16.10
14:30
Mip Majdan
Metalac
2
0
|
16.10.2015 14:30 | Mip Majdan | 2 : 0 | Metalac |
16.10
14:30
Naprijed
OFK Brdo
0
2
|
16.10.2015 14:30 | Naprijed | 0 : 2 | OFK Brdo |
16.10
16:00
Una Fortuna 04
Slatke Male
1
4
|
16.10.2015 16:00 | Una Fortuna 04 | 1 : 4 | Slatke Male |
16.10
13:00
Rad
Moravac Orion
1
0
|
16.10.2015 13:00 | Rad | 1 : 0 | Moravac Orion |
16.10
16:00
Železnik
Šećeranac
1
6
|
16.10.2015 16:00 | Železnik | 1 : 6 | Šećeranac |
16.10
20:00
Prokuplje
Jablanica
80
71
|
16.10.2015 20:00 | Prokuplje | 80 : 71 | Jablanica | |||||
16.10
19:30
Morava
Rtanj
57
65
|
16.10.2015 19:30 | Morava | 57 : 65 | Rtanj |
16.10
21:10
Eko Sport
AS Basket
82
53
|
16.10.2015 21:10 | Eko Sport | 82 : 53 | AS Basket |
16.10
21:00
Zadar
Tajfun
73
67
|
16.10.2015 21:00 | Zadar | 73 : 67 | Tajfun |
16.10
19:00
FMP
OKK Beograd
83
72
|
16.10.2015 19:00 | FMP | 83 : 72 | OKK Beograd | |||||
16.10
20:00
Vojvodina Srbijagas
Tamiš
63
62
|
16.10.2015 20:00 | Vojvodina Srbijagas | 63 : 62 | Tamiš |
16.10
20:00
Rudar
Tehničar
3
2
|
16.10.2015 20:00 | Rudar | 3 : 2 | Tehničar |
16.10
18:00
Domaljevac
Kakanj 78
0
3
|
16.10.2015 18:00 | Domaljevac | 0 : 3 | Kakanj 78 | |||||
16.10
18:00
Gacko
Jedinstvo
0
3
|
16.10.2015 18:00 | Gacko | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
16.10
18:00
Ilijaš
Mladost
0
3
|
16.10.2015 18:00 | Ilijaš | 0 : 3 | Mladost | |||||
16.10
18:00
Borac m:tel
Gradina Herceg
1
3
|
16.10.2015 18:00 | Borac m:tel | 1 : 3 | Gradina Herceg | |||||
16.10
18:00
Ljubinje
Radnik
2
3
|
16.10.2015 18:00 | Ljubinje | 2 : 3 | Radnik |
16.10
18:00
Kula Gradačac
BL Volley
3
0
|
16.10.2015 18:00 | Kula Gradačac | 3 : 0 | BL Volley | |||||
16.10
18:00
Modriča
Derventa
3
0
|
16.10.2015 18:00 | Modriča | 3 : 0 | Derventa | |||||
16.10
18:00
Radnik
Sloboda Tuzlafarm
3
1
|
16.10.2015 18:00 | Radnik | 3 : 1 | Sloboda Tuzlafarm | |||||
16.10
18:00
Bihać Preminger
Gacko
0
3
|
16.10.2015 18:00 | Bihać Preminger | 0 : 3 | Gacko | |||||
16.10
18:00
Bimal Jedinstvo
Bosna
3
0
|
16.10.2015 18:00 | Bimal Jedinstvo | 3 : 0 | Bosna |
16.10
19:00
NIS Spartak
Dinamo
3
1
|
16.10.2015 19:00 | NIS Spartak | 3 : 1 | Dinamo |
16.10
20:30
Lavovi BP
Hercegovina
33
33
|
16.10.2015 20:30 | Lavovi BP | 33 : 33 | Hercegovina |
16.10
17:30
Novi Beograd
Ub
28
24
|
16.10.2015 17:30 | Novi Beograd | 28 : 24 | Ub | |||||
16.10
20:45
Sportski Centar Voždovac 2012
Partizan 2
30
21
|
16.10.2015 20:45 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 30 : 21 | Partizan 2 |
16.10
19:00
Potisje Pleteks
Hajduk
33
23
|
16.10.2015 19:00 | Potisje Pleteks | 33 : 23 | Hajduk |
16.10
20:00
Zrinjski
Bosna
29
27
|
16.10.2015 20:00 | Zrinjski | 29 : 27 | Bosna | |||||
16.10
20:00
Maglaj
Čelik
33
27
|
16.10.2015 20:00 | Maglaj | 33 : 27 | Čelik | |||||
16.10
20:00
Izviđač
Igman
37
26
|
16.10.2015 20:00 | Izviđač | 37 : 26 | Igman | |||||
16.10
20:00
Krajina
Gradačac
22
20
|
16.10.2015 20:00 | Krajina | 22 : 20 | Gradačac | |||||
16.10
20:00
Prijedor
Gračanica
29
31
|
16.10.2015 20:00 | Prijedor | 29 : 31 | Gračanica | |||||
16.10
20:00
Konjuh
Sloboda
33
24
|
16.10.2015 20:00 | Konjuh | 33 : 24 | Sloboda | |||||
16.10
20:00
Bosna
Derventa
27
25
|
16.10.2015 20:00 | Bosna | 27 : 25 | Derventa |
16.10
19:00
Požarevac
Partizan
23
24
|
16.10.2015 19:00 | Požarevac | 23 : 24 | Partizan |
16.10
18:00
Jadran
Radnički
33
32
|
16.10.2015 18:00 | Jadran | 33 : 32 | Radnički |