00 | 2 : 3 |
|
02.04
17:00
Arsenal
Manchester City
2
2
|
02.04.2017 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
14:30
Swansea
Middlesbrough
0
0
|
02.04.2017 14:30 | 0 : 0 |
|
02.04
15:30
Ingolstadt
Mainz 05
2
1
|
02.04.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
17:30
Bayer Leverkusen
Wolfsburg
3
3
|
02.04.2017 17:30 | 3 : 3 |
|
02.04
15:00
Genoa
Atalanta
0
5
|
02.04.2017 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
02.04
15:00
Fiorentina
Bologna
1
0
|
02.04.2017 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
15:00
Palermo
Cagliari
1
3
|
02.04.2017 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
15:00
Chievo
Crotone
1
2
|
02.04.2017 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
20:45
Napoli
Juventus
1
1
|
02.04.2017 20:45 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Pescara
Milan
1
1
|
02.04.2017 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
12:30
Torino
Udinese
2
2
|
02.04.2017 12:30 | 2 : 2 |
|
02.04
17:00
Lorient
Caen
1
0
|
02.04.2017 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
17:00
Montpellier
Toulouse
0
1
|
02.04.2017 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
21:00
Nice
Bordeaux
2
1
|
02.04.2017 21:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Rennes
Lyon
1
1
|
02.04.2017 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
17:00
Nantes
Angers
2
1
|
02.04.2017 17:00 | 2 : 1 |
|
02.04
16:15
Real Madrid
AlavƩs
3
0
|
02.04.2017 16:15 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
12:00
Sevilla
Sporting GijĆ³n
0
0
|
02.04.2017 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.04
20:45
Granada
Barcelona
1
4
|
02.04.2017 20:45 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
18:30
Valencia
La CoruƱa
3
0
|
02.04.2017 18:30 | 3 : 0 |
|
02.04
14:00
Knjaževac 2015
Majdanpek
4
3
|
02.04.2017 14:00 | 4 : 3 | |||||||
02.04
RadniÄki 2012
Krstarica
5
1
|
02.04.2017 | 5 : 1 |
|
02.04
14:00
Spartak ŽK
Rad
1
1
|
02.04.2017 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
13:00
Voždovac
MaÄva
4
1
|
02.04.2017 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
12:00
Napredak
Crvena zvezda
1
1
|
02.04.2017 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
15:00
Vojvodina
RadniÄki (P)
3
2
|
02.04.2017 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
10:00
Brodarac
OFK Beograd
3
1
|
02.04.2017 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
10:00
Lokomotiva
Partizan
0
4
|
02.04.2017 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
16:00
RadniÄki (V)
ÄukariÄki
0
3
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
13:00
RadniÄki (N)
Jagodina
0
0
|
02.04.2017 13:00 | 0 : 0 |
02.04
11:00
Rudar
Å umadija 1903
3
0
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
JoŔanica
Novi Pazar
0
2
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
10:00
RadniÄki 1923
BuduÄnost (K)
5
0
|
02.04.2017 10:00 | 5 : 0 |
02.04
11:00
Savacijum
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
|
02.04.2017 11:00 |
|
02.04
10:00
Studentski Grad
BASK
1
0
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
10:00
Žarkovo
Sindjelic
0
10
|
02.04.2017 10:00 | 0 : 10 |
|
||||||
02.04
12:00
BSK BorÄa
Balkan
4
1
|
02.04.2017 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
02.04
10:00
RadniÄki (O)
Internacional
1
4
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 4 |
|
02.04
10:00
VrŔac
Omladinac
2
1
|
02.04.2017 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
10:00
Jedinstvo (SP)
Begej
1
2
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 2 |
|
02.04
10:00
Indeks
OFK Hajduk
1
2
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.04
10:00
Veternik
InÄija
0
8
|
02.04.2017 10:00 | 0 : 8 |
|
02.04
12:00
BaÄka 1901
BaÄka
1
0
|
02.04.2017 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
10:00
RadniÄki (S)
NjerŔ IŔtvan
6
1
|
02.04.2017 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
02.04
10:00
TSC
Krila Krajine
3
0
|
02.04.2017 10:00 | 3 : 0 |
|
02.04
11:00
BuduÄnost
BSK 1925
0
4
|
02.04.2017 11:00 | 0 : 4 |
|
02.04
10:00
Milutinac
Dunavac Grocka
4
4
|
02.04.2017 10:00 | 4 : 4 |
|
02.04
14:30
011 MK
Rad MK
1
5
|
02.04.2017 14:30 | 1 : 5 |
|
02.04
15:00
Palilulac MK
Zemun B MK
4
3
|
02.04.2017 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
02.04
15:30
IMT MK
Zuce MK
4
0
|
02.04.2017 15:30 | 4 : 0 |
|
02.04
12:00
Spartak ŽK
Rad
0
0
|
02.04.2017 12:00 | 0 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Studentski Grad
Kiker
0
2
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 2 | |||||||
02.04
11:00
Teleoptik
Crvena zvezda
2
4
|
02.04.2017 11:00 | 2 : 4 | |||||||
02.04
13:00
Vojvodina
Real NiÅ”
4
0
|
02.04.2017 13:00 | 4 : 0 | |||||||
02.04
11:00
Novi Pazar
ÄukariÄki
0
2
|
02.04.2017 11:00 | 0 : 2 |
02.04
12:00
RadniÄki 1923
Mokra Gora
5
0
|
02.04.2017 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
02.04
13:00
Rudar
Apolon
2
0
|
02.04.2017 13:00 | 2 : 0 |
02.04
12:00
MaÄva 2005
Savacium
|
02.04.2017 12:00 |
|
|||||||
02.04
12:00
RadniÄki (V)
OFK Å abac
0
3
|
02.04.2017 12:00 | 0 : 3 |
|
02.04
10:00
BSK
011
3
0
|
02.04.2017 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
15:00
Teleoptik
Voždovac
2
2
|
02.04.2017 15:00 | 2 : 2 |
|
02.04
12:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
6
0
|
02.04.2017 12:00 | 6 : 0 |
|
02.04
12:00
RadniÄki (NP)
InÄija
3
2
|
02.04.2017 12:00 | 3 : 2 |
|
02.04
12:00
Vrbas
BeÄej 1918
1
3
|
02.04.2017 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
12:00
Hajduk junior
TSC
2
0
|
02.04.2017 12:00 | 2 : 0 |
|
02.04
11:00
Cerovac 2013
Polet
1
1
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
10:00
Crvena zvezda
Pobeda
1
6
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 6 |
|
02.04
15:30
Borac
1. Maj
3
3
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
02.04
Sloven
Rudar
1
4
|
02.04.2017 | 1 : 4 |
|
02.04
10:00
Slavia
Mladost (O)
3
5
|
02.04.2017 10:00 | 3 : 5 |
02.04
10:00
Crvena Zastava
Jedinstvo
2
3
|
02.04.2017 10:00 | 2 : 3 | |||||||
02.04
10:00
Zadrugar
Posavina
4
0
|
02.04.2017 10:00 | 4 : 0 |
02.04
17:00
Vinca
GSP Polet
2
1
|
02.04.2017 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
17:00
Hajduk
OFK Balkan
2
1
|
02.04.2017 17:00 | 2 : 1 |
|
02.04
11:45
Postar 1930
DIF
0
4
|
02.04.2017 11:45 | 0 : 4 |
|
||||||
02.04
11:00
Omladinac
Torlak
3
2
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 2 |
|
02.04
11:00
Teleoptik MK
BSK BorÄa MK
3
0
|
02.04.2017 11:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
11:00
Zemun MK
OFK Beograd MK
1
2
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 2 |
02.04
09:00
Internacional MK
OFK Beograd MK
0
2
|
02.04.2017 09:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
10:00
Crvena Zvezda MML MK
LeŔtane MK
3
2
|
02.04.2017 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.04
12:30
Brodarac MK
Å umadija 1962 MK
1
0
|
02.04.2017 12:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
13:00
Lokomotiva MK
Rad MK
2
3
|
02.04.2017 13:00 | 2 : 3 |
|
02.04
10:00
Srem MK
13. Maj MK
4
3
|
02.04.2017 10:00 | 4 : 3 |
|
02.04
13:30
Pazar Juniors
Apolon
3
0
|
02.04.2017 13:30 | 3 : 0 |
|
02.04
10:00
MaÄva 2005
Savacijum
2
1
|
02.04.2017 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.04
10:00
RadniÄki (V)
OFK Å abac
2
0
|
02.04.2017 10:00 | 2 : 0 | |||||||
02.04
10:00
Ribnica
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
0
1
|
02.04.2017 10:00 | 0 : 1 |
|
02.04
14:00
BSK
Vozdovac
0
3
|
02.04.2017 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.04
13:00
Teleoptik
011
1
1
|
02.04.2017 13:00 | 1 : 1 |
|
02.04
10:00
RadniÄki (NP)
InÄija
6
1
|
02.04.2017 10:00 | 6 : 1 |
|
02.04
10:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
2
0
|
02.04.2017 10:00 | 2 : 0 |
|
02.04
10:00
BaÄka 1901
Spartak
0
9
|
02.04.2017 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
02.04
10:00
Vrbas
BeÄej 1918
1
3
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.04
10:00
Hajduk junior
TSC
0
9
|
02.04.2017 10:00 | 0 : 9 |
|
02.04
10:00
Arena Su
Spartak
2
1
|
02.04.2017 10:00 | 2 : 1 |
|
02.04
09:00
Sloga
ŽelezniÄar
10
2
|
02.04.2017 09:00 | 10 : 2 |
|
02.04
11:00
Vojvodina (C)
Jedinstvo SteviÄ
1
23
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 23 |
|
||||||
02.04
12:00
Slavia
Dolina
0
7
|
02.04.2017 12:00 | 0 : 7 |
|
02.04
10:00
Jedinstvo
Partizan
1
8
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 8 |
02.04
10:00
Pobeda
Belo Polje
1
3
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 3 | |||||||
02.04
10:00
Posavina
Buducnost
3
3
|
02.04.2017 10:00 | 3 : 3 | |||||||
02.04
10:00
Polet
Obrenovac 1905
2
5
|
02.04.2017 10:00 | 2 : 5 |
02.04
11:00
GSP Polet
Dorcol
0
5
|
02.04.2017 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
02.04
10:00
Borac
Lola
0
5
|
02.04.2017 10:00 | 0 : 5 |
|
02.04
10:00
Balkan
OLE
2
4
|
02.04.2017 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
02.04
09:00
Postar 1930
Palilulac
1
4
|
02.04.2017 09:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.04
11:00
Beograd 1929
Banja
1
0
|
02.04.2017 11:00 | 1 : 0 |
|
02.04
12:00
Internacional
Dominus
2
2
|
02.04.2017 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.04
10:00
Kolubara
BASK
12
1
|
02.04.2017 10:00 | 12 : 1 |
|
02.04
12:00
Žarkovo
Sopot
1
4
|
02.04.2017 12:00 | 1 : 4 |
|
02.04
13:00
Studenski grad MK
Crvena zvezda MK
0
2
|
02.04.2017 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.04
09:00
Teleoptik MK
011 MK
1
0
|
02.04.2017 09:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.04
16:00
Voždovac MK
Altina MK
3
1
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
|
02.04
09:00
Voždovac B MK
PKB MK
6
0
|
02.04.2017 09:00 | 6 : 0 |
|
||||||
02.04
11:00
Napredak MK
OFK Beograd B MK
2
1
|
02.04.2017 11:00 | 2 : 1 |
|
02.04
20:30
RadniÄki NB
SinÄeliÄ MK
1
0
|
02.04.2017 20:30 | 1 : 0 |
|
02.04
10:00
Vinogradar
CFK
0
9
|
02.04.2017 10:00 | 0 : 9 |
|
02.04
15:00
Rudar
Luna
2
3
|
02.04.2017 15:00 | 2 : 3 |
|
02.04
ObiliÄ
NjerŔ IŔtvan
0
6
|
02.04.2017 | 0 : 6 |
|
||||||
02.04
Senta
HorgoÅ” 1911
0
1
|
02.04.2017 | 0 : 1 |
|
||||||
02.04
AFK
Sloga
1
0
|
02.04.2017 | 1 : 0 |
|
02.04
12:00
Srem
Dominus
0
6
|
02.04.2017 12:00 | 0 : 6 |
|
02.04
12:30
OLE
Hajduk
3
0
|
02.04.2017 12:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
12:00
Lepusnica
Postar
3
1
|
02.04.2017 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.04
12:30
Zvezdara
Sindjelic
1
13
|
02.04.2017 12:30 | 1 : 13 |
|
||||||
02.04
10:00
Banja
Atakante
1
9
|
02.04.2017 10:00 | 1 : 9 |
|
02.04
14:00
Karioke
Lokomotiva
0
2
|
02.04.2017 14:00 | 0 : 2 |
|
02.04
14:45
Vinca
RadniÄki PDM
1
9
|
02.04.2017 14:45 | 1 : 9 |
|
02.04
09:00
Zemun B
Milutinac
1
1
|
02.04.2017 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.04
09:00
Forza
Zmaj 1953
12
0
|
02.04.2017 09:00 | 12 : 0 |
|
02.04
18:00
Å F Rosenborg
PKB
3
2
|
02.04.2017 18:00 | 3 : 2 |
|
02.04
19:00
Ub
Klik
62
101
|
02.04.2017 19:00 | 62 : 101 | |||||||
02.04
18:00
Novi Pazar
Crnokosa
111
72
|
02.04.2017 18:00 | 111 : 72 |
02.04
20:30
OKK Junior
Sokobanja
61
77
|
02.04.2017 20:30 | 61 : 77 | |||||||
02.04
18:30
NiÅ”
Dimitrovgrad
80
77
|
02.04.2017 18:30 | 80 : 77 |
02.04
16:00
BorÄa
Žarkovo
71
100
|
02.04.2017 16:00 | 71 : 100 |
02.04
17:00
Sloboda NS
KaraÄorÄevo
73
48
|
02.04.2017 17:00 | 73 : 48 | |||||||
02.04
13:00
Sivac
Star
104
94
|
02.04.2017 13:00 | 104 : 94 | |||||||
02.04
17:30
Petrovgrad
Tisa
74
80
|
02.04.2017 17:30 | 74 : 80 | |||||||
02.04
14:00
BagljaÅ”
Kadet
60
66
|
02.04.2017 14:00 | 60 : 66 |
02.04
16:00
Dinamo
Partizan
100
80
|
02.04.2017 16:00 | 100 : 80 |
02.04
19:30
Napredak Junior
Stragari
67
57
|
02.04.2017 19:30 | 67 : 57 | |||||||
02.04
18:00
Bane
GoÄ
73
83
|
02.04.2017 18:00 | 73 : 83 |
02.04
20:15
Umka 2009
Cerak
76
61
|
02.04.2017 20:15 | 76 : 61 | |||||||
02.04
14:00
Lazarevac
Vizura Shark
80
77
|
02.04.2017 14:00 | 80 : 77 |
02.04
19:00
Cedevita
Partizan
87
78
|
02.04.2017 19:00 | 87 : 78 |
02.04
20:00
Vojvodina
Proleter Naftagas
102
77
|
02.04.2017 20:00 | 102 : 77 |
02.04
17:00
Proleter
BeoÄin
69
74
|
02.04.2017 17:00 | 69 : 74 | |||||||
02.04
17:30
RadniÄki
Srbobran
70
56
|
02.04.2017 17:30 | 70 : 56 |
02.04
18:00
Ribnica 2
GraÄac
0
3
|
02.04.2017 18:00 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:00
Putevi
Lotus
3
0
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
15:30
Novi Pazar 2
Partizan
3
1
|
02.04.2017 15:30 | 3 : 1 |
02.04
20:00
Mladost-Expans
Sombor
3
1
|
02.04.2017 20:00 | 3 : 1 | |||||||
02.04
15:00
Dunav Volley
Botafogo
3
1
|
02.04.2017 15:00 | 3 : 1 | |||||||
02.04
20:00
Vojvodina 2
Proleter
3
0
|
02.04.2017 20:00 | 3 : 0 |
02.04
17:00
Ozren
Borac
0
3
|
02.04.2017 17:00 | 0 : 3 |
02.04
19:00
Jedinstvo
Vojvodina
1
3
|
02.04.2017 19:00 | 1 : 3 |
02.04
17:00
Zaslon
Antena
3
1
|
02.04.2017 17:00 | 3 : 1 | |||||||
02.04
18:00
DuboÄica
Napredak 037
1
3
|
02.04.2017 18:00 | 1 : 3 |
02.04
16:00
TehniÄar
Tara
3
0
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 0 |
02.04
16:00
Aleksinac
KurŔumlija
0
3
|
02.04.2017 16:00 | 0 : 3 | |||||||
02.04
15:00
TopliÄanin
Majdanpek FBC
0
3
|
02.04.2017 15:00 | 0 : 3 | |||||||
02.04
17:00
Pirot
ParaÄin
3
2
|
02.04.2017 17:00 | 3 : 2 | |||||||
02.04
16:30
Stampedo
Radan
3
0
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 0 | |||||||
02.04
15:00
Leskovac-98
Desetka
3
0
|
02.04.2017 15:00 | 3 : 0 | |||||||
02.04
17:00
ZajeÄar
Bor
1
3
|
02.04.2017 17:00 | 1 : 3 |
02.04
12:30
Novi Sad
Volejstars
3
2
|
02.04.2017 12:30 | 3 : 2 | |||||||
02.04
14:30
Mladost (I)
Odbojka 013
0
3
|
02.04.2017 14:30 | 0 : 3 | |||||||
02.04
16:30
Panonija
Apatin
3
1
|
02.04.2017 16:30 | 3 : 1 | |||||||
02.04
15:30
Elan Volej
Ruma
0
3
|
02.04.2017 15:30 | 0 : 3 |
02.04
16:50
Lucky Star
Mladi Radnik
3
0
|
02.04.2017 16:50 | 3 : 0 | |||||||
02.04
16:00
Å umadija
Lazarevac
3
1
|
02.04.2017 16:00 | 3 : 1 |
02.04
17:00
Mali Zvornik
Fortuna plus
2
3
|
02.04.2017 17:00 | 2 : 3 |
02.04
17:30
FOK
Kraguj RadniÄki
3
0
|
02.04.2017 17:30 | 3 : 0 |
02.04
19:00
Ivanjica
Vrbas
3
2
|
02.04.2017 19:00 | 3 : 2 | |||||||
02.04
15:00
Žabalj Volej
Sterija
0
3
|
02.04.2017 15:00 | 0 : 3 |
02.04
20:00
Crvena Zvezda
Srem Sm
25
23
|
02.04.2017 20:00 | 25 : 23 |
|
02.04
18:00
Metalac
MaÄva
19
28
|
02.04.2017 18:00 | 19 : 28 |
02.04
19:00
Jagodina
Hisar
35
35
|
02.04.2017 19:00 | 35 : 35 |
02.04
18:00
Arilje
KaraÄorÄe
26
35
|
02.04.2017 18:00 | 26 : 35 | |||||||
02.04
16:00
Metalac
Mladost
37
26
|
02.04.2017 16:00 | 37 : 26 |
02.04
16:30
Slavija
Metalac
22
24
|
02.04.2017 16:30 | 22 : 24 |
|
02.04
17:00
Bor 2
Äerdap
36
16
|
02.04.2017 17:00 | 36 : 16 |
02.04
19:00
Morava
Morava 84
37
44
|
02.04.2017 19:00 | 37 : 44 |
|
||||||
02.04
17:00
Radan
Progres
21
25
|
02.04.2017 17:00 | 21 : 25 |
|
02.04
13:30
Å amot 65 2
Zlatar 2
31
19
|
02.04.2017 13:30 | 31 : 19 |
|
||||||
02.04
14:00
Užice
Sloga
32
36
|
02.04.2017 14:00 | 32 : 36 |
|
02.04
18:30
Metaloplastika
Morava
29
23
|
02.04.2017 18:30 | 29 : 23 | |||||||
02.04
19:00
Partizan
Požarevac
32
31
|
02.04.2017 19:00 | 32 : 31 |
02.04
19:30
TopliÄanin
ObiliÄ
21
33
|
02.04.2017 19:30 | 21 : 33 | |||||||
02.04
19:30
Kolubara
InÄija
27
20
|
02.04.2017 19:30 | 27 : 20 |
02.04
17:00
Rudar
Petrovac
19
16
|
02.04.2017 17:00 | 19 : 16 |
02.04
14:00
Naisa 2
TopliÄanin
27
21
|
02.04.2017 14:00 | 27 : 21 |
02.04
18:00
KoŔutnjak
ÄaÄak
24
37
|
02.04.2017 18:00 | 24 : 37 |
02.04
15:00
Temerin
Sloven
27
23
|
02.04.2017 15:00 | 27 : 23 | |||||||
02.04
17:30
Mladost
Partizan
25
18
|
02.04.2017 17:30 | 25 : 18 |
02.04
18:00
Želja
Mokrin
30
28
|
02.04.2017 18:00 | 30 : 28 |
|
02.04
18:00
Morava Han
Vlasotince
22
35
|
02.04.2017 18:00 | 22 : 35 |
|
||||||
02.04
20:00
Vranje
Bor - RTB 2
35
18
|
02.04.2017 20:00 | 35 : 18 |
|
02.04
19:00
ŽelezniÄar
Sloga
36
30
|
02.04.2017 19:00 | 36 : 30 | |||||||
02.04
17:00
Junior
Bor RTB
31
33
|
02.04.2017 17:00 | 31 : 33 | |||||||
02.04
18:00
RadniÄki
Kikinda
24
25
|
02.04.2017 18:00 | 24 : 25 |
02.04
13:30
Kragujevac 2011
Požarevac
2
7
|
02.04.2017 13:30 | 2 : 7 |
|
||||||
02.04
20:30
MaŔinac
RaŔka
6
3
|
02.04.2017 20:30 | 6 : 3 |
|
02.04
12:30
Flach
92
3
0
|
02.04.2017 12:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.04
19:00
Å ljivici
Bajina BaŔta
|
02.04.2017 19:00 | : |
02.04
20:15
GroÄanski
Samo pravo
0
9
|
02.04.2017 20:15 | 0 : 9 |
|
02.04
17:00
Indians 2013
Tisa
6
6
|
02.04.2017 17:00 | 6 : 6 |
|
||||||
02.04
19:30
Kikinda
Sombor
5
2
|
02.04.2017 19:30 | 5 : 2 |
|
02.04
20:00
Leskovac
Bele crkve
3
1
|
02.04.2017 20:00 | 3 : 1 |
02.04
16:30
RadniÄki
Crvena Zvezda
24
18
|
02.04.2017 16:30 | 24 : 18 |
|
02.04
15:30
Vukovi Beograd
Indians InÄija
41
7
|
02.04.2017 15:30 | 41 : 7 |
|
02.04
15:00
Mammoths Kikinda
Golden Bears Bor
12
14
|
02.04.2017 15:00 | 12 : 14 |
|
||||||
02.04
15:00
Pastuvi Požarevac
Novi Sad Wild Dogs
26
7
|
02.04.2017 15:00 | 26 : 7 |
|
||||||
02.04
14:00
Angel Warriors ÄaÄak
Black Hornets
6
45
|
02.04.2017 14:00 | 6 : 45 |
|